Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Koniec z solarką, wyglądam jak skwarka 😮 I plecy mnie pieką ☺️ ☺️ ☺️
Poza tym kupiłam sobie spodnie i mini 😜
No i trochę słoiczków z Hippa, bo u nas w Rossmanie jest promocyja 🙂 Za ten większy 3.99 😎
I tachałam torby po mieście jak przekupa 🤪

Olek chwilowo śpi,więc idę chałupejszyn ogarrniać 🙂 Miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Natalia od 14 nie spala i padła po kąpieli o 19,30 😉


śledziłam przesyłkę i pisało w doręczeniu myślałam że do mnie , a to do magazynu 😠 i dopiero jutro kurier ja weżnie i mi dostarczy 😜


kinga naprawdę super masz z tym spaniem Maksia, nie dość ,że w dzień ładnie spi to noc przesypia 🙂


Natalia coraz CZĘŚCIEJ CHODZI 🤪 dziś więcej była na nogach niż na czworaka 😮 muszę ja pilnować bo patrzę na nią, ona na macie a za chwile w kuchni i stoi przy stole, w pokoju to chodzi od wersalki do stołu i do tv 😲 zwariować idzie co ona wyprawia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas już wieczorna cisza, jak ja to lubię 🙂

Kinia
z tych zachowaniem Pauliny to u nas sinusoida, w zeszłym tygodniu była do rany przyłóż a teraz takie cyrki wyprawia. Pocieszające że do końca tygodnia bliżej jak dalej a może kolejny będzie lepszy 😉

Gosiaczek
to jak Lenka pójdzie spać hop hop do łóżeczka i jutro już bez migrenowych bóli.
co do zatwardzenia po chrupkach to nie wydaje mi się, bo u nas Paulina pochłania je w strasznych ilościach a z kupką nigdy problemu nie było

Emiliaeem no to Ci się dupsko przypaliło 😉 i teraz skwierczeć będziesz 🤪 🤪 🤪

Emilia
to ci się teraz gorący okres zacznie, bieganie za Natalką 🙂 ale silna babeczka z niej, super 😁 😁 😁

Tedit super że wypad na miasto udany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale numer!!!!! mówiłam Wam,że Maksik kompletny leń do poruszania się ? a dziś jakiś kompletny przełom !! Po pierwsze na podłodze na brzuszku przeszorował caaały salon,aż w szoku byłam jak sprawnie zmieniał kierunki ,a wieczorkiem wzięłam go postawiłam na nogi ,złapałam za rączki, a ten podszedł do mnie !!! i tak trzy razy, ogólnie sam przeszedł za rączki ponad metr!!! Jako taki leniuch to zrobiło na nas z tatuśkiem piorunujące wrażenie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Euforia w domu normalnie !!
ide opałaszuję moją prezentową czekoladę z fiołkami i karmi malinowe (normalnie wieczór szczęśliwości ! ) 🤪 🙃 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wylicytowałam dzisiaj http://allegro.pl/show_item.php?item=2243991878 i http://allegro.pl/show_item.php?item=2239815452 😜

emilia tylko pozazdroscic ze mala Ci już chodzi moja nadal leniuchuje i nawet nie raczkuje ale córcia mojej koleżanki stanęła na nogi mając 16miesiecy mam nadzieję ze Lenka już latem będzie chodziła 😜

tedit super że zakupy udane no i pogrzałaś się na solarce kurcze i ja powinnam się wybrać 🤢

asiula
dzięki za odpowiedz 😉 kurcze nie wiem po czym to już daję jej kaszkę tylko raz dziennie i robię rzadszą, a migrena puściła jakieś 30 min temu, oby jutro się nie pojawiła 🥴

Kiniek
to wielkie brawa dla Maksia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień trzeci- Aleksander padł sam bez kołysania 🤪
I woda już czeka 😁

Mąż mi alarmuje smsiorami, chyba pogodzić się chce 😁

Kinia zwyczajnie nie doceniłaś Syna 🙃 Brawo dla Maksa 🙂

Asiula a może Paulinka zazdrosna o Weronisię? 🙂

Gosiaczek
fajne fanty wylicytowałaś 🙂

Edytka
a skóra nie piecze? Ja dziś zakupiłam także cygarety,ale dżinsowe 😜 A mini taką,że ho ho 😁 Ciekawe co mąż mi powie 🙂

Mykam spać, bo padam na twarz 😮
Olek tak niemiłosiernie piszczy,że teraz aż szumy słyszę 😮
Dobranoc 😘

Ach,Kinia rzuć się kawałkiem czekolady... ☺️ Nie mam nic słodkiego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem ja rzucam do Ciebie czekoladą, nawet dwoma 🙂
wczoraj dostałam a jakoś nie mam na nie ochoty choć dobre bo z orzechami.
Paulinka pewnie troszkę zazdrosna, to normalne ale u niej to chyba raczej ten słynny bunt dwulatka 😞
Weronisia to jest jej dzidzia i pomocnica tak że hej, rano jak tylko wstanie to już niesie butelkę bo Weronisia chce niam, przynosi jej zabawki, jak zacznie marudzić to pokazuje że Weronikę trzeba dać do spnia (cwaniara bo wtedy bajki ogląda, więc niech siostra śpi jak najdłużej 😁 😁:lol 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Knia no szok ! chcialabym to zobaczyc u Zuzi jak tak spaceruje choc biore ja pod paszki isama staje sie zdarza ale jeszcze nie kuma o co kaman z nozkami hehehe
Mam w koncu krzeselko do karmienia odebralismy dzis jest swietne i w bardzo dobrym stanie jutro wam pokaze, maluszka sie juz przypasowala do niego kawalek meczyku ogladala ztata zajadajac sie chlebkiem, teraz padla i pewnie bedzie spala cala nocke dlatego,ze od 14 nie miala drzemki w aucie probowala zasnac ale jak zamknela oczka to akurat dojechalismy do marketu i ona podekscytowana juz ,ze wysiadamy bo jak sie auto zatrzymuje to znaczy,ze mama zaraz wezmie i od raz raczki wyciaga.......nawet na czerwonym jak stoimy chwilehehe
ide spac, dobranocka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem chętnie bym się podzieliła, bo to nietypowe czekolady ,drogie, że hej, ale są z kwiatami jadalnymi z fiołkiem i różą, z "Krakowskiego Kredensu" - polecam spróbujcie 😉

Maju wszystkie się doczekamy, ale wiesz on narazie tak za rączki, sam z siebie to gdzie tam ,sądze że leniwiec będzie ostatni, ale spokojnie swoje wybiega jak cała reszta maluchów ☺️

Ja również dobranoc mówię 🙂 Maksik chwilkę temu miałknął ,ja już mleko szykuje ,a tu ciisza ,heh jak zwykle przez sen krzyknął sobie ,a matka już na baczność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja mówię dzień dobry 🙂 I już z samego rana jestem zła 😠 rozpisałam się , a Natalia jak widzi laptopa to trzęsie się do niego ,ze szok 😉posadziłam ją na końcu pokoju , a ona w sekundę była już przy laptopie .Wstała i nadusiła mi coś i skasowała post 😠 ja się wydarłam, a ona się przestraszyła i zębami w ławę uderzyła , ale chyba nie bolało bo wariuje w łóżeczku 😉

    Pobudka u nas o 6 🙂 Mleczko juz było po 22 i o 3 oszukane 60 ml + 1 miarka 😉


    gosiaczek no nie wiem, raczej nie ma czego zazdrościć, tak jak to kinga pisze na każdą przyjdzie czas 😉 Nieraz to do szału mnie doprowadza, bo jest taka szybka że prędzej czy później guz murowany 😉Napisz jak nocka u ciebie ?ul]

Maja jw napisałam i ty sie doczekasz biegania za małą 😉
kinga gratuluje postępów Maksia 🙂


tedi ja oglądałam te cygaretki na allegro, napisz jak lezą , na zdjęciu są takie marszczone w biodrach czy nie pogrubiają 🙂 są rozciągliwe ?


Mcda jak nocka ??


kinga, asiula czekolady to wieki nie jadłam 🙂


emiliaeem skwareczku ty kochany, mini powiadasz i cygaretki kupiłaś , no to jak mąż cie w mini zobaczy to foch mu minie hehehhe 🙂


No i już Natalia przy nodze mi stoi 🙃 zmykam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja się z Wami WITAM 🙂

emilia nocka super Lenka zasnęła o 19.00 piła mleczko o 24 i o 4 oszukane tak jak u Natalki 🙂 i wstała o 7 😜 Ja też spałam dobrze obudziłam się tylko wtedy kiedy Lenka 😉 no ale to pewnie przez ten ciężki dzień 🤢

McDa a jak u Ciebie mam nadzieję że lepiej 😉

Piszecie o czekoladzie ja czasem podjadam ale robię tą rozsądnie 🙂 gorzej jest przed okresem wtedy chcemy się wszystkiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no witam,

dzięki Gosiaczek u nas nocka też trochę lepiej, pierwsza pobudka o 3.40 🙂 no ale potem znów o 5 tylko już jej jeść nie dawałam tylko wzięłam do łóżka i spała do 8... no ale wczoraj poszła spać dopiero po 22 bo czekałyśmy na męża 🙂 mąż powiedział że mi nie wybaczy jak wróci a Paulinka będzie spała 🤪 ale potem ładnie zasnęła sama w łóżeczku... więc mogło być lepiej ale nie narzekam, myśle że to przez te zęby bo jak się przebiły to od razu lepiej.... oby się to już skończyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobrek 🙂

Nocka super, Lenka zasneła o 20 i obudziła sie o 7:15 🙂 Teraz kima.

emilia cygaretki nie pogrubiają, fajnie leżą ale są z różnych materiałów więc lepiej mierzyć...a Natalka raczkuje? Bo coś mi umkneło.

Kiniek gratulację dla Maxia, ale nas zaskoczył 🙂

emiliaeem
skóra nie piecze, byłam na 8 min. Ja chodzę raz na 2tyg. tak tylko lekko się przybrązowić .

Spakowani już jesteśmy, popołudniu jedziemy do teściów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieńdobrek 🙂

Nocka super, Lenka zasneła o 20 i obudziła sie o 7:15 🙂 Teraz kima.

emilia cygaretki nie pogrubiają, fajnie leżą ale są z różnych materiałów więc lepiej mierzyć...a Natalka raczkuje? Bo coś mi umkneło.

Kiniek gratulację dla Maxia, ale nas zaskoczył 🙂

emiliaeem
skóra nie piecze, byłam na 8 min. Ja chodzę raz na 2tyg. tak tylko lekko się przybrązowić .

Spakowani już jesteśmy, popołudniu jedziemy do teściów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewuszki 🙂

Olek zasypia,więc mam chwilkę 🙂 W nocy tylko jedna pobudka, ale dałam wody i spał do 7.30 🙂
Swoją drogą jestem ciekawa czy nauczy się sam spać całą noc??? 🤨
Narazie jestem konsekwentna w zmienianiu nawyków... 🙂

Gosiaczek ja przed okresem też mogę wtrząchnąć sporo słodkiego... Dlatego nie myszkuję słodyczy 🙃 Ale czy tak czy siak czuję się wówczas gruuubaa 😮

Emilciu mój Olek połowę przycisków powyrywał z laptopa 😁
Tab- luzem, Caps Lock luzem, Shift i Ctrl także 😁 Do tego pod spacją biszkoptów nakruszone 🙃
Odgniewa się powiadasz? Wczoraj dzwonił kilka razy, a ja myślałam,że tak usilnie chce zgody, a On co? ,,Znalazłem pampersy w promocji- 99 szt. za 65 zł, ile kupić?"!!! 😠 Myślałam,że Go zjem przez ten telefon 🤔

Asia Ty zwyczajnie masz z Paulinki pomocnicę 😁 Bo między mną a moim bratem jest 2,5 roku różnicy (ja byłam młodszym sralem 🙃 ) i Mama opowiadała,że On mi jedzenie podbierał, pomijając fakt,że chciał urwać kikut z pępka i opowiadał wszystkim,że widział mnie w szpitalu z ceną!(metka z danymi) 😮 🙂 Czyli u Was nie ma tragedii 😁

Kinia ja też lubię dostawać takie ,,kwiatki" 😁 Mi bardzo smakują biedronkowe ,,Magnat" w formie batonika 🙃 Lepszych nie jadłam!!! A ostatnio próbowałam jakąś z chili 😮 Okropieństwo 🤢
Czekam na kuriera i krzesełko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂 to mi dziewczynki przypomnialy ,dzis maz ma wolne popoludnie wiec ja smigne zadek podsmazyc tez i musze odebrac leki kolezance. Dziewczyny imageshack nie dziala nie moge zdjecia zaladowac 😞 a zrobilam dzis specjalnie Suzanke w tym nowym krzeselku...ale na FB wrzucilam chociaz wiem,ze nie wszystkie go macie... 😞 mala jest przezadowolona wcina sobie chlebek i papke robi rozsmarowuje zawziecie po stoliczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem a bardzo płacze Olek jak go zostawisz w łóżeczku? i wychodzisz z pokoju czy przy nim jesteś?? ja też się zabieram za moją małą ale ciężko mi idzie i chyba to przełoże na po świetach bo teraz nie mam czasu 🙂 no i w świeta jak bedziemy u mojej mamy to też będę musiała na rękach pewnie usypiać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka spała godzinkę i ja sie położyłam bo głowa delikatnie mnie pobolewała teraz ratuję się kawą, pogoda u nas do d..y 😠

tedit to ładnie Ci Lenka śpi 🙂 no i udanej podróży bo z tego co pamiętam to do teściów masz kawałek drogi 😉

emiliaeem tobie toby na pewno cała czekolada nie zaszkodziła 😁 a ja tak jak tedit śmigam na solarium coby tylko się przyrumienić 😁

Maja no ja nie ma fb wiec nie zobaczę 🤢

dzisiaj powinny przyjść zabawki dla Lenki już nie mogę się doczekać oby ją interesowały 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia ma poobiednia drzemkę 😉


gosiaczek i McDa no to super ,że nocka udana 😉


tedi raczkuje to mało powiedziane 🤪 śmiga na całego i wstaje na nogi 😮


Maja zobaczę czy u mnie działa, wstawię zdjęcia jak Natalia broi 😉 😉 😜




[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/sn857307.jpg/][IMG=http://img18.imageshack.us/img18/518/sn857307.jpg][/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...