Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa no właśnie miałam taka nockę po kaszce co ty 😉


wercia no to super ,że ze zdrówkiem lepiej 😉


emiliaeem wow gratuluje awansu męża 🙂 🙂 🙂 i jednak dziewczynki dbają o linie bo po kaszce spać nie mogą 😜


O rany nigdy więcej chodzenia na zakupy pieszo z dziećmi 😠 😠 😠 Ubraliśmy sie ciepło i po dupie mi ciekli 🤢 tak niby zimno zapowiadali , a u mnie wiosennie 😉wystarczy lekkie wdzianko, a ja pod kurtkę założyłam bluzkę i wełniane wdzianko 🥴 W polo takie kolejki ,że szok wózkiem nie mogłam wjechać do kasy tak wąsko i jakiś miły pan pomógł mi podnieść wózek 😉Obiecałam ,że nigdy więcej do tego polo nie pójdę, dziś skusiła mnie biała surowa, szynka do koszyczka i kupiłam roladę brzoskwiniowa i wuzetkę Jestem wykończona , a tu tyle roboty 🥴 sernik w polu i mięso tez, tylko galart zrobiony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kochane!

Dziś miałam mega pracowity dzień, podłogi pomyte ,odkurzone, prania zrobione, 2h przy żelazku, zakupy są (tatusiek kwiaty mi przyniósł po wczorajszej sprzeczce ☺️ - jego szczęście 😜 )
no i juto mazurek z owocami i galaretką 😉 schab zawijany z pieczarkami i boczkiem, jaja faszerowane na ciepło...więcej nie robię,nie chce mi się,a i tak jedziemy do teściowej 🙃

W każdym razie chciałam Wam życzyć smacznych jajec 😉 kiełbachy 😉 i mokrego...dyngusa (jej jakie te życzenia dwuznaczne wyszły 🤪 ) ☺️

No i wspomnę ..pierwsze słowo Maksia "nie" ,używa jak nie chce już jeść, jak mu się nudzi, jak tata z domu wychodzi ,strasznie to zabawnie brzmi : "powiedz mama" - "nie,nie ,nie" -moja mała cholera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż zrobił mi niespodziankę i wyszedł o 14 z pracy 😉 pojechaliśmy na zakupy to się trochę zeszło ludzi w markecie że ho ho dobrze że Lenka została z siostrą 😜 jak wróciliśmy to zrobiłam ciasto czekoladowe i wzięliśmy się za sprzątanie mieszkania wiec padam na twarz ale za to jutro mniej roboty 😉

McDa a moja od paru dni po mleczku zasypia od razu 🙃 choć fajnie jak tak twoja Paulinka tak zasypia z tobą to taki śliczny widok 😜 a zdjęcia na aguagu super 😁

Jutro zajrzę teraz uciekam. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek ja bardzo lubię jak zasypia ze mną w łóżku albo z mężem, bardzo lubimy też ją brać do nas nad ranem i jak sobie jeszcze drzemkę małą z nami zrobi, tak fajnie się przytula, raz do mnie, raz do męża i się ciągle obraca 🙂 ale boję sie ze się przyzwyczai i nie będzie w ogóle chciała w łóżeczku spać... 🥴 no ale niestety w łóżeczku sama nie chce zasnąć, strasznie płacze, ciągle siada i nie da się położyć, tylko na rękach i na łóżku przy mnie zasypia a muszę to zmienić 😞
super że już jutro masz tak mało... ja muszę ciasto jutro upiec, przygotować mięsko na niedzielę na obiad, przygotować koszyczek do święcenia i pomyć podłogi... najwięcej czasu to mi z ciastem zejdzie ale mąż będzie się zajmował małą więc może jakoś pójdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

ja tylko z życzeniami bo już jestem u Rodziców i nie mam nawet czasu na włączenie komputera

Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY CHCIAŁAM ŻYCZYĆ WAM I WASZYM RODZINOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE 🙂
ŚWIĄT PRZEŻYTYCH W MIŁEJ RODZINNEJ ATMOSFERZE, RADOŚCI, OPTYMIZMU ORAZ TRADYCYJNIE SMACZNEGO ŚWIĘCONEGO I MOKREGO DYNGUSA

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/wesoychwiat.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7302/wesoychwiat.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 ja jeszcze wieczorkiem podczytac zeby bylo mniej do nadrabiania 😁
Mcda rzeczywiscie bedzie Ci trudno ja pozniej odzwyczaic....Zuzie od najwczesniejszych momentow nauczylam spac w lozeczku i ona sie cieszy jak ja wkladam bo wie,ze drzemka, przytula sie do kolderki do misiow ma tam dwa takie wlozone i idzie spac...ale co Wam powiem,nie zasnie slodko bez baldachimu nad lozkiem ,zawsze jak go sciagam do prania to ona szok przezywa 😁
ah a w dzien najpierw musi okrzyczec wszystkie zabawki ,miski co tam ma w zasiegu wzroku, pozniej piszczy, spiewa, krzyczy na mnie czyli DADADA PFFFFFFFF lalala DADADA i takie serie , jak moglas mamo hehe, a w koncu zasypia 🙂
Ja dzis wydawac by sie moglo lajtowy dzien, bo i spacerek z zakupkami i grilka mielismy z mezem, i krzaczki mam nowe w ogrodzie......ale zdazylam zrobic 3 prania az bo i posciel zmienialam nasza i malej, zrobilam kapustke pod lazanki na jutro, oczywiscie beda jajca faszerowane itd. Sprzatnelam lazienke i podlogi itd. jakos sily mam az za duzo ale czasu brakuje 🤪 szok, jutro rano mam plana zrobic ciasto na lazanki i umalowac moje odrosty bo jak je widze,o mnie cos strzela chociaz moj maz NIE WIDZI 😠 i jeszcze musze leciec z mala kupic pieczarki i cebulke do farszu do jaj. a nie wiem jak to ogarne bo gosci mam na 13 juz pierwszych...... 😁 no nic. a Maz konczy prace o 11 stej bo ma nocke dzis!! bedzie Meksyk albo wstane wczesniej niz mala i porobie troche.
No to wesolych i dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Nocka standardowa 24 i 4 mleczko oszukane i spała aż do 8.30 normalnie szok 🤪

McDa ja moją biorę do łóżka rano w weekendy 😜 nie chciałam jej za bardzo do tego przyzwyczajać żeby po obudzeniu w łóżeczku płakała że chce do nas a tak to budzi się i 30 minut leży w łóżeczku, gada i bawi się 😉 ale nasza z kolei jak ją weźmiemy do siebie to wariuje ciągnie za nosy piszczy itd 😁 😁 😁

Dziewczyny i ja Wam życzę

Wesołych Świąt.
Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
I niech, te święta będą jak bajka 🙂


To nasze pierwsze święta w większym gronie z naszymi Skarbami Buziaki od Nas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ !!!
Ja na momencik z najlepszymi życzeniami
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody

😘

A u nas WSZYSCY MAJA SIĘ ŚWIETNIE LILA OCHRZCZONA, my prawie wypaczeni, w środę do domku wyjeżdżamy,chociaż wcale nam nam się nie chce.
pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja!!!

Rozbojnik, spi, Tata w Biedronce

Jajka ugotowane, kurde ja gapa nie nazbieralam lupin z cebuli coby je "eko" zabarwic wiec beda tylko same naklejki na jajcach - w stylu "łowickim"
Na dodatek kilka mi pękło w czasie gotowania - ech te tescowe i biedronkowe jajca 😉

Ja dzis jeszcze tak:
zaraz ide gary umyc - w tym "zastawe" Patryka
potem z jajcami zrobic i z koszyczkiem i idziemy swiecic
jeszcze musze gdzies kupic jakies czekoladowe jajeczka bo co? wczoraj zapomnielismy 😠 😠 😠
wrzucic na mieszkanie pare "ozdobek"
upiec ciasto
i pare innych rzeczy wrrrr

A jak to u mnie aby nie było latwo to dostaje okres i zaczyna mnie bolec brzuch 😞

Na te święta życzymy:
Zdrowia!!!
Odpoczynku, naładowania akumulatorów na kolejne tygodnie
Smacznego i nietuczącego jedzonka 😜
Miłej atmosfery 🙂
No i Mokrego Dyngusa!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


u nas nocka tez standard jak u gosiaczka


kinga musi to super wyglądając, te wołanie Maksie nie nie 🙂

    wercia oby brzuch cie mocno nie bolał 😉 ja tez mam jaja biedronkowe i kauflandzkie 😜
Mcda wczoraj Natalia zasnęła ze mną w łóżku o 20 tej i spałyśmy razem do 23 😉


Ja już po święconce, zmarzłam jak cholera ☺️ Natalii powietrze służy ,bo zasnęła po drodze i śpi jeszcze w wózku 😉 Ja już prawie wszystko porobiłam, sernik mi wyszedł 🙂 a robiłam pierwszy raz 😉


Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia -
wiary, radości, miłości, spełnienia.
Wesołego ALLELUJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

My już u teściów. Szykujemy jedzonko itp.
Lenka był z nami jajeczka poświęcić. Zimno strasznie 😞

Życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt! Aby dzieciaczki rosły zdrowo.

AnjaP
buziaki dla Lili, pięknie wyglądała! 😘

Do zobaczenia we wtorek! Będę tęsknić 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę. Trochę poczytam i uciekam. Wyjeżdżam na święta i nie będę zaglądać


Emilia Doskonale Cię rozumiem, mam to samo. Pyrka broi na całego. A jak ją wyzywam to ucieka aż się za nią kurzy heheh

MajaCh Sliczne krzesełko, najważniejsze że Zuzi się podoba
Ja mam drewniane i jeszcze nie dawno często w nim siedziała, ale teraz tylko zje i od razu wstaje Małpa mała. Jeszcze nie czuje strachu tylko cieszy się że stoi. A ja mam serce w gardle, bo chwila i może wylecieć


Ja Pyrce ma noc daję kaszkę, a potem już rozrzedzone mleczko 😉 Do mojego daję wodę, a to w proszku robie z 2 miarkami. Mam nadzieje że wkrótce przestanie się budzić 😉

No i muszę uciekać bo się Pyrka obudziła i majstruje przy komputerze.



WESOŁYCH ŚWIĄT MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

ja wpadłam tylko podziękować za życzenia i również życzyć Wam wszystkim wesołych i spokojnych świat spędzonych w rodzinnym gronie! bo tak któraś napisała (nie pamiętam kto-sorki 🙂 ) to nasze pierwsze święta w tym gronie! oby były niezapomniane!! smacznego jajeczka, mokrego dyngusa i jak w radiu zet dziś rano powtarzali - na stole "mięsnego jeża" 🤪

my się zbieramy na 15 ze święconką więc idę się szykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny! 🙂

Zamknę pociąg życzeń dołączając jeszcze jeden wagonik ode mnie 😉 Króciutko- ZDRÓWKA! Bo jeśli ono nam dopisze, świat może padać u naszych stóp 😉 😘
No i te wszystkie kalorie... Oby szły mężom w korzeń 😁 😉 A nam we włosy 😜

Zmykam spać.bo jestem wymęczona na maksiora 😮 Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. To ja z innej bajki, Emiliaeem u Was byla niedawno trzydniowka nie? powiedz mi Oli mial w nocy wysoka temp i baaaaardzo rozgrzane policzki? u nas juz druga noc taka 😞 masakraaaa biedna niunia ,a teraz oczywiscie gada i wszystko ok, ale temp nadal ma podwyzszona, w nocy nie moglam dac czopka bo od raz kupka- jak tylko podraznilam odbytod raz kupka! innych objawow nie ma.....katarek znikl,kaszelku brak ale byla tak rozgrzana,ze chcialam ja do wody chlodzic brac ale zeszlo troche po syropku.....no ale syropek na godzne poltorej zbil temp. Kurde...w dzien jest naprawde w porzadku.....ahhh a poza tym ten gorny zabek ciagle daje znac o sobie....bo dziaslo puchnie on sie chowa, odpuchnie -temp i go widac..ona wtedy drapie sie po dziaselku czym moze i znow puchnie......boze kiedy to sie skonczy, ona taka biedna jest w nocy......no nic okaze sie dzis 3cia nocka bedzie wiec jutro byloby wszystko jasne...
mam nadzieje,ze Wasze dzieciaczki zdrowe, nam sie wczorajszy dzien bardzo udal, wiele znajomych bylo, grillek, dzieci 🙂 ogolnie z 12 osob sie przewinelo plus my,na szczescie nie w jednym czasie 🙂 ale dla malej to i tak za duzo wrazen, jak poszli goscie dzidzia zaczela brykac, chyba jej za ciasno bylo i za duzo bodzcow, zapachow itd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

emiliaeem ale ty to potrafisz oryginalne życzenia złożyć 😜

MajaCh moja jak miała 3-dniówkę to miała max temp. 37,8 i nawet jej nic nie dawałam ale lekarz powiedziała ze w razie czego Ibufen w syropie ale co 8 godzin, jeśli Zuzia robi kupkę po czopku to chyba nie masz wyjścia jak tylko syropkiem zbijać jej temp. Zdrówka dla Zuzi 😘 😘 😘

A u nas pogoda fatalna pochmurno i pada 😠 i Lenka dzisiaj strasznie marudna ale to nic dzisiaj wybieramy się do teściowej wiec będzie mogła się wykazać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek dzieki za odp. wlasnie syropkiem sobie radze,ale pierwszy raz kupka po czopkach byla......
a tak swoja droga to zobaczcie co Zuzi wujcio sprezentowal ,za to,ze nie widzial jej od dni po porodzie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/desktop2h.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/6517/desktop2h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh u nas temperatura dochodziła aż do 39.8 kresek! Po lekach przeciwgorączkowych spadała tylko do 38. Mały w nocy był rozpalony,a nóżki i rączki pałały wręcz ogniem. Bez innych objawów 🥴 Po czopkach też wystąpiła biegunka, po syropku kilka razy wymioty.
Przepajaj maksymalnie,ja strzykawką podawałam wodę,aż nią wymiotował. Z tego wszystkiego jeść nie chciał 🥴 Ale przez dwa dni z głodu nie umrze 😉 A woda pomoże.
Trzymam kciuki 😘

Gosiaczek bo ja życzę aby życzenia się spełniły 😉 W końcu się należy,nie? 😜

Zapomniałam Wam napisać- w Wielki Piątek uprawiając mój jogging znalazłam na chodniku 300 zł!!! Chyba jakiś pijaczyna zgubił,bo były totalnie wymiętolone... sześć banknotów 50-cio złotowych... Głupi ma zawsze szczęście!!! 🤪 🤪 🤪

Od tego żarcia świątecznego dostanę znów rozstępów 😉 😮

Buziale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już w domu 🙂 Lence dziąsełka napuchły i dlatego taka maruda przez cały dzień bidulka moja kochana 🥴 a jutro idziemy do moich rodziców 😜

Maja hehe tak jak emiliaeem napisała niezłe legowisko widać że wygodne i przytulne no ale jaka Zuzia wygodna nawet mleczka nie musi trzymać 🤪

emiliaeem no to powiem Ci że masz szczęście ja najwięcej to 50zł znalazłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek Zuzia jest leniwa pod tym wzgledem czasem potrzyma butle ale po co ma to robic skoro mama za nia trzyma......wiec mama sie zmadrzyla i podklada co tylko moze,a sama w tym czasie moze np.pozmywac. 🙂
a wiecie co ! ona na nogi sie rwie! w ciagu dwoch dni. siedzi mi na kolanach i zaczyna sie podrywac i stoi jak talala, nawet do przudu kilka kroczkow ale musze byc i ja mocno trzymac, bo sie ciagle oglada czy jestem. szok ! niesamowity szok jestem z niej taka dumna ahhh 🙂
zrobilam jej chlodna kapiel bo juz miala 38.6 i dalam czopka przed snem . Mam nadzieje,ze w nocy nie bedzie cierpiec moje bieedactwo.. pokaze Wam pozniej jak sie bawilysmy na placu zabaw tyyyle atrakcji bylo ,a Zuzi strasznie sie podobalo zwlaszcza hustawki 🙂 az piszczala! a myslalam,ze bedzie sie bac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...