Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam

dziś z pierwszą klasą zdecydowanie lepiej 🙂

Rose super że poczytujesz, ale zacznij częściej pisać, żebyśmy i my miały co czytać a nie tylko siebie 🙂

Agapurka nie martw się o mowę, zacznie w swoim czasie, moja kuzynka ma synka ze stycznia 2011 i dopiero teraz zaczął mówić mama, wczesniej tylko eeee i yyy, teraz zaczyna, Paulinka więcej mówi niż on, ale chodził jak miał 10 m-cy, jedno dziecko szybciej chodzi, drugie mówi... Paulinka do teraz nie chodzi, tzn chodzi ale po kawalku, dalej jak ma isc to na czworakach.... ale coraz częściej się puszcza, więc jest nadzieja, i coraz lepiej jej to idzie, choć dalej chodzi jak pijak 🙂

Emiliaeem no faktycznie pół roku to dużo, też bym się zastanawiała, a daleko masz te szkółkę??

i piszecie o pracy, w mojej okolicy to masakra, nie ma żadnych ogłoszen, tylko kucharz czasem sie znajdzie albo przedstawiciel handlowy, teść dziś był się podpisac na bezrobociu i 3 godz stał w kolejce! masakra! także narzekam na prace z uczniami ale z drugiej strony cieszę się że ją mam.... i że tych godzin jest mniej niż miałam poprzednio, połowę mniej a kasa lepsza 🙂
"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
podczytałam was odrobinke,
dopiero z pracy znaczy juz zdązyłam obiad zjesc. Wczoraj był wernisaż carole solvey , był zachwyt ale byli tez ludzie któży doslownie centralnie wchodzili na eksponaty, Jeszcze jej nowej wystawy nie ma necie tylko ta 2010 roku w brazyli. Chyba tylko przyszli sie najesc i napić za darmo, stalam z Carole i tylko zęby zaciskałyśmy, i naprawialismy .Ludzie ci nie mieli szacunku do pracy jak i do artyty. Ale na szczescie reszcie się podobało , zaraz tez jade na expo tylko na meza czekam zeby z Lilą.
Dziś było szczepienie odra , różyczka i pneumokoki. Myślałm ze gorzej będzie, ale mala tylko chwile popłakała i cisza, za to w domu podobno jak ja siostra przebierała, pokazywała na plasterki i sie zalila bububbu

Mcda no to pierwsze stres zaliczony, grunt tonie dać po sobie poznać ze sie ich boisz. Trzymaj dystans i dbaj o szacunek.
Ja bym sie bała terazniejszej młodziezy, malo charakterna jestem.

MajaCh z tym moim awansem to tak ze jeszcze na dwa fronty pracuje , do swiat B.N. tak bedzie chyba ze nie wyrobie to wezme bezpłatny wychowawczy w starej pracy i bedę tylko w attelie pracowal . Tez artystka zostanę heheheh 😉 Ale cicho sza. Jak narazie wszystko jest ok. wczoraj Carole zrobila mi niespodziankę i poinformowała ze bedzie opłacac moja szkołę francuskiego. Miły gest z jej strony.Inni by mieli w dupie a ona nie dość ze chce mnie na stałe płaci za prace to jeszcze za wykształcenie, no i wjazdy z exponatami na wystawy jezeli jakieś będą też będzie mi opłacała. Może więcej nie bede zarabiała ,te same pieniądze ale ja manualne zajecia kocham, ja sie wyciszam nawet przy dłubaniu piór. A w firmie u mnie jest zament stres z teminami i klijentami niema kiedy nawet kawy wypić, lubię szyć ale mam już dość.
Ale dzięki szyciu i poznałam Carole bo jej robiałam właśnie mega firany do atelie.
Rok pracowity mnie czeka pełen poświeceń , rozwojowy mam nadzieje, Musze dac radę.
popisze jeszcze jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a moja jakoś teletubisie nie pociągają ostatnio to w ogóle nie ogląda bajek woli piosenki 🙂

emiliaeem no to się nazywa apetyt 😁 🤪 moja nie zje nawet pół bułeczki z wędlinką ale i tak dobrze wygląda 😜

Piszecie o pracy u mnie w mieście to samo chyba jedynie gdzie można dostać pracę to Galeria handlowa 🤨

tedit super że uszy Lence się goją 🙂 a co do Urzędów Pracy to w każdym to samo szkoda słów. A mam pytanko czy macierzyński i wychowawczy wlicza się do lat pracy??

Idę kąpać Lenkę mąż dzisiaj umówił się z kolegą na piwko więc wszystko na mojej głowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit dzięki za odpowiedz 😘 ale Ci dobrze a ja sama siedzę 🥴 jeszcze Lenka dała taki koncert przed snem i nie wiedziałam skąd ten płacz ale zasnęła na mnie 🙂
Jeszcze teraz dowiedziałam się ze koleżanka nie załatwi łóżeczka wiec w Londynie bede spała z Lenka i chodziła spać o 20 razem z nią pewnie żadnej nocy nie prześpie po prostu cudnie aż odechciało mi się wyjazdu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój Lucyfer wygnił się do 20.30 i teraz nie mam pojęcia o której padnie 😮
Będzie tańczył z ojcem do rana 😉

Póki co walczy ze mną o laptopa 😜

AnjaP trzymam kciuki za rozwój kariery 🙂 Jak tak dalej pójdzie- bezrobotne pojedziemy w Twoje rogatki za kawałkiem chleba 😉 😁

Edytka
czyli Lenka z Olkiem walczyliby o resztki jedzenia 🙃 Ja się śmiałam wczoraj do męża,że dla Olka będzie trzeba kupować podwójną porcję obiadową w szkole, inaczej będzie stróżował przy wiadrze ze zlewkami 😁 Chociażby ostatni incydent na ulicy,gdzie szła dziewczynka z lodem,a Olek wywalił jęzorek i chciał koniecznie polizać 🙂
No i tego piffkowania zazdroszczę, u nas ciągle mało czasu i zmęczenie ogólne ☺️ A Redd-sy malinowe chłodzą się w lodówie ☺️

Agapurka a jak tam Twoje samopoczucie, dalej ,,myślisz"? 🙂
Fifi zapewne tak pochłonięty chodzeniem,że jęzorka w buzi zapomina 🙂 Mój Olek teraz też bardziej ruchliwy,aczkolwiek nie chodzi samodzielnie, i jakby mniej łapał nowe słowa... 🙃 Jak próbuję Go zachęcać do powtórzenia, patrzy na mnie i się śmieje 🙂 Ale fajnie kojarzy już słowa, np. ,,gdzie tata?" mówi ,,brum, brum", prababcię widzi zawsze z psem,więc ,,baba nana" 🙂 A jak pytam jak ma na imię, mówi ,,Oło" 😁 No i jeszcze wie gdzie ,koza w nosie" i wie,że to ,,be" 😁
Teraz pracujemy nad wiekiem 🙃

Poza tym dziś byłam składać podanie do szkoły, niedługo zaczynam 🙂 Przynajmniej jakiś cel będę miała póki co 🙃

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 Witam laseczki , chciałyście aktualne zdjęcia Wiktorynki wiec skupiłam się w sobie i wstawiłam na agu-agu ( bez hasła) . U nas ok, Nunka radzi sobie w żłobku, je ładnie , bawi się , czasem popłacze ale minutkę i już jest dobrze bo panie przytulają , dają dydusia ( i po cichu -jej opiekunką okazała się sąsiadka z naszego bloku wiec .....) . Kupiliśmy znów nowe mebleki do pokoju dzieciaczków i Przemek składa już 3 dzień bo to spore regały , ja dziś mam zadanie bojowe wszystko z szafek poprzednich powyjmować i posegregowac w nowych . Wkurza mnie troszkę ta " uwaga" na siebie bo mam powera i pomyłabym okna itd a tu lipa - zakaz ostry !!! jeszcze troszkę zakupów dla Olunia i potem pranie , prasowanie jego rzeczy , szykowanie torby do szpitala - wszystko rozkładam w czasie a o kurcze najważniejsze po tym mini remonciku ogarnięcie mieszkania ale to tez na parę dni rozłoże. Wiara w pracy o mnie nie zapomniała jak zwykle robią popijawkę po służbie i jestem zaproszona , pojadę choć to 50 km w jedną stronę ale miło będzie zobaczyć te mordki kochane 🙂 tyle ,że bez alkoholu ja się pobawię 😞 . No to kochane wszystkiego dobrego w tym szarym dniu, buziaki i spadam bo juz mnie pupka boli od tego krzesła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok dwie pobudki i wstała o 8 🙂

Ja już posprzątałam łazienkę, WC i kuchnię mężowi zostawię odkurzanie i mycie podłóg 😜 a mi zostaje pozbycie się kurzu z szafek 😜 Jutro muszę jechać do firmy złożyć projekty bo w środę wylatujemy 😉

tedit łóżeczka nie ma ale Lenka bedzie miała materac wiec damy radę 😜 choć nie ukrywam że z łóżeczkiem było by wygodniej 🤢

monia
zdjęcia super obie świetnie wyglądacie 🙂 a powiedz mi gdzie jest ten Park Jurajski 😜 bo dla dziecka super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś spaliśmy do 7:40 🙂
Troszkę głowa mnie boli od wczorajszego piffka, ale fajnie było.
Spacerek dziś krótki bo wiatr wieje zimny, popołudniu idziemy do koleżanki i jej córci więc laseczki się pobawią 🤪

monia Przepiękna Wiktorynka! Jaka Ona już duża, szok! A Ty pięknie wyglądasz, jejq już zapomiałam jak to jest mieć brzusio. Jeszcze trochę i będziesz podwójną mamuśka. Dużo zdrówka dla Was! 😘

gosiaczek to chociaż tyle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a mnie coś dzisiaj opętało na porządki 😮 posprzątałam w szafkach kuchennych nawet w zamrażarce bo ciekawa byłam co ona tam skrywa 😁 😁 😁 Lenka właśnie zasnęła więc powycieram kurze i mam wolne 😜 ale jak Lenka wstanie to się z nią pobawię bo troszkę przez te porządki ją zaniedbałam 🤢

Ja na obiad robię zapiekanki 😜 a na 18.30 idziemy do lokalu umówiliśmy sie ze znajomymi zabieramy Lenkę bo znajomi chcą ją zobaczyć 😉 a mi to na rękę bo posiedzimy 2h i do domciu 😉

tedit no nie mów od jednego piwka no chyba że było więcej 😜 😉 no i mam nadzieję że ból głowy szybko minie 😉

Pogoda u mnie też ponura i zimno oby wieczorkiem nie padało 😉

Miłego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wyprawilam Patryka z moja Mama na spacer i mam chwileczke

Odkurzylam, przebralam nasze wyrko i jeszcze prasowanie mi zostalo
A maz dzis ma jakies "pozegnanie lata" w firmie - obiecal nie wracac zbyt pozno...

No i w koncu musze napisac do kazdej z Was chociaz troszkę

Szrama przy oczku goi sie dosc ladnie, nie slimaczyla sie ani nic mimo ze plaster byl naklejony ale chyba blizna zostanie

Z "nowosci" u Nas to tak:
Patryk to chyba bedzie "Perfekcyjnym Panem Domu" - az mi smutno troche jak sobie pomysle co on po Matce nasladuje = niezbyt to ciekawe zycie:
bierze smiatek i lopatke i chce zamiatac, trzepie rozne szmatki, wyciera nimi szafki i podloge, bierze zabawki- wrzuca do pralki, zamyka drzwiczki i zaczyna krecic pokretlami
z pralki

A ostatnio sie strasznie denerwuje bo robi mega kupy - i jak go przewijam to zawsze wlozy do kupy rece lub to co trzyma w raczce - juz poszla w kupe
szczoteczka do zebow, pieluszka tetrowa, co tylko ma - i to za kazdym razem

Ja nadal ciesze sie z "urokow" zmywarki, tak jak juz pislam mam teraz czas ze porzadkuje i wywalam niepotrzebne rzeczy

Aha i w Biedronce sa takie mega pudla z Dada -mi - oplacaja sie bardziej niz w paczkach - dzis otwarlam pudlo i okazalo sie ze 4-ki z pudla sa nieco wieksze niz te
z tylko foliowego opakowania - kupila moze ktoras z Was? tez tak mialyscie?

c.d.n.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha tak pisalyscie o tym czy macierzynski i wychowawczy wlicza sie do lat pracy - juz sama nie wiem, ostatnio moja ciocia zalatwiala cos z emerytura i jej powiedzieli
ze macierzynski owszem ale wychowawczy nie, ze kiedys (do ktoregos roku) sie wliczal a teraz juz nie


Gosiaczek
- widze ze u Ciebie tez porzadkowanie idzie pelną pare, to bedziemy mialy teraz wiecej miejsca zeby cos nowego dokupic 🙃
fajnie ze mozecie wyskoczyc ze znajomymi

tedit
- oby bol glowy szybko minal
u Nas z praca tez fatalnie
widze ze przebilas Lence uszka, super



monia668
- super ze napisalam 🙂, sliczne zdjecia, myslalam sobie kiedys o Tobie i nawet cos mi sie ubzduralo ze juz pewanie urodzilas
ale widze ze jeszcze troszke zostalo wiec zyczymy duzoooo zdrowka dla Was!!!
super ze przemeblowanie idzie pelna para no i pozostale przygotowania - dobrze miec juz wszystko naszykowane - cos o tym wiem - my nie zdarzylismy
i wrocilam do domu po 3 tyg - do mega rozpizdzielu i ciuszkow w wielu reklamowkach (na szczescie byly wyprane i wyprasowane)
No i oszczedzaj sie kochana



emiliaeem
- napisz koniecznie do jakiej to szkoly sie wybierasz, tak jak piszesz, bedzie jakis cel
hehe ja juz stara dupa jestem i szczerze mowiac to juz mi sie do szkoly chodzic nie chce
a doczytalam ze to studium kosmetyczne

McDa- widze ze juz powolutku jestes Nauczycielka pelna para, na pewno z dnia na dzien jest coraz lepiej i szybko nawykniesz
ech a tych uczniow i uczennic z "wybrykami" nie zazdroszcze, oby byl na nich sposob

agapurka
- co do mowy to moje zdanie (chociaz podobno to roznie bywa) i wg moich obserwacji chlopcy zaczynaja mowic pozniej takze nie masz sie co martwic
Patryk np ladnie mowil - halo itp jak mial ok 7 m-cy a potem zaczal zabkowac pelna para to zamilkl na jakis czas
teraz mowi mama, tata, ha (hał) i po swojemu cos, czasem baba itp



rose
- super ze jestes,

Kiniek - zdrowka

Cała reszta - pamietam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ahhh my dzis bylysmy na playgrupie mala malowala FARBAMI!!!! szok ale jaki ubaw mnie to cieszylobo Anglicy sie nia opiekowali i wlasnie chodzi o nauke jezyke ,najpierw sie wstydzila /bala. a pozniej juz wszystko brala i podawala takiej Kerry -opiekunce 🙂
widze ,ze u Was wszystko dobrze 🙂 kurde musze i ja zalozyc konto na Aguagu.....az wstyd,ze nadal niii mam 😁
AnjaP ja wierze,ze wsyzstko mozna jak sie chce i kocha wiec dasz rade 🙂 masz wspaniale zajecie ,robisz co kochasz wiec tak czy siak wkolo sie to toczy 🙂
Wercia oszczedzaj sie troszke! ,kurde a co do naladowania.....no wlasnie, to Zuzia ,ze szczotka to z lyzka lata.....mama tylko gotuje i sprzata..... 😁
teraz maz ja usypia ,szok,ma urlop i ciagle sie mala zajmuje, to do sklepu idzie ja bierze to baje razem ogladaja,to nawet na plac zabaw gdzie nie chcial z nami chodzic -wychodzi...no szok ale nie chwale poki co...
ja sie dzis nalepilam pierogow ze szpinakiem i serem bialym !!!! sama mniam mniam!!! Zuzia zjadla moze pol ale wielkie robilam 😉
ja zyje przeprowadzka jak wiecie wiec.....3 tygodnie zostaly!
Monia duzo zdrowka dla Was!!! wszystko na spokojnie zdazysz przygotowac !nie pali sie 🙂
odnosnie tych mega kupek hheehehe to Zuza trzasnela z 20 minut temu juz 4ta od rana!!!!! a jje wszystko!!
aaaa i dalam jej laciate mleko czerwone na probe. Dostala wieczorem przed snem i okolo 5tej nad ranem flaszke po 180ml obie. Narazie zadnych uczulen tylko kupa nieprzyjemniej niz zwykle smierdzi...
Daje juz ktoras z Was mleko takie?albo odstawila to mleko w proszku??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Jednak przełożyliśmy spotkanie ze znajomymi na niedzielę bo było zimno i strasznie wiało a Lenka jakaś mega marudna 🤢

wercia ja używam Dadę 4 tych normalnych ale zrezygnuję z nich na rzecz Pampersów bo po Dadzie zawsze dostaje wysypki wiec jej nie służą a szkoda bo są tanie 🤢

Maja ja narazie też daję Bebilon 3 i nie zamierzam tego zmieniać tym bardziej że Lenka ma delikatny brzuszek 😜

A ja z mężem pijemy drinka sex on the beach i oglądamy film " Jak urodzić i nie zwariować" 🤪

Spokojnej nocy 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaCh podaje od miesiaca mlekoi jeszczejej ulubione mleko nestle.
fajna sprawa ,tylko wlewasz do butli ,podgrzewasz i gotowe. W Polsce podobne a moze te same podawane po drugim roku zycia??? W Anglii tez takie sa???


Gosia ja z kieliszkiem czerwonego, tez w objeciach meza przed tv z tym ze na razie repertuar discavery. ale zmienimy na kino nocne w 5D 😉 😉 😉 dzieci juz spią 😁

miłej nocy




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze skrobne poki mam czas 😉

A u Nas maz na lapie swoim i piwo pije a ja na swoim lapie ale nie pije bo sie wkurzylam i niech sobie sam pije piwo 😜 😜 😜
z przymruzeniem oka sie wkurzylam bo przynajmniej mniej mi w dupe pojdzie - i za sprawa niewypicia Reds-a o tej porze
oraz za sprawa nie pozarcia czekolady 😜 bo mu mowilam zeby mi czekolade kupil ale nie uslyszal, a mial kupic bo wczoraj tak grzebal w torbie ktora byla w koszu wozka ze wypadla Nam czekolada a ze ciemno bylo to sie skaplismy dopiero w domu

powrzucam jeszcze pare fot na agu - powolutku do przodu - na 12 m-cu jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ee dziewczyny zazdroszczę Wam tych wieczorów 🙂

ostatnio zaniedbujemy się z mężem, jak mała idzie spać to ja siadam na lapka i przygotowuję się do szkoly i zwykle zleci mi do 23, jeszcze coś w między czasie posprzątam, pozmywam i czas leci, zanim się wykąpie i położę to 24 dochodzi i jestem padnięta totalnie, tym bardziej jak sobie pomysle że ok 3 zawsze mała się budzi.. a mąż też teraz wieczorami pracuje jeszcze w domu bo jakoś się ostatnio w firmie nie wyrabia 😞 no a kasy trzeba na budowę... jeszcze w tym tyg jest z Paulinką jak ja jestem w szkole bo teściowa w pracy a ciocia wraca z sanatorium dopiero w czwartek 😞 i dopiero jak wracam do domu to on jedzie do pracy 😞 a z budową stoimy bo zabrakło czasu na dalsze prace;( mam nadzieję że jeszcze tydzień, dwa, aż ogarnę te organizacyjne sprawy w szkole i będzie lepiej 🙂 napisać te cholerne rozkłady, plan rozwojowy, jeszcze mnie wsadzili do jakiegoś zespołu czy komisji przedmiotów ekonomicznych i znów coś tam trzeba robić 😞 więc już padam, dziś wróciłam wcześniej ale bylam u babci pomóc jej troszkę bo piecze ciasteczka na wesele kuzyna do 160 os! a ma 80 lat... więc codziennie ktoś tam do niej idzie pomóc, dziś ja byłam z mamą, ale za wiele nie zrobiłam bo paulinka się przez pierszą godzinę bała (dawno tam nie była) i nie chciała iść do nikogo poza mną i ciągle ryczała, dopiero potem jak pokazali jej króliki, kury, kaczki to zapomniała o mamusi i poszła się z kuzynem bawić 🙂

Monia Wiktorynka super! ale się zmieniła, nie poznałabym jej! no i zdrówka dal Ciebie i fajnie, że z tym żłobkiem się ułożyło i chętnie tam chodzi 🙂 i Ty troszkę "odpoczniesz" 🙂

Wercia to rzeczywiście rośnie Ci perfekcyjny pan domu 🙂 Paulinka na razie to uwielbia patrzeć jak zamiatam albo odkurzam i dobiera się do odkurzacza 🙂

nic, idę dziś spać, bo jestem totalnie wymęczona, mężuś jeszcze pracuje 😞
jutro rano na kurs, potem mamy gości ( koleżanka z mężem i córką ale w sprawach służbowych szkolnych, mamy ustalić program bo uczymy jednego przedmiotu, tylko ja teorię a ona praktykę), a w niedzielę na roczek chrześniaka i znów weekend zleci 😞 notatki na pon przygotowane i dobrze że mam do 11, ale od 7.30 więc po imprezie będzie trzeba wstać, bo niestety nauczyciele urlopu sobie nie mogą wziąć kiedy chcą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa- przeczytalam Twojego posta i widze ze masz teraz kolorowy zawrot glowy
no ale wazne ze wszystko do przodu idzie i niedlugo bedziecie sie cieszyc pieknie wyposazonym domem
dobrze chociaz ze jak maz tyle pracuje to kasa za to jest, bo mnie szlag trafia jak moj ciagle w tej firmie zapiernicza a kasy za prace po 15 h na dzien do teraz za 2010 rok nie przyniosl a do tego zalegla kasa ze "standardowej wyplaty",
jutro tez mial nie isc ale musi zawiezc pracownika by maszyne przestawil i go odwiezc (bo pracownik dzisiaj popil na "pozegnaniu lata")

a ciasteczka domowej roboty na pewno beda pyszneeee, tu w moich stronach to juz sobie moge pomarzyc ale znam smak takich ciastek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa- przeczytalam Twojego posta i widze ze masz teraz kolorowy zawrot glowy
no ale wazne ze wszystko do przodu idzie i niedlugo bedziecie sie cieszyc pieknie wyposazonym domem
dobrze chociaz ze jak maz tyle pracuje to kasa za to jest, bo mnie szlag trafia jak moj ciagle w tej firmie zapiernicza a kasy za prace po 15 h na dzien do teraz za 2010 rok nie przyniosl a do tego zalegla kasa ze "standardowej wyplaty",
jutro tez mial nie isc ale musi zawiezc pracownika by maszyne przestawil i go odwiezc (bo pracownik dzisiaj popil na "pozegnaniu lata")

a ciasteczka domowej roboty na pewno beda pyszneeee, tu w moich stronach to juz sobie moge pomarzyc ale znam smak takich ciastek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera chcialam linka wkleic do ebaya a sie nieda!!!
AnjaP u nas tez jest takie mleczko i niby tez po 2gim roku zycia dopiero. ale sa tez inne smakowe po 1wszym i bananowe i truskawkowe nie pamietam nazwy firmy....no i czekoladowe sojowe jest ale tego sie wystrzegam narazie chociaz juz mala probowala 😉
McDa jeszcze troszke i bedzie z gorki 😉
Wercia Tobie kochana to zycze cierpliwosci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maju U nas to melko jest od roczku i ma prawie identczny smak co mleko modyfikowane w proszku.Tylko to mleczko w zołtym karoniku zbozowe jest slodsze i gestsze. Tez nie kupuje jej smakowych , nawet kaszki wybieram manną lub zbożową. Teraz dosładzam jej tylko miodkiem czasem- Łyzeczka dziennie

Wybieram sie dzis do kolezanki na drugi koniec BXL tylko mam mały problem. Nie mam samochodu ani wózka. Zapomniałam wczoraj wyjąc z bagaznika. Mąż mnie udusi gołymi rekami 😉 Bedzie musiał podskoczyć do domu, bo wczoraj mówił ze ma napięty grafik i pewnie nie uda mu sie wcześnie wrócić do domu. Dopiero mi sie o tym wózku przypomnialo oczywiscie i muszę zaraz zadzwonic 🤨 i go poinformować.

da sie tylko wkleic musisz tylko zrobić to najeżdzając myszkę na ikonkę nad tekstem link lub przyciski Crt+L i w polu Url wlkejasz zatwierdzasz OK, podajesz w wyznaczonym miejscu tytuł linka i ok. Chyba nie pomieszałam nic????


A jutro nad północne wgrzewac dupska na goracym piasku, podobno mega upały nam sie szykuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...