Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

No aż miło jest co poczytać 🙂 Nocka ok woda o 2.30 i mleczko o 6 😉 wstała o 8 🙂
Ja już kuchnię posprzątałam, jedno pranie wywiesiłam a drugie się pierze jeszcze tylko łazienka, WC i kurze a odkurzanie to już mężowi zostawiam 😜 jeszcze muszę coś wymyśleć na obiad i się ogarnąć się bo po 17 na zakupy z siostrą lecę 😁

McDa super że jesteś no to dużo się u Ciebie działo widziałam zdjęcia super 😜 no i oby z mężem był ok zdrówka dla Was, gratuluję też postępów Paulince 😘

Zmykam sprzątać, Miłego dnia 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
teraz się fajnie czyta jak nie ma takich zaległości 🙂 nocka ok, od 4 z nami w łóżku i spała do 6.30, ale o 7 znów zasnęła (myśmy cały czas udawali że śpimy 🙂 ) i spała podobno do 8.30, a ja poszłam do pracy i wróciłam godzinkę temu 🙂 maleńka zasnęła, zabieram się za pracę w domku....;/

MajaCh ja musze coś wymyślić na Mikołajki do pracy, wytypowali mnie do organizacji Mikołajek dla dzieci pracowników, przedział wiekowy: do 7,8 lat, najmłodsza będzie Paulinka 🙂 potem kilka miesięcy starsze 2 dziewczynki, dzieci 3,4,5 letnie i najstarsze chyba ok 8... nie wiem co wymyślić, jakieś zabawy i tańce na pewno i nie wiem co jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć,
ja jak zawsze czytam na bierząco, więc wiem wszystko co u Was. 🙂
u nas w porządeczku, dziś mam wolne, więc obijam się ile wlezie 😁 😎
McDa, nigdy niczym takim się nie zajmowałam, ale proponuję jakiś tańce może? a może karaoke dla dzieci?
Gosiaczek, mimo że mam wolne, to się obijam i za sprzątanie wezmę się jutro, ale leń ze mnie 😜 nad jakimi Ty projektami tyle siedzisz?
Maja, to udany zakup. fajne, stylowe.
AnjaP, 100 latek i wszystkiego naj, naj, naj...
Agapurka, Maja - wracając do tatoo, ja mam stosunek w mierę obojętny, sama bym nie chciała, ale nie powiem że ładnie wykonany nie przykuwa mojej uwagi. sprawdziłam w necie te 3d - są mega. ale ocenianie człowieka że jest coś z nim nie tak, bo ma kolczyka w nosie, to już przesada, a nawet zaścianek. w UK ludzie w bankach nawet mają i nikt problemów z tym nie ma, gorzej w PL.
Emiliaeem, no właśnie może jakieś porady co do pielęgnacji skóry, moja jest sucha i wrażliwa, chyba najgorszy typ?
Wercia, my też mamy takiego laptoka, ale Jasiek mało się nim bawi, on woli zabawki, które nie są do zabawy, typu piloty, mój laptop.
Tili, z tym kamieniem koszmar, mój też wszystko do paszczy pcha.
Jasiek śpi, ale zaraz wstanie, lecimy spacerować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry szybko
majach u nas robią np kalendarze na nowy rok, drukowac na kolorym papierze dni i daty wypełnic zdjęciami, wycinankami, lub malowankami na każdy miesiąc. tylko nie wiem czy twoja playgrupa wiekowo podoła. ale nawet takie maluchy jak nasze zawsze mogą odcisk swojej dłoni zostawić, albo palcowe mazance 🙂

można jeszcze ozdoby choinkowe robic, brokaty, bibułki, maluchy to uwielbiają.

albo ciasteczka np pierniczki i lukrowanie .U nas w tym roku zdobienie wraz lilą, zje je albo zaslini.
mozna tez potem kupic pudełaczka lib torebeczki popakować w nie pierniczki, a na koniec ozdobic przeslicznie pudełka, i zabrac do domu lub komuś podarować

McDa87
nad twoimi sie musze zastanowic,ale moze byc to jeszcze konkurs na mikołajkowy strój.Albo na ozdobe choinkową lub rysunku mikołaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rose fajnie że piszesz 🙂 obijaj się obijaj należy Ci się 😁 co do sprzątania to sprzątam dzisiaj bo jutro zostawiłam sobie górę prasowania i idę do fryzjera a na 16 na urodziny do kolegi więc nie dałabym rady wszystkiego jutro zrobić 😉 Co do projektów to już kiedyś pisałam ja rysuję rzut mieszkania, jak przebiega instalacja gazowa, aksonometrię, opis techniczny itd. przed wyjazdem do Londynu miałam aż pięć do zrobienia a teraz zastój i czekam na jakiś kolejny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja po zakupach 🙂 udane aż za bardzo ☺️ 😜

Nie wiem coś się Lence pozmieniało i chodzi nam spać o 21 🥴 i to trzeba ją usypiać na sobie 🤢 kurcze wydaje mi się że ona potrzebuje jakoś więcej czułości i to dlatego 🤢 w dzień nie ma problemu kładę ją i zasypia sama w łóżeczku 😉

McDa hehe ależ ona słodka a minka super 🙂 Widzę że Paulinka w kucyku a moja wszystko ściąga ostatnio jest jakaś kapryśna strzela focha i wychodzi z pokoju oczywiście zaraz wraca ale tak to śmiesznie wygląda 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GosiaczekPaulinka też ostatnio zasypia na mnie... ale ja to lubię bo przynajmniej wtedy możemy się poprzytulać 🙂 tak w ciągu dnia to zawsze coś się znajdzie do roboty i nie ma na to czasu 😞 a kucyka ma czasami, dopóki nie zauwazy gumki 🙂 ale jak ma spineczkę to od razu ściąga, gumkę nie, dlatego częściej robię kucyczek 🙂 ale często wygląda on jak na filmiku- zmasakrowany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁
hehehe McDa jaki grymas 😁 hehehe
Gosiaczek fajnie,ze zakupy udane, nigdy zbyt udane nie sa co Ty gadasz 😁 grzeszysz 😁 :P
ja ide zaraz z maluchem po zapasy tasmy do kartonow i znow popakuje troche. Mam plan na cos pieknego zrobic dzis ale nie wiem czy podolamy z mala, jesli tak to zobaczycie zdjeciucha 😁 w kazdym razie dzien mam zajety dosc mocno....buziaki !!! milego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka ok Lenka zasnęła parę minut po 21 pobudka na mleczko o 4 i sapała do 8 🙂

Pogoda u nas śliczna, pranko już wywieszone 😉 Jednak poodkurzałam, mąż w pracy więc jak wróci to tylko podłogi ma umyć 😜

Nie mam pojęcia co na obiad zrobić bo i w lodówce niewiele jest 🤢
Po 13 do fryzjera idę oby kolorek mi wyszedł taki jak chcę 😉

MajaCh
wiem że grzeszę ale aż żal patrzeć na mój stan konta ☺️ 🥴

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam 🙂


mcda śliczna minka Paulinki . Natalia tez spinki ściąga jedynie kiteczke dłużej ponosi 🙂


gosiaczek to się ciesz że zasypia o 21, niedługo zmiana czasu będzie 😉


Maja jak tam twój plan wypalił ???


Natalia też lubi zasypiać na mnie , ale wole jej nie przyzwyczajać, chodź to takie słodkie 🙂


dziewczyny jaki rozmiar kombinezonów kupujecie lub macie i jaki 1 czy 2 częściowy ???? Ja nie mam czasu latać po sklepach i chcę zamówić na allegro 2 częściowy na roz chyba 86 http://allegro.pl/hit-najcieplejszy-kombinezon-na-allegro-86cm-i2660582172.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia plan wypalil ale zdjecia jutro 😁 moj smrodek lezy kolo mnie taka jest leniwa......... 😁 mialam dzis duzo stresow nieprzyjemnych ale w pn do wyjasnienia wszystko,ehhh
jutro znow pakowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po urodzinkach Lenka zrobiła furorę no i oczywiście nikogo się nie bała i wszędzie było jej pełno 😁 teraz już słodko śpi 😉

emilia ja jak będę kupowała to też 86 i na pewno dwuczęściowy 🙂

Zmykam się kąpać i lulu bo jakieś zmęczenie mnie dopadło 🤢 Dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już kupuje wszystko na 86 .Mala przez same wakacje 8 cm urosła z 74 na 82 . Moja znajoma swojej dwulatce 86 kupuje, i są lekko za duże ,i mówiła ze nadal niektóre 74 się mieści.
Wczoraj jej kupiłam kozaczki http://www.okaidi.fr/VAD/Chaussures/Bottes--bottines-fille/Bottes--bottines-fille/Boots-fourrees-en-cuir/p:1:1:1:270430.htm bardziej brązowe i wpadłam do H&M kieckie i dwie bluzki....W kozakach wogole nie umie chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeśli chodzi o rozmiary ubrań, zauważyłam że F&F (w Tesco) są sporo zawyżone. ja dla Jaśka kupuję 9-12 i jest jeszcze luz (niewielki), a w Pepco 18 m-c w sam raz są. kupujecie F&F? według mnie całkiem fajne i cena w miarę przystępna, zwłaszcza na obniżce.
Gosiaczek, pochwal się co upolowałaś zakupoholiczko 😜
AnjaP, te kozaki takie dorosłe, przynajmniej na zdjęciu. sama bym takie nosiła 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana 🙂
AnjaP fajne te kozaki ja sie porozgladam pozniej bo teraz poki co gumiaki nam sluza z powodu deszczowej aury kochanej Anglii heheh
Pakuje od rana sypialnie i powoli ubywa rzeczy powoli dlatego,ze moj maly pomocnik uklada wszystko po swojemu i dodaje mi pracy jak juz bede wypakowywac bo bylo wszystko poskadane i wystarczylo to wyjac i dac do szafy ale nie teraz mam wszystko UPCHANE pozgniatane itd. Wiec jeszcze i prasowanie dojdzie.....ehhhh ta mala piekna moja Zolza. I jeszcze ksiazeczki czytamy i tak czytamy,ze mama chyba sliwe sobie nabila uderzajac sie na granicy nosa i miedzy oczy ....heh zobaczymy pozniej teraz kreci mi sie w glowie heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose ja kupuje czasem w Tesco wogole lokalne sieci maja fajne tanie ciuszki jakosciowo dobre i co najwazniejsze SLICZNE i kolorowe ,na jesin duzo zolci zieleni takie przygaszone kolorki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok tylko wstałam z bólem głowy ale proszek pomógł i już lepiej 😉

rose a no kupiłam 2 tusze do rzęs, botki w CCC http://ccc.eu/en/woman/catalog/all/306076 i torebkę, sweterek i bluzeczkę w Tally Weijl i mamie fajną bluzeczkę ala ponczo w Orsay to w ramach podziękowań 😉 Co do tesco to niestety u mnie tylko to Tesko ekspress jest ale wiem że można fajne ciuchy kupić bo byłam kiedyś w Tesco w innym mieście 😉

MajaCh jej nie zazdroszczę tego pakowania a potem rozpakowywania najgorzej jak się ma dużo ciuchów i różnych innych rzeczy tak jak ja 😮

AnjaP butki śliczne co do ubrań Lenka nosi 74 i niektóre 80 ale kupuję jej też 86 bo dziecko szybko rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam chwile maz wrocil z jednej zmiany i mala sie zajmuje 😁 jeszcze na 7 sta idzie do 22...ehhh dom sie zapelnia kartonami. jeszcze tyyyle rzeczyyy, Gosiaczek ja pakuje cala rodzine to jest ogrom rzeczy ,ubran, poscieli itd. Juz nie wspomne o tv,polkach,stolach, kanapie,AGD itd. Najgorsze jest lozko mamy double wielkie z ogromnie ciezkim materacem ,a ono jest na gorze,a schody sa zawijane....bedzie ciezko nie ukrywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
jakaś dziś niewyspana jestem, mała ciągle się wierciła w łóżeczku a potem w łóżku ciągle mnie musiała za twarz trzymać 🙂

ale zaraz będzie obiadek, ciasto też prawie gotowe, potem pojedziemy na chwilę do Euro RTV AGD zobaczyć bo mąż się obudził teraz że kabli nie poprowadził do głośników na budowie, a jutro mają przyjść robić gładzie a potem będą malować... no i musi to jutro zrobić, ale najpierw musi pooglądać co mniej wiecej chce i jakie kable ma tam rozłożyc... no i musze jeszcze dziś przygotować lekcje już do środy, a jutro na czw i piątek bo od czwartku musze się zabrać za przygotowania do imprezy 😞

powiedzcie mi, bo odprawiam urodziny w sobotę i nie mam pojęcia co zrobić na kolację 😞 macie jakieś pomysły??

Gosiaczek super botki, może też sobie kupię? 🙂

Anja piękne kozaczki, takie modne! i na pewno sie nauczy w nich chodzić 🙂

Maja powodzenia w pakowaniu! mnie też to czeka ale gdzieś za 2 miesiące 🙂 i na szczęście nie daleko, tylko przez drogę więc mam nadzieję że jakoś będzie 🙂


a i wczoraj byłam z Paulinką pierwszy raz na zakupach w galerii odkąd chodzi, masakra! biegała za każdym dzieckiem jakie zobaczyła, dziewczynka szła z kubkiem niekapkiem i piła to Paula za nią i woła : tutu tutu tutu, dziewczynka się rozpłakała bo Paula chciała jej zabrać kubek i mama ją na ręce wzieła i poszły, zaraz do autka poleciała (takie na pieniądze) i siedział tam chłopczyk to ona wrzask bo ona chce i koniec, no i zaczęła na nogę tego chłopczyka stamtąd wyciągać 🤪 no i już nie przychodzi obojętnie obok sklepów z zabawkami, do jednego z nią weszłam a potem żałowałam bo chciała lalke za ponad 100zł! i nie puści jej! wyrwałam siła to zaczęła tak piszczeć i rzucać się że szok, ludzie tylko na nas zaglądali... 😞 no i do fontanny chciała wchodzić 🙂 nic prawie nie kupiłam b się nie dało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...