Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa wow Paulinka już śpi a Lenkę mąż usypia 🙂 co do butów ja właśnie takie przejściowe na jesień i po zimie szukam 🤢 a co do kozaków to śliczne te fioletowe 😁 a my mamy też fioletowe z ccc tylko takie http://ccc.eu/pl/kids/catalog/nelliblu/302498 😉

te mi się podobają ale rozmiaru brak 🤢 http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczece/buty-dzieciece/0000600110491300000006/1400360.prod mają je w Kielcach jak będę w listopadzie to zobaczę 😉

Maja przyszła mi ta czapeczka z pomponami zamówiłam brązową Lenka super w niej wygląda 🤪

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiaczek super są te kozaczki, ja je długo trzymałam i się zastanawiałam ale w końcu wzięłam inne bo stwierdziłam że te są bardzo podobne do tych drugich, więc żeby miała w innym kolorze 🙂 wzięłam beżowe ale bardzo podobne do tych, ze sznurówką, z boku zamek, wyszywane kwiatuszki, takie zwykłe ale ladne 🙂
i czekam na zdjęcie Lenki w czapce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Dzis mnie łeb boli praktycznie od rana
Byc moze od tego strezenia pylow o ktorym trabia od rana

Kisilismy sie dzis w domu, mgla duza i padalo

Patryk nieznosny byl dzis, pospal rano - wstal po 9 i potem juz nie spal

Polegl juz po 20-tej 🙃

Widze ze bucikowy szal mamy

Gosiaczek - nie slyszalam o tej firmie - jesli chodzi o buciki
Ja nie cierpie kombinezonow jednoczesciowych - Patryk nawet jak byl maly to staralam sie ich unikac

McDa-
- fakt Bartek ma buty drogawe chociaz i tak jeszcze nie maja wygorowanych cen
na Allegro wyszly te buty taniej o ok 30 zl

A oto My na Rownicy 😜
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a2b90e716436d343][IMG]http://images37.fotosik.pl/1826/a2b90e716436d343m.jpg[/IMG][/URL]

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, Gosiaczek sliczne te buty co wklejalas, ja nie slyszlaam i tej firmie.....a te trampkowe najbardziej mi sie podobaja 🙂 pozniej Wam wrzuce zdjecie butow jak przyjda zamowione dla malej takie do kostki. Jeszcze zimowe wysokie pod kolanko musze kupic.
Wercia pogoda u Was taka.......zazdroszcze...
a ja zdycham doslownie 😞 nie amietam kiedy tak czulam sie chora z dnia na dzien coraz gorzej, na szczescie mala NIC tylko czasem kicha ale to standard u niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lence włączyłam ulubione piosenki więc mam chwilę 😉

McDa co do butów Kornecki to ja o nich nie słyszałam ale znalazłam takie http://allegro.pl/kornecki-rozowe-cukiereczki-na-rzepy-r-21-nowosc-i2718985476.html ale najpierw zobaczę buty w Kielcach mają duży sklep ECCO i ten GEOX może coś uda mi się kupić 😉

wercia oby ból głowy szybko minął 😉

Maja koniecznie pokaż buciki jak przyjdą i zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam 🙂


Pisałam do każdej z was ale otworzyłam link od gosiaczek z kombinezonem i cos mi się zacięło i zamknęła mi sie strona 😠 Natalia właśnie wstała 30 min spala 😠 🤪 Jest strasznie nieznośna szczypie bije rzuca sie i wali głowa kopie nogami 😮 🤢 to tyle u nas zmykam bo juz krzyczy 😮 zajrzę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie firmy GEOX - polecam gorąco , jak pracowałam w bucikach Bartek - Geoxy były mocno rozchwytywane, to naprawdę dobra marka, mają wysokie standardy robienia obuwia, jakość też jest niesamowita (mówię od strony materiałów) Także ja ręczę Wam za tą akurat markę 🙂

My po wizycie kontrolnej i niestety jeszcze 2 tygodnie gipsowe łódeczki muszą zostać na rączkach Maksia , coby nie rozluźnił szwów,które jeszcze nie odpadły ;/ to samo z jedzenie ,tylko przecierane i miksowane ,żeby się przetoki nie porobiły (luki w warstwie mięśni ) .

U nas spokojnie ,Maksio uwielbia biegać w kapciach po domu, tańcuje dużo, śmieje się jeszcze więcej, złości muszę przyznać coraz mniej 🙂 fakt ,że praktycznie nie mówi,a jedynie intonuje moje słowa,ale zazwyczaj wiem co chce 🙂 U nas na tyle nowości 🙂

Pozdrawiam (wciąż podczytuje 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

Długo mnie nie było, juz chyba całkiem zapomniałyście o mnie 🙂) ostatnio w ogóle brakuje mi czasu na wszystko. Starsza córka w szkole (dumna 1 klasa) mała bardzo absorbująca, do tego dochodzą zajęcia popołudniowe jakie mam i basen córki....więc na net już nie stacza czasu 🙂)
czasem was poczytuje, ale baaardzo sporadycznie, wybaczcie.

u nas po staremu, za 2 tyg. wracam do pracy 😞( 😞( babcia bedzie z mała więc jestem spokojna, choć przez jakiś czas teściowa chorowała i szukałam opiekunki, ale najspokojniejsza czuję się jednak jak mała zostaje z babcią.
Ania jet wciąż taka chuda "szczypawica" jak była, robiliśmy nawet badania, morfologię, itp ale wszystko w porządku. Mam nawet w listopadzie wizytę u gastroenterologa, żeby dodatkowa ją przebadać pod kątem przyrostu masy. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Dużo gada, nawet do mnie nie mówi już mama (od czasu do czasu) tylko kasia, brzmi to prześmiesznie. Ładnie wymawia tatuś, bacia Majisia,czyli Marysia i w ogóle chce gadać cały czas. Fajnie naśladuje poszczegónle zwierzątka, i wścieka się jak coś jest nie po jej myśli, charakterna baba. Myślę, że bedzie równie szybko mówiła jak jej starsza siostra, około 1.5 roku gadała całymi niemal zdaniami, więc teraz może bedzie podobnie 🙂)

Ja natomiast znowu mam problem z kręgosłupem, daje znać o sobie. Zapisana jestem na rezonans , ale na NFZ czyli dipiero w maju 🙂) cóż, wytrzymam i nie bedępłacić prywatnie, tyle kasy co miesiąc nam zabierają więc muszę trochęodebrać 🙂)

pozdrawiam was i moż e teraz częściej da się coś napisać

jeśli chodzi o butu Kornecki to kupiłam te (jeszcze z kolekcji z zeszłego roku, ale prze wzrost vatu kosztowały już ponad 100 zł) http://pl.choozen.com/nf/ts-kornacki~kozaczki-dzieciece,6060502.html te drugie, fioletowe z wstążką.
uważam, że są bardzo fajne, ciepłe i solidne. Pani w sklepie polecała gdyż od lat sprzedają buty tej firmy (polskiej) i zapewniała, ze są dobre jakościowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Kasia321 pewnie,ze o Tobie pamietamy, trzymaj sie dzielnie kochan tylko szkoda,ze te plecy teraz daja o sobie znac -akurat jak za chwile wracasz do pracy....fajnie malutka tyle mowi, Zuza jeszcze nie ale kojarzy i wczoraj nas zaskoczyla w samochodzie zaczela krzyczec mniam mniam jak wracalismy z zakupow - rzeczywiscie byla glodna ,ciesze sie,ze umie to pokazac 🙂 Malo tego, zostawilamsiatki na podlodze i sciagalam buty ona w tym czasie wyjela z jednej z siatek gofry takie juz gotowe i pokazuje mniam mniam cie, cie znaczy chce 🙂 kochana moja cora ile to ulatwia jak ona juz wie o co kaman 😁
U mnie na obiad zupka z dyni ,a dynia wycieta na oknie stoi bo za chwile halooween 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek nie przejmuj się Lenka odkąd chodzi mniej mówi głownie mama, tata, baba, dada, jaja, na zwierzątka jakoś po swojemu nawet nie mówi już "tak" tylko kiwa głową na tak i wydaje dźwięk 😜 yhy ale za to dużo rozumie aż w szoku jestem 😁 Dzięki za odp. co do butów 😘

Kasia pamiętamy o tobie nawet czasem przywołujemy dziewczyny i te co nas czytają odzywają się od czasu do czasu 😉 Co do Ani najważniejsze że jest zdrowa 🙂

emilia moja nawet grzeczna choć wieczorkiem jak mąż wraca z pracy i zobaczy jego telefon to jest masakra mąż tam ma takie aplikacje z kotkiem i nie tyko że jak się coś powie to ten kotek powtarza no i robi jeszcze inne rzeczy. I jak mąż wyłącza jej telefon to jest płacz i szczypanie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaponiałam jeszcze dodać, że moja kruszyna 🙂) uwielbia "citać" bierze książeczki i woła nas citać, citać 🙂) siada wtedy na podłodze, bo tak jest przyzwyczajona, i musimy citać 🙂) nAJLEPSZE JEST TO, JAK WYMAWIA TE NAZWY NP OWOCÓW ALBO WARZYW. zNA JE WSZTSTKIE I PO SWOJEMU WYMAWIA, NP apko, guka - czyli gruszka, cityna, anana (bez s 🙂) no i oczywiście "ogórka" prze takie r jak donald Tusk 🙂) to było jej pierwsze słowo, nie mama ani tata tylko "ogórka"
a jak ją poproszęo jakąś książeczkę to potrafi ją wygrzebać choćby z samego dna pudła. Chyba kojarzy je po obrazkach 🙂) fajne jest to jak te dzieciaki dużo rozumieją.

Gosiaczek super czapeczka, gdzie kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia super musi to wyglądać jak Ania czyta moja z kolei bierze książeczkę idzie do mnie i pokazuje obrazki a ja mówię co to albo ona jakoś tam po swojemu mówi ale jak ja biorę książkę i chcę jej poczytać to wyciąga rączki krzyczy i muszę jej oddać 🙃
a czapeczka z H&M 🙂 do tego rękawiczki szkoda ze szalika w zestawie nie było 🤢

Lenka śpi i ja też miałam się położyć ale wciągnął mnie program "Dom nie do poznania" prawie zawsze na nim płaczę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na moment gosia dla twoich butowych dylematów podsyłam tobie jeszcze ta firmę http://www.dashoes.fr/113-chaussures-kickers-enfant?gclid=COW7l7HOmbMCFSTLtAodRi4AFQ
w Belgii robi furrore, w
Wiem ze w Polsce tez jest dostępna, nie wiem jak bogatym towarem dysponują Ale jak ja znajdziesz to może ciebie zainteresuje cos. Ja nie mam czasu przegrzebywać internatu ,sorry

wtaj Kasiu. Woow jak ania dużo mówi. podziwiam!
Nasze słówka to tylko, Ajes-ARES PIES, amam, jedzenie, mama ale rzadko używane, za to tata notorycznie.Na siebie wola IJA na brata AJAJ. a po swojemu gada jak najeta , buzia jej się nie zamyka.
Książki tez uwielbia, sama czyta po swojemu albo pakuje sie mi na kolana , albo kładziemy się na dywanie i ja jej czytam
ojjj i czuć ze czas na nowego pampersa
brudna robota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki!

Dawno mnie nie było bo zawsze coś.

U nas dobrze. Na weekend byliśmy w Pradze. Piękna, zachwycając i smaczna 🙂 Aż się wracać nie chciało, chociaż tęskniłam za Lenką.





Dziś byłam na rozmowie w spr. pracy, mam czekać do poniedziałku czy się odezwą.
Zapisałam się na Zumbę ( to już wcześniej pisałam) i na trening interwałowy. Nie jej słodyczy, fast foodów itd. Mąż razem ze mną się wziął bo po tych wakacjach czas przejść na zdrowe rzeczy.

Dziś na obiad zupka krem z dyni. Wyszła przepyszna 🙂

Lenka jest taka mądra, dużo już rozumie i zapamiętuje. Np. rano mówię :chodź mama zmieni pieluszkę" - to od razu się odwraca na msc gdzie leży "zestaw" do przewijania. Jak widzi laptopa to podchodzi i mruczy "kwa kwa", chce żebyśmy jej włączyli Kaczuchy 🙂
Widzę, że Wasze skarby też są takie mądre...taki wiek przychodzi, że nas zaskakują.
A co mnie denerwuje to to, że płacze jak jej nie pozwolę iść na schody albo ulicę. Szok, mówię, krzyczę a ona dalej...

Co do butów to mam zamówione z Lasocki kids, kurtka z Netx'a, czapka,rękawiczki z H&m. No i mam ocieplane spodnie z H&M też i śpiworek do wózka. Śpiworek jest przedłużany więc na sanki będzie i spodnie ocieplane, bo tak na codzień nie wiem czy będę jej ubierać - nie podoba mi się dziewczynka w takich spodniach 😜 Chociaż wiem, ze chodzi o jej ciepło.

Teraz nosi trzewiki z firmy Emel, zdrowa stópka. Jestem z nich bardzo zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 coraz wiecej coraz wiecej do nas pisze heheh 😁
Tedit wspaniale,ze weekend udany i udalo Wam sie wyrwac ,wypoczac 🙂 Co do zmiany pampka to musze napisac jak Zuze wolam zmienic pieluszke to ona usmiech od ucha do ucha i w nogi hehe ale to taka zabawa bo jak jej cos daje,zeby ja zwabic cokolwiek , nawet piorko to idzie i katem oka lypie na mate do przebierania i sie usmiecha pod nosem. 😁
AnjaP u nas tez ta firma jest ale goruje Clarks. a ja sobie wymarzylam buty Fly'a dla siebie 🙂 a teraz poki co ksiazki zamawiam na ebayu, zapasy na zime do czytania bo inaczej bede chodzic spac o 19 jak tylko zrobi sie ciemno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff Patryk zasnal

Zdarzylam wydepilowac swe kaktusy

Dzis wlaczylam Patrykowi plyte z Muzyka Bobasa - juz z rok jej nie puszczalam i sobie szalal nawet



Widze ze czesc dzieciatek jest na etapie zloszczenia się. I My to przerabiamy, jak tylko cos nie pasuje to rzuca sie na podloge i wali glowa
Dzis zauwazylam ze ugryzl sie 2 razy w raczke i ma slady zebow

A z "nowych" umiejetnosci to:
- wdrapuje sie na schody
- pomaga przy odkurzaniu - chodzi z rurkami i chce odkurzac - oczywiscie po swojemu - to by odkurzal 3 dni wiec jak zabieram odkurzacz to sie rzuca...
- coraz czesciej chce jesc sam lyzeczka
- bierze gabke, "myje" sie i mowi myju myju
Nie daj Boze jak gdzies idziemy albo przyjda znajomi - na stole ciastka itp to tylko "mniam, mniam" i pozera
Poza tym to "koloruje" od jakiegos czasu juz - kolorowanka jest juz w szczatkowym stanie

Ze slow to - mama, tata, baba, ha (pies), myju-myju - (gabka, mycie), mniam i cos pewnie jeszcze znajde


Kiniek
- duzo zdrowka dla Maksia

Kasia
- super ze jestes, duzo zdrowka zyczymy!!!


tedit -
powodzenia w sprawie pracy, sliczne foty, super ze wybraliscie sie na wycieczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:
Gosiaczek skąd ja znam kotka w telefonie, Paulinka jak tylko zobaczy mój albo mężą telefon to zaraz woła: kote kote kote i wrzask jak nie załączymy

Wow Kasia jestem w szoku ile Ania już mówi! Zdolniacha mała!

Wercia mam to samo jeśli chodzi o jedzenie i jest masakra bo wrzask i pisk bo chce sama, musze jej dać trochę do miseczki i lyżeczkę i już jest szczęśliwa jak może sama grzebać w jedzeniu, no i jak widzi ciasto to jak Patryk tylko słodycze by jadła, czekolady trzeba chowac bo już wszystko rozpoznaje…

A my na razie mówimy- ładnie mama, tata, baba, czasami ciocia, dziadzia, hau hau, kote (kotek), mu (krówki), tak, nie, tutu, sisi, bam, ba, bum bum, tu, to itd.poznaje zwierzątka: koty, psy, krowy, jeżyki, konie, myszki, sarenki, niedźwiadki, lisy itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka w ciągu dnia spała 3 godziny to jej rekord i teraz są problemy z zaśnięciem 🤢

anjaP dzięki poszperam w necie bo pierwsze słyszę 😉

tedit mam nadzieję że oddzwonią w sprawie pracy i super fotki 🙂 Nie ma to jak udany wyjazd aż podziwiam że wytrzymałaś tyle bez Lenki ja jeszcze nie jestem gotowa na takie rozłąki 😜 😉

kasia mnie się link nie otwiera i nie wiem czemu 🤢

wercia śliczny awatarek 🙂

właśnie się zakochała w tych bucikach http://www.ccc.eu/pl/woman/fw12-lasocki/9 ale ja mam słabość do butów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...