Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wercia i co tak to będzie trwało całe życie ja bym nie dała rady ale życzę wytrwałości. Pomyśleć że to najbliższa rodzina dla mnie to szok bo ja mam dwie siostry i brata i wszyscy zawsze byliśmy traktowani na równi. I to co piszesz że ojciec mógłby syna posądzić o "działanie na niekorzyść firmy" 😮 przepraszam ale co to za ojciec 🤢

no to gratulujemy kolejnych ząbków a jak Patryk znosi ich wychodzenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - oby udalo sie mezowi odejsc z tego klebowiska zmij, inaczej bedzie tylko gorzej...
Co do zabkowania to Patryk czasem sie wscieka i chce gryzc - widac ze go to drazni, no i troche sie slini chociaz zdecydowanie mniej niz przedtem, kiedy ciagle tylko sliniaki nosil
kumulacje mial ok 11-12 m-ca gdzie doslowanie czasem mu slina ciurkiem leciala
Jeszcze co do sliniakow to po roczku sam nie chcial juz ich nosic, zrywal z szyji i tyle 🙂

MajaCh
- aaaa "tablice" to ja znam, mam nawet konto, chociaz juz sto lat go nie uzywalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrr a ja się wkurzam bo męża jeszcze nie ma i ma wyłączony telefon (pewnie się znów rozładował) i nie wiem gdzie jest;( wkurzam się na niego i martwię czy się coś nie stało;( nic nie mogę zrobić, nienawidzę tego! mam tylko nadzieję że się zagadał ze znajomym bo miał do niego jechać coś załatwiać do firmy, ale to było o 17 i miał to szybko załatwić i wrócić... ;(

Wercia współczuje;( i życze aby się to jak najszybciej skończyło!

chciałam iść dziś wcześniej spać i znów nie będę mogła zasnąć dopóki mąż nie wróci;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja tez mam konto na tablica.pl zresztą w telewizji są też reklamy ale ja i tak jakoś allegro preferuje 😉

McDa
wcale Ci się nie dziwię, skąd ja to znam 🤢 mam nadzieję ze mąż zaraz wróci 😉

U nas dzisiaj otwierali biedronkę i pieluszki Dada były za 22zł 🙃 i dysk twardy TOSHIBA za 100zł 😉 mąż rano pojechał i mówi że dzikie tłumy były ludzie brali co popadnie podobno starsza Pani wzięła dysk bo wszyscy brali a potem pytała się sprzedawczyni co to jest jak dowiedziała się co to jest to odłożyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa - a skad ja to znam........... 🤢
oby maz szybko wrocil

Gosiaczek
- ja tez wole Allegro
ojciec meza jest zdolny do wszystkiego,
jego syn jest dobry, sprzeciwil sie, chcial zawalczyc o swoje to go podsumowal kochany tatus - ze jest chory psychicznie i zeby sie leczyc poszedl

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeja McDa i ja to znam.....wysylam Ci oaze spokoju na zapas 😉
Ja sie dzis z mezem pocielam ostro, wyszedl z domu 4h przed praca,a ja obiad nam przygotowywalam w tym czasie. Wkurzylam sie okropnie, a on wrocil po 20 minutach z podkulonym ogonem ,pojechal na silke do pracy sie wyzyc ale zamkniete bylo bo trener na urlopie 😁 i wrocil do domu na obiad hehehe i cale popoludnie z Zuza sie bawil, wiecie czego ja nauczyl? Wchodzic do pudelka po klockach lego i ona tam siada taka skulona ,a on ja "wozi" ciagnie po wykladzinie po calym salonie a ta piszczy jak wariatka......faceci........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dowod. 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/40774624026626943598615.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img402/2152/40774624026626943598615.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Maju, ja druga 🙂

Ząb wyrwany "bezboleśnie" - 5 min. i po sprawie. Za to nocka nie przespana i pobolewa mimo tabl. przeciwbólowej. No cóż do przeżycia.
Lenka padła, zaraz i ja się położe.

Jejku jaką pychotę jadłam - serek wiejski z brzoskwiniami z Piątnicy. Rewelacja!

wercia szkoda mi Ciebie i męża ale jak nie postaracie się coś zmienić to już zawsze tak będzie. Pamiętaj jak sobie pościelisz tak się wyśpisz...życzę siły!

emiliaeem zdrówka dla Olusia!

Ja ja nie daję wit. D, bo jest w mleku i multiwitaminie oraz serkach itd. Jak będę szła na szczepienie w listopadzie to zapytam czy dawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
u nas wieje jak cholera i chyba nici ze spaceru. Mała ma zresztą trochę katar i spała w dzień tylko godzinkę, gdzie zawsze śpi -2-3 😞(( szkoda, bo chciałm jeszcze w książkach poukładać i zrobić porządek bo nie mieszczę si ęjuż z papierami).

Wercia u nas zawsze jest tak, że to rodzice, zarówno jedni jak i drudzy, łągodzą wsselkie nieporozumienia bądz robią wszystko, żeby takich nie było, bo od tego właśnie są.. Dziwi mnie sytuacja , kiedy ojciec jest w stanie oskarżyć syna, chyba powinien dążyć do tego żebyście się wszyscy "jakoś" dogadali, zwłąszcza ty i siostra, skoro i tak przyszło wam razem pracowąć i ciągnąć rodzinny business. Tymczasem ojciec jeszcze zaognia (moim zdaniem) atmosferę zamiast ją gasić. Przykre i niezmiernie frustrujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Nocka ok spała do 8.30 choć było dwie pobudki 🤢 i teraz ją położyłam mam nadzieję że zaśnie 🙂

A ja już posprzątałam kuchnie i WC a reszta czeka 😉 obiad z wczoraj 🙃

Kasia
oby katarek szybko minął my męczyłyśmy się ponad tydzień a i teraz jeszcze coś tam zalega 🤢

tedit ale narobiłaś mi smaka tym sernikiem 😜

Jutro wybierzemy się chyba do warszawy do Arkadii może znajdę jakieś buty dla Lenki a i znajomych odwiedzimy 😉

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jedziemy głównie za butami Lenki ale i przy okazji odwiedzimy znajomych 🙂 Ja też nie lubię chodzić z Lenka na zakupy mimo że mąż się nią zajmuje to jakoś szkoda mi ją tak ciągać po sklepach no i pilnować trzeba jej jak oka w głowie, a w wózku też za długo nie posiedzi 🤢 no ale w Arkadii jest potrzebna mi jej nóżka i wolę z nią kupować buty dla niej ale zabierzemy ją też na taki plac zabaw w Arkadii 😜 byliśmy tam kiedyś jak Lenka raczkowała i podobało się 😁 jest tam taka fajna podłoga podświetlana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Jak ten czas leci, juz dzis piatek
Jutro pewnie zeby sie powyżywac na mezu to kaza mu do firmy isc 😉

Czekam az Patryk zasnie i musze pomyc podlogi i powystawiac na Allegro

Pogoda sie jako tako trzyma ale zimno coraz bardziej i wisza ciemne, ciezkie chmury


tedit
- ciesze sie ze wyrywanie 8-ki poszlo sprawnie, oby rana szybko sie goila i coraz mniej
bolala
znam ten bol bo rwalam 3 ósemki (co nastepna to bylo gorsze rwanie - potem rtg czy wyszedl caly korzen i antybiotyki)
a 4-ta nie wyszla - bo siedzi na ukos w szczece
i tylko ja czasem wyczuwam

co do syt. meza w firmie to zdaje sobie sprawe i oby on zdawal sobie ta sprawe nadal - tak jak teraz, ze jesli nie odejdzie
i nie zacznie pracowac na swoje to nadal bedzie tam marionetka sterowana przez wlasnego ojca i spolke i jeszcze wysluchiwal
"ze i tak nic nie ma do gadania bo ma tylko 30% udzialow"


Kasia321- szybkiego zakonczenia kataru zyczymy

chyba sie zagmatwalas w moich wpisach ja nie pracuje w firmie meza ( z tym tez jest dluga historia ale nie bede juz o tym pisac)
moj maz juz "ciagnac" tego rodzinnego biznesu nie ma zamiaru - haruje tam jak wol za psie pieniadze albo za darmo, kosztem zony i dziecka
wolnego co kot naplakal, do teraz za 2010 rok ma niezaplacone a jego ojciec se samowolke robi, do roboty do polnocy to wspolnik jest potrzebny,
do zatrudniania w "biednej i upadajacej firmie" - moj maz nie ma nic do gadania i to za plecami mojego meza (kolejny raz sobie wszystko zalatwil jak moj maz byl na urlopie)

Gosiaczek
- znajac Ciebie to pewnie zakupy beda udane 🙂 🙂 🙂


I du.a z mycia podlog, Rozbojnik nie spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit dobrze,ze juz po zabiegu teraz sie pogoi i z gorki ,Wercia podziwiam rwanie 3ch !!! mi jedna rosnie i rosnie i jej sie nie spieszy na szczescie.
Wercia a wlasnie skoro ma niezaplacone itd. to jakby jaka ssprawa byla to moze to wyciagnac jako powod i tym sie kierowac niewazne,ze bedzie "dzialal" na niekorzysc firmy....na moje oko to ten Twoj tesc wprowadzil siostre meza i ona go urobi,ze na nia bedzie to wszystko spisane......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh - ja sie ciesze ze pozbylam sie tych 8-mek bo dawaly mi w kosc niezle - w waskiej szczęce aby wyrosly te 8 ki to naciagalo mi sie wszystko na koncu szczeki - robily sie takie kieszenie i w nich stany zapalne

apropo przepisania to jego ojciec nie chce na coreczke -
maz chcial jej te udzialy oddac i niech sie juz odezra tym wszystkim - to sie nie zgodzili
- za duza odpowiedzialnosc, trzeba harowac bez praw pracowniczych, ulg itp no i ona by korzystac chciala a nie pracowac za psie pieniadze
poza tym odpowiada sie calym swoim majatkiem - a ona przeciez tyle podostawala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i mamy wieczór, Lenka wykąpana i nakarmiona zasypia w łóżeczko a ja na maxa wkurzona tydzień temu zamówiłam Lence maskotki serce i rozum i jeszcze nie przyszły 😠

Mieszkanko posprzątane więc jutro na spokojnie można jechać na zakupy do warszawy 🙂

wercia no to trzymaj kciuki żebym Lence jakieś buty kupiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...