Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc dziewczyny

U mnie to co zwykle, i mam to samo co Tilii 12345 , cholerny brak czau. Tylko ja Was nie podczytuje bo nawet kompa nie odpalam w tygodniu. Odwyk! Ale staram się trochę dziś nadrobić Przyszły tydzień będzie długim koszmarem, boje się go już dziś. Maz mi mówi ze jak kupimy już mieszkanie to on by chciał i dla domu dzieci było by lepiej jak bym rzuciła pracę. Ale nie wiem jak się do tego ustosunkować. Chyba z atelier nie zrezygnuje, bo to lubię, już teraz każda chwila ,wolny dzień czy popołudnie jestem tam chociaż na godzinkę, pogadać, popracować itd. Wiecie ze do szkoły sie nie dostałam. za późno się zapisałam, a chętnych co niemiara. Wyścig szczurów kto pierwszy to lepszy. tylko się zastanawiam co za ściemę mi mi we wrześniu sprzedali, kiedy to mówili ze są miejsca na kurs od 6 listopada. Wiec sie zapisalam czekałam. wyslali mi majla zebym przyszła z papierami zdjęciem dowodem i kasą. A na miejscu mówią ze w mojej grupie nie ma juz miejsc? W grudniu mi kazali przyjść.
AZ się pobeczałam w samochodzie ze złości.
no NIC, dziś szukam innych szkół, zobaczę co za kursy i kiedy maja do zaproponowania. Mam nadzieje ze nie na drugim końcu Bxl.
Nie miałam pojęcia ze takie trudności będą z dostaniem się do szkoły. Mój mąż poszedł zapisał się zdał testy i od razu określili jego poziom przydzielili do grupy i w za tydzień naukę zaczął.
No to się poużalałam.
MajaCh ja tez się szykuje na samolot w święta. Ja LUBIE LATAĆ nie mam jakis leków z tym zwiazanych, mam nadzieje ze córka będzie miała to po mnie . Adam nie lubi latac , mąz tez.

proszę do fototapet i tapet mojego meza zatrudnic, polozy je idelanie, tylko co do jakosci to sie znam na tym,takie polskie towary sa nam totalnie nieznane.

Gosia Lena jak profesjonalna modelka. aparat ja lubi. Sesja pełna profeska, wpaniała pamiatka.
A tez moja Lilusię w kożuszek zaopotrzylam w tamtym tygodniu, a w kożucho- kurtkę syna ubrałam . Modne są w tym roku a mała wygląda w nim bosko

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/desktop3nw.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7788/desktop3nw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



agapurka2
miesnie staja sie ciezszę. mimo ze nie chudniesz ciało sie zmienia, zreszto z czego ty masz chudnąć dziewczyno. Szczupła jestes !!!! Dla zdrowia i sportowej sylwetki cwicz



Ach Lila gada jak ufoludeek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anja jaka szkoda z ta szkola ale wiesz co sie odwlecze to nie uciecze..tak mialo byc.Lila swietna i spineczke jaka ma fajna taka wielka efekt jak talala 🙂 Ja tez lubie latac ale stresuje sie jak ona to przetrzyma...od rna bajki oglada u nas teraz wlasciciel mieszkania jest grzejnik mi w lazience naprawia juz 3cie podejscie... 😮 😜 - Anglicy......a pozniej do banku pojdziemy z maluchem zeby miec z glowy..ona jest jakas niemrawa dzis ,wywraca sie ciagle, potyka......i mnie gryzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😁

Impreza nawet udana wytańczyłam się że hoho choć na dzień dobry zamówiłam burna żeby się obudzić a o 1 już strasznie śpiąca byłam, do domu wróciliśmy o 2.30 i wtedy to Lenka się przebudziła dałam jej wodę a potem o 5 mleko spała do 8 😉

Ja na nogach od 8 ledwo żywa ale byłam już na solarium i zakupach spożywka plus chemia 🙂 ale i wstąpiłam do księgarni w której kupiłam Lence książki bo ona je tak lubi 🙂 Sobie Sukienkę w Bershke ☺️ a mąż został z Lenką w domu 🙂 teraz baterie mi siadają 🤢

anjaP Lila tez ślicznie wygląda i piękną ma spineczkę i widać że z aparatem jest za pan brat 😁 i z tego co piszesz to Lenka tak samo śmiesznie sobie gada jak ufoludek 🙃

Tilii udanego wyjazdu koniecznie daj znać jak było my też zamierzamy się tam wybrać ale już w przyszłym roku 😉 i zazdroszczę że Sabinka śpi Ci całą noc 😉
Gratuluję gubienia wagi i podziwiam ten zapał mój gdzieś przepadł 🥴

wercia i emilieem jeszcze raz zdrówka i nie dajcie się 😘

Zmykam obiad robić u mnie gołąbki mniam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie landord wyszedl, swietny jako landord...naprawil ten grzejnik w lazience, zasilikonowal kafelki, fugi itd. malo tego mial jakis swoj preparat na plesn bo widze,ze usunal ta w rogu co sie robila gdy grzejnik nie dzialal i jeszcze powiedzial,ze jak teraz nie bedzie silikon dzialac tylko co innego to beda musieli calosc wymienic ale to nie na jeden dzien wiec wysla nas do hotelu na kilka dni..i jeszcze rynne odetkal. I cieszy sie,ze wytykamy co jest nie tak bo to znaczy,ze dbamy o ich dom. Ah a za hotel oczywiscie oni placa bo to w ich interesie. 🙂
Gosiaczek super ,ze sie wybawilas 😁!!!!!!
Tilli a co to za wyspa??? moja wyspa wyspa ale slonce to tylko w solarium zlapie swoja droga dzis sie wybieram doopke ugrzac 🙂
A Ziazia zasnela ,fajnie akurat wstanie jak maz wroci z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Was

Tili zazdroszczę zumby, też chcę zacząć chodzić ale dopiero jak się przeprowadzimy bo teraz z każdej strony czasu brakuje 😞 i dzięki za info o tapecie, już sobie dam z nią spokój 😞
i zazdroszcze berlina!!!ta wyspa to moje marzenie! czekam na zdjecia!!!!

Anja Lilka piękna jak kożuszek!

Maja fajnie się masz z mezem, za niedługo wróci z pracy! ja od miesiąca jestem skazana sama na siebie, mąż jak wychodzi o 7 to wraca o 22, cały czas w firmie albo na budowie, odliczam czas az się to skończy 🥴 i Pauilinka tęskni za tatusiem bo ciągle chodzi i tata tata 😞 a tata wraca jak mała śpi... tyle co ją widzi to jak na obiad przyjeżdża...

Gosiaczek Ty to masz złotego męża, super, ja jak chcę jechać na zakupy to tylko z mała także rzadko jeżdże;( a tak mi tego brakuje, w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo kasy i tak nie ma przy budowie 😞 ale trzeba będzie wyruszyć do miasta bo święta się zbliżają i trzeba prezenty kupić 🙂

dziewczyny chcę podziękować jakoś naszym rodzicom jak się już przeprowadzimy (za pomoc w budowie i bawieniu Paulinki) i nie mam pojęcia jak 😞

i macie już jakieś pomysły na prezenty dla maluchów?? ja musze na mikołajki coś kupić do pracy (dostajemy 80 zł) i nie wiem co kupić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majach fifi od dwoch dni tez sie przewraca na prostej podlodze,wpada na wszystko, uderzansie bidulek- taka moja sierotka

mcdaco do prezentu to my planujemy malemubdac namikolajki glowny prezent a podnchoinke jakis malutki by sobie rozpakowywal. Ostatnio interesuje sie mocniej swoim autem ale ma juz za dlugie kopytki by do przodu sie poruszac, do tylu jako tako wiec chemy mu kupic motorek, autko, albo rowerek do odpychania co bybsie szwedal.

Od filipa,, ci moge plosic o numej tej jaśki f koziuchu":-) Pieknie jej w tym kozuszku:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😉 Hey mamuski , ja tylko na chwilkę bo na niczym nie mogę sie skupić
Z moich nowin- to jutro stawiam się po obiedzie do szpitala i w poniedziałek z rana mamy cesarkę więc w końcu utulę OLiwieka, w piątek byłam na usg i wazy ok. 4157 g 🙂 spory klusek- tak jak Wiktoria . Bardzo się martwię i boję- jak ja wytrzymam bez mojej córeczki 7 dni 🙂 jak idzie do żłobka to ja tak tęsknię a co teraz 😞 ciekawe jak zareaguje na braciszka ( ona dopiero ma 15 miesiecy) ale swoje już rozumie .
Proszę trzymajcie kciukasy za nas , buziaki. :love:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia kochana trzymam kciuki i życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wikunia mądra dziewczynka to pewnie zrozumie, tylko to taki wiek że nie będzie można jej spuszczać z oczu żeby nie próbowała robić z nim to co z lalką 🙂 i życzę oby to 7 dni szybko minęło i abyście mogli już w pełni cieszyć się w domu całą czwórką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Część dziewczyny pisze z tel wiec będzie krotko

Monia pewnie że trzymamy za was kciukasy, spory maluszek 4kg ale wam powiem od kuztnki malutka też urodziła się dużą a jak ją po 2 tyg widziałam to jakby mój oskar 2.5 kg a miała już 5kg

U nas wszystko ok mały zdrowy tyle że się z moimi rodzicami poklocilam, tata mnie na oczy nie chce widzieć ich strata prztjade tylko po resztę ubrań i do widzenia

Dziś wizyta u teściów ehh teściowa super ale teść nie przepadam za nim

Kiedyś muszę wkleic zdj i filmik jak mały wymiata z adim mały tancerz ale tylko przy muzyce techno przy innej nie chce

Na zimę butki kupione dziwna numeracja bo np w ccc tylko rozmiary 20, 25, 30 wprawdzie mały ma dużą nogę i 25 to tak akurar do końca zimy wystarcza choc pewnie 24 tez by wystarczylo. Mierzylam też mu badoxy i gdybt nie w ccc tańsze pewnie bym kupiła tamte, komvibezon 2 częściowy został u moich rodziców ehh narazie mamy taku geuby polarkowt

U nas też ostarnio smoczek to główna atrakcją nie rozstaje się z nim ale postanowiliśmy że do 2 roky życia nuech ma pozbiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia juz w poniedzialek 🙂 wspaniale :*
Darka znow drzesz koty z rodzicami......eh Ty biedna....
Ja mam masaaakre. Obudzilam sie po 23 w nocy i od tamtej pory nie moge sie oddalac od klopa. Zoladkowa mnie zlapala juz nie mam co zwracac....i po herbacie znow i po wodzie ...maz w pracy jeszcze godzine a ja czuje ,ze zaraz umre wiecie jak to jest jak kosci rwa wszystkie.... 😞 i mam nadzieje,ze malej nie zaraze przed wyjazdem nosz szok.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka już nie ma wysypki 🙂 pewnie to trzydniówka była 🤢 ale to jej budzenie się w nocy mnie załamuje dzisiaj aż 3 razy wstawałam 🥴

McDa pewnie jakby nie wysypka Lenki to byśmy wszyscy razem pojechali na zakupy 😉 ale przynajmniej ja zrobiłam zakupy a mąż oprócz tego że zajął się małą to posprzątał całe mieszkanie 🤪 no oczywiście WC zostawił mi 😜
Co do prezentu dla rodziców hmm sama nie wiem może zaproście ich gdzieś na wspólny obiad i kupcie coś jakis drobiazg alkohol kwiaty kosz słodyczy czy coś w tym stylu a jeśli chodzi o prezenty na święta to nie mam pojęcia jak na coś wpadnę to będę pisała 😉

monia to trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do domu i do nas 😘 😘 😘

darka super że u Was wszystko dobrze szkoda tylko tego nieciekawego kontaktu z własnymi rodzicami mogę się tylko domyślać jak to jest ja na szczęście mam świetny kontakt z rodzicami i odkąd sięgam pamięcią nigdy nie byłam z nimi pokłóconą i zawsze mogłam na nich liczyć 🙂 a oni na mnie 😉 Więc dużo sił życzę najważniejsze że tobie się układa 😘

Maja oj współczuje oby szybko przeszło znam ból ostatnio mnie tak pozamiatało. Zdrówka 😘

Dobranoc 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki!

U mnie horror, dostałam jakiegoś wirusowego zapalenia tchawicy 😮 Byłam na nocnej pomocy,bo już sobie rady nie daję z suchym kaszlem 😞 😞 😞 Ale nic nie pomaga 😞 😞 😞 Musze jutro koniecznie do laryngologa, tylko nie wiem co za czub tak z marszu mnie przyjmie 🥴
Czuję się koszmarnie... Od kasxlu boli mnie cały brzuch i gardło. Także MajaCh witaj w klubie...

Gosiaczek ale masz dobrego Męża 🙂 Ja na swojego nie narzekam,ale przez tą budowę mamy tak rozwalone życie,że bywa ciężko 😞 Ale i tak Małpiszona lovju 😉 McDa jeszcze trochę i my odetchniemy 😉

Darka znam Twój ból, ja nie potrafię dogadać się z ojcem,który ma bardzo specyficzny charakter 🥴 Ale Mamę mam wspaniałą,więc Ona jakoś to rekompensuje... 🙂 Czasem warto przymknąć oko na niektóre sprawy.

No i co jeszcze? Przefarbowałam się 🤪 🤪 🤪 Gosiaczek Twój kolor mnie zainspirował,więc uderzyłam w ten deseń 😜 Ale zdjęcia póki co nie wstawię, bo mam taką gębę w tej chorobie,że aż wstyd 😲 ☺️

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Emiliaeem a jaki kolorek? z tego co pamietam ostatnio pisalas ,ze masz czerwone tak ? a ze zdjec pamietam jako blond popielaty taki.
A wiecie co, to bylo zatrucie 🙂 dzis juz luz ale nie zycze nikomu tego bolu kosci feeeee ...a Zuzia spi i spi...chyba sie wlasnie budzi.Wczoraj zasnela o 16.30 na drzemke i wstala na kapiel i butle i dalej spac do teraz!!! jedna pobudka w nocy na wode i druga o 5.30 na mleko. i daaalej spi.Moze tez cos ja bralo.Dam syropek jak wstanie..
Milego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka zasnęła dopiero o 21.30 😮 obudziła sie raz na mleczko o 5.30 i spała do 9 😉

emiliaeem mam nadzieję że przyjmie cię jakiś lekarz i daj znać co powiedział. Co do koloru to koniecznie pokarz foto, napewno ci ładnie bo ładnemu w każdym kolorze dobrze 😜 🙃

Maja super że już lepiej oby Zuzię nic nie wzięło 😉

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Ehh ale brzydka pogoda wczoraj od tesciow zladowlaismy o 21 ale picem bo nam bana uciekla a nastepna miala byc za 20 min ale na szczescie tamta byla spozniona i czekalismy zaledwie 3 min maly spal u tesciow 15 min wiec poszeld spac bylo cos przed 22 i Bogu dzieki w nocy nie wstawla bo ostatnio w nocy ok 3-4 wychodzi z lozeczka ja musze wstac i go polozyc i idzie spac nio i wstaje rowno 6:45

Teraz bylam na miescie na poczcie wyslac pierdole do ZUS-u a tam lekko siapi deszcz maly sie wyspal i zajada teraz jabluszko

Zaraz sie biore za obiadke dzisiaj ulubione danie moich chlopakow czyli spagetti, Oskar znow zacozl wszystko jesc podwojne porcje moze sie wkoncu zaklimatyzowal i mu zaczelo smakowac ale mleka w proszku sie nie chwyci musi byc z kartonika wymiesznae z woda i troche cukru

Oo emilia z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia ja juz tez nie pamietam jaki mialas ostatnmio kolorek choc ciagle w glowie mam zdjecie z zeszlego roku gdzie mialas prawei siwe 🙂

Gosiaczek nawet nie mialam okazji napisac Lenka wyglada cudnie a to profilowe zdjecie nio boskie moj Oskar sie chyba zakochal bo wpatruje sie i napatrzec nie moze

Ja ide bo cos tu smierdzi a polecial zrobic w kat kuchni po cichu

P.S Emilia1 ty mowilas ze natalka nigdzie indziej nie zrobi jak tylko w jednym kacie to topek postaw tam do tego kata i moze tka sie nuacyz koleznaka tez tak robi zas jej tesciowa ja opierdala bo ona uwaza ze od poczaktu powinno sie uczyc w lazience, my teoretycznie tez mamy topek w lazience ale dzieci sa rozne nie nalezy zmuszac juz to przerabialam chcialam na mus nauczyc go na ubikacji z nakladka ale spowrotem po tyg wrocilam do topka bo on sie wystraszyl i nie zrobil dopoki nie ubralam mu pampersa na nowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
Paulinka zasnęła, jak się obudzi to pojedziemy do jednego sklepu zobaczyć na firanki, potem ją zawiozę do mojej mamy i muszę skoczyć na miasto kupić kilka rzeczy i popatrzeć na lampy 🙂 no i koszule mężowi kupić na wesele bo przegapiłam, zapomniałam że to co miał na wesela to wszystkie z krótkim rękawem bo wszystkie wesela były w lato, a teraz to już muszę mu długi kupić... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!

Informuje ze zyjemy
Mnie nadal trzyma ta nieszczesna rwa kulszowa - juz ponad tydzien
Jade jako tako na lekach ale najgorzej jest wieczorem - uscisk masakryczny z kazdym krokiem
Bylam dzis na rtg kregoslupa takze zobaczymy co sie dzieje
Niestety nie chodze normalnie - utykam na lewa noge 😞

Patryk łobuzuje, juz czasem nie mam nerwow ani sil
Moja Mama dzis przyjechala to moglam na ten rentgen jechac a grzebali sie na tym rtg ze az strach

PAtryk dzis zasnal z pol godz temu, a mial kolo14 ale odstawil szol
Siedzialysmy z Mama w "salonie" - Patryk mial zasypiac w lozeczku, a tu nagle slysze jakis ruch - juz sie podnosilam a tu wbiega Patryk do pokoju - przestraszony, na bosaka - ale nie beczal ani nic
Ja o malo nie padlam - zaraz zaczelam sprawdzac czy czegos nie polamal

Okazalo sie ze wspial sie z lozeczka na nasze lozko i wskoczyl do niego a z naszego wyrka na podloge, pozostalo jedynie otwarcie niedomknietych drzwi i przybiegl przerazony do pokoju

Potem godzine nie umial zasnac a ja z praniem musialam zrobic
Moja Mum musiala isc do lekarza na 15-ta
W koncu go wzielam do zabawek, ale pol godz temu zasnal

Ide go teraz pilnowac bo nie wiem co wymysli jak sie obudzi 🥴 🥴 🥴
Boje sie strasznie zeby sobie karku nie zlamal 😞 😞 😞

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Darka rozumiem ,ze topek to nocnik ? 😁 nie spotkalam sie z takim okresleniem .
Wercia....ehhh wspolczuje na maxa bo wiem co Cie czeka..
A Wamdziewuszki zycze udanych zakupow !! 😁
my leniwy wieczor przy tv mamy z Zuzia. Dzis nauczyla sie wchodzic i schodzic z bujanego konika i ostro na nim sie buja raz jak schodzila to spadla i on na nia a ona go spowrotem i znow wsiadla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki :-D czytam i czytam i nigdy nie nadrobię...u mnie hmmm no niby ok z teściami się pokłóciłam poszło na noże ale mam prywatność i nikt mnie nie wylicza i św spokoj wali mnie to co myślą chociaż do ludzi mnie wyzywają że łoooo....rzutu SM nie mam ...boje sie grudnia bo wtedy mnie łapało narazie jestem na lekach raz lepiej raz gorzej ale spoko luz i spontan...tylko psyche musze sobie podreperować jeszcze hehe ...od wiosny chce sobie zrobić kurs na instruktora salsy i zumby :P a co sie bede spinała hehe...co do moich rudych włosów...podobają mi sie ale kur....wa musze je co chwile farbować bo mam mega odrosty fatalnie to wygląda Marcel zdrowy skacze po parapetach itd masakra..podaje mu tran norweski o smaku cytryny pije go z gwinta no i sanostol dostaje do picia ...a do picia daje mu sok tłoczony aronia jabłko są w kauflandzie takie wielkie 5 litrowe ale i tak mu daję pół na pół z wodą..w domu mam burdelllo na kółkach ale dupy mi sie nie chce ruszyć przez ostatnie akcje z teściami...a mieszkamy obok siebie normalnie kulka w łeb!!

trzymajcie kciukasy za mnie a tych wierzących prosze wspomnijcie w modlitwie czasem o mnie zebym miała ochrone przed tymi rzutami ( w kupie raźniej ) :-P...doceniłam to ze zdrowie jest najważniejsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gosiaczek ty mnie ściągnęłaś telepatycznie 😮 niech moc będzie z nami...będe wpadała do was po uśpieniu Marcela.. aha dodam że Marcel dostaje butle odkładamy go do łóżeczka i sam usypia w nocy sie budzi 2-3 razy na picie i szamanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...