Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

boże ale sie pożarłam z mężem...masakra...powiedziałam rano ze musze wyjsc zalatwic swoje sprawy a on powiedział ze nie bo on na robote na dole nawrzeszczałam mu że czuje sie jak w więzieniu bo musze sie prosić o wyjscie gdzie kolwiek nawet do sklepu pozniej powiedział ze mu utrudniam prowadzenie firmy itd :-( boze jak mnie to zabolało podziękowałam mu że jestem tylko utrudnieniem w jego zyciu i powiedziałam żeby zył jak chce i poszukał kobiety która nie będzie mu utrudniała zycia..nie chce być dla kogoś ciężarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc.Czytam Was ciagle ale nie mam czasu pisac za wiele....nadrabiam zaleglosci w sprzataniu bo maz pod moja nieobecnosc sie nie wysilal.
Megan czasem ludzie maja slowotok ,zwlaszcza mezczyzni ,a kobiety chlona kazde slowo ... sama napewno wiesz na czym to polega i wiesz,ze bedzie dobrze. Maz Cie kocha napewno i pewnie tez nielatwo odnalezc mu sie w tej sytuacji. jestem pewna,ze przegadacie ta kwestie na spokojnie to znajdzie sie czas na wszystko..:*
a co do wczesniejszego posta od lekarza to sie usmialam 😁
Zycze naszym dzieciom duzo zdrowka bo u mnie jest potrzebne wczoraj znow lekarz. Na szczescie plucka ma czyste tylko gardlo i uszy czerwone ale infekcji nie ma jeszcze i mam dawac co 4h nurofen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jej ale miałam wieczór Lenka zasnęła o 20 i obudziła się o 21.15 i mimo zmęczenia nie mogła zasnąć padła dopiero o 24 😮 potem przebudziła się na wodę o 3.30 a potem na mleczko o 7 spała do 9. Mam nadzieję że to się nie powtórzy 🤢

megan podzielam zdanie Maji więc głowa do góry 😜

Maja zdrówka dla Zuzi teraz to taga paskudna pogoda że jak chcę z mężem jechać na zakupy do marketu to Lenkę zostawiam u rodziców albo z siostrą 😉 żeby tylko czegoś nie złapała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Powoli nie wyrabiam za Olkiem! Wczoraj mieliśmy passę niepowodzeń 😞 Najpierw wylał pół kubka herbaty na laptopa (dziś powieziony do naprawy, pewnie sporo zabulimy!), w dodatku złapał za aparat i coś się zablokowało, zdjęć nie chce cykać! Sam się wyłącza 😮 Jestem zrozpaczona! Chodzi jak kot szkodny i niszczy wszystko 😞

Megan ja ze swoim też dzisiaj nie za tęgo 🙃 Myślałam,że Mu kopów nasadzę 😠 Ale ten cholerny typ tak ma, do czego trzeba się przyzwyczaić!
u lekarza wesoło, nie powiem 😜 Ale nic co ludzkie, nie jest nam obce przecież 😉

Zaraz zmykam pilnować mojego Terrorystę! Już bonuje mi po zeszycie z notatkami i czai się na pilota.
Na deser jego fotka z wczoraj ( kiedy aparat tętnił ostatkami sił 😞 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszytko na mnie...śpie osobno ni hu...hu...!!!!!!!!!!!! 😠

emiliaeem co do niszczenia przedmoitów to wiem coś...miałam śliczny tel w kształcie puderniczki różowy młody mi ze stołu ściągnął położył się na nim i przejechał przez całą kuchnie wygląda okropnie!!! zaraz wam wysle foto o jaki tel mi chodzi
ta czesc różowa była błyszcząca jak lusterko..taka szklana teraz wstyd mi go nawet wyciągać publicznie 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/ottm.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2649/ottm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan swietny ten telefon, NAPRAWDE 🙂 szkoda,ze poszedl sie ...chowac heh
Emiliaeem wiem co czujesz 😁 chyba dzieciaki znow maja skok rozwojowy? Moj szogun tez nie do zrozumienia. Na glowe wchodzi.
Wozek spacerowy dzis dostala i lale jej wlozylam do srodka to lata jak oszalala karmi ja daje pic, a wczesniej tylowala swoja dupka do tego wozka ale boje sie ,ze wozio ciezaru nie wytrzyma wiec jej nie pozwolilam.
Ahhh i mam bramki zamontowane na schody pamietacie jak pisalam,ze na wymiar musze. Sa fajne chlopaki sie postarali znaczy moj maz i kumpel. jak bedzie dobre swiatlo zrobie zdjecie bo dzis odpada jest ponuro... jesien i mroz zapowiadaja na noc a poki co sa powodzie dookola nas nie siegnie bo na gorce mieszkamy.
Gosiaczek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Was kobitki 🙂

ojej moja też ostatnio nie do zniesienia, ciągle coś nabroi, do tego chodzi i marudzi 😞 a jak jej czegoś nie dam, np. laptopa albo mojego tel to histeria jak nie wiem, rzuca się, wrzeszczy-najpierw piszczy, potem płacze przeraźliwe itd...

Mega szybko się pogodzicie 🙂 życzę tego!

Emiliaeem ależ Olek jest przystojny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem napisał(a):
Megan może chłopcy po jednym ojcu??? 😁 😁 😁
Telefonik fajny, nie widziałam jeszcze takiego ☺️ 🙂

Zaraz szykuję się na imprezkę 😜


zazdroszcze ci imprezy ja chodze i pizamie bo nawet nie mam gdzie sie stroic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka śpi mam nadzieję że nie powtórzy się historia z wczoraj 🤢

Dziewczyny słodkie te wasze chłopaki więc będą pasowały do naszych słodkich dziewczyn 🤪

Jak tak piszecie że wasze niunie takie nerwuski to moja nawet spokojna choć jak już się zdenerwuje to krzyczy i bije się po głowie więc już nie wiem co gorsze 😮

megan no to nieźle mój mąż to strzeże swoich gadżetów i wszystkie są poza zasięgiem Lenki ja zresztą też pilnuję aby wszystko było poza jej małymi rączkami 😉

emiliaeem a ty gdzie pewnie gdzieś z koleżankami??? takiej to dobrze 😜

a to dzisiaj kupiłam siostrzenicy pod choinkę http://www.smyk.com/hasbro-my-little-pony-modny-kucyk-celestia-figurka,p1054656883,zabawki-gry-dla-dzieci-p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż miał go w łazience ...zawsze tam zostawia..i któreś z nas w pośpiechu tylko pociągło drzwi i się nie zamknęły...no i bum...na prawym rogu potrzaskany mówi sie trudno o dziwo nie wściekł się 😮 powiedział że to tylko rzecz w sumie on jakoś innaczej odbiera takie rzeczy jak rozwaliłam zderzak to też się śmiał mówił że każdemu sie może zdażyć i ze naprawimy...wtedy uderzyłam o małe koło od traktora do były skręcone i nie zauważyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 😜

Integracja się udała 🙃 Dziewczyny zadowolone 🙂
Tylko gorzej ze mną ☺️ Od tygodnia coś mnie prawe żebra bolały, a wczoraj ze śmiechu tak się przegięłam,że coś w nich strzeliło i oddychać mi ciężko! 😮 Muszę chyba do lekarza, bo boli jak diabli 🥴

Gosiaczek ja też pilnuję i chowam wiele rzeczy przed Olkiem, ale wystarczą dosłownie 3 sek. i nabroi 😮 Dużo też ma tłumaczone,że tego nie można, chociażby tel. tatusia i piloty od tv, pomimo,że leżą na widoku, nie ruszy. Wie,że robimy ,,no no" 😁 i kiwa tak palcem 🙂 Ale buntownik z Niego okropny 🙂 A w dodatku okropnie boi się krzyku,więc nie mogę krzyknąć na Niego ☺️
Ja mam na święta zakupić prezenciochy dla 5 dzieciaków 🤪 Nie wiem jak to uczynię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć

Nocka fatalna Lenka chce mnie wykończyć 🤢 nie dość że jęczy i ja się budzę to potem nie mogę zasnąć i tłukę się pare godzin po łóżku spałam zaledwie 4 godziny i wyglądam jak zombi 😠

megan i emiliaeem no ja wiem że wystarczy 3 sek. i bam 🙂 ale ja to przeczulona jestem i wszystkiego pilnuję. Mąż nigdy na to nie zwracał uwagi ale już się nauczył kiedyś byliśmy u znajomych poszliśmy na piwko ja nie bo w ciąży wtedy byłam a oni mieli 2 letnią córeczką mąż postawił puszkę z piwem na brzegu stolika a ta złapała i ta puszka spadła jej na stópkę i rozścieła dużego palca i jakoś od tamtej pory jest wyczulony że niczego nie można zostawić co prawda zdarzy mu się 😉ale od czego ma mnie 😁
Ja też mówię nie wolno ale nie zawsze mnie słucha a piloty może ruszać a skoro może to ich nie rusza 😜 🙃

emiliaeem idź do lekarza tym bardziej ze weekend idzie więc po co się męczyć jak cię tak boli 😉 a i piszesz że nie możesz na małego krzyczeć bo się boi kurcze to musi brzmieć groźnie ja jak na moją krzyknę to się ze mnie śmieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

nocka ok, choć już od 24 z nami w łóżku była bo w łóżeczku płakała 😞 ale na szczęście wyjątkowo w nocy kleiła się męża 🙂 a ten rano wstał nieprzytomny, niech wie że ja to mam co noc 🤪

Gosiaczek skąd ja to znam, jak może to nie rusza 🙂 interesują ją tylko te rzeczy których nie może, uwielba mi z torebki wyciągać portfel i bawić się zdjęciami i monetami, na szczęście nie bierze ich do buzi ale i tak nie pozwalam bo nigdy nie wiadomo co jest przyjdzie do głowy... najlepsze są kufle z piwem albo puszki, telefony, laptopy, szklanki, dziś np. stłukła teściowej talerzyk bo wyciągnęła z szafki i nim rzuciła... piloty nie interesują bo może 🙂 ale za to uwielbia wyłączać tuner Nki jak ja oglądam 🙂 wyłaczy na przycisku i się cieszy, jak załącze to ona znów 🙂 kiedyś wyłączała tv ale teraz jak mamy nowy to nie ma z przodu przycisku 🙂 no i na lapku jak coś robię to przychodzi, naciśnie wyłącznik i zamyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂
Emiliaeem zdrowka dla Ciebie ! moze to jakis przykurcz 😁 ze smiechu 😁
U mnie tez Zuza wie czego nie wolno ale czasem jak cos capnie to ucieka do taty,zeby schowal przede mna.
ah moja siostra chciala takie cos kupic Zuzi ale zdaje mi sie,ze za wczesnie na to....co myslicie?
http://allegro.pl/tablet-pl-ang-dotykowy-smily-play-nowosc-2012-lodz-i2797882459.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh dobry przykurcz to ja jestem od porodu 😁 Niestety... 😉
Fajny ten tablet, już widzę Olka jak wali w te klawisze całymi rękami 😁
Ja myślałam,żeby mojemu kupić jakiś namiot tunel, teraz ma fazę na ,,domki z koców",więc jak wlezie w taki tipon, mam z główki cały dzień 😉 😉 😁

Poza tym Oluś naderwał sobie wędzidełko górnej wargi ☺️ Na szczęście nic się nie dzieje ☺️ A dziś chodził jak perszing po domu,więc tylko czekałam kiedy gdzieś przydzwoni 🤔 Narobiłam mu tuneli i rządził królestwem 🙂 A na koniec przyraczkował do mnie, złapał za twarz i dał buziacka 😉 😜 Dzieci są wspaniałe!!!
Padł po 18-tej,ale nie spał od 9.30 🤪 Nasz rekord 🤪

Zmykam kończyć pracę zaliczeniową, bo co się okazuje, musi być sporządzona odręcznie 😮 A ja namachałam z 7 stron A4 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i dzień zleciał choć dłużył mi się masakrycznie pewnie przez to niewyspanie ale i ta pogoda dobija 🤢 A ja ostatnio jakiegoś doła łapię nic tylko płakać mi się chce wszystko mnie irytuje i denerwuje mam nadzieję że to żadna depresja 😮

Maja świetny ten tablet nawet nie wiedziałam że coś takiego jest 😜 I pisze że niby od 18 miesiecy wiec czemu nie sama się nad nim zastanowię 😁

emiliaeem buziaki dla małego a dla Ciebie sił w pisaniu pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Na wstepie- udalo nam sie z kredytem 🤪
Ale teraz za to na nic czasu nie ma.. Dzis malowalismy pokoj filipa, podejrzalam cos na necie i chce cos podobnego uzyskac - jak skonczymy to dam fotki, . Musimy jutro pomalowac kuchnie bo meble przyjda 🤢 nareszcie bede miala kuchnie- zielona:-) , potem meble do fFifiego, przedpokoju, salonu, szukanie auta i sprzedaz starego, przygotowania do swiat wiec troche teraz bede rzadziej. Teraz byly 2 dni zakuoowe, najpierw sprzet do malowania , farby a dzisiaj ciuchowe dla filipa bo ma byc sniehg zaraz. !!
Jutro robimy wystawke i zuzyte graty wywalamy! Jezu jak ja bede skaksc z radosci to zapewne poczujecie w podlogach u siebie 🤨
Czekam na nowa lodowke pod zabudowe do naszej kuchni wiec robie zakupy na biezaco bo sie zepsuja, wiec jutro spozywka, chemia i odkurzacz bo obecny ma z 10lat i wyje jak samolot przy starcie 🤢

mcda no wypisz wymaluj moj szkrab jest identyczny teraz 🤪, jak mu nie dam, tableta,laptopa albo tel to piszczy , a potem w ryk. Portfel jak zobaczy to zaraz go bierze i wszystko z niego wyciaga.. Jak zapomnr dosunac krzeslo to do dekodera soega i non stop go wlacza i wylacza 🤢
Wczoraj wyjelam z suszarki swiezutkie ciuszki, chcialsm elegancko go ubrac-po 1h wzial puszke z piwem z parapetu z dnia poprzedniego a ja nigdy nie mam czasu i ocoty do ukonczeniatrunku- chwycil do gory nogami i wszystko wylal na siebie i nowki kapcie 😁
Wieczrm przy karmieniy signal poduzke,pacnal i cala kaszka powedrowala na lozko poscielone,pizamke,mnie 🥴 😠
No oszalec ku..a mozna!!
emilia zazdroszczeimprezy 😘, ja to dopiero w stczniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babolki.

My niedługo wyruszamy do lekarza, także ciutkę się ,,odchamimy" 😁
Olek siedzi z Tatusiem,ale od wczoraj coś się ostro jemu buntuje 🤔 Po kąpieli nie mógł nawet spojrzeć na naszego Szogunka, bo piszczał ze złości 😁 Co za wiek 😮 😉

Gosiaczek wypłacz się nam, lżej na serduchu Ci będzie 🙂 😘 W taką fazę chyba wkraczamy, gdzie nuda zaczyna doskwierać ☺️ Oby do wiosny, a z każdym dniem bliżej 😉

Agapurka super,ze kredyt załatwiony! 🤪 Masz szansę poszaleć i spełnić swoje nadzieje... Tak to przeżywałaś,że naprawdę Ci się należy 🙂 Ale w tym szaleństwie nie zapomnij o nas 😜

Miłego dnia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Emiliaeem widze że wczoraj chyba był jakiś dzień co dzieci nie chciały spać, Paulinka jak zawsze idzie spac ok 12-13, tak wczoraj od 12 do 13 ją usypiałam, nic z tego, druga próba o 14, o 15.. i za nic nie chciała spać, no i ładnie się o dziwo bawiła, przy czym o 16 przyszła do mnie, usiadła na kolana, patrzę na nią a ona śpi 🙂 i spała całe 15 minut! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...