Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

a my dzis gosci od rana mamy, kolega corke mi zostawil i pojechal z moim mezem odebrac tv okazalo sie,ze nie ma u nas tylko w miasteczku obok wiec ja dziewczyny wymeczylam poszly spac kazda u siebie i pozniej wroca i znow pojada,a wieczorem znajoma z meza z pracy bylej ,starsza babeczka bardzo fajna przyjedzie i zanocuje. Swietna kobieta w wieku mojej mamy ,pogada o wszystkim 🙂 To bedzie cudowny weekend.Taki mam plan hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam

gosiaczek juz ci mialam snieg poslac a bo u mnie po dzisiejszym to juz mam go dosc a i u ciebie spadl

dzis jakos leniwie nawet nie posprzatalam pol dnia znow latalam za jedna rzecza rano zepsula sie mysz i w zadnym hipermarkecie nie bylo zbyt interesujacej dopiero w rtv agd na upartego wzielam byle jaka

jutro rano jedziemy do rodzicow na obiad i na urodzinowa kawe i ciastko troche mi sie nie chce ale przynajmniej nie musze obiadu gotowac

mean widzialam ta reklame troche mnie kusilo ale maly ma tyle spodni ze az szafa sie nie domyka w faktycznie sa fajne i oplacalne

u nas opcja z majtakmi to na teraz malo skuteczne oskar jak widzi ze sika to sie smieje i mu sie podoba jak co to jedyne gdzie trafie to wieczorem przed kapiela rano nie zawsze bo nie chce siedziec dluzej niz 2 min a on potrzebuje min 5 min hehe

od 3 dni nocka fatalna oskar bdzi sie w nocy przychodzi do nas do lozka i nie chce spac wierci sie udaje ze spi po jakis 1,5h wkoncu udaje mu sie zasnac masakra juz nie pamietam kiedy mialam nieprzespana noc

pora na mnie jutro rano wstac sniadanie popakowac na caly dzien wieczorem jutro napisze czy mamie podobal sie prezent

dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaniemówiłam..najpierw ból gardła a później prawie zero głosu...no i antybiotyk ,mój maz zadowolony bo nie dość ze mało gadam to jeszcze mam głos jak po przepiciu i ucieszony bo mowil ze nigdy nie usłyszy bo ja nie pije..nie lubie piwa wina wogki...chyna że wściekłe psy hihi po jednym mam odlot i koniec imprezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny!!!

Ja znowu z doskoku wpadam ☺️ ☺️ ☺️ -przepraszam ze ostatnio tak zaniedbuje forum

U Nas zima na calego, chyba w koncu kupie te sanki dla Patryka bo moze jak mi sie polepszy namowie mojego na kilka dni w gorach - hehe pomarzyc warto 😜 😜 😜

Patryk skonczyl przeziebienie ktore przynioslam od tego lazenie po przychodniach, pozostali chorzy tez...
Jeszcze go moj maz zapisywal na kontrole i zapisal do lekarza ogolnego od doroslych - naczekalismy sie wsrod chorych doroslych 😠 😠 😠

Szaleje PAtrikos niemozliwie, wszedzie wlazi, lobuzuje,
oslonki z brzegow lozeczka musielismy schowac bo je sciagal i zrzucal sobie nimi rzeczy z polek - chyba za duzo Rycerza Mik-a sie naoogladal 😜 😜 😜
Ciagle sciaga sobie sandalki i chodzi w skarpetach

Poza tym nadal jest fanem Reksia

Ja nadal sie lecze, nie bede sie rozpisywac bo szkoda forum zasmiecac - tyle ze chodze do neurologa, ortopede zaczelam po dlugim niebycie a do reumatologa usiluje sie dostac
no i lekarz ogolny
ale przynajmniej wyjasnilo sie skad spuchla mi noga i ten bol w lydce - bez skorczow, twardnien lydki- mam w kolanie lub jego okolicach torbiel Bakera i ona musiala peknac - cala reszta jest na google nie bede sie rozpisywac

Milej niedzieli!!!

Postaram sie zagladac 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A my już po spacerku 🙂 Lenka śpi i mąż też przysypia przed tv, a po południu przychodzą teściowie w odwiedziny albo na kontrolę 😁 żart taki 😉

megan szybkiego powrotu do zdrowia jak głos wróci to dopiero mężowi nagadasz 😜 😉

wercia nie zaśmiecasz forum pisz ile dasz radę no i trzymaj się 😘

a tu my na kaczkach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc0057ti.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2616/dsc0057ti.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i Lenka szczęśliwa na widok śniegu

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc0094bc.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2211/dsc0094bc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

reszta na aguagu

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas chorobsko sie przywloklo po nocy 😞 mala ma wysoka temp teraz wieczorem poszla juz spac zmeczona,dopiero wieczorem cos zjadla,caly dzien tylko pila.... katarek ma tylko ale widac,ze z hukiem choroba sie zaczyna. Mnie tylko kardlo boli oby sie rozeszlo po kosciach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

U Nas kolejny zimowy dzien, sniegu znowu dosypuje

Czy Wy kupowalyscie sanki takie "specjalne" z oparciem? jesli tak to wrzućcie
jakies linki

Weekend minal jako tako, oprocz malego zgrzytu z mezem pod wieczor
W sobote bylismy na spacerze to Patryk pobawil sie w sniegu
Wczoraj bylismy na koncercie koled naszego choru koscielnego
Skonczylo sie na staniu w przedsionku bo ostatnio Patryk jak tylko wejdzie
do kosciola to zaczyna wyc
Chyba oduczyl sie jak zaczelam chorowac to nie chodzilam do kosciola a maz go
nie zabieral ze soba


Gosiaczek
- no widze ze i u Was w koncu zima, bardzo ładne zdjęcia,
bardzo ładnie Lence w tej kurteczce

MajaCh-
duzo zdrowka, oby przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My już po spacerku 🙂 Lenkę położyłam spać ciekawe czy zaśnie wyglądała na zmęczoną 🤢

A wczoraj wizyta teściów udana i jakoś tak dzień zleciał nie wiem kiedy 😉

Maja
zdrówka oby szybko przeszło 😘

wercia co do sanek to Lenka dostała od teściowej takie normalne drewniane z oparciem 😉

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja z doskoku mówię dzień dobry 🙂


U nas tez zaczął się wiek buntowniczy Natalia jak jej cos nie pasi krzyczy piszczy rzuca sie i najgorsze ,że gryzie 😮 a tak poza tym to jest kochana 😉 😆 O dziwo jesteśmy jeszcze zdrowi , dzis mnie cos w gardle drapie ale mam nadzieje że rozejdzie sie po kościach.Natalia jak nigdy przespała cała noc bez pobudki na picie tylko o 5 mleczko i spala do 7,30 i zasnęła dopiero o 14 tej 🙂


emiliaeem ja tez uważam ,że Aleksandro idzie swoim tempem i nie masz co sie obawiać 😉


dziewczyny ładne fotki powstawiałyście, dzieciaczki cudne a dla chorowitków zdrowia zyczę , czytam was i pamietam o wszystkich pozdrawiam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka śpi od 21.30 zasypiała 30 minut, już nawet nie kładę jej wcześniej bo się tylko tłucze po łóżeczku 😉

Spała w ciągu dnia prawie 3h więc to pewnie zasługa spacerku przed drzemką 😁

wercia
zapowiadają mrozy wiec śnieg na pewno się utrzyma 😉 Cholerne komisje w każdym bądź razie nie daj się 😉

emilia mnie też narazie choróbsko omija ale boję się że jak w środę pójdziemy na szczepienie to złapiemy tam coś 😠

Życzę spokojnej nocy. dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Zuzia dopiero zasypia. Noc byla nieprzyjemna...znow sie trzesla i tracila przytomnosc ale juz wiem jak sie zachowac wiec zachowalam zimna krew i jakos dalysmy rade ale w nocy temp 40 stopni i powyzej .....a nie spadala ponizej 38 ale w dzien nie dobijala do 39 wiec juz lepiej i wieczor pod znakiem BEZ 🙂 ale ciagle syropy lekarz kazal ibuprofen i calpol,a w nocy uzywalam czopkow bo inaczej nie daloby rady. No nic ,bedziemy zyc. Katarek jeszcze ja wkurza ale i tak zelzal, ja kicham jak mops..
to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. A Was nie ma? Hallo!! Zwoluje SABAT 😁
Zuzia od wczoraj wieczorem bez temperatury 🙂 poszla precz !! ale na mnie wsiadla...
Dalam jej wczoraj kilka lyczkow rozgazowanej coca coli bo wiem od lekarza,ze na rotawirusy dziala u dzieci, Zuzi nie smakowala co mnie cieszy ale zrobila kilka podejsc zeby sprobowac tego nowego smaku. I nie wiem czy nie po tym przeszlo. Syropki tez. U doroslych podobno red bull dziala swietnie na zabicie bakterii i ta zoladkowa gorzka ale jak wiadomo wybieram red bulla chociaz nie lubie tego swinstwa.....
No to tyle znow 🙂
Wercia dzielna kobieto, super,ze o nas pamietasz i ja mysle czesto jak sie masz. Wogole o Was wszystkich sobie mysle,analizuje .. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Maja zdrówka 😘 Jak tak pisałaś o tej wysokiej temperaturze i traceniu przytomności Zuzi to aż ciarki mnie przeszły ja nie wiem czy potrafiłabym zachować zimną krew 😉 Super że mała dzisiaj już lepiej 😘

A Lence cały czas te ząbki idą bo nocki niespokojne 🤢

Jak Lenka zaśnie to chyba i ja się położę mogła by pospać 2h 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!

U Nas kolejny dzien zimy

PAtryk zasypia a ja wskakuje na gg a potem musze troche polezec przy tej
mojej "sprawnosci"

Ja juz po komisji z zus-u - tym razem lekarz byl nieco "milszy"
zaliczylam tez poradnie itd

Ja drze bo kilka razy w tyg chodze po przychodniach a teraz te grypy wiec
o przyniesienie zarazy nietrudno

Miala ktoras z Was moze rtg miednicy? Nie wiecie czy trzeba majtki sciagac?
Kurde mam skierowanie a na rtg pracuje nasza znajoma
i krepuje mnie to ze musialabym przed nia gola dupa i p..a swiecic

MajaCh
- zdrowka dla Zuzi, oj rzeczywiscie ta temp ogromna no i wlasnie doczytuje
ze i Ciebie wzielo wiec kuruj sie
A PAtrykowi znowu coca cola smakuje, probowal bo kupilismy na swieta i sylwa bo tak
to ja nie pijam napojow tego typu
Sprobowal i potem chcial, krzywil sie na gaz a tak to "mniam mniam"
dzieki za artylul

Gosiaczek - oby Lenka pospala i moglas sie tez zdrzemnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co i juz na 100% wiem,ze te drgawki sa dziedziczne w temperaturze takiej wysokiej, powiedzialam o tym artykule mezowi ,a on mi powiedzial,ze on to mial dlugo za dzieciaka, lekarze mysleli,ze padaczka ale nie, bo inne objawy, badali go neurologicznie czesto itd. Po prostu w wysokiej goraczce tracil przytomnosc,slina z ust ,oczy wywrocone.... kurde musze sie uzbroic w cierpliwosc bo to "tylko" ataki sa ..niegrozne. ale straszne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczynki

Majaa mi też aż ciarki przeszły jak czytam o Zuzi, dobrze że już gorączka zeszła! dzięki za link, przeczytałam ale tak jak Gosiaczek mam nadzieję że się nie przyda 😉

Wercia nie zazdroszczę, ja sama nie cierpnię się rozbierać przed lekarzami, jak mam iść do gina to cała chora jestem;( a mąż mnie wysyła po antykoncepcję i chyba będę musiała iść 😞 ☺️


ja dziś miałam cięzki dzień i wczoraj też 😞 mój brat jest w szpitalu, pojechał z żoną do kina i wylądował w szpitalu, dostał strasznego ataku- ból brzucha i zaczął wymiotować krwią, na usg wyszło mu jakieś zgrubienie jelita i żołądka, nie wiedzą co to, dziś mieli powtórzyć i zrobić mi gastroskopię to przełożyli to na jutro i tylko kroplówkami go faszerują, nic nie może jeśc, a mi strasznie go żal i jego syneczka który jest za nim zwariowany, tylko tata i tata... ;(
do tego mama dziś była w katowicach na kontroli ślinianki, 4 lata temu miała wycinanego guza który jej odrasta, no i biopsję jej od razu zrobili, teraz tydzień czekać na wyniki, mama aż dziś cała się trzęsła z nerwów- i o brata i o siebie;( a ja pomóc nie mogę;( no lekarz powiedział że znów ją operacja czeka ale z pół roku jeszcze żeby poczekała aż więcej urośnie;(

Gosiaczek Paulinie chyba też wychodzą jeszcze piątki bo ostatnio strasznie marudna jest i wciska znów wszystko do buzi, no i ciągle woła "niuniu" czyli smoczka chce;(

dziewczyny czy Wasze dzieci dalej się chętnie kąpią?? ja nie wiem co się stało Paulince, od urodzenia uwielbiała kąpiel, a teraz, masakra, wrzeszczy jak nie wiem, nie chce się w ogóle rozbierać (nawet przy jakimkolwiek przebieraniu mam problem) zaciska ręce, nogi i płacze, wsadzam ją na siłę do wanny, to jak już się uspokoi i to wychodzić nie chce, wydawało mi się że to kolejny jest bunt, że robi na złość, bo jak już ją dam do wanny to się bawi i fajnie kąpie, dopóki głowy nie zacznę myś 🥴 ale wczoraj przeszła sama siebie, tak mnie trzymała karku, płakała jak nie wiem, nogi podwijała do góry i nie chciała nawet stanąć w wodzie, postawiłam ją jakoś i zaczeła sikać (na stojąco) popatrzyła co się dzieje, my zaczeliśmy się śmiać a ona w taki ryk, że szok, cała się trzęsła, nie potrafiła się uspokoić, w dwójkę mieliśmy problem ją ubrać... boję się że się teraz zrazi całkiem;( wieczorem wczoraj jeszcze ją zapytałam czy nie chce siusiu to tylko powiedziała "sisi" nie i zaczeła płakać;(
dziś ją nie kąpałam bo nieplanowanie zasnęła mi w aucie o 18.30 jak wracałam z nią od mamy 😉 boję się co będzie jutro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja oby Zuzia już nie musiała tego przechodzić a t razem z nią 😘

wercia i McDa
no wiecie ja tez jakoś nie jestem zadowolona jak ktoś ma mnie nago oglądać ale wychodzę z założenia że lekarz od danej specjalizacji tyle się naoglądał w swoim życiu że jakoś to mnie uspokaja 😜

McDa kochana współczuje mam nadzieję że z bratem i mamą będzie dobrze, trzeba mieć nadzieję i dużo sił, no i nie poddawać się 😉
Co do kąpieli to coś mi się wydaje że to taki etap, trochę się obsłuchałam od znajomych którzy mają większe dzieci 😉 Ciężko mi coś doradzać bo każde dziecko jest inne, moja niunia np. jak ma focha to nie będzie piła mleka więc stawiam butelkę na stole i mówię "nie to nie: i za chwile ją bierze i wypija 🙂 co do kąpieli uwielbia ale jak chcę ją umyć to oczywiście nie współpracuje więc myję ją mimo że siedzi w wodzie, no ale Lenka nie robi dużych awantur tak jak piszesz o Paulince. Poza tym od dzisiaj nie chce siadać na nocnik i akurat jej do niego nie zmuszam bo od marca/kwietnia zaczynam akcje niezakładania pieluszki 😉

Ja z kolei mam taki problem że Lenka od 30min do 1h tłucze mi się po łóżeczku mimo że kładę ją o 21. I nie ma znaczenia czy miała 1h drzemkę czy 2h wieczorem jest zawsze problem. I nie wiem co się stało zawsze zasypiała mi bez problemu co wam pisałam. W ciągu dnia zasypia tak jak zawsze czyli kładę ja daję smoka, pieluszkę i wychodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!

Dzis u Nas smetny dzien, jakos tak mglisto i szaro, dobrze chociaz ze jest snieg

Hehe z tym rozbieraniem sie to akurat u lekarza mi to wisi, jak trzeba to trzeba, tylko kurde na tym rtg pracuje nasza znajoma
i bardzoo glupio mi latac przed nia bez majtek, jeszcze jest szansa ze jej nie bedzie ale pewnie przy moim szczesciu to akurat bedzie
a mam jeszcze kolano i nadgarstek do przeswietlenia takze tam troche pobede

U Nas z kapaniem jak na razie jest ok, szaleje w brodziku i skacze jak szalony

McDa - wspolczuje, niewesoła sytuacja no a wiadomo ze zdrowie najwazniejsze bo bez tego wszystko sie sypie...
duzo sily zyczymy

Gosiaczek
- u Nas przedtem tez tak bylo z Patryk zasypial po kapieli a teraz sie tlucze, juz wylaczamy Reksia bo tak to nie umial
zasnac, byla 23.30 a on dalej ogladal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...