Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

Widzę, że u Was też zimno, sypie i nie możecie doczekać się wiosny 🙂
U nas wszystko bez zmian, prócz tego, że Lenka nam się rozchorowała i ma antybiotyk.

W pon. mieliśmy księdza po kolędzie to Lenka ciągnęła go za sutannę 🙂

A wasze maluchy już gadają? Bo mój czort nie. No i do ortopedy z nią musimy iść bo stópka lewa jej się wygina 🤢

Całusy, idę oglądać "Dwoje do poprawki" 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Marcel mowi tata mama cizia się się baba i tyle 😮 kuzyn jego starszy o 3 miesiące biegał przez kilka dni i wołał batum batum batum i tak szybko jak automat..mieliśmy polew na całego no ale Marcelowi najlepiej wychodzi cizia więc czasem kilka godzin bieganiny i krzyków batum batum cizia cizia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit ogladalam ten film, fajny przyjemny bo lubie Meryl Strip ale tez smutny,,,,bardzo nawet.
Dziewczyny a jak jecie granata? ja podchodzilam kilka razy i jakos nie mam smala zeby pestki same lykac. On ma posmak a nie smak.
A jak lubicie innosci to sprobujcie dragon fruit. To jest odlot ja w ciazy wcinalam, pyszne skrajny smak inny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja za czym wybiorę się na taką zumbę to muszę w domu popracować nad kondycją bo aż wstyd ☺️

tedit nie martw się każde dziecko rozwija się w swoim tempie, ja ci pisałam ile Lenka mówi po ostatnim twoim poście więc jak dla mnie to dużo a i na śnieg mówi siasia 😉

Maja co do granata to zjem ale to nie jest mój ulubiony owoc ze względu na pestki, a jak go jem to kroję na ćwiartki (oczywiście przykrywam ręczniczkiem papierowym bo strasznie pryska sokiem) i wygryzam zębami 😜

Dziewczyny jak u was z obcinaniem paznokci u dzieci bo u mnie masakra nie chce mimo że wcześniej nie było problemu, dzisiaj się co prawda udało obciąć i u rąk i u nóg ale ile to nas pracy kosztowało mąż zagadywał, zabawiał a ja obcinałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek Zuzia tez zeswirowala jak jej pazurki obcinam .U rak wporzadku na spokojnie,jak zblizam sie do nog zaczyna sie awantura! i to jaka.......ostatnim razem obcielam jej tylko u duzych paluchow u nog. Reszte kiedys przy okazji moze jak bedzie spala na moim lozku...... w lozeczku nie dam rady.
Ide juz kobietki. Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Paulinka zasnęła 🙂
Megan a Marcel jeszcze szaleje czy też już śpi?? 🙂

Gosiaczek a myślisz że ja mam kondycję?? ja ćwiczylam CZASAMI po pare minut, głównie hula hopem przed ciążą a od porodu nic! lało się ze mnie jak nie wiem, włosy mokre, nogi jak z waty, kolka mnie chycila, zadyszkę miałam, wypiłam 1,5 wody przy tym 🙂 ale dziś nic o dziwo nie boli 🙂
co do pazurków to podobnie, kiedyś nie było problemu, teraz musze jeden paznokieć obciąć sobie, jeden jej 🙂 to czasami się uda ale najczęściej i tak to robię na kilka razy i przy bajkach a w nogach masakra, na spaniu staram się obcinać ale i tak kopie i się przebudza, ma strasznie czułe stópki 🙂

Tedit zdrówka dla Lenki żeby się nie musiała biedaczka męczyć 😞

a moja Paulinka dziś znalazła w garderobie koło do dmuchania i tylko chodziła z nim i kaka kaka (kaczka) i poszła z nim do wanny, siedziała przez 20 minut w kole i nie chciała wychodzić, to ją po wannie powoziłam, jak wyciągałam z wanny to musiała kake zabrać ze sobą i siedziała w niej w salonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dragon fruit? Ja uwielbiam granaty i mandarynki jak byłam w ciąży to kilogram dziennie pochlanialam podobno dlatego dziecko ważyły cztery kg bo za dużo witamin a ja hmmm no cóż mamusia przybrała 26kg hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nałożyłam sobie maseczke planet spa rewitalizującą z kawiorem z avonu na fejsa zaraz ją ściągam i ide spać aha.....dla wszystkich dziewczyn ze skłonnością do suchej cery...tzn ja mam bardzo suchą sypie mi się dosłownie twarz ale znalazłam złoty środek to jest pharmaceris lekki krem głęboko nawilżający szukałam latami coś na to i oto to.. tylko na noc używam albo jak nie wychodzę z domu bo nawilżający nie wolno stosować w zimę bo wnika w skórę i rozpierdziela naczynka przy niskiej temp 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez smaruje chwile przed wyjściem, mustella na zimno , to jest złe?
Na twarz odkryłem ostatnio naturalne kosmetyki i kupiłam w biochemi urody miedzy innymi serum z granata. Jeszcze nie zuzylam pól flakonika a skóra na twarzy zrobiła sie bardziej napieta i nawilzona i jednocześnie gladsza. Na dzień to krem z la roche na t... .???? Ale muszę sprawdzić. W ciąży mi zaczęły pękać naczynia i pani w aptece mi poleciła, nowych pajeczyn nie przybyło. Czasem idę na łatwiznę z rana i z garniera BB . Nie wiem czy to zima jest dobre, ale sobie tłumaczę ze ja tylko do auta i z parkingu do pracy. Boże rozgrzesz 😉


Z paznokciami nie ma u nas problemu, kiedyś był, ale jak Lili widziała ze ja sobie swoje pilnuje to jeszcze mi podstawi paluszki, che żeby jej popilowac.

Wpadam ostatnio tak z rana,Lili sie trochę czasy poprzestawialy, od poczatku tygodnia zasypia o 21h30 czasem o 22h00, za to rano śpi, do 9h00prawie. Jak chce ja zanieść o 21h spać to mówi nie . Najpierw Adam sie kładzie . Dopiero ona ma czas pól godz. na swoje wyciszenie . Potem kładzie sie bez problemu.
Dlatego tak pisze bez sensu 🤔 😉 😉 🤔 przy kubki kawy. Bo mi sie trochę nudzi. Dobra idę se upudrowac i jadę.

Macda fajna golaska, i jaka kaczka ogromna.


Uciekam , miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie jej kiedy ona zacznie przesypiać cale noce?

anjaP no to widzę że Lila zasypia i wstaje tak jak Lenka z tym że moja jeszcze dwa razy budzi się w nocy 🤢 a co do paznokci to Lenka kiedyś też tak robiła ze jak ja sobie obcinałam albo piłowałam to ona swoje palce podsuwała no ale nie trwał to długo 🤢

McDa kurcze jak się ma taką dużą wannę to można się kąpać z taką gigantyczną kaczką 😁

megan
ja na zimę stosuję krem natłuszczający z Soray i jestem zadowolona a Lence buzię smaruję kremem Dermobaza tłusty kupiłam go w aptece bo lekarz mi go poleciła 😉 Nawilżające broń Boże kiedyś tak się posmarowałam na mróz to strasznie naczynka na policzkach mi popękały 🤢

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa87 napisał(a):
o Megan nie wiedziałam, kurde a ja mam takie kruche naczynka, dobrze wiedzieć... no i zawsze jak wychodzę z mała na dwór to ją smaruję kremem bo zaraz ma czerwone kółka na policzkach, to źle robilam??


jak masz krem na zimę dla dziecka to ok ale tak z 10 min przed wyjściem jej kremuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pisze nawilżający to nie kremować..ja wam zrobie foto co mi zrobił krem nawilżający w zimę...najlepiej kupować "na zimę" kremy dla dzieci a dla nas półtłuste lub nawilżające ale tylko w domu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas w końcu przestal padac snieg
Wczoraj wyprobowalismy sanki- bardzo fajnie sie je prowadzi, jak dla
Nas ta raczka do prowadzenia jest super


Patryk ostatnio ciagle sciaga sanadalki i chodzi bez, strasznie mnie to denerwuje


Mnie co chwile cos nowego boli, juz szalu dostaje od tego siedzenia w domu
W poniedzialek mam ortopede - pewnie spedze caly dzien w przychodni - zapisanych
jest ponad 20 osob a lekarz wola jak chce

Na dzien babci i dziadka pokupowalismy "praktyczne prezenty" - dla Babc - po kawie rozpuszczalnej
Jakobs creme ( czy jakos tak) a Dziadkowi 4-ropak piwa -haha niezle nie, w sumie to
pomysly meza byly, potem Patryk zrobi laurki jak bedzie starszy

Widzielismy sie tylko z moja Mama, a prezenty dla Dziadkow moj maz przekazal w ich
"rodzinnej" firmie - bo wczesniej dzwonila jego Mama ze Nas zaprasza na Dzien Babci ale
jest chora wiec odmowilismy bo co sie bedziemy w bakcyle pchac...

Zebow u Nas komplet
A buzie kremuje jak wychodzimy kremem z Nivei - na kazda pogoda, jak dla Nas ok, a policzki i tak
mu wychodza czerwone jak mroz jest

MajaCh
- co do tego eksperymentu "porodowego" tych dwoch facetow, to racja
kazdemu by sie to przydalo a ode mnie jeszcze dodalabym walenie kijem bejsbolowym
w krzyz i wyciskanie arbuza tyłkiem 😜 😜 😜
gratulujemy kupki na kibelku
Patryk tez lubi brzoskwienie z puszki 🙂

McDa
- bardzo ładny obraz z dzieciaczkami
widze ze i u Was wchodzenia na stoliki itp
podziwiam ze znajdujesz czas jeszcze na zumbe ale to bardzo dobrze - samopoczucie od razu pewnie lepsze
super fota z kaka 😆


megan
- fajnie ze zrobilas trening, oby zdrowie dopisalo
bardzo fajna ta zumba co dalas linka, przynajmniej sobie poogladam
no ale grunt to sie ruszac
no i szczerze to ja tez wole chodzic z kims na aerobik czy basen niz sama, sama nie mam motywacji 😉

tedit
- duzo zdrowka dla Lenki

Gosiaczek
- co do obcinania paznokci to tak
wczesniej bylo ok i u nog i stop a teraz masakra
u rak jeszcze sobie da obciac ale u nog tragedia
obcinamy juz i tak jak ma doslownie mega łopaty - zawsze we dwoch i tak sie kreci ze ciezko go utrzymac
zawsze to dlugo trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jeszcze Wam napisze ze juz normalnie powoli dola dostaje od tej monotonii 😉 😉 😉
Ale to pewnie tez przez to ze okres mam dostac to deprecha
Codziennie to samo, monotonia...

zdjecia rtg miednicy nie zrobilam jak na razie, wymowie sie okresem a w pon ide do ortopedy to poprosze o skierowanie, w koncu to on te zdjecia chcial, a tam juz na rtg nie ma "znajomej" to moge dupskiem (i nie tylko 🤢 swiecic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...