Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kilka dni temu bylo tak

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/img0199cg.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5205/img0199cg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

teraz jest tak
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/img0230vx.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5348/img0230vx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Zuza ma taka sama ta czapeczke 🙂 slodycz 🙂
Anja ma zdjecia na FB juz widzialam 😁 heheh jestem szpiegiem, Darka tez zaglada na FB pewnie nas podczytuje ale nie ma czasu ona zawsze w biegu nam pisze..
A co u reszty?
Wiecie co przyszedl czas na tablet!!!!!!
mala sie uczy z niego! zwirzatek,kolorow, nie umie powiedziec ale wie,ktore pokazac i liczby tam sa bardzo je lubi !! wiec polecam Wam 🙂
polozylam ja spac ale sie wypiela i do tej pory sie bawi.....chcialabym odpoczac chwile od niej ,mialam sobie pocwiczyc a diabel mi na nogi wlazi,na brzuch i sie glupio smieje,nie da sie. Broi od rana, nie wiem co w nia wstapilo,pewnie sie nudzi juz okropnie tyle czasu w domu.....ja tez zreszta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny
mcda my właśnie plaple obejrzałyśmy z 5 razy. Lila uwielbia filmiki z aktorstwem Paulinki.
Szkoda ze moje stworzenie nie ma tak rozwiniętego instynktu macierzyńskiego. Ona woli wyścigi jezdzikowe z bratem,a jak dorwie pistolet to pol rodziny po wystrzeliwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam


u nas wszystko ok, Natalia znów przesypia od 2 dni całe noce 🙂 tzn pije herbatę po 24 i mleko nad ranem , ale nie przebudza sie na bajki . Była podziębiona u nas LIPOMAL czyni cuda po raz kolejny ja wyleczył 🙂


wercia no witaj i opowiadaj jak było


ajna super fryzurka


mcda Paulinka jest urocza


maja śliczne zdjęcia na fb Zuzia widzę też ma długie rzęsy jak Natalka


gosiaczek pięknie Lenka wygląda w tych opaskach i podobają mi sie te spodenki 🙂


przepraszam że tak na szybko ale w pracy przedświąteczny młyn, wracam zmęczona , a Natalia nie da odpocząć, a jak dzień wolny to znowu pranie, sprzątanie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia swietnie,ze LipomalWam pomogl u mnie to byla porazka jak jej dalam kiedys co miala pierwszy raz ten atak....ale on pewnie jest na lekkie oslabienie.
A moi spali dzis pol dnia razem!!! ja nie chce wiedziec,o ktorej ona pojdzie spac.....a teraz wariacje z tatusiem, na krok go nie opuszcza 🙂 i ciagle czapke zaklada jemu i sobie 😁 i sa cool hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej jak dawno mnie nie było...czas strasznie szybko leci. Praca, dom, ćwiczenia...

U nas dobrze. Kupiliśmy nowe mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim. Szykujemy się do remontu.
Lenka w końcu Lenka będzie miała swój pokój a my sypialnie.

Lenka nosi buciki z podeszwą Thomasa, bo piętki jej się do środka wygieły 😞 Dziś zamówiłam trzewiki z tą podeszwa i zapłaciłam 190 zł. Znalazłam też płaszczyk na wiosnę z C&A - teraz w ogóle dziwne kolekcje. Nic mi się nie podobało a chciałam jakiś płaszczy a nie kurteczkę.

Mąż został menagerem oddziału więc ma pod sobą całą placówkę przez co mało jest w domu. Ale weekendy są nasze 🙂

AnjaP pieknie wyglądasz!

Dziewczynki jestem w szoku jak pociechy wyrosły ! Piękne laseczki i przystojne chłopaki - rocznik 2011 górą!


Aha...stęskniłam się za Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

anjaP tak jak już pisałam na fb super wyglądasz do twarzy Ci w tej fryzurze 🙂

Maja nasza tez z tableta się uczy 🙂 mąż pościągał jej różne aplikacje i sama wie jak przełączać nawet wie kiedy jest zdjęcie a kiedy film jak widzi trójkącik to naciska i ogląda 🙂

emilia super że Natalka przesypia Ci całą noc i nie dziwię się że jesteś padnięta.

tedit
to gratulacje dla męża, szybkiego i udanego remontu sama przyjemność 🙂 Buzki dla Was 😘

Nic ja zmykam muszę pranie nastawić i biorę się za ćwiczenia 😉

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz pocwiczona 😁 jeszcze w miedzyczasie pomacham brzuszkow 😉
Zolza znow sie buntuje ze spaniem...i bawi sie z tatusiem,slysze jak mu cos opowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedit fajnie ze jeszcze zaglądasz, postaraj się częściej 🙂 no i gratulacje mieszkanka i awansu męża!!! no i pochwal się swoją Lenką! pewnie też już duża i mądra dziewczynka!

Maja, Gosiaczek dajcie mi trochę tego zapału do ćwiczeń, ja wczoraj znów nie poćwiczyłam, mała poszła spać o 23.20 i już byłam totalnie zmęczona, dziś zobaczymy ja będzie, teraz śpi już godzine ale macham do pracy na jutro;( no i jeszcze muszę męża rozliczyć bo już 11 a ja mam luty nie zrobiony;( także cały dzień i wieczór w papierach 🙂
ale może dotrwam bo mąż ma dziś ekspres do kawy kupić 🙂 wybraliśmy krupsa oczywiście z fukcją late i cappucino 😉 ze spienianiem mleka, mniam, już mi chce tej kawy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa to przesyłam Ci trochę zapału ja mimo zmęczenia ćwiczę, jak przychodzi wieczór to już nie mam siły ale zaraz sobie mówię jak raz odpuszczę to już tak będę robiła więc mimo wszystko ćwiczę. Nawet wczoraj jak wróciliśmy od moich rodziców to ćwiczyłam. Raz to aż z tego zmęczenia głowa mnie tak dziwnie łupała no ale przemęczenie robi swoje najpierw trzy tygodnie miałam mało snu wieczorem przez tą chorobę, cały czas z Lenką co tez jest męczące no i jeszcze doszły ćwiczenia. Ale z dnia na dzień jest lepiej 😉 Organizm się przyzwyczaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa a ja najpierw wieczorami cwiczylam zeby miec spokoj a teraz sie odmienilo cwicze jak mala idzie na drzemke w dzien zeby miec po prostu to z glowy, pozniej ewentualnie brzuszki 🙂
To od Cieie zalezy czy tak sobie dzien zaprogramujesz,ze bedziesz miala czas na cwiczenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja własnie mam problem jak mała ma drzemkę, bo w zasadzie dwa albo trzy razy w tyg jestem w domu jak ma drzemkę (pozostałe dni w pracy) a jak już jestem to nadrabiam zaleglości z porządkami ktorych nie mogę robić przy małej i z obiadem;( także zostaje mi wieczór, jeszcze gdyby mój mąż przychodził wcześniej to byłoby mi łatwiej, a tak wraca o 20-21, potem robi coś w domu, także ja jestem z Paulą cały dzień, czasami ją wezmie na chwilę żebym do szkoły mogła sobie lekcje przygotować, więc jak Paula idzie spać po 23 to jestem bez chęci na cokolwiek 😞

Gosiaczek zazdroszczę Ci tego zapału, kurcze muszę się przemóc!

no i wujek mi zmarł, w środę pogrzeb;( w dodatku nie mam co zrobić z Paulinką bo już ma karatek (zaraziła się od kuzyna co bawi go ciocia razem z Paulinką bo strasznie kichał w piątek, no i dziś mój brat został z małą ale dzwonła mi ciocia że Nikoś strasznie kaszle i idę do lekarza, chyba znów zapalenie krtani, także jutro 3 os będą sie zmieniać przy paulince bo ja w pracy do 16;( a w środę problem bo cała rodzina na pogrzeb idzie, a tesciowa i szwagierka mają zmiany w pracy;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej


mcda współczuje 😞 , ja mam w środę wolne chętnie bym ci Paulinki popilnowała szkoda ,ze dzieli nas tyle km 😉


gosiaczek dzięki za wyrozumiałość 😉


    maja koleżanka tez mi mówiła jak tak działa na Natalie Lipomal to mam przy tym zostać 😉 Odpukać , ale odkąd skończyła rok i zaczęłam jej podawać syrop to nie chorowała 🙂

tedi gratuluje mieszkania 🙂


Natalia dziś przespała znów cała noc, pierwsza pobudka dopiero na mleko o 4,15 🤪 i spała do 6,30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa przykro mi z powodu wuja i tej sytuacji..
a link sie nie otwiera.
Emilia to Ty dajesz jej ten syopek tak profilaktycznie czy wtedy kiedy choroba ja lapie?
Moja mala w lozeczku ale krzyku narobila.....juz wykapana pila mleko ,a tata jej zagotowal i z kozychem wlal ostudzil i przez smoczek nie chcialo leciec sie zatykalo... 😠 tyle razy mu mowilam i jeszcze raz trzeba bylo robic i musialam ja zabrac na dol itd...wiec dopiero lezy i zasypia. Mam 3 albo 4 nocki bez meza znow.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa mi również przykro ale jak ja to mówię teraz jest w lepszym świecie. Ja również nie mogę otworzyć linka 🤢

Maja tak to z tymi facetami już jest 🤢 a my odkąd kąpiemy Lenkę tak koło 19.30 i bierzemy ją do siebie to jak zanoszę ją do łóżeczka (najpóźniej) o 20.30 to zasypia bez problemu 🙂

A ja już po 40 min ćwiczeń mam nadzieję że efekty będą 😜 bo po dwóch tygodniach zamierza się zważyć więc trzymać kciuki 😜 😁

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...