Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja witam

Mieszkanko posprzątałam więc można powiedzieć że pierwsza część ćwiczenia zaliczona 😁 Lenka bardzo ładnienie się bawiła a przy odkurzaniu jak zawsze pomagała 😉

Teraz ratuję się kawą bo głowa od rana mnie boli pewnie przez ten cholerny okres i pogodę 🤢

wercia pewnie że my jesteśmy bardziej wytrzymałe na ból oni przy zwykłym skaleczeniu jęczą 😁 😁 dobrze ze już lepiej się czujesz 😉 a u nas strasznie wieje więc nici ze spacerku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc 🙂 Gosiaczek u nas deszczowo ja tez kawa za kawa...bylysmy na playgrupie i bylo swietnie 🙂 Zuza bardzo tesknila za towarzystwem dzieci ,a ja ich mam i tez sie wygadalam 🙂 sama przyjemnosc 🙂
Wercia ja kilka dni temu z Megan rozmawialam na FB, no ciag dalszy tej nieprzyjemnej sytuacji...na szczescie sa zdrowi 🙂 i Megan cisnie na orbitreku wiec pewnie nie ma sily i czasu czesto wchodzic 🙂
Moje dziecie spi sobie, poprzestawialo jej sie i chodzi spac jak sie konczy dobranocka czyli 18.40 do kapieli i tak po 19 zasypia,za to wstaje coraz wczesniej......dzis np.6.40.....i dwa razy mnie wolala w nocy zeby utulic. No nie wiem co to ja budzi, bol dziaselek moze bo ma jeszcze ten kielek u gory do przebicia .Chyba nie zle sny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny,
U nas też dzisiaj wieje więc ze spaceru nici, poza tym mała ma lekki katarek, ale to chyba cały czas na zęby.

Emilia1 to widzę, że nasze dziewczyny pogadałyby sobie 🙂) Anka też powtarza całe zdania, czasem nas zaskakuje ile juz potrafi powiedzieć, np. wzieła weczoraj komórkę i mowi"hajo babcia, toja nuczka dzioni", albo książeczkę o chorym kotku i sama zaczyna opowiadać (najlepiej jak udajemy, że wcale nie słuchamy) wtedy ona" kotek choji i lezi w żeczku i kot doktoj sie maś kotećku...skubana normalnie czasem nas zaskakuje swoją pamięcią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczyny

Wercia Trzymaj się, masz trochę przesrane 😉 – tak ogólnie

Kasia My też staramy się decyzje podejmować razem, ale czasem dowiaduję się po fakcie. A wtedy najlepszy jest foch 😉

Ania Gosia Emilia Wiem że trzeba to usunąć i mam nadzieję że to nie będzie żaden guz ani nowotwór ale strasznie boję się narkozy. Panicznie….

Emilia Wiem o czym mówisz bo Sabinka tez mnie czasem zaskakuje tymi słówkami, ale niektóre jeszcze mówi niewyraźnie, ale ja wiem o co jej chodzi 🙂 Ale tez dużo wyrazów już ładnie mówi. Najlepiej jej wychodzi "wstan" ale to jest z krzykiem i ze złością. i jeszcze "daj keka" - cukierka - kocha słodycze 😉

Maja A Zuzia mówi w 2 językach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ,Tilli tak uczy sie ...kom - chodz, albo latwiej jej powiedziec fis niz ryba...heja ale i czesc mowi .Roznie, wiem od starszych kolezanek ,ze dzieci mowia jednym jezykiem angielsko polskimna poczatku bardzo mieszaja wyrazy w zdaniach albo odpowiadaja jak im czapka stanie raz po ang raz po polsku..czeka mnie wielkie doswiadczenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki jestem w szoku ile niektóre dzieci gadają! szczególnie Ania i Natalka, wow!

moja to mówi słowami, niektóre powtarza, niektóre nie chce, najładniej jej wychodzi dzidziuś tak czysto to mówi z akcentem na ś 🙂 ale i tak najbardziej mi się podoba posie 🙂 czyli prosze 🙂 mówi to z takimi oczkami słodkimi jak kot ze shreka i jeszcze mnie wtedy głaska po twarzy i jak tu odmówić 🤪

a tu dziś na chwilę spuściłam ją z oczu- chciałam wyczyścić kanapę bo już skóra jest zabrudzona jak nie wiem i zobaczcie co zastałam. wołam, wołam nie odzywa się więc już wiedziałam że coś podejrzane a ona sobie odkręciła lakier do paznokci i malowała się w kącie 😉 przy okazji trochę podłogi pomalowała, oto efekt!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc2406rp.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7924/dsc2406rp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

🙂


a najlepsze jest to że nie wiem gdzie podziałam zmywacz;( dzwoniłam już do męża żeby gdzieś kupił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie usmialam McDa 😁 ja tez Zuzi daje sie pobawic lakierami ale jeszcze nie odkryla techniki odrecania, na moje szczescie 🙂
A hello kitty slodkie, moja mala ja uwielbia ma mnostwo ubranek z nia..nawet dzis ma legginsy i bluzeczke w hello kity i mowi na nia lalio jakos tak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja no właśnie Paulincia też nie umiała odkręcać i zawsze brała mi lakiery ale tylko je oglądała a dziś zostałam w szoku, zabrałam jej to wrzask w niebogłosy! i dorwała krem i też udało jej się odkręcić, etraz trzeba wszystko chować;( bo kremy też uwielbia!

a dla Paulinki hello kity to po prostu kote (kotek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas dzisiaj zimno i bardzo wietrznie.

Patryk obudzil sie dzis o 5 i nie chcial spac, wzielismy go do lozka
to wil sie jescze z godzine a potem spal do 8.30 prawie

Wybralismy sie dzisiaj po wiosenne czapki dla PAtryka
chcialam kupic na Allegro ale jak widze te roznice w rozmiarach to jednak na 100%
wiem ze musimy mierzyc na zywca
I tak kupilismy nie do konca takie jakie chcielismy
1- nie wiazana r.50-54 (i tu mi sie nie podoba ze nie jest wiazana)
2.- wiazana r.44-46 ( w tej mi babel nie podchodzi)
ale na razie beda przynajmniej jak sie cieplo zrobi

takze roznice w rozmiarach same widzicie...

Jeszcze czekaja mnie ciuchowe zakupy dla Patryka ale to planuje ciucholand 😁, juz sie nakrecam nawet
na te ciuchowe "perelki" a potem polki pekaja w szwach 🤪

Ja czuje sie juz ok, brzuch tylko pobolewa pod wieczor, krwawienia prawie
juz brak, jestem ciekawa kiedy okres dostane, czy planowo czy sie to przez ten
zabieg poprzesuwa

Tilii
- hehe tak napisalas ze mam przesrane, co mialas na mysli? caloksztalt?
ja sie juz przyzwyczailam ze kolorowo nie ma i co chwile cos wychodzi
juz nawet to moje chorowanie przestalo mnie dolowac, przyjmuje to i staram sie leczyc i cieszyc kazdym drobiazgiem


McDa - obejrzalam fotke, niezle paluszki wymazane, mam nadzieje ze
ciuchy sie nie pobrudzily bo Patryk lubi sie bawic moimi lakierami,
raz otworzyl nawet i to taki w braz wchodzacy i poplamil sobie spodenki,
pisalam nawet o tym, plamy zostaly niestety
fajne ciuszki no i atrakcyjne cenowo 🙂

MajaCh - fajnie ze Zuzia od razu bedzie znala 2 jezyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia na szczęscie wiedziała od razu do czego to służy i celowala prosto w pazurki (chyba bo nie widziałam ) a podłoge ubrudziła jak widziała że wchodzę do pokoju to się wystraszyła i paluszkami przejechała, ubrania czyste na szczęście 🙂 no to oby już coraz mnie Cie bolało i przestało krwawić, będzie już coraz lepiej! 🙂

a moje małe maleństwo śpi już 2,5 godz! życiowy rekord! nigdy tyle nie spała w dzień, nawet jak była noworodkiem 😉 max 2 godz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ja wiem jaka jest roznica w rozmiarach....mnostwo takich oszukanczych mialysmy i mamy nadal ,niby na 2-3 latka i jest ok albo na 9 miesiecy sweterek do tej pory ma rekawki dobre...czy tez wreszcie ma dobre bo byly za dlugie.
McDa zmeczyla sie Paula tym malowaniem paznokci hehehe moje dziewcze juz po drzemce i po obiadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My cały dzień poza domem trochę spędziliśy czasu w Galerii a trochę w marketach Lenka została u babci więc na spokojnie mogliśmy pochodzić . Widzę dziewczyny że jakiś zakupowy dzień 🙂 Ja Lence kupiłam dzisiaj takie legiinnsy w rzeczywistości ciemniejsze http://www.kappahl.pl/article/legginsy_456822 i dwie pary rajstop nawet nie wiedziałam że w Calzedonia mają takie śliczne rajstopki, legginsy i skarpetki więc polecam!!! no i chcę jej kupić te buciki ale nie ma ich na sklepie wiec zamawiam przez internet http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358112/1079560/Szyde%C5%82kowe%20buty%20w%20stylu%20derby

McDa kurcze no to ładnie Paulinka się zmalowała 🙃 moja potrafi odkręcać wiec jej nic takiego nie daję i trzymam wysoko na półce 😉

Maja super Zuzia od razu będzie znała dwa języki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek buziki piekne, a leginsy takie kupilam w Primarku dla Zuzi za 3f.. takie same tylko zwezic musialam bo ona ma chuda dupke bardzo.Dzis ladnie pojadla :_ duuuza miche kolacji i nawet parowke zjadla!! 🙂 szczesliwa jestem z tego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja już poćwiczyłam i od razu lepiej sie czuję cieszę się że ćwiczę codziennie nawet jak mi się nie chce i nie mam sił 😜 😉

Maja wiem bo ja mam śliczne rurki sztruksowe z Primarka za 2,5f no i takie eleganckie spodnie za 4f, ale te legginsy są śliczne wyglądają lepiej niz na zdjęciu jak ubiorę Lenkę to zrobię foto a co do dupki to moja też ma małą wszystkie spodnie jej sie zsuwają dobrze że pampers jest to ma się na czym trzymać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny szkoda że nie mieszkamy blisko siebie na siłownie byśmy sobie razem chodziły 😜 no ale przynajmniej wirtualnie sobie razem poćwiczymy 🙃
Jutro dzień ważenia i mierzenia mam nadzieje że coś mnie ubyło 😮 🙃 🙃

Dobra idę do męża oglądać film Lot podobno b. dobry 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry to ja sie moge pochwalic bo fajnie waga leci 🙂 jakies 5 tygodni cwiczen plus teraz kilka dni dieta i brzuszki i mam 6 kg mniej ! Ale ja mam z czego zrzucac wiec to inna sprawa ,co prawda i tak mnie cieszy no bo jakze inaczej 🙂 jeszcze 5 i bedzie swietnie ,a jak wiecej to juz ekstaza 🙂
Mala dzis zle spala, my tez mielismy nieciekawa noc ale dlatego,ze horror na noc ogladalismy i oboje koszmary..heh nawet zamienilam sie z mezem miejscami i ja spalam od sciany 😁 fakt faktem przynajmniej nie chcial mnie budzic i wstawal do Zuzi w nocy chyba z milion razy bo ona co chwile poplakiwala..moze za ciezka kolacja byla.A wogole to okolo 23 wolala mnie i mowi tam tam juz myslalam,ze jej sie cos przysnilo ,a ona chciala tam czyli do naszej sypialni. i spala z nami z godzine az sie rozespala i maz ja przeniosl do jej lozeczka. Nad ranem mleczko. Ogolnie to jest bardzo niegrzeczna nie wiem co jej strzelilo do glowy ale wygonilam ichna gore zeby sie tam wybawili bo ja mam jej dosc. Nie wiem co mam robic, co chwile podchodzi i mnie bije, nie reaguje jak jej zwracam uwage. Ja jej nie bije, juz nawet po rekach nie dostaje. Zaczelam ja do kata stawiac ,a ona sie smieje i znow mnie bije. I tylko mnie,meza wogole . Mam nadzieje,ze jej to przejdzie bo zaczynam w siebie watpic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodziłam tydzień na aquaareobic i nie miałam zakwasów więc głupiutka wybrałam sie na brzuch uda pośladki 😮 zakwasy mega...było super ostra jazda ale niestety nie dla mnie...mam za słabą lewą strone i pompek nie mogłam pykać no i podpierać sie na lewej nodze i ręce...równowagi tez nie mogłam utrzymac stojąc na jednej nodze...narazie bede chodziła na pilates na wzmocnienie mięśni a na e cwczenia chciałabym wrócić...moze za rok buuuuuuuuuuu

MaJach jesteś na etapie który ja zaczęłam około 2 miesięcy temu....to okres buntu jak ma kare i nagle podchodzi do ciebie i chce na rece albo sie przytukić poprostu odsuwaj ją od siebie i odchodz gdzies dalej...rozmawiałam z psychologiem moim o tym wtedy zakoduje ze jak cos zlego zrobi to nie ma mamy...to bardzo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...