Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurcze nie wiem co mi stało ale forum mi wchodziło cały czas tylko nie mogłam kliknąć odpowiedz;( w zasadzie w tej przeglądarce z której korzystam dalej jak klikam to nie wyskakuje okienko do pisania, musiałam otworzyć w explorerze 🙂
no i przez to zapomniałam co miałam pisać bo czytałam na bieżąco ale napisać nie mogłam;(

tyle co pamiętam:

Tilli to Sabinka należy do 10% którzy nie zarażają ospą przy bezpośrednim kontakcie z chorym 😉 ciekawe czy Paulinka się też załapie do tych 10%, dopiero minął tydzień, więc jeszcze tydzień, dwa czekania.. mam nadzieję że jak zachoruje to po weekendzie majowym 😉 no i zdrówka dla Sabinki, ale różyczka chyba jest niebezpieczna nie?

Emiliaeem gratuluje kolejnej piąteczki i rozumiem Cie doskonale bo sama byłam dumna jak napisałam jakis egzamin najlepiej z grupy na studiach!! 🤪

Gosiaczek wow 11 cm sporo! i ten Twój wpis to był taki kop w moją d*** zeby sie zabrac za siebie! zaraz poszlam na orbitrek i po 2 km tętno 152 🤪 wczoraj tez przebiegłam szybko 2 km i do łóżka nie mogłam dojść 🤪 dzis jeszcze gorzej bo nogi od wczoraj bolały, ale jeszcze troche brzuszków zrobiłam i innych ćwiczeń 😉 i hula hop 🙂 chciałam sie zmierzyc jak zaczynam ale gdzies metr przy przeprowadzce zgubiłam 😠 za to zrobilam sobie zdjęcie 🙂
i jesli moge to prosze tez o fotki pomysłów na jedzonko 🙂 [email protected]

Maja kolejna która mnie motywuje, 10 kg wow 🤪 moje gratulacje!
dziewczyny co dokładnie cwiczycie codziennie? robicie tego skalpela??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

A u nas słonecznie 😎 oby było cieplej niż wczoraj 😉

emiliaeem no to moje gratulacje najważniejsze że jesteś zadowolona 😉

McDa no to do dzieła jeśli chodzi o mnie to zmieniłam trochę ćwiczenia tzn. w ciągu dnia ćwiczę co drugi dzień z Chodakowską ( w jednym tygodniu 2 razy Skalpel i 1 raz Kilera a w następnym tygodniu na odwrót czyli 2 razy Kilera i raz Skalpel ) a wieczorem 30min na rowerku i potem jeszcze 20 min brzuszki albo 30min steper i 20 min brzuszki 😉 No i napewno trzeba zmienić dietę 😉
Oprócz tego jak ładna pogoda to długie spacery 🙂
Wysłałam Ci maila 🙂

Zmykam zaraz ma odwiedzić nas teściowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek dziekuje za przepisy i fatyge przede wszystkim :*
Ja dzis suwak zmieniam w dol o kg 🙂
Emilia gratuluje egzaminu ,madra z Ciebie kobieta i to wspaniale,ze jestes ambitna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i nadrabiam

Czekam az Patryk zasnie bo chcialam pomyc podlogi popaćkane sladami po herbatkach Rozbojnika 🙃


Weekend minal Nam bardzo dobrze
Sobota - standardowo, wyskoczylam tez do szmatex-u i kupilam znowu pare ciuszkow dla Patryka, wyszlo jakos ponizej 2,5 zl za sztuke takze jestem zadowolona

W niedziele pojechalismy na wycieczke do Krakowa 🙂, pogoda dopisala
Patryk szalal, momentami byl jak diabelek ale dalismy rade
Zapraszalismy tez znajomych na wycieczke no ale bylo im za zimno i wiatr mial
wiac wiec nie pojechali... 🙃

Ja o dziwo po tej wycieczce czuje sie dzisiaj dobrze ani reka ani kolano mnie nie
boli = czyli ruch ruch i jeszcze raz ruch... 😆 😆 😆 😆
oby udalo sie Nam wyjechac na wies to tam mam gwarantowany ruch po zimowym zastoju


Jeszcze na Jure Nas ciagnie ale troche obawiamy sie jak tam wózkiem przejechac
Sami dalibysmy rade po tych skalkach no ale z dzieckiem juz gorzej
A jure bardzo lubimy, nawet sesje slubna sobie zrobilismy na jurze 🙂


W ramach domowych atrakcji rozbrajam na maxa nasze kupy prania - nastawiam po 2 pralki na raz i musi jakos wyschnac


emiliaeem
- gratuluje zdania egzaminow
no i samopoczucie od razu lepsze 🙂
fajnie ze mozesz do szkoly chodzic i masz gdzie dziecko zostawic


MajaCh
- wow, ile schudlas, gratuluje 🙂, chcialabym tyle ale ciezko mi sie zmobilizowac

McDa
- My chyba musimy sie nawzajem zmotywowac bo mnie ciezko zabrac sie za cwiczenia o diecie nie wspomne

Gosiaczek
- gratuluje zrzuconych kg
i wlasnie doczytalam ze ze slodkosci nie zrezygnowalas - to My obie slodkie dupki, ja nie moge sie obejsc 🥴

Tilii
- duzo zdrowka dla Was!!!


wiecie co tam u darki? megan?


buuu jakos tak 5-te przez 10-te mi ten wpis wypadl


Patryk nie spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, Gosiaczek żeby mi sie ten Wasz entuzjazm odchudzeniowy udzielił 😞(( a tu nic, w myslach zapał, ta! w myślach to ja już miss świata jestem,ale zeby tak jeszcze to przełożyć na realia 😠 jak tylko wstaje zaraz słodycz jakis, potem wyrzuty sumienia, jak się budze mysle ile to nie pocwicze ,a tu zawsze chęci i troszkę czasu brak 😞 a tu już maj tuż tuż ....eh i pomarudziłam,żeby tak jeszcze z tego coś wyszło 🤨

Pogoda u nas dziś gorsza, chłodnawo jakoś, do tego Maksio od 2 dni śpioch straszny ,aż sobie sama miejsca znalezc nie mogę jak on ciągle tak śpi, wstał o 9 i o 12 już sam się do łóżeczka pchał i śpi do teraz , wczoraj było dokładnie to samo, te zmiany pogody zawsze się na nim odbijają , nic to lecę jakiś obiad ogarnę .

haha patrzcie sama się złapałam na przeczeniu sobie,narzekam na brak czasu a mam go dzis az nadto ... jednak len jestem ,że nie poćwiczyłam jeszcze ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej i ja się melduję 🙂


U nas po staremu , Natalia ostatnio spała cała noc az do 7,45 🤪 dzis za to wstała o 5,50 😉 Na szczęście przesypia całe noce bez ani jednej pobudki w nocy i niech tak już zostanie 😉 Dziś cały dzień siedzi na dworze , ma juz w getrach pierwsza dziurę 😁 u mnie rano i nawet do 13 godz zimno a teraz upał 🤪 Na fitness staram sie chodzic 2 razy w tyg, dzis mam iśc na TBC na 18,45 , ale nie wiem czy dam rade dopiero po pracy i po obiedzie usiadłam i si,e relaksuje przed kompem. korzystam bo Natalia poszła z ciocia na spacer 😁


emiliaem ty kujonko 😁 gratuluję 🤪


maja i gosiaczek gratuluje spadku wagi i tak wielkiej motywacji 😉


tilii duzo zdrówka 🙂


wercia bo to trzeba byc twardym żeby tak ćwiczyć jak gosiaczek i maja hehhee my obie to to słodycze kochamy 😁 😁 ja chodzę co prawda na fitness ale nic nie chudne gubie te słodkości co przed ćwiczeniami zjem hehhehhe 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia przynajmniej masz zielone światło na bezkarne jedzenie słodkości a ja jem i marudzę, bo waga lata 2kg na plus i potem jak sie pomęcze 2 w dol i znów na plus i tak w kółko 🤨

Emiliaeem tez gapa jestem, miałam sama gratulować ..więc GRATULACJE 😁 sama wiem jak czasem trzeba ciężko pracować na 5 i jaki to daje powód do dumy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie laski 🙂)
Gosiaczek, ale jesteś dzielna, gratuluję, super wynik. Ja tak nie mogę, za leniwa jestem i za szybko chciałbym widzieć efekt. póki co ćwicze na piłce, brzuszki i takie tam, ale mam już kilo do przodu zamiast odwrotnie 🙂)
gosiaczek napisałam do ciebiwe na priv

dziewczyny ja z takim pytaniem do was. Mam rocznicę ślubu (okrągłą) doradzce mi co powinnam przygotować dla męża (on chyba coś szykuje) a ja nie mam nic, ani prezentu, ani pomysłu DORADZCIE MI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma to jak 3 godzinny spacer 🙂

wercia oj widzę że weekend udany 🙂 no a słodycze kocham ale ograniczyłam 😜

Kiniek najgorzej zacząć ale jak już się zacznie systematycznie ćwiczyć to potem łatwiej dodam ze ja też zawsze leniwa byłam i unikałam większego wysiłku ale teraz tak się przyzwyczaiłam do ćwiczeń ze tylko czekam kiedy Lenka pójdzie spać żebym mogła przyjemnie się spocić 🙃 a Maksio ma melodie do spania 😜

emilia
mam nadzieję ze i ja doczekam się przespanych nocy 😉

Kasia
a może jakieś kino i kolacja, a może jakiś weekend w SPA hmm ja też miewam problemy z okazjami ale np. mojemu kupiłam zegarek na drugą rocznicę taki wypaśny i drogi ale najważniejsze że mąż zadowolony i miło zaskoczony był 😁
wysłałam Ci wiadomość na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa Sabinka już nie ma śladu po różyczce. Nie wolno tylko wychodzić na słońce a tak poza tym to bezobjawowo (poza wysypką). Wg mnie to najlżejsza z chorób zakaźnych

EmiliaeemnGratulacje

KIniek Ty jesteś szczupła nie musisz się odchudzać
J a planuję zacząć biegać ale jakoś nie mogę się zebrać…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek Ty nie gadaj nic o odchdzaniu przecież chudzinka z Ciebie jak nie wiem!

Kasia no witaj! kurcze nie wiem co Ci doradzić, ale może faktycznie SPA? no i nie wiem jaki budżet chcesz na to przeznaczyć, jak nie dużo to wybrałabym chyba coś w domku, jakaś extra kolacja, szampan, fajny romantyczny film, świece, kąpiel itd 😉 albo wyjazd gdzieś do extra hotelu na jedną noc, tak poprostu wypocząć, z romantyczną kolacją i sniadaniem do pokoju 🙂

a długo Megan nie było, co z Tobą?

Wercia fajnie że udaje Wam się wyskoczyć czasami z domku, też coś muszę z tym zrobić 🙂

Gosiaczek kurde zazdroszczę Ci tych spacerów, a Lenka siedzi tak długo w wózku czy jak spacerujesz? bo ja dziś byłam z Paulinką na dworze od 15 do 19.30, ale co z tego, jak przeszłyśmy może z kilometr, no plus bieganie po polach obok domu, ale długi spacer nie ma szans bo nie chce siedzieć, pierwsze 2 minuty jedzie szczęśliwa, a potem chce pchać wózek albo rowerek, zależy czym jesteśmy, a na nogach nie zajdzie tak daleko, no i tylko koło domu się szwędamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa Lenka trochę siedzi w wózku a trochę chodzi jak widzę że się wierci w wózku to pytam się jej czy chce pochodzić i chodzimy a jak chce na rączki to mówię albo wózek albo chodzisz i zazwyczaj bez problemu wkładam ją do wózka. Wózek czasem pcha ale rzadko woli chodzić po trawce czy po rożnych nierównościach 😁 Dodam tylko że ładnie idzie za rączkę 😉

Tilii najważniejsze ze mała zdrowa i witaj w klubie ja też jakoś nie mogę sie zebrać do biegania 🤢

a Lenka ma jakiś katarek pewnie przez tą wczorajszą pogodę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tili ,McDa tu nie chodzi o jakieś duuuże odchudzanie, po prostu na bioderkach z kilo się odłożyło na tyłku ,udach i brzuszku kolejne 2 i może to nic wielkiego ,ale źle się z tym bardzo czuje, zawsze byłam wręcz, jak to ujęła mamusia moja "zasuszona" i dobrze się wtedy czułam , a teraz pozginam się (bo ja siadam w dziwacznych pozycjach, tak samo w dziwacznych śpię ) i mi te kilka cm tłuszczyku poważnie przeszkadza ;/ no i tak mało apetycznie wygląda wiotka skóra na brzuchu, a ćwiczenia by mnie uelastyczniły no i nie czułabym się jak święta krowa, tylko duchem młodsza 😁 tu powinnyście wiedzieć o czym mówię bo po dobrym wysiłku każdy czuje się młodszy duchem 🙂

U nas tymczasem dziś walka z Maksem,bo non stop mu się spać chciało, w łazience kąpiel normalnie na pełnym speedzie ,bo ryk był straszny (pomimo tego, jak co dzień, przy wyjęciu z wanny standardowo - zanosił się głośniej) on już tak chciał do łóżeczka 😮 no i ma fazę na wtulanie się ,a to we mnie ,a to tatuś, jak miś koala nas łapie i głowę nam na ramię układa i tak sobie jest ... nasza mała przytulanka
Poza tym wszystkim jest mi go bardzo żal walczymy z tymi alergiami, swędzi go czasem broda aż do krwi rozdrapuje (raz lepiej ,raz gorzej) i jeszcze idą nam wszystkie możliwe zęby na raz, ma buzie w środku tak opuchniętą, tak widać te buły ząbków w dziąsłach , być może i dlatego szybciej jest umęczony i tyle śpi ...


Kasiu jeśli idzie o prezent, ja tam jestem sentymentalistką i lubię prezenty bardziej hand-made ... ale SPA jak dziewczyny mówią brzmi nieźle, choć myślę,że sama wiesz najlepiej o czym marzy, czy co lubi Twój mężczyzna 🙂 ja swojemu pewnie zrobiłabym jakąś wykwintną kolację, sprzedała dzieciaki do babci, zorganizowała jakiś miły wieczór, albo sama go ubrała w garniaka i zabrała do dobrej restauracji , no i że świat facetów kręci się wokół łóżka zazwyczaj, to finiszem byłaby pewnie sypialnia , ewentualnie jeśli akurat Twój luby ma braki np w nowym zegarku czy może tablecie/telefonie albo co tam lubi (większość facetów to gadżeciarze) to dobry moment na coś takiego właśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek to zazdroszczę, u mnie nie ma mowy żeby szła za rączke, ucieka gdzie popadnie, no i smieje przy tym 🤪 tyle że jak auto jedzie to da się chwycić, jeśli idziemy naszą wiejską uliczką gdzie auto jedzie raz na godzine 🙂 a jak gdzieś wyjdę na główną gdzie ciągle auta jeżdżą to ucieka i nie da się chwycić, oswaja się z tym i koniec, dlatego daleko nie chodzimy 😉 a we wszystkich galeriach to samo, ucieka i się chowa, nie pozwoli chwycić się za rączkę, o wózku mowy nie ma, chyba że ktoś obcy coś do niej powie albo przystanie i chce jej dać cześć to na pełnych obrotach ucieka do mamy ze łzami w oczach i woła mamusiu mamusiu! 🤪

Kiniek oj biedny Maksik, oby mu szybciutko wyszły te ząbki! i rzeczywiście masz śpiocha w domku 🙂 Paulinka od niepamiętnych czasów zasnęła 20 minut temu czyli o 21.40! to wcześnie jak na nią, wczoraj poszła spać o 23.30, wstała ze mną przed 7, spała w dzień 1,5godz... ale w nocy nie obudziła sie ani razy, to jest sukces!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek i ja mam nadzieję że Maksiowi szybko wyjdą ząbki 😉 I zgadzam się w 100% najważniejsze jest ujędrnienie ciała ja od razu lepiej się czuje po ćwiczeniach 😉

McDa a moja to znowu cygańskie dziecko jak jej ktoś obcy przypadnie do gustu to się uśmiecha da cześć ale czasem się zawstydzi a wtedy wtulanie się w mamusie 😁 No i cieszę się że Lenka chodzi za rączkę bo jak idziemy po tatę do pracy albo na plac zabaw ten przy galerii ( 40 minut się idzie) to przy ruchliwych ulicach się chodzi 🤢

No dobra kochane poćwiczyłam obejrzałam Lekarzy więc idę spać 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe właśnie zrobiłam e-zakupy w tesco 🙂 ostatnio gdzieś zobaczyłam reklamę i byłam ciekawa jak to działa, zamówiłam sobie olej bo się skończył i wody dla mnie 😁zakupy mają być dostarczone jutro do firmy męża, bo my mieszkamy na wsi więc nie przywiozą, a to zaledwie 3 km od firmy męża 😉jestem strasznie ciekawa, jak to będzie działać, koszt to 2,98 wiec taniej niż paliwo żeby tam zajechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

Sloneczko dzisiaj u Nas od rana a ze okna na wschod mamy to od rana grzeje i w mieszkaniu duchota 😉

Wczoraj jak zwykle poszlismy pod wieczor na spacer

I tutaj sie pochwale ze wczoraj czulam sie super jesli chodzi o zdrowie - chyba juz pisalam - ani reka ani kolano mnie nie bolalo ani moje nieszczesne sciegna Achillessa bo te mi niestety tez pochytalo od tej choroby i zrobily mi sie takie zgrubienia na nich ale staram sie chodzic
Dzisiaj juz troche gorzej ale nie jest tragicznie

A ja dzisiaj mam ginekologa, obym okresu nie dostala tak jaki juz kiedys - mialam wizyte miec wieczorem a tu buch okres po poludniu dostalam prawie tydzien wczesniej... 😠



McDa
- u Nas podobnie z chodzeniem za rączkę, niby trochę pójdzie ale za chwile sie wyrywa albo chce isc oczywiscie w druga strone niz Ja i Maz
I jak jestes zadowolona z e-tesco?

Kiniek
- oby ząbkowanie szybko poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

I u nas słonecznie i ciepło 😎 my już po godzinnym spacerku bez wózka obeszłyśmy chyba wszystkie place zabaw na osiedlu bo u nas pod blokiem takie badziewie że szkoda gadać. Lenka nachodziła się a teraz smacznie śpi. Po południu zapowiadają deszcz więc wolałam wyjść z nią przed drzemką 😉

a mnie tak nogi bolą jak nigdy może to na tą zmianę pogody 🤢

wercia u Ciebie duchota a u mnie zimno tylko w sypialni ciepło bo tam słońce świeci teraz okna pootwierałam żeby świeże i ciepłe powietrze wleciało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ,

Dzięki dziewczyny za sugestie. Też miałąm podobne pomysły, kino, SPA, ale chyba zostaje romantyczna kolacja przy świecach, dobre wino.....a finish tak jak Kiniek napisała 🙂) 🙂) Spa póki co odpada, bo zaraz wyjeżdzamy na weekend majowy więc nie damy rady a i z dziećmi byłby problem (to sobie zostawimy jak juz dzieciaki bedą w miarę duże, przynajmniej Ania 🙂)
Gosiaczek dzięki za info 🙂) wysłąłam ci wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


U mnie dzis bardzo wietrznie , byłyśmy na 3 godzinnym spacerku w Solankach na sesji zdjęciowej 🙂Koleżanka wzieła lustrzanke i robiła zdjęcia 😉 Pod wieczór poszłyśmy jeszcze do sklepu po lody . Natalia troszkę pojadła wolała zimne 😁 Mam nadzieje że dzisiejszy wypad jej nie zaszkodzi 😉 bo naprawdę w słoneczku i w zaciszu ciepło a momentami taki silny wiatr 🤢

kasia jestem za kolacja przy świecach 🙂


kinga ja tam boczków u ciebie nie widzę jak na 2 porody to masz super figurę 🙂


gosiaczek zazdroszczę chodzenia za rączkę , u mnie to wygląda tak . Idzie ładnie przez chwilę a później z uśmiechem na twarzy biegnie i to najczęściej w odwrotnym kierunku . ja się śmieję ze przy niej zgubie z 5 kg 🤪 🤪 😁


mcda daj znać czy jesteś zadowolona z e-zakupów


wercia Natalia tez uwielbia chodzić w odwrotnym kierunku, a raczej biec z bananem na buzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my z Lenką wyszłyśmy po 16 jeszcze na spacer bo śliczna pogoda potem z tatą pojechaliśmy na zakupy do biedronki i do reala no i zeszło się do 19 🤢 Mąż kupił jej ślizgawkę w biedronce i teraz szaleje ciekawa jestem kiedy pójdzie spać 😮 😉

emilia to u ciebie pogoda jak u mnie w niedzielę a dzisiaj wiało ale był to ciepły wiaterek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...