Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa śliczne buciki 🙂 ja kupiłam dwie pary bo jak Lenka zacznie szaleć w piaskownicy to pewnie jedne się zniszczą bardzo więc drugie musi mieć wyjściowe 🙂

wercia dzięki 😘

mąż wczoraj dał mi prezent, dzisiaj o 18 zabiera mnie na kolacje 😜 a Lenka zostanie z teściową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa jaki awatar masz sliczny 🙂!!! Buty bardzo fajne bardzo dziewczece 🙂
Gosiaczek urodziny 😁 najlepszego ponownie 🙂 jak spedzilas dzien??

U nas ciag dalszy typowej angielskiej pogody.........tylko kozla o sciane glowe rozbic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja dzień jak co dzień 😉 pogoda brzydka więc głównie w domu 🤢 ale mąż zabrał mnie na kolację którą muszę teraz spalić 😜 😁 więc zmykam poćwiczyć a potem miło spędzę wieczór z mężem 😉 i dziękuję za życzenia choć starość nie radość 🤢 😁

Więc życzę Dobrej nocy i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mala ma limo.....jeszcze calkiem nie odpuchlo bo swieze sprzed okolo 2h ale zawal mialam chwilowy jak zobaczylam co sie dzieje jak jej jajo fioletowe nad okiem uroslo. Juz troche odpuchlo i lepiej wyglada, a powod? Bylysmy u kolezanki i ona z corcia kolezanki do zupki tak lecialy i mala sie potknela prosto na krzeslo,na szczescie z miekkim obiciem,gdyby to bylo czyste drewno to bysmy teraz w szpitalu byly na szyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek McDa śliczne buciki, też muszę o jakichś pomyśleć.

Maja Straszne Dobrze ze sobie nie zrobiła większej krzywdy. ciężko teraz za nimi nadąrzyć

My jutro idziemy do szpitala . Strasznie się boję tej narkozy i jak Sabinka to wszystko zniesie. Pobyt w szpitalu,ból itd... 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂


Z góry przepraszam ,że nie odniosę sie do każdej ☺️ Brak czasu u mnie totalny , chodzę spać razem z Natalią o 20 tej a o 5,20 się budzę niewyspana 😠 🙂 U nas wszystko po staremu, NATALIA zdrowa i gada coraz więcej 🙂 Zasypia koło 20 i spi zależy najdłużej do 7,30 🙂 Zero pobudek w nocy 🙂


tilii daj znać jak będzie juz po wszystkim. Jestem z tobą będzie dobrze , buziaczki dla Sabinki i dużo zdrówka 😘 😘


majaoby siniak szybko zszedł


gosiaczek super zdjęcia


reszta dziewczyn pamiętam o was, buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii powodzenia bede o Was myslala,daj znac jak bedziecie po operacji . Niewyobrazalny stres pewnie przechodzisz :* trzymaj sie dzielnie,Sabinka tez bedzie dzielna napewno.
Emilia zazdroszcze ,ze bez pobudek noce.U mnie bylo juz swietnie i co zab to pobudki. Teraz od 2ch dni 1 raz nad ranem sie budzi o 4-5 na mleko. I spi do 7-8. Ale znow jak zasypiala spokojnie tak teraz panikuje jak sama zostaje. Wykrzyczy sie i zasypia.
A teraz MUSZE sie pochwalic. Po ostatnim wspomnieniu Kasi ,jak Zuzia na kibelek itd. zaczelam ja czesto sadzac. Co godzine, czasem 2. I wiekszosc laduje w nocniku i kibelku. A dzis nawet u Nikolki bylysmy w lazience po obiedzie to zrobila siusiu i kupke. Dumna jestem bardzo. Ale musialam ja upominac i pytac czy chce ciagle. A teraz wieczorem lezymy w moim lozku i ona siedziala mi na nogach tak wtulona ogladalysmy serial w laptopie,ona lapie sie za pampersa ,myslalam,ze ma krzywo czy cos i mowi MAMA BAM, no to ja ja pytam czy moze chce siusiu, a ona,ze tak. I szybko pobiegla do lazienki ,na kibelek i siusiu bylo 🙂!!! Czyli zalapala o co chodzi z sygnalami ciala, fizjonomia 🙂 !! Oby najczesciej swiadomie wolala ale ja sadzajac ja teraz sie poplakalam ze wzruszenia 🙂 moja bejbi kochana. I wiekszosc dnia ma suchego pampersa bo wypalujemy,a teraz siama zawolala MAMA BAM wszystko co nie potrafi opisac jest BAM 🙂 Jestem przedumna z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Was dziewczyny 🙂

Tilii trzymam kciuki, musi być dobrze!!!! A Sabinka mam nadzieję szybko zapomni 🙂

Gosiaczek spóźnione życzenia, miłości, miłości i jeszcze raz miłości! 😘

a ja myślę już nad prezentem na 30stkę męża, za niecały miesiąc i znalazłam coś takiego http://prezentokracja.pl/Lamborghini_kontra_KTM_X-Bow_-_wyscigowy_pojedynek/produkt.html trochę drogie ale wiem że byłby w nieziemskim szoku i szczęśliwy- kocha samochody! trochę drogo i dosyć dalego ok 380 km ale 30stka jest raz w życiu 😉 normalnie nie robimy sobie prezentów na urodziny więc stwierdziłam że ten raz mogę się skusić 🙂 ale jeszcze myślę nad tym, bo teraz krucho z kasą;( w czwartek mąż jedzie auto oglądać, w zasadzie dwa, jedno tańsze, drugie trochę przekracza nasz budżet przeznaczony na auto, jak kupi tańszę to od razy zamawiam prezent, jak droższe to nie wiem;( chociaż i tak będziemy musieli wziąć jakąś pożyczkę bo przypuszczam żę odszkodowania dużo nie dostaniemy, bo zakwalifikowali do kasacji, czyli moje auto może wyrzucić na złom, wartość szkody pięciokrotnie przewyższa wartość auta, tak wstępnie nam powiedział ubezpieczyciel;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia oj współczuje tych wczesnych pobudek, ja bym chyba wykorkowała 😉 Paulinka teraz chodzi spać ok 22 i budzi się ok 7, jak ja wstaję, jak jeszcze leżę np. w weekend to potrafi do 9 pociągnąć, ale musi ktoś być w łózku, obudzi się, jak widzi że ktoś jest to śpi dalej, jak nie to ucieka z łóżeczka 😉 no i już tydzień śpi ładnie w nocy bez ani jednej pobudki! 🤪 wczoraj tylko obudziła się o 2 ze strasznym płaczem ale miała oczka zamknięte więc pewnie jej się coś śniło 😞

Maja wiem biedna co przeżyłaś z tym upadkiem, zaraz mi się przypomniała Paulinka jak w mikołaja byliśmy w szpitalu co wtedy też uderzyła mocno główką w łózko, oj widok straszny jak sobie przypomne 😞 a dziś też ma sine i kreskę na czole bo u teściowej się przewróciła jak biegła do szwagierki i podobno uderzyła czołem w róg piekarnika;( wrzask podobno straszny;( ale szybko ją lodek obłożyli i nawet nie jest to takie straszne 🙂 a co do siusi to gratulacje, też musze się za to zabrać ale cięzko mi jak wracam z pracy, bo wiem że wcześniej nikt by o to nie dbał, ale już dziś chodziła koło domu bez pampersa, czasami jej ściągam, ale nigdy wtedy nie chce sikać... ostatnio chodziła tak chyba z 1,5 godzi i potem piła soczek, zapomniałam zapytać i się posikała 😉 aż sie wystraszyła tego, bo do buta aż się nalało, mina bezcenna i to jej : oo oo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maju to cudowne ze taka bystrzaka z niej i tak wam błyskawicznie nauka odpieluszkowania idzie. Dobrze ze wypadek nie był na tyle drastyczny żebyście musieli sie na pogotowiu stawiać, biedne oczko Zuziolka, buziola dla niej .

Tilii trzymam kciuki, bedzie dobrze, bądźcie dzielne dziewczyny.

Gosiaczek. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń . Wybacz za spóźnienie ! ☺️

Wiecie u nas nastapila zmiana Zachowania Lili związana z zlobkiem. Przez cały dlugi weekend od czwartku do niedz. mojej córce nie mogłam zginąć z oczu, no nawet do toalety sie wyniknąć nie szło, bo zaraz mama i mama, nawet obecność taty juz jej nie zadowala.
Wczoraj i dzis lament w zlobku ze nie chce tam zostać juz na korytarzu próbowała uciekać. W zlobku mówią ze wszystko jest dobrze sie uspokaja po kilku minutach ,ładnie je , śpi i bawi sie z dziećmi.
Za to potem w domu., diabeł wcielony. Pierwsze co to rzuca sie na lodówkę, je wszystko po koleji obiad jogurty , owoce. Okay bo przynajmniej ja moge tez zjeść z na obiad. Niestety zaraz potem to życia nie mam, musi być u mnie rękach, bo jak nie to jest bek o byle co do tego złość , robienie na diabła. Nic juz nie dam rady zrobić. Nawet sie sprzątnąć ze stołu po obiedzie. Wieczorem tez chce zasypiac tylko ze mną, choć zawsze maz kładł ja spać i czytal na dobranoc. W nocy sie budzi z placzem potrzebna interwencja a nad ranem przeważnie ląduje u nas w łóżku , bo juz jesteśmy na wykonczeniu po tych nocnych spacerach.

Juz myślałam ze bedzie super. Pochwalilamja ze tak dobrze te pierwsze dni w zlobku zniosła i ulzylo mi ło bo miałam nadzieje ze zaklimatyzowanie sie jej nie bedzie takie drastyczne jak to sobie wyobrażałem. A tu proszę siedzę i rycze wam ze teraz i ona i ja tak to przeżywamy.
Dziewczyny to taka bezsilność w tym wszystkim do tego złość do siebie i do życia , albo systemu. Zazdroszczę ze możecie być mamami w domach a nie na etacie, lub jest tuz obok ktos bliski z rodziny do pomocy, a wasze maluchy nie musze poznawec tak negatywnych emocji .Mam ochotę pizgnac ta prace tylko czy za rok lub dwa bedzie miejsce żeby wrócić. Bo wcześniej czy pózniej trzeba bedzie znowu być gdzies na etacie. Teraz środy zrobiłam sobie wolne, Przynajmniej tyle moge tej mojej beczacej od tygodnia krolewnie jeszcze od siebie dać.

Czekałem aż mi sie pranie owdwirije ,idę powiesze - wyschnie przez noc i spać bo oczy prawie na zapalkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja nie zalamuj sie to niekoniecznie zlobek winny. Zdaje sie,ze mamy podobna sytuacje a ja przyczyny nie odkrylam. Mala sie zlosci ,krzyczy rzuca zabawkami ,na zlosc mi robi, nie krzycze na nia itd. a ona jakby sie zloscila,ze nie reaguje wlasnie. Przy kladzeniu do lozka jest porazka jak tylko wie,ze ma zostac sama,ze ja wychodze ryk. I tak wychodze tlumacze, tule i wychodze ona placze krzyczy na mnie az zasnie.
Anja zdaje sie,ze to wlasnie te burzliwe bardzo silne emocje,ktorych dzieci nie potrafia zrozumiec i przelac na zachowania...zaczal sie bunt dwulatka,chociaz to nie o bunt chodzi tylko bardzo wazny czas by pokazac i przekierowac uczucia i emocje na zachowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie z dnia na dzień cieplej dzisiaj jedziemy do mojej mamy na cały dzień ma imieniny a wczoraj miała urodziny 😁 więc nie ma to jak osobiście złożyć życzenia 😜
No i zamierzam Lenkę położyć spać na dworze a sama w tym czasie chcę się poopalać 😎

emilia super że zajrzałaś i zazdroszczę przespanych nocek ja się chyba nigdy nie doczekam 🥴 i mimo ze śpi do tej 8.30 to ja wstaję mega nieprzytomna 🤢 bo koło 2 daję wodę a miedzy 5-6 mleko i jeszcze przewijam

McDa
świetny pomysł mój też byłby z takiego prezentu zadowolony może zrobię mu taki prezent rocznicowy 😜

Maja super moja jeszcze robi w pampka ale ja stwierdziłam że jak się ciepło zrobi to zaczniemy w tym kierunku działać 😉

Dziewczyny dzięki za życzenia 😘

anjaP nie wiem co mogę Ci napisać żaden ze mnie ekspert w tych sprawach 🤢 ale albo Lila ma jakiś etap albo odreagowuje tak żłobek 🤢 i rozłąkę z tobą.

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii kochana, dacie radę, środki przeciwbólowe działają cuda, zresztą zobaczysz jak ona szybciutko wróci do dawnej siebie, największy stres masz Ty bo analizujesz i myślisz co mogło by być nie tak , lekarze są dobrzy , dla nich to zapewne rutyna , tylko w Twoich oczach urasta to do tak drastycznych rozmiarów, szybciutko będzie po wszystkim i zapomnicie obie - ściskam i trzymam kciuki !

Maju ale masz zdolną córę, gratuluję udanego nocnikowania 😁 ja tak jak Gosiaczek planuję jak będzie cieplej dopiero ruszyć z tematem, od niedawna zresztą Maksio zaczął jak ma robić siusiu łapać się za pampka , także widzę, że będzie można zacząć działać.

U nas albo coś bakteryjnego się przypałętało albo mamy koszmarne ząbkowanie bo walczymy od doby z gorączką 38-39 dziś zbijam ile wlezie, jak się nie uda lecimy do lekarza na biegu, a jak zbije to na spokojnie na jutro :/ tak mi go żal bo wywaliło mu na rączkach dodatkowo te plamki ,ma tak czerwone, na buzi było źle ale posmarowałam jego maścią i zeszło . Wygląda jak bida z nędzą , przeszklone oczka od gorączki ,ale po czopku się rozruszał ,poganiał i standardowo "pać,pać" , zobaczymy ile pośpi i co dalej , nie przeczę, że nasza pierwsza gorączka i jakoś spanikowałam 🤢

AnjaP jak na mój gust ewidentnie rozłąka i żłobek, na ile obserwowałam dzieci, miałam tez praktyki w tychże placówkach , wygląda to po prostu na jej sposób odreagowania, cóż wymuszasz na niej by szybciej dojrzała do pewnych spraw, czy to jest złe ? nie. Krzywdy jej nie robisz, po prostu to nowa ,ciężka dla niej sytuacja, ale nic się złego nie dzieje, zwłaszcza jak tam ładnie śpi, je i się bawi --> czytaj jest szczęśliwa, to bardziej forma odreagowania , ukarania Ciebie, że Cię przy niej nie ma, ale przecież tak to już będzie, potem przedszkole, szkoła, po prostu ją socjalizujesz wcześniej, jeśli nie masz wyjścia to wytrwaj ,ustabilizuje się w końcu, zwłaszcza ,że zawsze dla niej jesteś,żyjcie swoim stałym rytmem 🙂 a jeśli Ty to źle znosisz i się męczysz ,a widzisz inne opcje to skorzystaj (ja Ci powiem jaka dla Lili byłaby idealna opcja mama i żłobek na raz, bo i dzieci i mama 😉 jak wiemy opcja niemożliwa )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju dopiero doczytałam , a nie masz czegoś zimnego do przyłożenia ,czy altacetu na siniaki ? bo to pewnie tylko krwiak, chociaż zawsze lepiej przy urazach głowy jak nas lekarz uspokoi niż potem żałować, że się nie poszło :? Powodzenia i daj znać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam obejrzala Pani wymacala ladnie sie goi . Kinia LIMO ma ostre rozlalo jej sie nad calym okiem ma pod lukiem brwiowym taka typowa sliwa kolor ciemnoniebiesko fioletowy narazie . Mam rivanol do smarowania ale nie chce jej tam dotykac bo bedzie bolalo,a i zeby nie roztarla reka bo musze jej przypominac jak chce potrzec,ze bedzie ja bolalo.
A i dostala syrop na alergie opowiedzialam wszystko o tych roztoczach sprzataniu itd wiec na wszelki wypadek gdyby miala atak kaszlu silny to nam zapisala. I jeszcze uwaga,zapisalam ja do dentysty!!! w czerwcu ma wizyte, nie pamietam kiedy ale musze sie uzbroic w cierpliwosc bo dzis nie chciala dac do gardelka zajrzec obejrzec ,a co dopiero zabki pokazac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ufff w koncu udalo mi sie znalezc chwile
Patryk dzisiaj nie spi po obiedzie, łobuzuje teraz z Babcia a ja na chwilke
wskakuje

Bylismy u pediatry, po uderzeniu sladu nie ma, siniak byl minimalny,
z sucha skora na policzku i brodzie tez ok - czyli ma to od butli - mechanicznie podraznione na szczescie a nie skaza bialkowa

Jeszcze oczko Nas niepokoi, musimy wybrac sie do kliniki okulistycznej tam gdzie jezdzimy na kontrole, pediatra niby nic nie widziala ale Ja tam widze - przed dlugim weekendem mial kolo teczowki jakby taka banieczke, taka galaretke
i ma to do teraz takze trzeba to skontrolowac

Patryk ma juz drugą 5-tkę i nastepna juz w gornej szczece sie przebija

Dzisiaj jade jeszcze na rezonans na 20.30, pewnie sie przeciagnie i do chalupy
przed 24 zjedziemy 😉
Cwicze dzielnie reke i musze ja bardzo kontrolowac bo mi sie wyginac zaczyna w bok, ciagle musze zwracac uwage na to, niby dlon, nadgarstek mam pochytany a zawaza to na calej rece i na lokciu i na ramieniu ale daje rade

Pogoda u Nas dosc ladna, robi sie coraz cieplej no i sloneczko od wczoraj juz swieci caly dzien
A temperatura super jak dla mnie 22 stopnie


emiliaeem
- super fotka "Krecika", widzę ze butle trzyma tez tak jak Patryk - czyli w zebach
a ile juz smoczkow musialam wywalic poprzegryzanych, a nowych sie nie oplaca kupowac teraz jak ma sie
powoli oduczac z butli pic

Kiniek
- widzialam Twoje jedzonkowe dzieła, bardzo ładne

McDa
- i jak reka? masz juz opis?
co do gryzienia to Patryk gryzł przez jakiś czas, ugryzl nawet moja Mame w reke az miala krwiaka przez tydzien
ale szybko mu przeszlo
a co do agresji... hmmm roznie to bywa, najczesciej jest spokojny ale czasem go cos lapie a ostatnio mnie bil pare
razy reka - staramy sie mu mowic ze to jest złe
cóż nasze dzieciaki walcza z emocjami,
co do magnezu to ja mam chyba mega niedobory - ciagle bym czekolade jadła
bardzo ladne te sandalki
a co prezentu to bardzo fajny, oryginalny pomysl, tyle ze dosc drogi no ale sama piszesz ze 30-tka raz w zyciu...


anjaP
- co do prezentu do meza to rozumiem ze szukasz, My z mezem tez majowi - maz ma urodziny 6 dni po mnie
co do zachowania Lili to wydaje mi sie ze odreagowuje rozne emocje z calego dnia w taki sposob, w ramionach Mamy wiadomo najlepiej
jak to mowia "wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma"
wszystko ma dobre i zle strony, ja czasem chcialabym isc na etat - "odpoczac" w pracy od monotonii "domowej"
nie prowadzic firmy, na dodatek jeszcze w domu - efekt - i tak ciagle zajmuje sie dzieckiem bo wisi na mnie


Gosiaczek
- sliczna Lenka, jaka wystrojona
i u Nas ciuchow duzo, jak wszystko wyprane to na polkach sie ledwo mieszcza, a mialo tyle nie byc no ale jak ciucholand taki wielki i tyle fajnych ciuchow to efekty w postaci mnostwa ciuchow sa
bardzo ładne te sandalki, dla dziewczynek to jest jednak wiekszy wybor tak jak w ciuchach
A co do wieku, to jaka tam stara jestes, My jestesmy rownolatki, hehe 18-tki 😜


Tiliii
- duzo sily dla Was, oby pobyt w szpitalu minal szybko i jak najmniej bolesnie,
bedzie dobrze, trzymamy kciuki i daj znac jak wrocicie
bardzo fajny ten warsztat,
no i gratuluje zrzucenia 2 kg

MajaCh
- dobrze ze na guzie sie skonczylo, ze nie rozciete,
wyobrazam sobie co czulas, coz stany "zawalowe" to juz nasza specjalnosc
ale mowie chocbysmy na glowach stawaly to ciezko upilnowac

gratuluje sukcesow w nauce zalatwiania sie, oby juz tak zostalo
u Nas na razie zero sygnalow o potrzebach
a nocnik to "auto"

ostatnio znajoma mi mowila ze jej syn ma 3 lata i nie umie z pieluch wyjsc, przez co nawet do przedszkola nie
mogla go poslac

emilia1
- super ze sie odezwalas
i My pamietamy 🙂

Kiniek
- zdrowka dla Maksia, oby szybko minelo

To sie rozpisalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Tatuś z Synem ostro rządzą,więc niepostrzeżenie się wymsknęłam 😜
Niewiele podczytałam, ale najważniejsze chyba tak 🙂

Tilii trzymam za Was kciuki!!! 😘 Bądźcie dzielni!

Gosiaczek spóźnione.aczkolwiek najszczersze życzonka!!! 😘 😘 😘 Po terminie dobiją z podwójną siłą 😉 Zdrówka, radości z życia, pociechy z Córy i Mężula, ładnej opalenizny i kaloryfera na brzuchu!!! 😘

AnjaP przeczytałam o trudnościach pożłobkowych... Mój Olek ze mną w domu cały czas, a zachowuje się podobnie! Mami z oczu, syn umiera!!! Dosłownie! 😮 Tupanie, łkanie, piski, wymioty, nawet kładzie się na podłogę i pięściami w nią wali! 😞 A jest tak rozwydrzony,że aż wstyd! Dosadnie pokazuje swój temperament! 😠 Jak ,,nie" to nie! Osioł uparty 🤔
Teraz od kilku dni jest kosmicznie niedobry, jękliwy, marudny, jak stara panna najzwyczajniej! 😮 Kilka dni temu aż miałam niepohamowaną chęć dać Mu klapsa 🥴 Siadłam przed Nim i płakałam, z sił opadłam po prostu! Czy to bunt dwulatka???

MajaCh
doczytałam też o wypadku Zuzy 🥴 Biedactwo Małe 😘 Ale jak to mówią ,,do wesela się zagoi" 😉 Olek starł sobie leciutko kolanko i jak tylko patrzy na nie mówi do mnie z płaczem ,,Mami kuku" i daje całować 😁

Poza tym u nas sezon na odczyny alergiczne po komarach uważam za rozpoczęty!!! 😠 Przedwczoraj ugryzł Olka komar w powiekę i tak Mu oko spuchło, jakby dobrze oberwał! 😞 Byłam u pediatry, aż się przestraszyła, dała silne leki na sterydach i obrzęk zszedł, ale kazała Go bacznie pilnować. Także pół apteczki Off-ów i Brossów, nie pomijając Raid-ów, nosimy podręcznie i stawiamy w miejscach, gdzie są największe skupiska owadów 😞 Chodzimy za Małym jak ćmy!

A ja chyba znów złapałam zapalenie krtani, suchy kaszel nie daje żyć!

Miłego wieczorku Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem a moze alergie masz? dlatemu tez kaszel?
U nas na szczescie komary to jest zjawisko tak jak i muchy!! naprawde to lubie w Anglii nie ma tego cholerstwa i wieczory mozna sobie ladnie spedzac w ogrodzie bez stresu. Ale slonca 90% mniej.
Wercia powodzenia na rezonansie,zazdroszcze,ze Wam te 5tki juz wyszly .jeszcze troszke. Ja sie tego obawiam.
Nie mam dzis sily. Jakas glowa ciezka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wreszcie mogę so Was napisać nie dość że w domu byłyśmy na 20 to musiałam jeszcze poćwiczyć i obejrzeć Top model 😜

a my cały dzień u babci 🙂 Oczywiście nici z opalania bo więcej słoneczko za chmurami było 😠 ale jutro podejście nr 2 do opalania 😁 a lenka pokochała piasek i piaskownicę u babci 😉

emiliaeem
jej współczuję Lenke na szczęście jeszcze żaden nie dziabnął za to mnie tak kochają że już parę śladów na ciele mam 😠 dobrze że nie mam żadnej alergii na ukąszenia 🤔 a ich w tym roku bardzo dużo 😮 więc mam przechlapane 🥴

wercia
pewnie już wracasz z rezonansu daj znać co tam u ciebie a co do wieku hehe 18 lat wreszcie pełnoletnie jesteśmy 😜

Kiniek i jak Maksio lepiej?

Maja dobrze że poszłaś do lekarza lepiej sprawdzić niż się zamartwiać 😉

Zmykam. Dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brywieczór

Maksio dobrze już, było "mama pać pać " o 11:30 do 16 spał jak zabity O.o wstał jak nowo narodzony, rozrabiał, że hej , zjadł wielką michę spaghetti i poszedł normalnie spać po kąpieli 🙂 Także na razie wszystko wróciło pod kontrolę .

napisałabym więcej do każdej z Was ale miałam ciężki dzień , moje starsze dziecię (tak powinnam ją tytułować przedszkolakiem) z nudów porysowało kredą monitor i go zniszczyła bezpowrotnie(uszkodziła matrycę) ,pominę fakt ceny monitora i że był mój, czasami mi ręce opadają do samej ziemi .... także dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😎

A ja robię dzisiaj podejście nr 2 do opalania 😁 Więc cały dzień spędzimy na podwórku u babci lepsze to niż spacerowanie pod blokiem 😉

Kiniek super że Maksio już lepiej no i ładnie pospał 😮 😁 a co do monitora hmm chyba nie spodziewałaś się że córci może się aż tak nudzić 🤢

Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...