Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Formidable
http://m.youtube.com/watch?v=S_xH7noaqTA
Dziele sie muzyka i dobrym humorem mimo deszczu . Mamy taka pogodę jak na teledysku wyżej, zreszta to tez BXL i na mojej dzielnicy. No i numer jeden na tutejszych listach. A numer dwa to
http://m.youtube.com/watch?v=S_xH7noaqTA
Lila ja uwielbia i śpiewa refren .
A przy tm Lila rapuje a ja biegam http://m.youtube.com/watch?v=VlxJGj1SIeo z muzy Syna , fajneee 😉
I dużo innych , ale moze innym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane, mam Wam do polecenia na dziecięcą imprezę "glow sticks", Maks oszalał na ich punkcie, zabawa była przednia 😉
http://allegro.pl/swiatlo-chemiczne-swiecace-paleczki-100-szt-ag164-i3268276117.html
świeczki z kolorowymi płomieniami też fajna sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wczoraj cały dzień poza domem Lenka dużo czasu spędziła u mojej mamy i dzięki temu oczka miała zakryte 4 godziny 🙂 oczywiście w okularach bo jak tylko je zdejmie to zrywa plaster 🤢

My z mężem zrobiliśmy sobie zakupy wyjazdowe bo w końcu jedziemy na wakacje 🤪 26 w środę o 4 rano 🙂 do Hajduszoboszlo z 2 na 3 jedziemy do Budapesztu bo podobno jest piękny 😜 już zastanawiam się jak ja się spakuję choć pewne rzeczy będę pakowała już jutro a ciuchy we wtorek. Martwi mnie tylko fura prasowania 😮

Wczoraj wieczorem jak Lenka zasnęła złożyliśmy jej kuchnię tą dolną część http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70129801/ i schowaliśmy w sypialni stoi przykryta kocem górę złożymy jak wrócimy bo nie ma gdzie tego trzymać 🤔 a wracamy w czwartek a w sobotę robimy Lenki urodziny wiec mało czasu na przygotowania 🤔

Dziewczyny super pomysły na prezenty dzięki 😘 my napewno zdecydujemy się na ten kask z ochraniaczami 😉 więc chrzestny ma już co kupić jeszcze tylko muszę pomyśleć co teściowie, moi rodzice pewnie coś sami wymyślą a siostry i brata zapraszam w innym terminie bo niestety wakacje i każdy ma jakieś plany wyjazdowe ale mi to nie przeszkadza bo łatwiej mi robić urodziny w mniejszych grupach 😉

a tu Lenka z Natalką świetnie się bawiły dodam ze to prezent od siostry na dzień dziecka 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/d97y.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2696/d97y.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/57qq.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4416/57qq.jpg[/IMG][/URL]



Wszystkiego najsłodszego dla Maksia i 1000 buziaków od Nas 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A dzisiaj byliśmy u teściów i trochę u moich rodziców z życzeniami dla ojców 😜 Lenka nie spała w ciągu dnia więc już położyłam ja lulu 🙂 a i znowu oczka miała zaklejone po 2 godzinki tylko robią jej sie takie zaczerwienienia od plastra przez te upały 🥴


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Padam na twarz ostatnie dwa dni były męczące pranie prasowanie i pakowanie 🤢
ale jesteśmy już spakowani jutro o 4 wyjeżdżamy 🤪

emilia no to nieciekawie ale ostatnio deszczu u nas sporo niestety chyba klimat się zmienia 🤢

Odezwę się jak wrócimy bo zamierzam odpocząć od internetu i tv. Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu cisza 😞 😞 😞 mam 2 dzień wolnego a tu nie ma z kim popisać 😠 😠 u mnie dzis znów pada, ale nie tak jak wczoraj 😉 Natalia drzemie od 12 tej 🙂


gosiaczek fajnie ,że chociaż ty na chwilkę wpadłaś 😉 miłego wypoczynku i odpoczywaj od internetu 😜 😜 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Was 🙂 ale widzę że pustki więc chyba siebie witam 🙂 wakacje, mam nadzieję że to jedyny powód zaniedbania forum 🤪

my po zrealizowanym prezencie męża, niesamowicie zachwycony do teraz, ja też, z samego oglądania 😉 aż żałuję że nie jechałam też, auta niesamowite na żywo, żaden filmik ani zdjęcie nie odda tego co się tam działo 😉 ten odgłos silnika, błyszczący lakier, bajka!!!! i ile przystojnych facetów 🤪
tu skrócony filmik z jazdy męża 😉 http://www.youtube.com/watch?v=JdoWPhz1yLI&feature=youtu.be juz mu powiedziałam, że też chcę taki prezent na 30stkę 🤪 jedyna wada to 10 st i straszny wiatr, zimno było jak nie wiem, nogi i uszy myślałam że mi odpadną, no i z Pragi przy tej pogodzie zrezygnowaliśmy, szybciej wrócilismy do Paulinki 😉

Gosiaczek to wypocznij od nas 🙂 od internetu!!!! należy Ci się ! no i życzę ładnej pogody!

Emilia możesz ze mną popisać 🙂 dziś już mieliśmy imprezkę z pracy na zakończenie roku szkolnego, jutro oficjalne zakończenie z uczniami i do 30 sierpnia 😉 tzn ja jeszcze do 9 lipca musze się pojawić kilka razy w szkole, we wtorek mam egzamin na kontraktowego, a 8 i 9 lipca są egzaminy zawodowe na których jestem technicznym więc muszę przygotować stanowiska i pilnować podczas egzaminu, ale od 10 lipca prawdziwe wakacje 😉 juz nie mogę się doczekać:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A jednak nie wytrzymałam chyba jestem uzależniona 🙂
Dzięki dziewczyny wyjazd jak narazie udany pogoda super bez upałów 😁 Lenka ma frajdę na całego to miejsce jest stworzone dla dzieci więc polecam 😉 Radość Lenki bezcenna 😜

McDa super prezent zrobiłaś mężowi widać że byl zadowolony mój mąż też tak chce 😜

Zmykam i do usłyszenia 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piekne panie 🙂 wrocilismy dzisiejszej nocy, chetnie bym jeszcze pospala jednak Zuza spala cala droge w samolocie itd. Po krotce wspaniale wakacje, tylko kiedy odjezdzalysmy od moich rodzicow byl grill pozegnalny z tesciami i Zuza z tego wyniosla slowo "kulwa" ktore stosuje odpowiednio do sytuacji!! wybijam jej z glowy,ze to brzydkie slowko i zaraz poprawia na kurde albo ojeju ale jednak zna je i wiecie jak to dziala. Ucieszyla sie ogromnie na swoj pokoj i lozeczko i zabawki 🙂
To narazie tyle , po troszku poczytam ale nie sadze aby udalo mi sie nadrobic calosc bo znac zycie jest tego nieskonczonosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja 🙂

Wrocilismy super zadowoleni
Dziekuje w imieniu Patryka za zyczenia[color=purple][/color]

Patryk zadowolony, opalony i zdrowy jak ryba

Za to ja przemarzlam pod koniec pobytu z wlasnej winy, za cienko sie ubralam
i wrocilam do domu z bolem glowy i drapiacym gardlem i nosem 😠

Postaram sie nadrobic, az 7 stron przez 2 tyg 😲
Ale Wam napisze ze mi sie forum snilo, ze weszlam a tam nic nie bylo napisane od mojego ostatniego wpisu

Nic lece rozpakowywac miliony tobolkow
o praniu nie wspomne.... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis moja kochana bejbi konczy 2 latka 🙂 !!!! tyyyle gada,ze chyba nagram 5 minut porannych opowiesci, jak mow co jej sie snilo i milion razy mowi mamusia,mami,mamus.....zabieramy ja dzis na soft playe fajnie tam gdzie kiedys bylismy i bardzo jej sie podobalo. Prezentu jeszcze nie trafilismy ale czasu nie bylo poza tym uwierzcie ale nie mam parcia na nic szczegolnego..ma wiele zabawek i wlasciwie ma piaskownice imienna gotowa akurat na urodziny 🙂 wiem tylko,ze balony musze popompowac i jakies szybkie ciacho kupic sluzace za torta, chyba sasiedzi zajrza do nas z dziecmi 🙂
ja przyznaje bez bicia nadal nie nadrobilam tylko zdjeciana FB ogladam jakie piekne i widze seryjne odwiedzanie ZOO to cudowna atrakcja dla dzieci w tym wieku 🙂 i dla mnie tez byla :P pozdrawiam i wrzuce pozniej kilka zdjec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki!

Przede wszystkim zdrówka dla 2 latków! 🙃 Spóźnione,ale szczere!!!

Wszyscy w rozjazdach,więc nic dziwnego,że ruch byle jaki na forum 🙂 My też byliśmy w Zoo 🙂 Ale w zbyt gorący dzień... Lwy i niedźwiedzie się skoszarowały i tyle je widzieliśmy 🙂 Ale za to ,,AkĄ" (pająki) zachwyciły Olka 😁 Biegał jak szalony i gadał jak nakręcony 🙂 Teraz ma jakieś parcie na słowa, już tyle gada,że aż śmiać mi się chce 🙃
Do Warszawy jechaliśmy pociągiem, co było dla Małego też niemałą frajdą, bo lubi bajkę ,,Tomek i przyjaciele"... Jak tylko zobaczył,że zbliża się pociąg zaczął głośno krzyczeć ,,ciuchcia edzie"! 😁
Poza tym dalej bije Łobuz mały,ale chyba nieco mniej... Wczoraj wylał mi galaretkę rozrobioną do ciasta, o tyle dobrze,że już była przestudzona ☺️ Tak się przestraszył,że będę krzyczała,że pozasuwał od razu do łóżeczka 😁 Ulepiony 😮
A tak się spasł teraz,że waży 17 kg! 🤪 I co najlepsze prawie wcale nie je słodyczy... A porcję obiadu zjada tak jak ja 🙂 Aż się boję reakcji pediatry na bilansie 😁

MajaCh ależ Zuzia ma piękną piaskownicę 🙃 My dzisiaj jedziemy po deski do tartaku i Tatuś ma zbić coś konkretnego 🙂 Piach już leży przed domem 🙂

PS. Mamy nowego członka w rodzinie, Olek dostał od Babci jajko z zabawką, które ochrzcił ,,JAJO Piech" 😁 I tak każe mi pisać na kartce 🙂 A jak zapytałam czy chce siostrzyczkę, albo braciszka, odpowiada nie 😁 Samolub 😉

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cisza na planie!! 😁 ale rozumiem pogoda cudna to i ochota na powietrze jest 🙂
Wpadlam tylko pochwalic sie,ze dentyste mamy za soba, Zuzia ma zdrowe zabki wiec ciesze sie ogromnie ,ze wlozylam tyle pracyw to pilnowanie mycia zebow i jak najmniej sokow. Glownie woda,mleko i jak najmniej przetworzone produkty i slodycze, Zuza teraz mase owocow jje i warzyw.
A mamy tu wyzwanie male bo gniazdo szerszenie sobie zrobily u malej nad oknem, zauwazylam po powrocie ,we wtorek ekipa bedzie obejrzec temat i moze od reki je wypedza. To tyle pogoda cudowna u nas ! 🙂 buzka dla Was.
AAaa wczoraj u lekarza bylysmy na ten wezel chlonny dostala antybiotyk ale lekarz nie wykryl ogniska choroby wiec mam obserwowac czy wiecej guzow sie nie pojawia itd. jestem dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!

ja również życzę dużo zdrówka dla wszystkich dwulatków!!

Emiliaeem hehe Paulinka też mówi że nie chce braciszka ani siostrzyczki, a jak zapytam czy chce dzidziusia w domu to od razu uśmiech i taaaak, ce plaplusia dzidziusia 😉 czyli chce paulinka 😉 wnioskuję że nie rozumie słowa braciszek i siostrzyczka 😉 mówisz że Olek ochrzcił jajko Piech, Paulinka na wszystko mówi że jest papek (chrapek) kotek papek, kurka papek, piesek papek, na pytanie jak się mamusia nazywa to nie powie imienia tylko mówi od razu cała regułkę: mamusia papek, tatus papek i plaplusia papek 😉 więc też wali nazwiskami 😉 a jak się ktoś zapyta jak się nazywa to zaczyna od nazwiska i mówi papek plaplusia 😉 idzie zrozumieć 🤪jak ktoś jej nie zna to nic nie rozumie bo nikt nie wie co to za imie plaplusia 😉 ale nie powie paula i koniec, ostatnio dałam jej ten deser paula i mowie jej że bedzie jadła krowe paulę i jak zapytałam zaraz co będzie jadła (miałam nadzieję że powie paula) to ona mówi: kowa plaplusia 🤪

Gosiaczek widzę że Węgry są śliczne!!!! powiedz mi w tym hajduszoboszlo są baseny tylko czy jeszcze coś? daleko od budapesztu to jest? no i budapeszt piękny! a jak Lenka w podróży?

Wercia super że wakacje się udaly że wypoczęliście! to najważniejsze!! i Patryczek pewnie miał frajdę w piachu co? a jak zniósł talk długą podróż?

Maja no proszę, już po wizycie dentysty! super że zdrowe ząbki, oby jak najdłużej! ja sobie nie wyobrażam na razie wizyty u dentysty jak Paulinka na widok lekarza ryczy w niebogłosy i nie puszcza się mnie!


dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki mają jeszcze smoczka?? muszę zacząć oduczać a wiem że będzie ciężko, bo jak kilka razy próbowałam jej już nie dać do spania to się poddałam po tym okropnym wrzasku, cieżko będzie, jak tylko jest śpiąca to już wrzeszczy o niuniusia, no i jak coś sobie zrobi ale się jej coś nie podoba to jak tylko zaczyna płakać woła niuniusia, staram się oczywiście jej nie dawać, tylko do spania i w sytuacjach awaryjnych, ale będzie ciężko;(


a wczoraj z mamą i Paulinką pojechalyśmy do karviny do czech na baseny, opalalłam się z przodu i opaliło mnie bardzo delikatnie za to spaliło mi tył! nie potrafię siedzieć bo mnie tyłek i nogi z tyłu pieką a plecy... różowe jak Paulinki zabawki 🤪 skóra zejdzie na pewno 😞 ale fajnie było 😉 80 koron wejście na cały dzień (czyli ok 14 zł) ode mnie to jest 25 km, a Paulinka w siódnym niebie! jak ktoś ma blisko do czech to polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu pustki...

Wszyscy na wakacjach?

McDa Sabinka na siebie mówi "TY" Wie jak ma na imię i na nie reaguje, ale mówi "Ty". Jak pytam kto jest na zdjęciu to mówi Fifi i Ty 😁 Ona myśli że jest Ty, bo nie rozumie jeszcze że to się odmienia hehe Inne słowa i imiona odmienia ładnie, ale nie swoje.

Sabinka czasami wieczorem do spania zawoła smoczka, ale raczej rzadko


Dzisiaj idę do koleżanki na Wieczór Panieński a jutro mam absolutorium.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

[color=purple]Wszystkiego Najlepszego dla Dwulatkow!!!
Duzo zdrowka i radosci
I wiele sily dla rodzicow bo bunt dwulatka przed Nami
[color=purple][/color][/color]

Dziekujemy rowniez za zyczenia!!!

Nadrabiam troszke

O urlopie:

Z urlopu jestesmy bardzoooo zadowoleni, pogoda jak na Pl byla calkiem niezla - przez 2 tyg padalo przez 2 dni
No i trafilismy na "upaly" chociaz max temp to bylo 28 stopni w sloncu 🙂

Droga minela Nam dobrze - jechalismy po 9 godzin - i nad morze i z powrotem
Drogi praktycznie puste, bez zwezen, robot drogowych itp. ale trzeba bylo uwazac na zwierzaki - sarny, dziki, lisy i cala reszte
Zatrzymywalismy sie tylko na siku i na stacji benzynowej - w sumie tak po pol godz w obie strony

Wyjechalismy nad morze o 23.30, po 2 w nocy Patryk zaczal sie krecic w foteliku bo chcial zmienic pozycje ale nie bylo zle
Potem o 5 juz wstal i wkroczyl z Tata na stacje benzynowa do sklepu i juz do konca drogi za wiele nie spal, raczej sie krecil

Zajechalismy na mozna powiedziec stare smieci bo juz 5 lat temu bylismy w tej miejscowosci i obiecalismy ze wrocimy do niej na pewno
z dzieckiem - jak dla Nas raj - nie polecam osobom ktore chca sie bawic i potrzebuja rozrywek lub jesli maja takie "uroki" na codzien
i potrzebuja odmiany - cisza, spokoj, wokol prawie ze pustki,
wiatraki, swieze, pachnace powietrze, pachnacy las 2 min drogi od domu, droga na plaze tez spokojna - 10 minutek, czesciowo przez las
krowki, kury, gaski i bociany podazajace za traktorem koszacym trawe na okolicznych lakach i polach
Jajka prosto od kury

Jak dla Nas raj, chociaz miejscowosc rozrosla sie przez te 5 lat i przybylo nieco atrakcji - w "centrum" dyskoteka w sobote, lody z budki, auta, kulki itp


Patryk szalal, caly dzien na dworze, mielismy 2 place zabaw na terenie osrodka, fajny drewniany domek dla dzieci, rowerki, gokardy, dmuchance
- ogolnodostepne,
Wlasciciele uprzejmi bardzo, zyczliwi i uczynni, rozmowni i mili, dbali aby niczego nie brakowalo
Poczestowali nawet Patryka ryba, dostal od nich zabawke

Domek bardzo wygodny, gustownie urzadzony, przyjemna sypialnia, w kuchni wszystko co potrzeba, spokojnie mozna bylo smazyc sobie swieza rybke zakupiona w porcie

Plaza jak dla Nas super, malo ludzi

Patryka morze zachwycilo, mamy filmik nagrany- postaram sie wgrac i podac linka - zobaczycie matke - slonia - hehe
Kąpał się prawie codziennie, nie chorowal, zero kataru, kaszlu, sraczki czy goraczki
Ja tak jak pisalam wrocilam troszke podziebiona ale juz mi przeszlo

Pozwiedzalismy stare katy, nakupilismy pare dupereli ale praktycznych - w stylu kubek czy recznik
Urodziny Patryka obchodzilismy z ciachem, byla swieczka
Prezenty - kupilismy na miejscu - pluszowego pieska i motorowke plywajaca w wodzie
Ogolnie to caly pobyt to bylo prezentowanie - wspolne bycie we 3-ke, lody, autka no i cala resztka
No i wrocilismy z nowymi zabawkami 🤪 🤪 🤪

Droga powrotna tez ok, pozbieralismy sie z domku, wyskoczylismy do sasiednich miejscowosci na lody (wypatrzona budka), potem cos zjesc, kupic ryby i o 21.30 pojechalismy do domu
Tak jak pisalam powrot rowniez 9 godzin, ok. 2 w nocy znowu krecenia ale pospal potem dosc ladnie - wstal o 6, potem w domu przed 8-ma poszlismy
kimac wszyscy i obudzilismy sie przed 12 i....
poszlismy na obiad i na odpust do sasiedniej parafii i przy okazji jeszcze zaliczylismy mini wesole miasteczko z racji odpustu

Ja w aucie prawie ze nie spalam, moze jakby policzyc to ok. godziny w obie strony





A tak poza tym to...

U Nas bunt dwulatka rozpoczal sie na calego, Patryk szaleje ze czasem dostaje juz szalu
Mamy komplet zabkow

Gosiaczek
- udanego urlopu

McDa
- My o smoku nie pamietamy juz
Patryk uzywal do 4 m-ca a potem sam odrzucil ale cos mi sie wydaje ze przedtem byl po prostu za slaby na to i ten smok mial po prostu dlatego bo mu go dawalismy i podpieralismy pielucha (podpatrzone od pielegniarek jak byl w szpitalu)

MajaCh
- ciesze sie ze pobyt w Pl udany

Cala reszta - pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wczoraj wróciliśmy o 22 droga męcząca zwłaszcza przez Słowację 🤢 Wyjechaliśmy o 10 z Budapesztu więc 12 godzin w drodze i dwa postoje. Lenka dzielnie zniosła podróż spała tylko 1,5 h a tak to trochę oglądała bajek, trochę śpiewałyśmy itd. Zrobiliśmy sobie godzinny postój na obiadek i wtedy Lenka pobiegała na placu zabaw 😉
Wakacje udane ale czy wypoczęłam hmmm trochę tak ale nie do końca 🤢 Poza tym opaliliśmy się bo pogoda super 24-26 stopni w słońcu ze 30 a w Budapeszcie to i 35 więc ok 😜

Teraz mam 1,5 dnia na przygotowanie urodzin Lenki które ma w niedzielę ale robimy jutro i jestem w lesie 🤨 więc cały dzień zapierdzielam i jutro to samo, mam czas do 13 wszystko ogarnąć bo na 13.30 idę do fryzjera 😉

McDa co do Hajduszoboszlo to 4-5 dni wystarczy są tam baseny na zewnątrz ale i wewnątrz, zjeżdżalnie przeogromne 🙂i to główna atrakcja a Budapeszt jest śliczny i niestety nie zwiedziliśmy całego bo byliśmy tam tylko dwie noce i mieliśmy jeden dzień na zwiedzanie ale i tak dużo zobaczyliśmy byliśmy oceanarium i w zoo które jest przeogromne 🤪 Więc polecam z tym że koniecznie 3 dni w Budapeszcie to wtedy więcej się zobaczy poza tym samochodem tam się strasznie jeździ korki 😮 😠 więc my chodziliśmy na pieszo 😉
Co do smoczka używamy do spania i narazie nie oduczam bo piątki jej wychodzą mamy juz prawie całe na dole na górze jeszcze nie 😉 więc jak już będzie komplet to wtedy smoczek pójdzie w odstawkę ale wiem ze nie będzie łatwo 🥴
Super że wypad udany 😜

Maja u nas wizyta u dentysty też odpada strasznie płacze na widok lekarzy i u okulisty to samo więc nie bede jej dodatkowo stresować 😉

emiliaeem
to Olii z Lenką może się dogadać ona też uwielbia ciuchcie 😁

Tilii
moje gratulacje 😉

wercia super że wypad udany i podziwiam ja w samochodzie nie potrafię spać 🤢

Jej uciekam odezwę się już w niedzielę bo jutro nie dam rady. Buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm to widze,ze wakacje udane 🙂!!! swietnie my sie "plazujemy" teraz w ogrodku jest tak cieplo i opalamy sie ,a rano bylam z mala na basenie i odwazyla sie skakac ze stopnia do wody!! ale w kole ratunkowym 😁 ale robi to co inne dzieci wiec jestem szczesliwa jak ona jest szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...