Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Weekend mija Nam intensywnie jak prawie kazdy...

Patryk wszedzie z Nami chodzi i szaleje, chociaz chodzenie po sklepach to juz udreka coraz wieksza.
Ciuchy po kazdym wyjsciu do prania bo czesto froteruje soba podlogi 😠

W nocy z piatku na sobote u Nas byly 3 burze i dosc mocno lalo a w miescie obok pozalewalo domy i garaze

Dzis pojechalismy na zakupy, glownie spozywka, chemia i kosmetyki
hehe bylo 2 tyg przerwy od centrow handlowych tyle co w Rossmanie bylismy i obowiazkowo Biedronka - to nad morzem to teraz troche trzeba bylo pokupowac 😲

W Biedronce jest dosc fajna plastikowa zastawa dla dzieci po 4,99/szt - talerzyki, miseczki, kubki tez chyba byly ale u Nas juz bylo malo jesli chodzi o kubeczki bo od razu co fajniejsze przy takim skupisku ludu jak tu powykupuja.
Wzory - kubus puchatek, cars i dla dziewczynek tez ale przyznam bez bicia ze malo na to zwracalam uwage

W Tesco kupilismy bluze Patrykowi bo akurat byla przecena

Odkupilam sobie rowniez w Rossmanie lakier do paznokci w ktory zaopatrzylam sie w Rossmanie w Ustce - jak dla mnie super kolor takie jakby polaczenie rozu, czerwieni i pomaranczu, super wyglada na opalonej skorze
Patryk wywalil mi kosmetyczke na plytki i ubila sie szyjka takze jeszcze nad morzem musialam go wywalic

I tutaj napisze ze przy okazji zaopatrzylam sie w 2 inne kolorki ☺️ ☺️ ☺️
Ostatnio mam manie na lakiery do paznokci, pazury ciagle pomalowane

Aaa i w Kauflandzie jak ktos uzywa jest fajna promocja na dzbanki filtrujace - az 4,99 zł za dzbanek - my akurat uzywamy a stary Nam sie sypie takze udalo sie okazyjnie kupic

Macie karte Rossnet moze z Rossmana? Bo z okazji urodzin Patryk dostal pilke tekstylna z Babydrem, wg Nas troche pozno z ta pilka bo taka "dzidziusiowa" jest no ale milo ze takie prezenty robia

Po zakupach zjedlismy pizze i Patryk mial spac ale nie spal wiec wyruszylismy nad zalew
Zasnal w aucie i pospal jezcze troche jak jechalismy wzdluz zalewu -niecala godzine, my w tym czasie pomoczylismy nozki zalujac ze kostiumow nie wzielismy - woda super po naszym morzu to ta byla jak zupka ciepla 😁 😁 😁 😁
Potem jeszcze siedzielismy w knajpce przez chwilke i Patryk sobie tancowal bo akurat fajna muze puszczali

Gosiaczek
- super ze jestescie zadowoleni z wyjazdu

a co do odpoczynku to juz chyba standard ze do konca nie odpoczniemy i tak bedzie pewnie przez jakis czas jeszcze

Ja tez nie potrafie spac w aucie - mimo ze jechalismy przez noc to przez cala trase nazbieralaby sie moze 1 godz jak spalam, nie umiem, ciagle czuwam
a jak przysypialam to budzilo mnie ostrzejsze hamowanie bo te zwierzaki rozne wlazily na droge chociaz moj maz na szczescie nie jezdzi jak pirat drogowy ale mocniej na hamulec czasem musial nacisnac
no i do tego nie potrafie kimac na siedzaco za wiele, wiec usilowalam jakos sie polozyc - normalnie joga na tylnym siedzeniu odstawiona 😉

MajaCh
- prosze jaka Zuzia odwazna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

Impreza udana Lenka zadowolona i wytrzymała do 22 😁 Kuchenka bardzo jej się spodobała teraz będzie gotowała mi obiadki 😜 😁 Dostała też odkurzacz i powiem Wam że bardzo trafiony prezent 😉 oprócz tego kask maskotkę i pieniążki od dziadków 😉 Pierwsza tura urodzin zaliczona a druga dopiero na początku sierpnia 🤢 no cóż wakacje i ciężko wszystkich zebrać ale może i dobrze bo byśmy się podusili ukrop niemiłosierny 🤔

a tu fotki mam 2 latka i muszę się pochwalić że pokazuje ile ma lat ale niestety wypowiada że trzy 😜 😮

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/whzd.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4384/whzd.jpg[/IMG][/URL]

a tutaj pełna radość

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/gm41.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9479/gm41.jpg[/IMG][/URL]

Dobranoc 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Wercia naprawde aktywnie czas spedzacie i bardzo dobrze!! aa i ten lakier ,oktorym piszesz tez taki sobie sprawilam bedac w Pl bo tu te kolory sa takie konkretne, rozowy to rozowy,czerwony to czerwony,a w Pl takie fajne miksy kupilam i mam mase lakierow teraz dzis w paczce przyjda ,ktora z Pl wyslalam 🙂
Gosiaczekzdjecia swietne, urodzinki miala Lenka piekne i prezenty 🙂 WSzystkiego dobrego dla naszych 2latek :* a to zdjecie rodzinne jest wyjatkowe 🙂 az zazdroszcze bo takich nie mamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Laseczki! 🙂

1oo latek Lenusia! Rośnij zdrowo 😘 😘 😘

Olek już szaleje od godziny 🙂 Ręka, noga, mózg na ścianie... 😮 😉 Wercia u nas bunt dwu latka jest nieodłączny od urodzenia 😁

Przedwczoraj byliśmy na fajnych otwartych basenach 🙂 Olek szalał w wodzie jak dzikus 😁 Darł się wniebogłosy z radości 😁 A ja opalałam zadek 😜 u nas upały jak diabli, ale wolę +30 niż -1 ☺️ 😎

McDa bo Plaplusia brzmi bardziej słodziutko niż Paula 😁 Mój Orzeł też nie powie inaczej jak ,,Olo" 🙂 A teraz przechrzcił Brata Córę z Patrycji na ,,Ącia" 😁 A nad wodą przewrócił się delikatnie i z płaczem wołał : ,,taly!" (stary do Tatusia) 😁 Z kolei szwagier ma suczkę, która nazywa się ,,Czita",a Olo nie powie do niej inaczej jak ,,Cipa" 🤪 Jadaczka Mu się nie zamyka! Ciągle coś pod nosem plecie jak Chińczyk 🙂
A je jak 5-latek 😮 Waży ok. 17 kg! 🤪 Wygląda jak 3-letnie dziecko 🙂 Co najmniej...

Gosiaczek piękne zdjęcia z wakacji 🙂 I z urodzin również 🙂

Leniwej niedzieli życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem to u nas mowia,ze Zuzia 3 latka bo jest wysoka! Jakas jeczydupa dzis jej sie wlaczayla bylysmy juz w ogrodku ale slonce prazy za bardzo z rana, jak zasnie ja pocwicze i moze poogarniam troche ogrodek bo znow zarosl jak dzungla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka dziękuje za życzenia 😘 😘 😘

emiliaeem dzień zleciał nam leniwie Lenka była od 11 do 18 u dziadków a my z mężem odpoczywaliśmy 😉
Wiesz Lence też dają więcej niż dwa lata bo jest wysoka 😉

A ja kupiłam sobie niebieską sukienkę na wesele tą o której kiedyś wam pisałam i dobrze zrobiłam bo ze 119 przeceniona na 59 🙃 no i wzięłam jeszcze jedną bo nie mogłam się oprzeć z tym że inny kolor taki jasny brudny róż http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershkasales/155124/2280003/Sukienka%2BBershka%2Bz%2Basymetrycznym%2Bdo%C5%82em/508

Jutro idę na miasto za butami więc oby Lenka współpracowała 😜

Maja oj tak zdjęcia będą świetną pamiątką i w tym roku dopilnowałam tego bo nie mamy takiego zdjęcia z pierwszych urodzin 🤢

Zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek bardzo fajna sukienka i brudny roz napewno pasuje ja wogole przepadam za Bershka 🙂
Dziewczyny ale sie opalilam,az mnie policzki i oczy pieka......obym nie popuchla w nocy 😁 jutro tyly opalam z ksiazka tak mysle , korzystam z tego sloneczka bo nigdy nie wiadomo kiedy znow bedzie padac ,a juz mi mowia znajomi,ze wygladam jakbym z karaibow wrocila 😁 MOJE KARAIBY TO MOJ OGRODEK 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majaa zazdroszcze karnacji, mnie opala na różowo a potem skóra schodzi... 😠

Gosiaczek piękna sukienka Lenki, gdzie kupiłaś?? zdjęcia super! rodzinka super! Lenka jak zwykle słodka!

Emiliaeem widze ze Olo by się z plaplusią dogadali 🙂

Wercia to widze aktywnie spędzony dzień! ja dziś aktywnie uczestniczyłam w imprezie-urodziny mamy- albo bieganie za dzieciakami albo w kuchni z mamą, ale i tak było fajnie 🙂

dzis usłyszałam od męża że moze uda sie pojechac koncem wakacji nad morze, super, bo wiem że Paulinka miałaby frajde na plaży, a chciałabym do łeby na wydmy pojechać, oby się udało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa my pod koniec sierpnia też myśleliśmy o morzu 🙂 Może się spotkamy w końcu??? 🙂 🤪 Ale byłby czad!!! 🙃
Opalenizny współczuję, ja i moje siostry jaramy się na brąz 🙂 Najmłodsza jak murzynka 😁 Ale to zasługa ojcowskich genów, bo Mama różowa jak świnka Pepa 😁

MajaCh ja na tarasie też mam niezłe Karaiby, a pirata dostaję gratis 😉 😎

Gosiaczek sukienka ładna, aczkolwiek nie dla mnie... ☺️ Wyglądałabym w niej jak beza, bo wyczuwam absolutny brak talii u siebie... ☺️ Ja sobie upatrzyłam wściekłą różową, taką żarówę dosłownie, ale jeszcze nie kupiłam nic... Czekam aż doopa spadnie trochę 😉

Dzisiaj słuchajcie byliśmy w McDonaldzie z dzieciakami i co? Otóż Olo zasikał pampersa i poszłam Go przebrać do auta... Wróciłam zadowolona, bo Olo oczywiście mamunię obcałował... Skończyliśmy posiedzonko , czas ruszać tyłek,a kluczyka od samochodu nie ma!!! 😮 Mąż na mnie, bo ja ostatnia otwierałam, u mnie zaćmienie umysłu, szperam po torbach, no nie ma... Z kuzynką zaczęłyśmy odtwarzać fakty... ☺️ jak nic kluczyk poszedł z tacą do śmietnika...!!! 😲 😲 😲 Ludzi pełno, kosz aż kipi od resztek żarcia, weź w tym grzeb!!! Mąż się piłuje do mnie, kazał mi grzebać w koszu!!! 😁 😁 😁 Zamieszanie jak ta lala, ja się skręcam ze śmiechu... Olek zaczyna marudzić, ludzie zerkają na nas jak na wariatów, Mąż wkłada rękę do kosza, wychodzi kierownik pytać co się dzieje 😁 😁 😁 I co się okazuje? Kluczyk ktoś znalazł i zaniósł do kasy,a my tępe łyżwy zamiast od razu zapytać, chcieliśmy bobrować w śmieciach 😁 😁 😁 Ale siara! 😁

A wogóle wczoraj byłam na koncercie Weekendu, Perfektu i Oceany 🙂 Popijawa typowo damska 😉 Mąż z kolei wyrwał z kumplami i trafili na imprezę, na której był Sosnowski, Włodarczyk i Borek 🙂 Nawet udało się im z nimi pogadać chwilkę, bo znali organizatora imprezy bardzo dobrze 🙂 Także mieliśmy parcie na gwiazdy jak nic 🙃

Poza tym bez wiekszych przygód i afer, niedziela udana 😉

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Maja oby skóra nie schodziła, ja opalałam się po trochu i szybko mi brązowieje i co 😮 skóra z pleców schodzi 😠 świetnie a w sobotę wesele 🥴

McDa sukienkę kupiłam rok temu w licytacji firmy Early Days 😉 ale była za duża a w tym roku idealna 😜

emiliaeem widzę że dzień udany i nie taki leniwy 😉 a historia z kluczykami niezła 🤪

My dzisiaj po południu na miasto za butami a później do mojej mamy 😉

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Emiliaeem ale sie usmialam z tej akcji kluczowej 😁 i rozumiem Twoje zacmienie bo mnie to tez w takich momentach spotyka - czarna dziura w mozgu 😁 a koncertow zazdroszcze mi sie nic nie trafilo w Polsce ale i nie szukalam. Jak mala podrosnie bede i ja zabierac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane

U nas pomalutku jutro w koncu dotrzemy na bilans dwulatka, zebym nie miala wtopy i nie zapomniala , pamietam po Ewci jak sie ciskaly w przychodni bo mi sie zapomnialo o tym i mialam miesiąc obsuwy 🤢

Widze, ze korzystacie z lata w pelni i slusznie 😁 My tez smigamy na spacery, na kocyk, lapiemy slonko, Maks jednak nie cierpi chlodnej, letniej w sumie zadnej innej niz ciepla - wody, wiec baseny odpadaja, ogolnie to maly dzikus antybasenowy (to w pelni po tatusiu jest 🤢 ) za to mamy pelna faze na smoki i dinozaury ,ktorych to w domu teraz istne zatrzesienie O.o

Gosiaczek cudne te zdjecia, wszyscy jestescie bardzo fotogeniczni albo mieliscie idealnego fotografa 😉

Wercia super awatarek !!


Od nas również dla Wszystkich 2latkow zdrowka, samych radosci, mnostwa usmiechu !!

Tilii gratulacje wstapienia w szeregi magazynierow 😉

Maksiak nie ma buntu dwulatka stwierdzam po przeczytaniu co piszecie 🤪 przytula sie, lubi jak go ganiam, czyta mi bajki swoim gaworzeniem, bawi sie duplo lub dinusiami, buja sie na bujaku, jednym slowem sam sobie znajduje zajecia - generalnie jak byl do rany przyloz tak jest nadal... ale to "brzemie" naszej rodziny ja bylam aniolem, Ewka byla aniolem, teraz kolej Maksa (tfu! coby nie zapeszyc )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie

Emiliaeem hahaha dobre z kluczykami 🤪 ja dziś też miała dziurę w mózgu jeśli chodzi o kluczyki, szukała w szkole kluczy od sali, przegrzebałam wszystko, wysypałam całą torebkę, idę pytać do sekretariatu czy mi gdzieś nie wypadły a one się śmieją i mówią mi że mam zawieszone na palcu 🤪
ale by były jaja jakbyśmy się nad morzem spotkali 🤪 a jakie strony chcecie jechać? bo ja ciągle się zastanawiam....

Kiniek buziaczki dla Maksa na te dwójeczkę!

Gosiaczek widze, że idziesz na wesele, ja idę 20-21 na dwudniowe 😉 a potem we wrześniu znów dwudniowe 😉 właśnie muszę jechać w tym tygodniu kupić sobie chociaż jedną sukienkę 🙂

a ja jutro ostatni dzień do szkoły i upragnione wakacje!!! 🤪 🤪 🤪 do 26 sierpnia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Wskakuje na szybko, cos ostatnio tyle co w nocy udaje mi sie naskrobac
A leb mnie bolec zaczyna jak cholera, chyba jutro migrena bedzie 😠 😠 😠

W[color=purple]szystkiego Naj Naj Naj dla Lenki!!!
[color=purple][/color][/color]


Niedziela minela Nam tez dosc szybko, kosciol, szykowanie obiadu a potem
pojechalismy do parku do Chorzowa spotkac sie ze znajomymi i "zrelaksowac" 🤔
i to pisze w cudzyslowiu bo tu o relaks ciezko, wiec przepychalismy sie pomiedzy tlumami ludu, rowerow i wszystkich innych jezdzacych pojazdow, o miejscu na lawce mozna sobie bylo pomarzyc (nawet nie mialam gdzie PAtrykowi dac jesc bo lawki pozajmowane torbami zeby tylko nie usciasc ) na placu zabaw kolejki do zjezdzalni...
wszedzie tlumy, w koncu posiedzielismy troche przy zoo ale nie wchodzilismy zwiedzac


Wczoraj sciaglam Patrykowi pieluche jak robil przymiarki do ubikacji (pisalam kiedys ze ma od jakiegos czasu sucha zaprawe - kaze sobie nalozyc nakladke na ubikacje i w ciuchach robi "sisi" a potem sie wyciera papierem i splukuje)

wiec wczoraj jak juz odczynil swoj rytual to dalam mu nocnik - najpierw zesiural sie przed samym nocnikiem a potem zrobil siku do nocnika i potem jeszcze probowal sikac
i to na okraglo "sisi" i "sisi" i dawal pusty nocnik zeby niby juz wylewac siki a nie bylo co
Potem nie chcial sobie pieluchy zalozyc a mielismy wychodzic ale w koncu udalo sie zalozyc
Od razu gora papieru, recznikow papierowych i szmat do prania - juz sobie wyobrazam co bedzie jak rozkreci sie na dobre

Za to dzis juz nie udalo mu sie nasiurac do nocnika, akurat zaczal jak chcialam pranie nastawiac wiec go wysadzilam ale nic nie zrobil, wzial miske i z golym tylkiem chcial sie myc
Ech ja wyrodna matka potem sie wkurzam bo co chwile cos mam do roboty a powinnam to olac a PAtryka wysadzac 🥴 🥴 🥴

My wybieramy sie na bilans dwulatka w przyszlym tygodniu, tak Nam kazala przyjsc pediatra, mimo ze urodzil sie w czerwcu ale dala Patrykowi czasu wiecej z racji tego ze sie miesiac wczesniej urodzil

Jak ja Wam zazdroszcze tych ogrodkow, zwlaszcza dla dziecka to super sprawa

My w koncu uzgodnilismy ze idziemy na 1 wesele - 20 lipca (1 dniowe), drugie jest 27 ale w koncu nie jedziemy, kilka powodow przewazylo jednak
zeby na nie nie jechac
Patryk idzie z Nami, a potem odwieziemy go do domu i zostanie z Nim moja Mum a My wrocimy i damy czadu (zwlaszcza ja jak Metotrexat biore i pic nie moge 😠
Ja nie chcialam w ogole brac Patryka, nawet do kosciola ale maz sie uparl i deklaruje sie ze bedzie za Nim gonic, wiec nie bede sie sprzeciwiac
Wiec musze mu jakies ciuchy kupic


Tak piszecie o morzu, jesli chcecie to podajcie miejscowosci jakie Was interesuja bo My dosc troche spenetrowalismy miejscowosci nad morzem -
mamy obrany cel zwiedzic cale wybrzeze polskie - juz Nam zostalo mniej niz wiecej
Jak na razie dla Nas to nr 1 to "nasza" wies nad morzem ale tak jak pisalam jesli ma sie takie uroki na codzien i chce sie troche rozerwac to nie polecam chociaz my prawie codziennie wyjezdzalismy do sasiednich miejscowosci

Gosiaczek
- sliczne zdjecia i super macie ta fote rodzinna
super ze prezenty sie podobaly
Patryk tez sie kuchnia bawil jak bylismy nad morzem i gotowal w wiaderku
Sukienka ladna, choc nie w moim stylu a jak udaly sie zakupy butow? kupilas???

McDa
- nie ma to jak nasze morze
a Łeba - fajna miejscowosc, bylismy 5 lat temu, bardzo podobaly mi sie plaze, jak sie weszlo do wody to dosc daleko bylo plytko,
w sam raz dla dzieci


emilaeem
- My tez bylismy w niedziele w Mac-u,
akcja z kluczami niezla, dobrze ze sie znalazly
U Nas az takich atrakcji nie bylo, tyle co Patryk wskoczyl na pufe w Mac-u, zakradl sie z boku i gwizdnal swojemu chrzestnemu kilka frytek z jego porcji


Kiniek
- to sie macie bez buntu dwulatka,
My tez jeszcze na bilansie nie bylismy, wybieramy sie w przyszlym tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja tak na szybko bo ledwo żyję i jeszcze połowę prasowania zrobiłam druga część jutro 🤢

wercia śliczny awatarek 🙂 a butów nie kupiłam choć mam dwie pary upatrzone ale taki obcas że muszę męża zabrać żebym nie była wyższa od niego 😉 trochę drogie ale skórzane wiec jutro chyba je kupię 😜

Kiniek no proszę jaki Maksio grzeczny Lenka w sumie też ale są sytuacje że daje znać że ma charakterek potrafi popłakiwać jak wracamy do domu bo ona ani mysli i krzyczy czasem na mnie 🤢

Co do bilansu idziemy 23 lipca i raczej bym nie zapomniała bo przyszło powiadomienie z przychodni 😉

McDa no to wreszcie odpoczniesz sobie co do prezentu to nie wiem to zależy od tego jacy są twoi rodzice i co lubią więc ciężko doradzić ale może któraś z dziewczyn pomoże 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zaraz jadę z Olkiem na miasto 🙂 Mam nadzieję że będzie grzeczny w samochodzie, bo kilka razy już próbował mi drzwi otwierać!!! 😮

McDa jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie, bo u nas jak w kołowrotku wiecznie wszystko na spontanie 😎 Mi się bardzo podobało w Krynicy Morskiej 🙂 Ciotka z kolei namawia nas na Świnoujście... W Łebie w sumie też nie byłam...

A u nas znów weselisko się wykroiło... Męża kolega z pracy zaprosił nas na wesele 24 sierpnia 🙃 Ja na kiecki nie wyrobię!!! 🤪 W następnym roku mamy aż 5 wesel 🤔 Dobrze,że inni goście na każdym, więc można sukienki powtórzyć 🙂

Dziewczyny! Ja nie mam wcale ubrań!!! 😞 Taka zdziadziała się robię i ta moda kompletnie we mnie nie trafia!!! 😞 Jestem załamana!!!

No nic, zmykam 😎 Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

Pogoda dzisiaj znowu super, troche za duszno ale taki juz urok nagrzanych
miejskich betonow
Teraz mamy w cieniu 27 stopni, w mieszkaniu 26

Patryk wczoraj spal po obiedzie pomimo tego ze rano sobie troche pospal dluzej
takze to ostatnio jedna wielka niewiadoma jest czy bedzie spal po obiedzie...
w zeszlym tyg. spal az 2 razy

Dzis nie chcial spac w lozeczku, kazal sobie wyciagnac mate (taka dzidziusiowa z palakami, bawi sie nia od ok 2 m-cy) i wlasnie na niej zasnal
Nie bede go przekladac niech spi

Dzis znowu zero nocnikowych "sukcesow", nie chcial pieron maly siedziec na nocniku, ciagle uciekal,
moja Mum nawet go przytrzymywala sila ale jej w koncu powidzialam zeby dala spokoj bo jeszcze sie Patryk zniecheci calkiem
Takze jak na razie nici z pozegnania z pielucha a szkoda bo pora idealna na odpieluchowanie

Zobilam dzisiaj salatke grecka, chodzila ze mna juz od jakiegos czasu, a za chwile ide okno w kuchni umyc bo jest juz w strasznym stanie

Od powrotu z urlopu codziennie pralka chodzi a i tak pelno jeszcze rzeczy do prania


Ja mam teraz drugi tydzien zabiegow na reke - tym razem ultradzwieki
I tutaj sie pochwale ze odzyskalam sprawnosc reki w 80%, jeszcze musze troche
popracowac bo nie mam w niej tyle siły co wczesniej
Rzut choroby powoli mija i uzyskuje remisje, oby na jaknajdluzszy czas.
Kregoslup ledzwiowy mi sie podleczyl chociaz dyskopatia wiadomo zostala juz mi mniej dokuczaja no i w koncu kolano popuscilo i moge przykucnac
Tyle jeszcze te achillesy nieszczesne - sciegna ale moze uda sie zyskac poprawe


Okropne to chorowanie, juz 2-gi rzut mialam rzs-a (pierwszy 8 lat temu, tez pol roku dochodzilam do siebie)
i tym razem pol roku ponad dochodzenia do siebie zeby jako tako sie poczuc
Do tego te leki, chyba kiedys mnie wykoncza ale poki co ciesze sie z tego co jest


A moze Darłówko Was zainteresuje, bardzo fajna miejscowosc, jest port, mozna kupic swieze ryby, rozsuwany most, ladne plaze no i ogolnie fajna baza wypadowa do okolicznych miejscowosci

Gosiaczek
- to pewnie dzisiaj buciki kupisz
ja kupowalam na wesele, w sumie nie do konca takie jakie chcialam bo chcialam cos sandalkowatego a w koncu kupilam pelne
i kolor nie taki jaki chcialam no ale przynajmniej do torebki beda pasowac- maja podobne zdobienie - o czym sie skaplam dopiero w domu - hehe

McDa
- co do prezentu to wlasnie tak jak Gosiaczek pisze nie wiemy co lubia Twoi rodzice, ja np. poszlabym w kierunku obrazu ze smiesznymi karaturami Rodzicow
- oczywiscie w granicach smaku
no ale to wiadomo zalezy

emiliaeem
- udanego wypadu na miasto,
Patryk tez otwiera drzwi, a jak okno raz otworzyl to zaslonka sie spierniczyla - szyba szla w dol a zaslonka razem z nia, przyssawka odpadla
i wyleciala z auta przy okazji zaslonka troche sie popsula
alarm wyl ze drzwi otwarte takze teraz juz mamy nastawiona blokade drzwi i okien

akurat w Swinoujsciu czy Krynicy nie bylismy - to Nam zostalo do odwiedzenia
od Grzybowa na zachod, potem od Łeby do Jastrzebiej Gory i od Gdanska do Krynicy wlasnie - no ale mniej niz wiecej
W Łebie ladnie, tak jak pisalam jak bylismy to dosc daleko od brzegu byla plytka woda-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My od 12 u mojej mamy Lenka szalała w basenie a potem na podwórku a ja tylko latałam za nią nie dała posiedzieć wszystko ją interesuje 🤢

wercia u nas akcja pieluszka poszła w odstawkę może w sierpniu spróbuję narazie mamy akcję zaklejania oczów 😉 i czasem uda się po 2 godzinki a czasem tylko po godzince no ale dobre i tyle 😉
Super że jest poprawa oby tak dalej 😉
I kupiłam takie buty http://visione.pl/product-pol-3607-VISCONI-Popiel-Capucino-Szpilki-Lakier-Skora.html nawet torebkę dokupiłam w takim kolorze 😜

emiliaeem mam nadzieję że zakupy udane i Olii nie otwierał drzwi, my mamy z tym dobrze że blokujemy jej drzwi 🙂
Teraz moda na luźne a ty zdecydowanie wolisz obcisłe 😜 kurczę 5 wesel 😮 nam może w przyszłym roku to 2 wyskoczą 😉

Jej dziewczyny trochę się zaniedbałam z ćwiczeniami tydzień przed wyjazdem nie ćwiczyłam potem tydzień na wyjeździe i teraz miałam od poniedziałku zacząć ale po całych dniach na dworze i tym upale nie chce mi się ☺️ 🥴 Przytyć nie przytyłam ale widzę po brzuchu że jest gorzej może któraś kopnie mnie w dupsko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam niedawno, bo u Bratowej zabawiliśmy z Olkiem 🙂 Ugryzł ich Malutką za palec!!! 😮 A biją się do spółki!

Tatuś się na nas fuknął, bo rozstawił dla Olka duży basen,a my gziliśmy się po mieście 🙂 Ale jutro nadrobimy 😜

Gosiaczek buty ładne, do sukienki idealne 🙂 Ja myślałam o jakichś sandałkach na szpilce,ale to się okaże 🙂 Kochana jak się zacznie weselem mojej siostry w maju, tak później 3 chrześniaków mojego Ojca 😁 Za kieszeń muszą się trzymać ostro 🙃 A moda rzeczywiście nie dla mnie... Jak torba się czuję w tych luźnych bluzkach 😮 A w tych kiecach do kostek... Mąż miał ubaw ze mnie 😁 Mnie takie rzeczy kompletnie nie pasują... ☺️

Zmykam spać 🙂 Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawno mnie nie było, wakacje a czasu mało. Facebooku tylko śledzę bo mam na pulpicie, pod reka 😉.
Dziewczyny ten sam problem miałam z wyborem sukienki na wesele. Worki same. Moze i ładne ale to zależy kto co lubi. Mój maz by mnie sie wyparł w takim worku 😉
Gosiacżek sukienka sliczna chociaz to nie maja figure tez , buty ładne z tym ze unikam odkrytych palców , mam jedne i długo w nich nie na nachodze bo zaraz mi te paluchy uwieraja.
Oglądam zdjęcia z wakacji, piękne miejsca, juz wiemy gdzie następny urlop planować. 🙂
Wercia mi sie śniło że my nad morzem tez sie wylegiwalismy, ale narazie to tylko sen bez planów.
Zobaczymy co tam nam a szczególnie mojem kochanie sie zachce. W sobotę jadę po niego na lotnisko i zaczńiemy wspólne wakacjowanie. Jutro tez siostra przyjdą z szwagrem a za tydzień kolejna siostrunia więc bedzie teraz wesoło.

No sie chciałam pochwalić bo u nas pełen sukces nocnikowania, pieluchy tylko na noc i na wyjście . Tamten tydzień był sikanie w majtki , bunt przed nośnikiem i pampersa nosiła za sobą i stekania żeby jej założyć. A w tym tygodniu z pampersem jest jazda przy zakładaniu, nie chce.
I moze nie wola na nocnik ale przybiega krzyczy mama i skacze ,krzyżuje nogi i trzyma sie za majtki albo odrazu je ściąga.

Kochana moja !!!
Jadę ubrania zawiesc synowi bo u kuzynki sie wakacjuje.do
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Pogoda sie powolutku psuje, coraz wiecej chmur i od rana sloneczko przymulone
A mialam okna myc, wczoraj udalo mi sie umyc w kuchni takze zawsze cos

Dzis dopadla mnie mega migrena, masakra normalnie, juz dawno takiego ataku nie mialam
Pulsowanie na maxa, oslabienie, poty, na oczy patrzec nie moglam i oczywiscie poszlam wymiotowac
Nie poszlam nawet na zabieg na reke bo bym tam chyba zeszla ale pokulalam sie podciac koncowki do fryzjera, troche blizej mialam no i juz
wczoraj zamowilam sobie wizyte a przy naszym wiecznym braku czasu potem znowu przekladalabym na niewiadomo kiedy
Na szczescie dosc mocno oslabla jakas godzine temu, jak wzialam moje standardowe leki


Patryk szaleje, wszystko na nie albo "nie chce", przy przewijaniu, zwlaszcza kupy strasznie wydziwia, bardzo czesto wklada sobie rece w ta kupe
a mnie szlag trafia

Obcielam go wczoraj znowu troche, malego Szopenka 🙂 🙂 🙂 nawet ladnie wyszlo, bedzie w sam raz na wesele
Ale z obcinaniem to jazda niezla, obcinam go w ruchu - jak trybik nie zatrzyma sie ani na chwile


Gosiaczek
- ladne buciki

anjaP
- gratuluje nocnikowego sukcesu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😁


Wszystkiego najlepszego dla dwulatków , duzo radości i zdrówka


U nas wszystko ok, Natalia mówi juz wyraźnie i wszystko. Wszyscy zachwycają sie jej długimi rzęsami i lokami 😉 Od około miesiąca robi siku na nocnik juz w ogóle pampersa nie ma, nawet na noc ani na spacerze 😉 Mleka też nie pije 🙂Weekend miałam wolny pogoda dopisała i byliśmy 2 dni nad jeziorem. Natalia zadowolona z wody wyjść nie chciała heheh usta sine miała a wyjśc z wody nie chciała 🙂


wercia super że wyjazd sie udał, super zdjęcia. kupiłam w Kauflandzie ten dzbanek a dzis planuje w biedronce kupić kubeczek 😉


gosiaczek świetne zdjęcia, super że impreza sie udała i piekne prezenty . Sukienka ładna choć nie w moim stylu , ale za to buty cudne 😉


emiliaeem ale sie usmiałam z tymi kluczami 😉


wstała moja dama więc zmykam, reszta pamiętam o was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziaisj byłyśmy na kontroli u chirurga. Ładnie się zagoiło. Jest wynik badania to była niegroźna zmiana skórna.

Gisiaczek Śliczna sukienka Ja byłam dzisiaj na zakupach z małą. Chciałam buty kupić to była masakra nigdy więcej, wszystkie buty z półek sciągała i chciała przymierzać

Maja Mogę tylko zazdrościć opalenizny. Ja bez balsamów brązujących wyglądam jak albinos 🥴

McDa Emiliaeem zazdroszczę planów wakacyjnych… my w tym roku całą kasę przeznaczyliśmy na taras i kostkę

Emiliaeem Jestem za spotkamiem 
Co do przygody śmietnikowej – przynajmniej będziesz miała co wspominać 😉

KIniek Ja na bilans poszłam jak Filip miał ponad 2,5 roku! Ale się nie przyznałam a one się nie kapnęły. Tylko głupa paliłam ze taki duży jak na 2 lata 🤪

Wercia Fanje foto ‘ 😉


Emiliaeem My w sobote idziemy na weselę. Nic nie kupiłam. Już od jutra nic nie jem żeby się wbić w coś starego…

Gosiaczek śliczne buty

Emilia Gratuluję postępów Natalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej
Emilia i Anja gratulacje dla dziewczynek!! moja Zolza dzis zrobila kupke do baseniku!!! myslalam,ze wyjde z siebie jak zobaczylam. A pozniej u nas w sypialni widze,ze cos kombinuje i mowie co jest ona "SIUSIU" cichutko szeptem wrecz, bo sie zawstydzila i kazalam jej wolac glosno zebym wiedziala,a wogole to na kupke mowi siusiu.
Sie przestawia powoli, bo w Pl robila juz ladnie do kibelka wszystko kazde siusiu juz wolala i kupke. Tu jak wrocilismy nagle nic, pozniej raz na jakis czas. A w majty chyba ze 4 razy dzis sie zsikala ,bez pampka. 😠 zla jestem bo ona dobrze wie kiedy i wolala a moje upomnienia ma gdzies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...