Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 U mnie dziś cała noc i do 11,30 lało i 15 stopni 😉 później już bez opadów i cieplej i słoneczko się pokazywało 😎


anja masz mądra córeczkę super 🙂


mcda szkoda Paulinki , ale to dla jej dobra chwila wrzasku i będzie dobrze . Lekarz na bilansie tez powiedział że Natalia super laska zgrabna i wysoka , hehehe ale tu jakoś najniższa 87,5 cm 😉


emiliaeem brawo dla Olka 🙂 u NATALI LECI 3 MIESIĄC BEZ PAMPERSA 🤪


tili dobrze ,że juz jesteście w domku o dużo zdrówka dla Sabinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
widzę że tłumy na forum od wczoraj 😉

myśmy wczoraj pojechali do inwałdu do dinolandii i chcieliśmy też wejśc do parku miniatur ale jak zobaczyłam jakie tam są kolejki wszędzie to mi się odechciało, pojedziemy po wakacjach 😉

Paulinka oczywiście bala się dinozaurów chociaż to nie były te ruchome, tam chyba by zawału dostała, bo na tych sztywnych była wystraszona jak nie wiem 😉 najbardziej oczywiście podobał się jej plac zabaw 🤪
a w czwartek jedziemy do zoo do ostravy 😉

Wercia nie wiesz jak tam teraz jest w chorzowie w weosłym miasteczku? chcieliśmy się wybrać ale tacy znajomi byli w zeszłym tygodniu i mówili że masakra, strasznie zaniedbane, wszystko zarośnięte i tylko pare karuzeli działała... ale nie wiem czy nie przesadzają bo teraz według nich wszystko w polsce jest bee bo siedzą teraz w szkocji.... i nie wiem na ile mówią prawdę, czy takie do małych dzieci karuzele będą czynne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majamy kończymy wakacje a Ty zaczniesz, zazdroszczę 😉 i przylatuj przylatuj do kraju 😉 dziadki pewnie tęsknią za ślicznotką!

Gosiaczek ani nie mów, ja za 2 tygodnie znów do pracy a jeszcze mam listę rzeczy do zrobienia;( tylko chęci i czasu brak;( a jak se pomyslę że potem cały rok bez urlopu to już się wkurzam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja no to wakacje Ci się szykują 😉

McDa my nigdzie nie jedziemy bo pewnie ceny wszędzie razy dwa 😉 ale i tak mamy zaplanowany każdy dzień w czwartek grill, w piątek spotkanie z kolegą jego zoną i dwójką ich dzieci którzy przyjeżdżają z Irlandii pięć lat ich nie widziałam. W sobotę spotkanie ze znajomymi a potem wspólny wypad na dyskotekę 😜 a niedzielę odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny.

U nas dzień za dniem leci, nie wiadomo kiedy... ☺️
Dzisiaj szukałam kiecki na te cholerne wesela 😠 Nic kompletnie nie ma! Uściślając- dla mnie nie ma! 😠 Jutro jadę z siostrą do drugiego miasta,żeby tam czegoś poszukać, nerwowo się wykończę!
A w dodatku wesele w Taty rodzinie, a On usilnie nas prosi,żebyśmy jednak na nie poszli... ☺️

Olo szaleje jak zwykle, dzisiaj odstawiał szopki na ulicy 😮 Nasza mała rogata Dusza 🙂
No i od wczoraj nazywa się ,,Bobaś" 🙃 I chce pić mleko z mamusi cyca! 😮 W parku ciągle chciał zaglądać mi pod bluzkę! 🙂

Tata już nieco lepiej, lekarz nas pocieszył,że na buzi blizn nie będzie, jedynie przebarwienia... A zarośnięty jak dziki agrest 🙂 Brzuch póki co opatrzony na 21 dni specjalnym opatrunkiem... W dalszym ciągu jedzie na przeciwbólowcach, ale samopoczucie ma zdecydowanie lepsze 🙂

Wy tu o wakacjach,a ja uziemiona póki co... Liczę na koniec sierpnia, początek września, zobaczymy... Narazie mamy zaklepanego Sylwestra 🙂

Zmykam spać, bo padam na zęby już... Spokojnej nocy. Buziaki.

Ps. Emilciu niezły wynik- 3 msc.bez pampa! 🤪 U nas dopiero na dzień ściągam... Chociaż wpadki na podłogę się zdarzają... ☺️ Ale jaka oszczędność 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem ciesze sie ,ze tata lepiej , mysle o nim :P jakkolwiek to brzmi i mezowi opowiadalam.
A teraz Wam napisze szal 😁 Zuzia pojechala z tata na rowerze a w tym czasie.... Sasiadka z naprzeciwka wlasnie zapukala z zabawkami dla Zuzi po swojej corce- domek dla lalek z lalami i wyposazeniem ,kosmetyczke z lusterkiem i szufladkami, zelazko i deske i jeszcze jej kurteczke przyniosla. I zaraz wrocila z wozkiem po swojej corce dla mojej kolezanki ,ktora jest w ciazy, kasy nie chciala ,a na kawe ja zapraszam wieki wiec w przyszlym tyg przyjdzie. Jacy to dobrzy ludzie wokol nas .....Zuzia nie wie za co sie zlapac! serio ,najwiecej w domku wariuje i probowala dupsko tam swoje wcisnac!!!! 😁
Emiliaa1 mialam Ci napisac i zapominam zdjecia widzialam na FB jaka Ty laska jestes zgrabna!!! smukla, piekna sylwetka, az sie wiecej Tobie przygladalam niz Natalii :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Od kiedy nie ma upałów Lenka znowu ma drzemkę w ciągu dnia 🙂 Dzisiaj coś popłakiwała w nocy i nad ranem pewnie zęby 🤢 niech te piątki już całkiem wyjdą 😠

emiliaeem no i oby tak dalej z każdym dniem będzie lepiej 😉
a i mam nadzieję ze znajdziesz sukienkę 😉

Maja no widzisz takich sąsiadów to ze świecą szukać i już wyobrażam sobie tą radość Zuzi 😁

Dziewczyny może macie jakąś stronkę z pudełkami, kuferkami drewnianymi ręcznie malowanymi bo przepatrzyłam allegro i nic ciekawego nie znalazłam 🤢

Miłego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Zuzia zniknela ma nowe zabawki wiecjest ciagle zajeta,ciekawe tylko na jak dlugo. Ja mam dzis w planach kilka prezentwo kupic kolezanka ma dzis urodziny, jej synek juz mial kiedy byli w Pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia zdobyla 210 lajkow wedlug glosow wygrala o 13 lajkow jeszcze komisja ma podecydowac ,dla mnie juz to jest wygrana 🙂 Dzieki dziewczyny za pomoc 🙂))) moge zansac spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję że bakterie już nie powrócą


Wczoraj byliśmy u mojej babci w Śmiglu. W drodze powrotnej obowiązkowo KFC i plac zabaw w Lesznie. Potem pojechaliśmy do parku do Ponieca bo otwarli nowy plac zabaw. Nie spodziewaliśmy się cudów bo tam nigdy szału nie było. Ale jesteśmy bardzo zaskoczeni. Plac jest super. Bardzo duży. Na środku duży statek a wokół kilka zjeżdżalni, karuzel. Huśtawki i inne zabawki. Super, nie musimy nigdzie jeździć super plac mamy pod nosem 🙂


McDa Biedna Paulinka, musi się nacierpieć. Oby tylko była zdrowa


Gosiaczek My planujemy spotkanie ze znajomymi w sobotę. A dyskoteka niestety nie. Chciałabym ale mamy problem z dziećmi 😞 Moja mama za daleko, a teściowa za bardzo nie chce…


Maja Super masz z tymi wakacjami. Korzystaj póki możesz. Ja ledwo 3 dni urlopu dostałam bo ponad tydzień mnie nie było w pracy w związku ze szpitalem. I teraz problem z urlopem…

Maja fajnie mieć takich sąsiadów. Sabinka też większość zabawek ma z odzysku 😉 ale od rodzimy
Gratuluję – Zuzia śliczna dziewczynka nie mogła nie wygrać 🙂



Emilianem Dobrze że tata już lepiej się czuje. Najważniejsze że samopoczucie ma lepsze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilli 😁 jakie piekne zdjecia urodzinowe 🙂 konik tez swietny tylko uwazajcie bo widze,ze ma krotkie bieguny zeby nie przeleciala, Zuzia u kolezanki nie raz przodem poleciala.A szpitalne takie smutne 😞 przykro,ze nasze maluszki musza miec takie doswiadczenia :* jeszcze raz buziaki dla slicznej Sabinki 🙂
Zuzia dzis wstala i zaczepnie STARY WSTAWAJ moze nie tak wyraznie ale my wiemy o co chodzi 😁 ale stary spi dalej dzis ma nocke.
Boze dziewczyny wczoraj szafe kupilam z odzysku z lustrami i sprzedajacego poprosilam,zeby ja rozlozyl do przewiezienia, niepotrzebnie!!!!!! teraz nie umiemy sie za nia zabrac we dwojke, Angielskie komplikacje masakra.......kolege dzis wezwalam na pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
u nas w końcu na nowo ciepło i byliśmy cały dzień na basenach 😉 nawet się ładnie opaliłam 😉

Tilli super zdjęcia! Sabinka kochana, a na tych szpitalnych to żal mi jej;( biedne dziecko się musiało nacierpieć;(

Maja no oficjalnie gratulacje! nie mogło być inaczej 😉 i czekam na zdjęcie bucika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dawno nie zaglądałam no ale widzę że ruch mały 😉 Ja zarobiona po uszy i już ledwo funkcjonuję, ostatnio jestem też mega poddenerwowana bo wróciłam do odstawiania pieluchy i co dupa 😠 sika wszędzie i nie woła już nie daję rady i chyba odpuszczę bo inaczej nerwicy się nabawię 🥴 Nie wiem może dla niej to za wcześnie nawet próbowałam ją przekupić i nic 🥴 po prostu mam wrażenie że robi mi na złość ☺️ może sie mylę ale już nie daję rady 🥴

Poza tym dni mijają szybko codziennie coś mamy zaplanowane, wczoraj spotkanie ze znajomymi, dzisiaj grill jutro jedziemy na Koncert Weekendu i Kasi Kowalskiej 😉 o i będzie po weekendzie 😉

Tilii super zdjęcia i śliczny tort 🙂

Maja nasze gratulacje i czekam na buciki 🙂

McDa zazdroszczę opalenizny u nas też ładnie ale jakoś na słońcu nie chce mi się smażyć 🤢

Padam na twarz więc mówię Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

no no widzę że nie tylko my korzystamy z pięknej pogody 😜 Dzień udany choć głowa mnie bolała ale dałam radę. Lenka wybawiła się na festynie i wytrzymała do 21 mimo że nie spała w ciągu dnia 🤢

Maja dzięki za podtrzymanie na duchu 😘 bo jakoś brak mi sił i cierpliwości może rzeczywiście się w końcu uda w każdym bądź razie nie rezygnuję choć nie wiem ile jeszcze zniosę 🤢

Dziewczyny Lenka ma problemy z robieniem kupki czy to może być wina mleka znaczy się zmiana z 3 na 4 czy to stres na odstawienie pieluchy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem mleko ale jak Lenka zachowuje sie w sytuacjach stresowych to tylko Ty wiesz 🙂 A nie pije jeszcze krowiego??? my juz na krowim jedziemy od kiedy Zuzia rok skonczyla..
A zdjecia cudowne! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka od rana chodzi z balonem wczoraj kupiliśmy jej na festynie 🙂 dobrze ze nie chciała z nim spać 😁

Maja no już sama nie wiem może rzeczywiście mleko a nad krowim się nie zastanawiałam pewnie dlatego ze siostra ma 7 miesięcy starszą córkę i też daje modyfikowane no ale teraz o tym pomyśle 😉

A ja biorę się za projekt tylko jeszcze pranie nastawię no i Lenkę muszę pilnować bo chodzi bez pieluszki 😜 😉

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...