Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Pogoda była super wiec spacer zaliczony teraz coś ponuro się zrobiło.

My z mężem w piątek byliśmy na imprezie firmowej i tak się wyszalałam ze nawet nogi mnie bolały. Lenka pierwszy raz płakała jak wychodziliśmy a w nocy o 4 płakała i chciała do nas więc od 4 już nie spałam a położyłam się o 1 więc w sobotę mało nie umarłam ze zmęczenia.

emilia zdrówka 😘

emiliaeem koniecznie pokaż zdjecie 😉

a tu moja gwiazda

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/a5s2.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/859/a5s2.jpg[/IMG][/URL]

no i na spcerku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/3abd.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3339/3abd.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/ze4y.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1092/ze4y.jpg[/IMG][/URL]

Miłego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Ale tu cisza 🙂


gosiaczek śliczne fotki Lenka jest cudna 🙂


A wiec ja jestem już po biopsji 🙂 dałam rade mam teraz dziurkę miedzy żebrami 😜 nie było aż tak źle , sam zabieg to 10 min a pobranie to sekunda ,przeraziła mnie ta dłuuuuga igła i dosc gruba bo trzeba było najpierw naciąć skórę stąd ta dziurka 🙂najgorsze było później te leżenie 2 godz na prawym boku ,bark do dziś mnie boli , ale to normalne. muszę sie przez tydz oszczędzać nic nie dźwigać. Wieczorem wypisałam sie na żądanie i dzis odpoczywam 😉 Natalia zdrowa i grzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas zapalenie jamy ustnej Lenka od wczoraj ma gorączkę 38,8 ale Nurofen pomaga mamy tez coś do smarowania jamy ustnej ale Lenka tego nie cierpi i Tantum Verde do psikania to z kolei uwielbia. Mam nadzieję że szybko się tego pozbędziemy a miałam takie plany na ten tydzień 🤢

emilia najważniejsze że jesteś już w domu ale tak czy siak swoje przeszłaś szybkiego powrotu do zdrowia i sił 😘

Lenka ma nowa ulubioną bajkę a raczej dwie pierwsza to Parauszek i przyjaciele a druga to Pszczółka maja z 2013 r 😜 i muszę ją kiedys nagrać jak się cieszy na ich widok 😁

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Gosiaczek w takim razie zdrówka dla Lenki 🙂 U nas dalej sraczulka, a mnie wymioty dopadły 🥴 Jelitówka chyba się rozszalała na dobre...

Olek dalej ubóstwia ,,Tomka i przyjaciół" 🙂 No i ,,SamSama" 🙂 Do tego stopnia,że jak byłam z Nim wczoraj w sklepie to przytachał tego ufoluda do domu 🤪 Mówi do mnie ,,Mamo Oluś ściał Siamsiama, fajny dobla, Oluś blać" 😁 Tak mnie ujął, że nie mogłam Mu odmówić... ☺️

A od rana popyla z metrówką i tłumaczy Babci ,,Oluś miezy meflówką, Tata ziośtawił, Oluś blać meflówkę" 🙂 No i nauczył się mówić helikopter 😁 ,,Felifoftela Oluś widział" 🙂

Zaraz mykam do siostry,więc miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczekno to zdrówka dla Lenki 😘


emiliaem tez słyszałam ze jelitówka panuje 🤢 koleżanka dostała w nocy i zaraziła męża dziecko jeszcze zdrowe 😉 śmiesznie gada ten twój Olo 🙂 😉


a Natalia leży właśnie w łóżeczku i nie leci jej bajka i woła o cholela o cholela mać 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny!!!

U Nas juz jesiennie na całego

Korzystajac z pogody pomyłam okna takze juz bedzie spokoj az do Bozego Narodzenia

Patryk szaleje na całego

Nadal walczymy z odpieluchowaniem, juz czasem myśle czy to jednak nie za wczesnie jak na Niego
Niedługo beda 2 tyg a on nadal nie woła jak mu sie chce, moze kilka razy przez ten czas zawolal a tak to albo go wysadzam albo leje pod siebie = tony szmat i tu alleluja za balkon bo chociaz tam schna i wietrza sie te posikance czekajac w kolejce na swoja kolej do wyprania

Jak posadze na kibelek to zrobi ale tez trzeba z Nim walczyc zeby go wysadzic bo czesto sie buntuje tu mowi ze nie chce a za minute siura na podloge albo ze zlosci sie zesiura na podloge jak sie chce go wysadzic


Tak jak pisalam odkad chodzi w majtkach liczba kup sie zmniejszyla z 4 na 1 na dzien - ale sie wycwanił
cwaniak mały - kupe robi zawsze rano w pampersa i albo powie ze ma albo udaje ze sie nic nie stalo...

I tu mam potwierdzenie ze jednak to przez odpieluchowanie
Jeden dzien pojechalismy na wies- powiedzmy zamknac sezon - to caly dzien byl w pampku
i przy posilkach jak zwykle zrobil 3 kupy

A poza tym to jestem na etapie wychodzenia powoli z "niewolnictwa"
Doszlam ostatnio do wniosku ze przez ostatnie 2 lata nic praktycznie dla siebie nie zrobilam
Maz niewzruszony, olewa moje nastroje i prosby albo sie wysmiewa, najchetniej wpakowałby mnie w drugie dziecko i to byłoby mu na reke - jak zwykle jemu nic by sie nie zmienilo

Musze w koncu ruszyc do przodu bo dni mijaja a ja z dzieckiem na glowie wykonuje obowiazki kury domowej
Zaczelam w koncu cwiczyc z Chodakowska - nie killera tylko krotkie filmiki - te podnoszace metabolizm czy jakos tak - i tu pale buraka ☺️ ☺️ ☺️ - jestem strasznie zastala
moze to czesciowo przez chorobe- wyobrazcie sobie ze nie umialam zrobic pajacykow, tych wyskokow ze zmiana nog - normalnie nogi jak klody - nie umiem tak skakac, nog zmieniac - okropne to jak stara babcia, musze je chyba na rowerku rozruszac
PAtryk szalaje jak usiluje cwiczyc - skacze ze mna, liczy po swojemu i przynosi mi buty - przy mezu mnie wsypuje ze cwicze 😜 😜 😜

Musze zakupic ten rowerek w koncu - ale zeby go postawic musze sprzedac wanienke ze stelazem

A poza tym pare rzeczy do zmiany ale to moze pozniej jak sie uda to sie pochwale

Podcięłam znowu Rozbojnika, chociaz dla niektorych to pewnie i tak za dlugie wlosy ma...


Gosiaczek - duzo zdrowka
i jak po wizycie u okulisty???
piekne zdjecia, piekna Lenka, bardzo ładne robisz te ujęcia


emilia1
- duzo zdrowka

emiliaeem
- i jak u Was? jelitowka minela???
widze ze tez krecka dostajesz od "siedzenia" w domu - czyli bez pracy
tez czasem szalu dostaje, chcialabym sie wyrwac albo chociaz miec czas na zrobienie
czegos w domu a tak to tylko dziecko na glowie
chociaz nie licze ze za rok jakas robote dostane...

cała reszta - pamiętam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
łohoho ale mi sie strzelil poemat ale przynajmniej bedzie cos napisane na forum 😜 😜 😜
Dzis cud PAtryk poszedl spac po poludniu, chyba sie zmeczyl na spacerze 🙂 🙂 🙂

p.s. szczepicie dzieci na grype? My chcemy, tu takie skupisko ludu ze nietrudno cos zlapac
idziemy 15-tego - specjalnie umawialam sie z mezem przy boku bo chcial isc razem to zas mi zawalil bo mu sie przypomnialo ze ma wtedy spotkanie z banku - zeby chociaz w sprawie kredytu na dom... a tu d... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas już dzisiaj zdecydowanie lepiej ale na dwór nie wyszłyśmy mimo ślicznej pogody, Lenka w nocy miała 34,9 - 35,2 stopni czyli ewidentny spadek i osłabienie organizmu w dodatku wczoraj oddychała przez buzię bo nosek coś zapchany dzisiaj już ok. Jak w nocy będzie dobrze spała i nie będzie gorączki to jutro na pewno wyjdziemy. Buzię cały czas smaruję i psikam 😉

A ja wreszcie po okresie wróciłam do ćwiczeń mam nadzieję że regularnych pomierzyłam się i zważyłam a wieczorem mąż zrobi mi zdjęcie w bieliźnie żebym miała do porównania 😜

emiliaeem jak tam lepiej? A Olii naprawdę fajnie gada 😁

Wercia najważniejsze że zaczęłaś ćwiczyć ja od lipca nie ćwiczyłam we wrześniu próbowałam ale jakoś mi nie wyszło a tu już październik. Co do kupek u nas nadal tylko w pampersa ale ja jej nie naciskam w końcu zacznie wołać…kiedyś… 🤢
U okulisty nijak choć Lenka ładnie dała się zbadać trochę ta okulistka mnie wkurzyła bo cały czas kazała zaklejać oko (a Lenka nie daje sobie i kazała przyjść w styczniu) nie ma poprawy ale i nie pogorszyło się. A podejście okulistki jest beznadziejne jeszcze tego dnia przyszła godzinę później i śpieszyła się wiec nie mogła poświęcić nam za wiele czasu, no wkurzyłam się na maxa dlatego zapisałam nas do centrum leczenia zeza w Krakowie niestety dopiero na 23 stycznia ale tam mają sprzęt jak się należy i wizyta będzie trwała prawie 2 godziny więc mam nadzieję że zajmą się nią jak należy i dowiem się czegoś konkretnego 🥴 😉
Co do szczepienia na grypę to nie szczepię Lenki prawdę mówiąc nie myślałam o tym.

Co do pracy to też bym chciała już wrócić (najpierw muszę ją znaleźć i już widzę te cudne oferty), praca w domu mnie wykańcza nerwowo bo lenka czasem jest nie do wytrzymania ciągle mama i wszędzie tam gdzie mama jakby mogła toby weszła mi na głowę 🤢 więc mam nadzieję że jakoś przetrwam ta zimę oby ćwiczenia mi w tym pomogły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki...

Czy lepiej? Zależy jak to interpretować. Moje plany co do pójścia do pracy spaliły na panewce... Jednak powinnam rozkręcać karierę jako jasnowidz, wykrakałam sobie...
Otóż okres spóźnia mi się ok. tygodnia. Wczoraj zrobiłam test- wyszły dwie czerwone krechy. Szok, płacz i mętlik w głowie. W nocy spałam raptem 1 godz.
Dziś kupiłam dwa kolejne testy i co? Znów pozytywne,i miesiączki jak nie było tak nie ma... Czyli obecność hormonów ciążowych wyraźna!
Oluś jeszcze tnie komara, Mąż w pracy,a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Prawdopodobnie 6 tydzień ciąży, wg moich wyliczeń. Prędzej bym się wygranej w totka spodziewała niż kolejnego dziecka.
Mąż też w szoku, ale widać,że się cieszy. Gorzej ze mną, bo jestem tak rozjechana emocjonalnie jak nastolatka wchodząca w okres dojrzewania!
Lekarza mam dopiero na początku listopada, dwa miesiące temu robiłam cytologię i mam się zgłosić po wynik, stąd też zaplanowana wizyta.
Szok, szok i jeszcze raz szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem normalnie szczękami mi opadła 😮 jak tyle testów wyszło pozytywnie to raczej ciąża ale różnie to bywa. Ja pewnie zareagowałabym jak ty czyli płaczem bo nie planuje teraz ale z drugiej strony boję się że jak będę chciała to nie będę mogła zajść 🤢 Pocieszę Cię jeśli okaże się ciąża to z każdym miesiącem będziesz się cieszyć ja mam cztery koleżanki które z drugim zaliczyły wpadkę i co najpierw szok a teraz są przeszczęsliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem miałam problemy z napisaniem postu dlatego wjechałam na fb...będzie dobrze...dziecko to moje marzenie ale ja na razie nie mogę a nie wiem jak będzie za rok...dwa...ciesz się chwilą żeby dzieciątko czuło że już je kochasz...całuję w brzuszek...ach...jak bardzo bym chciała być na twoim miejscu...


nie było mnie dawno na forum....wiele się zmieniło....
straciliśmy wszystko jeśli chodzi o gospodrke nasz dom itd...jak się ma wtyki i jest się prezesem w zarządzie to synkowi byli w stanie odebrać wszystko...wie wiem bylam u prawnika i powiedział ze banki się rządzą swoimi prawami i nic się nie da zrobić nawet dom który jeszcze spłacamy już należy do jego matki...mój cały wkład...możemy w nim mieszkac bo mój mąż ma dożywotnią służebność szkoda gadać....dlatego nie wchodziłam bo miałam doła...wielkiego...jest mi ciężko....Marcys chodzi do zlobka ja pracuje... jakos na nowo staram się zyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan uszy do góry. Jeszcze bedzie dobrze kochana. Pieniądze to nie wszystko, jak to mówią, choć bez nich bywa cieżko ale sa ważniejsze skarby i ty je masz.

Emiliaeem no to jest news dopiero z ranca, aż oczy przetarlam , bo miałam wrażenie ze śnie 😉. No slicznoto tylko bez załamki prosze. To wspaniała wiadomość, widocznie tak musiało byc, nie na darmo sobie to wykrakalas- Masz w tym dar tak swoją droga. Pomalutku sie oswobodzić z ta sytuacja, pod warunkiem ze testy nie klama. Buziola .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


megan witaj , troszkę cie rozumie , co prawda nie mam takich problemów z rodzina , ale niestety kasy tez wciąż mało 😠 mąż szuka pracy zagranica ,ale jest bardzo ciężko bo to musi być pewna robota . Kolega obiecywał że pojadą we wrześniu do Szwecji tak się cieszyłam a tu cisza 😞 ..... ech szkoda gadać umiesz liczyć licz na siebie .


emiliaeem GRATULUJĘ 😘 😘 😘 TAK MIAŁO BYĆ I CIESZ SIĘ BĘDZIE DOBRZE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

a ja od rana sprzątam mieszkanie nawet lodówkę udało mi się umyć 😉 a jutro zamierzam poodkurzać, umyć podłogi i pomyć ona bo weekend chce mieć dla siebie znaczy się rodziny tym bardziej że zapowiadają ładną pogodę 🙂

megan no sytuacja nieciekawa ale najważniejsze że macie dla kogo żyć i robić więc napewno wyjdziecie na prostą. Moja rada nie brać nikogo do spółki teściu jak zakładał firmę to przez wspólnika wszystko stracił ale nie poddał się i zaczął od nowa i w końcu po kilkunastu latach firma działa jak należy. Trzymam kciuki za Was 😘

Teściowa tak mi zawsze płakała że rzadko widzi i zabiera Lenkę a teraz już drugi tydzień mija a ona nie ma czasu taka wielce zajęta 😠 Jej problem niech mi tylko później nie truje.

A ja wybieram się zaraz na spacer z małą 😁

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!

Kolejny piękny dzień 🙂

Patryk nadal wychodzi z pieluch, dzis juz kałuża na podlodze zaliczona,
za to kupy 3 - z czego jedna do kibelka, pozostale do pieluchy i w majty.

Ja powolutku dochodze do siebie, zaczynam mega wystawianie na Allegro,
pora w koncu zrobic cos dla siebie

Wczoraj oberwalam porządnie w nos. Mialam twarz blisko Patryka i on
odszkoczyl i jak mnie walnal w nos glowa tak od dolu nosa to az chruplo,
dzis boli mnie cala lewa strona nosa ale spuchnięty nie jest 🥴


Gosiaczek
- no ja tez licze ze kupy kiedys beda ladowac w nocniku lub kibelku

co do okulisty to dobrze ze zapisalas do innego, szkoda tracic nerwy na zlego lekarza

u mnie z praca tez tak bylo, jak Patryk maly byl to macierzynski wiec wtedy nie moglam pracowac a potem sie macierzynski skonczyl to dziecko coraz bardziej absorbujace, obowiazki domowe, a potem przylepa sie zrobil wiec nie bylam w stanie pracowac z dzieckiem na glowie, do tego maz wcale nie ulatwial mi sytuacji mimo ze wczesniej umawialismy sie ze bedzie wracal wczesniej
i zajmowal malym (i tu jeden z miliona argumentow przeciwko 2-giemu dziecku)
a oferty pracy ani mi nie mow, tragiczne, kolezanka szuka teraz to te dostepne oferty to sa straszne
za to po znajomosci to calkiem calkiem i nawet zbyt wiele umiec nie trzeba...

przykład - firma - spolka tescia z moim mezem - dla obcego - nie ma pracy, bieda i kryzys - jesli juz to na koparke
dla swojego - za niedlugi czas cieplutkie stanowisko przy biurku

nadmieniam ze ja tam broń Boże nie mam etatu, nie mam wstepu do ich firmy - dla mnie pracy nie ma, nie ma na mnie pieniedzy
a przede wszystkim chęci męza abym miala tam prace...


emiliaeem-
a to nowiny, juz to bylo napisane ze sobie to przewidzialas,
o ile testy nie przeklamuja - a pewnie tak nie jest to pozostaje sie teraz juz
tylko cieszyc,
chociaz sama pewnie tak samo bym zareagowala - bo jak pisalam kolejnego dziecka nie chce z wieluuu powodow

wiem latwo sie mowi ale zapewne musi minac troche czasu i radosc przyjdzie sama z siebie
a z tego co pisalas z warunkami nie ma zle - macie dom, teraz tylko sily na kolejnego dzidziusia potrzebne
dacie radę

megan - super ze jestes, niedawno myslalam o Tobie, w jakiej jestescie sytuacjiz tego co napisalas to przesliscie wiele ale widze ze Marcel ma mocnych rodzicow i dacie rade
dobrze ze masz prace,
a co do waszej sytuacji to nic mnie juz nie zdziwi, to jak rodzina moze wykiwac bardzo blisko spokrewnione osoby, jak je poniżyć i upokorzyć
wazne ze umiecie z tego wyjsc, zmienic swoje zycie

u Nas niestety bez zmian, jestem uwieziona, wiem ze jedyne wyjscie to porzadna, stala praca - a to w dzisiejszych czasach graniczy z cudem
a kochana rodzinka meza jakby tylko za przeproszeniem pierdnal o rozwodzie to zaraz kase wyda kazda na prawnika aby dobrze przeprowadzic rozwod a mnie zniszczyc

nie wiem czy pamietasz jak pisalam tu o akcji z zeszlego roku w rodzinnej firmie meza, pewnie nie pamietasz
niestety u Nas zmiany nie nastapily, maz zostal na wlasne zyczenie w firmie, mimo ze zarzekal sie ze odejdzie,
z resztą jak wzial auto w leasing to sie skaplam ze nie odejdzie - tak jakby skusil sie na to jak mu siostra mowila jak ta akcja wyszla
(ty chcesz odchodzic a tata chcial ci wziac auto w leasing)

zmienil sie jedynie pod tym wzgledem ze w malzenstwie bardziej pyskuje i dogaduje ze wszystkim a ja mam spelniac jego zyczenia
- w domu ma posprzatane, uprane, ugotowane, dziecko obrobione, a moje potrzeby nie sa spelniane

jeszcze twierdzi ze przez ta akcje i ze chcial odejsc zaczeli go szanowac w firmie - przyklad - maz musi trabic o urlopie wczesniej i nie moze go wziac jak jest wazna robota
tesc jak pogoda piekna byla oznajmil wspolnikowi - synowi ze jutro idzie na urlop - wazne robota nadal trwala


Gosiaczek - z tymi spolkami to tragedia jest, juz pisalam - a rodzinna najgorsza bo nie dosc ze wiezi zawodowe to i rodzinne
tesc jest z moim mezem w spolce- relacja - pan i wladca i parobek - tesc 70% maz 30% udzialow
tesc se robi co chce, zatrudnia za plecami mojego meza - jak maz sie odezwal po kolejnym zatrudnieniu w "biednej i upadajacej firmie" to mu powiedzieli ze nic do gadania nie ma bo ma 30% udziałow
tyle ze moj maz nie odszedl po tej zeszlorocznej akcji, nie zmienil nic
jedyne co sie zmienilo to to ze w domu stal sie bardziej pyskaty i zlosliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan może to nie wiele ,ale Wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki, będzie dobrze, staraj się patrzeć na pozytywne strony życia !!!

Emiliaeem szok z pewnością ,ale dziewczyny mają rację, poukłada się 🙂 za kilka lat będziesz szczęśliwa,że tak się to potoczyło, szybciej wyjdziesz z pieluch, będziesz miała dwójkę odchowaną i swobodnie ruszysz do pracy, a tak nie wiadomo czy potem byś się nie wstrzymywała z dzieciątkiem i nie żałowała, poza tym jakoś moja stara warszawska ginekolożka wpoiła mi by mieć dzieci jak najszybciej wciąż krakała,że potem duże ryzyko powikłań u kobiet, u dzieci , no i coś w tym jest 😉 głowa do góry sięgnij po swoje zasoby optymizmu i energii , przecież jakby nie było to cudowna wiadomość !

Zazdroszczę Wam pogody u nas deszczowo i zimno, ledwo przestałam chrychać :/ dzieciaki na szczęście zdrowe, dni wyjątkowo szybko mijają. Rekompensuję sobie wszystko planowaniem Wigilii,a że ma być z pompą to (może troszkę wstyd się przyznać) już zaczęłam zakupy, poza tym pensji będzie jeszcze tylko kilka ,a że ja lubię sobie wszystko poukładać już zaczęłam podchoinkowe zakupy ☺️ ☺️ ☺️ zastanawiam się czy to ja uległam komercji czy to ludzie tacy jak ja ją nakręcają ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny.

Dziękuję za miłe słowa, chociaż w dalszym ciągu próbuję oswoić się z sytuacją. ☺️ Kiniu na chwilę obecną tak sobie wszytko tłumaczę, teraz, gdy emocje troszkę opadły widzę ile egoizmu we mnie... Niestety... Siostra przyszła mi z ogromnym wsparciem, dzwoni, nakręca pozytywnie. Od wczoraj biorę już Femibion... Dużo spaceruję z Olkiem,żeby nie dopadła mnie depresja w domu...
Po Mężu spłynęło jak po kaczce, On bardzo się cieszy, z racji dużej różnicy wieku między nami. Ale i tak nic nie pobije Olka, pytam Go czy chce mieć dzidziusia malutkiego w domku, a On na to ,,Dzidziusia nie, Oluś ście tolta" (chce tort 😁 )

U lekarza nadal nie byłam, ale czekam do tej planowanej wizyty póki nic się nie dzieje...

Trzymajcie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
Wreszcie wygospodarowałam troszkę czasu

Śliczne wasze dzieciaczki i wszystkie zdjęcia przepiękne
Gratuluję wszystkich postępów

Widzę że też już kupujecie zimowe rzeczy
Ja małej już latem kupiłam kurtkę i spodnie narciarskie od koleżanki, ciemny róż – bardzo ładny kolor. Niedawno na allegro kupiłam jej czerwony płaszczyk. Paradowała w nim jak modelka. A od koleżanki buty adidas tylko wkładki kupię nowe. Chciałam kupić nowe buty ale jak podliczyłam wszystkie wydatki x 4 to musiałam z pewnych rzeczy zrezygnować 😞


A Sabinka ostatnio zrobiła się strasznie pyskata. Wszystkich wyzywa jakby już była dorosła. To tak komicznie wygląda że nie możemy powstrzymać się od śmiechu. To jej wyzywanie jakby była pępkiem świata 🙂


Emilia Ja jestem w o tyle dobrej sytuacji że mam komu odsprzedać ubranka po Sabince. Mam rok i półtora roku młodsze dziewczynki u znajomych, na allegro ostatnio ciężko
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
One chyba nie rozumieją że to brzydko przeklinać, Sabinka ostatnio ciągle kulwa, kulwa :O

McDa Biedna Paulinka. My też byłyśmy chore. Oby to był 1 i ostatni raz
Zyczę zdrówka


Od 2 miesięcy nie używamy smoczka. Zgubił się gdzieś . Szybko go znalazłam ale schowałam. 😉 Codziennie przed spaniem szukałyśmy smoczka bo się zgubił. i wkońcu zrezygnowana zasypiała bez, aż pewnego dnia nie musiałam już szukać. 🙂 Co prawda jak widzi inne dzieci ze smoczkiem to chętnie by jeszcze Po dydała, tęskni za nim 🙂

Anja P Życzę wam zdrówka, ciesz się ze nie ma batkerii. Sabina ma i tydzień w szpitalu a teraz ciąglę muszę badać. I tak ma coli – co prawda mniej ale nie mogą się ich pozbyć całkowicie. Ale ile można ją faszerować antybiotykami


Wercia Mała też ma czasem takie dni że 4 razy pod rząd się zsiusia. Nawet co pół godziny. A innego dnia pięknie woła. Nie wiem dlaczego tak jest :O
Nie poddawaj się z pieluchami, Ja też chciałam odpuścic ale ze względu na te bakterie lekarz zabronił pampersów. Więc cierpliwie sprzątam,…


Emilieem Biedny Oluś. Ucałuj go od cioci. Niech zdrowieje
Mój mąż tez jest policjantem i chce jechać, ale ja jestem przeciwna… Tylko u nas kryzys finansowy i w końcu nie wiem co zrobimy…

Gosiaczek Piękna twoja gwiazda 🙂
A z teściowa nie wygrasz 😉


Emilianem Gratuluję! i życzę córeczki 🙂 nic tylko się cieszyć
Między moim Filipem i Sabinka jest 4,5 roku różnicy i uwierz mi że to za dużo. Teraz załuję że wcześniej się nie zdecydowałam na 2 dziecko. Oni dopiero teraz zaczynają się ze sobą dogadywać. a wcześniej jakoś nie ciągnęło ich do siebie


Megan współczuję naprawdę. Nie ciekawa sytuacja. A swoją drogą to jak można być taką świnią?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
Wreszcie wygospodarowałam troszkę czasu

Śliczne wasze dzieciaczki i wszystkie zdjęcia przepiękne
Gratuluję wszystkich postępów

Widzę że też już kupujecie zimowe rzeczy
Ja małej już latem kupiłam kurtkę i spodnie narciarskie od koleżanki, ciemny róż – bardzo ładny kolor. Niedawno na allegro kupiłam jej czerwony płaszczyk. Paradowała w nim jak modelka. A od koleżanki buty adidas tylko wkładki kupię nowe. Chciałam kupić nowe buty ale jak podliczyłam wszystkie wydatki x 4 to musiałam z pewnych rzeczy zrezygnować 😞


A Sabinka ostatnio zrobiła się strasznie pyskata. Wszystkich wyzywa jakby już była dorosła. To tak komicznie wygląda że nie możemy powstrzymać się od śmiechu. To jej wyzywanie jakby była pępkiem świata 🙂


Emilia Ja jestem w o tyle dobrej sytuacji że mam komu odsprzedać ubranka po Sabince. Mam rok i półtora roku młodsze dziewczynki u znajomych, na allegro ostatnio ciężko
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
One chyba nie rozumieją że to brzydko przeklinać, Sabinka ostatnio ciągle kulwa, kulwa :O

McDa Biedna Paulinka. My też byłyśmy chore. Oby to był 1 i ostatni raz
Zyczę zdrówka


Od 2 miesięcy nie używamy smoczka. Zgubił się gdzieś . Szybko go znalazłam ale schowałam. 😉 Codziennie przed spaniem szukałyśmy smoczka bo się zgubił. i wkońcu zrezygnowana zasypiała bez, aż pewnego dnia nie musiałam już szukać. 🙂 Co prawda jak widzi inne dzieci ze smoczkiem to chętnie by jeszcze Po dydała, tęskni za nim 🙂

Anja P Życzę wam zdrówka, ciesz się ze nie ma batkerii. Sabina ma i tydzień w szpitalu a teraz ciąglę muszę badać. I tak ma coli – co prawda mniej ale nie mogą się ich pozbyć całkowicie. Ale ile można ją faszerować antybiotykami


Wercia Mała też ma czasem takie dni że 4 razy pod rząd się zsiusia. Nawet co pół godziny. A innego dnia pięknie woła. Nie wiem dlaczego tak jest :O
Nie poddawaj się z pieluchami, Ja też chciałam odpuścic ale ze względu na te bakterie lekarz zabronił pampersów. Więc cierpliwie sprzątam,…


Emilieem Biedny Oluś. Ucałuj go od cioci. Niech zdrowieje
Mój mąż tez jest policjantem i chce jechać, ale ja jestem przeciwna… Tylko u nas kryzys finansowy i w końcu nie wiem co zrobimy…

Gosiaczek Piękna twoja gwiazda 🙂
A z teściowa nie wygrasz 😉


Emilianem Gratuluję! i życzę córeczki 🙂 nic tylko się cieszyć
Między moim Filipem i Sabinka jest 4,5 roku różnicy i uwierz mi że to za dużo. Teraz załuję że wcześniej się nie zdecydowałam na 2 dziecko. Oni dopiero teraz zaczynają się ze sobą dogadywać. a wcześniej jakoś nie ciągnęło ich do siebie


Megan współczuję naprawdę. Nie ciekawa sytuacja. A swoją drogą to jak można być taką świnią?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia Myśle ze bedzie dobry, a jaki wzrost ma Natalka. Lila ma pełne 98, i juz czasciej na 104 kupuje.W zara to juz na 3-4 latka. Ale wiesz te rozmiary sa tak rożne.

Dzisiaj mamy casting, znaczy Lila dostała zaproszenie na zdjecia castingowi w sklepie tape a l'oeil , dzis ostatni dzien . Zastanawiamy sie czy nie spróbować.

[IMG]http://imageshack.us/a/img13/4356/snls.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img708/4580/wpza.jpg[/IMG]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/wpza.jpg/]

poranny wczorajsze wyjscie do zlobka ,i kiepski nastroj od rana ,zęby ja męczą , palce ciągle w buźce

[IMG]http://imageshack.us/a/img585/1705/wmka.jpg[/IMG]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/gznv.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8710/gznv.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
miłośniczka efektów specjalnych
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/upyb.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4637/upyb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po długiej przerwie

czytałam Was ostatnio ale padłam i nie zdążyłam odpisać a teraz już nie pamiętam co miałam Wam odpisać;( może poczytam wstecz to napiszę...
Paula w końcu chodzi od pon do żłobka ale ciągle kaszle brzydko i katar ma;( wczoraj widziałam jej pierwszą pracę żłobkową, myślałam że pęknę ze śmiechu 😉cała tablicza pięknych grzybków a oto grzybek paulinki:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/p4tu.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6857/p4tu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

poza tym ok, dwa razy już panie mówiły że bije dziewczynki;( ale chłopczyków nie 😉 cały tydzien spała w żłobku po 20 minut... codziennie rano płacz ze nie chce iść 🥴

Tilli Ty mówisz że to komicznie wygląda jak Sabinka wyzywa 😉 wyobraź sobie że Paula ostatnio stanęła przed lustrem, patrzy i mówi: śliczna jestem, mamusiu słyszysz? Sliczna jestem 😉 myślałam że pęknę 😉

I ostatnio nauczyła się tablet obsługiwać i bajki tylko na tablecie chce oglądać, musze jej tylko załączyć i sama już wie gdzie są bajki, wybiera sobie, jak jej się znudzi to wraca do folderu i wybiera inną, nawet sama wychodzi z bajek i załącza sobie grę robaczki.. mała mądrala…

Emiliaeem no to gratulację i zazdroszczę 😉 ja bym chciała i nic wrrr zawsze tak jest… mam nadzieję że w końcu dołączę do Twojego grona 😉 a jak samopoczucie? Masz już jakieś objawy?? No i i też życzę teraz córeczki!

Megan Ty jesteś niesamowicie silną kobietą! Oby tak dalej! Masz wspaniałego męża i syna a to najważiejsze!

Anja zdjęcia super tak jak modelka! I trzymam kciuki za casting!

wgrywam filmik jak mała tanczy, zaraz wrzucę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzień miałam pracowity ale okna pomyte, mieszkanko wysprzątane, prania i prasowania zrobione 🙂 Potem pojechaliśmy na zakupy i kupiłam sobie płaszczyk w Mohito a Lence kozaczki w deichamnnie no po prostu nie mogłam się oprzeć ☺️: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczece/buty-dzieciece/00006001105459/kozaki%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_padding=all&filter_size=212@25&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=dziewczece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-kozaki potem (obiad ze znajomymi a później z drugimi na deser i tak przyszła 20 i trzeba było wracać do domu bo Lenka już zmęczona była 🙂

Tilii no to ładnie ciekawe kiedy Lenka zacznie się tak zachowywać narazie podnosi tylko głos na mnie jak jej się coś nie podoba 😉

emilia jeśli chodzi o rozmiar to Lenka chodzi jeszcze w 86 ale np. kurtkę zimową kupiłam jej 98 i jest troszkę za duża a np. w zarze kupiłam jej na 3-4 (104) kurteczkę wiosenną i jest za duża (widać to przy rękawach są za długie ale może na wiosnę bedzie ok)

aniaP śliczne zdjęcia no i ciepło u Was. Trzymam kciuki za Lile 🙂

McDa masz zdolne dziecko a co do tableta dzieci szybko się uczą Lenka potrafi go sama obsłużyć i nawet potrafi aplikacje w iPhonie włączyć ja jestem w szoku bo dziecko wie więcej ode mnie 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...