Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Urodziny udane i to bardzo w sobotę druga tura za rok robię jedne urodziny bo takie podwójne męczące są tym bardziej że nie służy to mojemu odchudzaniu 🤢 Poza tym zauważyłam (a zdarzyło mi się to trzy razy właśnie po imprezach) że jak się najem na wieczór to koczy się to wymiotowaniem z jednej strony ok bo pozbyłam się co nieco z żołądka ale z drugiej strony to nic przyjemnego ☺️
Lenka ma szczęście do Pony dostała lalkę Equestia girl Rainbow Dash z akcesoriami, ciuchcię z torami z Pinki Pai http://www.smyk.com/my-little-pony-pociag-przyjazni-zestaw,p1048100277,zabawki-gry-dla-dzieci-p i Lalkę Belle.
Ciekawe co dostanie za tydzień od nas dostanie ten zamek http://www.smyk.com/my-little-pony-zamek-ksiezniczki-zestaw,p1049798884,zabawki-gry-dla-dzieci-p oczywiście kupię go przez allegro bo ceny w sklepach kosmiczne 😮

No i tort barbie się podobał i był smaczny ale na sobotę sama coś upiekę bo dziecko jeszcze pomyśli że ma w roku dwa razy urodziny 😜

A ja wracam do ćwiczeń bo trzeba co nieco spalić.

McDa
ty jesteś w ciąży wiec Ci wolno 😉 Jak tam przygotowania do wakacji?

emiliaeem ty to zawsze szczupła byłaś wiec szybko wrócisz do figury i tego ci życzę 🙂

anjaP dzięki pocieszyłaś mnie może co nieco jeszcze uda się wymodelować do wakacji 🙂 znaczy się do wyjazdu, bo wagę mam dobrą wiec na spadku kg mi nie zależy. Ale ty naprawdę mało ważysz ja mam 172 i ważę 57kg.
Co do męża przynajmniej cię wspiera pilnuje a mój to jakby mógł toby słodyczami mnie dokarmiał bo twierdzi że może pomóc mi spalić te kalorie ☺️ 🤪

Maja i jak wypad do kina?

Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam dziewczyny.

tak czytam was od tygodnia ale jakoś nie mam weny do napisania i przywitania sie

wszystkim 3 latkom wszystkiego co najlepsze:*

u nas rutyna zawitala na do dobre, praca dom i dziecko
Oskar jest strasznym lobuzem puskuje krzyczy nie slucha boje sie co będzie w przedszkolum przewróci je do góry nogami jak dom 🙂

dziewczyny wy tu o odchudzaniu a ja znów przytulam dobrze mnie w pracy karmią 2 razy w tyg dostajemy na przerwie paczki to wyobraźcie sobie ja juz pączków mam dość jakiś czas przynosilam do domu ale i Oslar juz nie chce jesc przejdl sie

Oskar rozwija,sie dobrze trochę zwolnil z jedzeniem je malo ale slodyczy nie odpusci to jego slabosc, jest alegrikiem ma uczulenie na mleko krowie, orzechy laskowe kurz i roztocza ale jest to uczulenie,niskiego stopnia wiec raz w tyg pozwlamy mu zjesc jakiś slodycz z czekolady albo serek na sniadie licze na to iż z tego wyrosnie

Za parę tyg będę miala więcej czasu wkoncu dla siebie wiec i zaczne trochę sie tu wiecej

zaglada tu jeszcze moze Wercia?bo mam do niej sprawę

na razie to na tyle pisze z tel wiec zdjęć nie dodam zagladne tu jutro popoludniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Ha darka wywolalas mnie 😜 kope lat 😜 😜 😜
Jestesmy, zyjemy 🙂

Dla Solenizantów Sto lat!!!
I My dziekujemy za zyczenia!!!

emiliaeem - no i oczywiscie dla Was ogromne gratulacje ale Sebus sie duzy urodzil, kawał chlopa.

U Nas ok, jakos weny braklo mi do pisania, no i niestety moj laptop znowu w naprawie wiec goscinnie korzystam a to jednak nie to samo co na swoim 😞.

Wyskoczylismy na troche na wies, maz dolaczyl na weekend Bozego Ciala i tam tez swietowalismy urodziny Patryka, dojechali do Nas Chrzestni takze byla mala imprezka.

Patryk dostal od Nas rowerek, kask, zestaw autek i puzzle, od mojej Mum slodycze i kase, a od chrzestnych zestaw lego - pojazdy budowlane i taczki z zestawem do piasku - taczki fajne bo mozna od nich odczepic ta "pake" i korzystac z niej jak z koszyka.
Zabawki do piachu udalo sie nawet Nam zostawic ale taczki musialy obowiazkowo z Nami do domu przyjechac.

Poza tym udalo mi sie na wsi wg planu nauczyc Patryka wychodzenia bez pieluchy na dwor i siusiania na stojaco.
Musialam go potem temperowac bo potem chcial siurac gdzie popadnie na kazde drzewko albo gdzie stal 🤪
Na szczescie daje znac ze chce siku


Nawet ostatnio w Obi na ogrodzie po 2 wizytach w wc w swoim ferworze juz sie Patryk ustawial przy jednej z doniczek do siurania ale na szczescie zareagowalismy
i poszedl z tata do wc, wracaja na barana zaczal wrzeszczec ze chce urwac kwiatki 😜

Co do robienia kupy na dworze to jeszcze musimy popracowac bo predzej czy pozniej mu sie pewnie zachce...

Wiec teraz juz tylko pozostaje szukanie jakis krzaczorow na siuranie albo wycieranie sedesow w centrach handlowych aby jako tako "czysto" sie zalatwil.
Stosy nakladek na sedesy oraz chustki antybakteryjne zakupione 😜

Poza tym u Nas ok, jestesmy zdrowi. Patryk uparciuch straszny, no i krzykacz - to w domu a jak wyjdziemy to aniolek.
Przed urodzinami wybralismy sie na pierwsze strzyzenie u fryzjera, grzeczny byl i zadowolony, opowiada do teraz co sie dzialo i jak mu pani "kremikiem" - czyli zelem wlosy wymodelowala 🙂
No a ja mam z glowy 2 dni strzyzenia Patryka w domu.
Zaliczylismy tez dentyste, chodzimy na smarowanie zeborow bo prochnice niestety ma - wyszly nocne soczki owocowe ☺️
to niby cos w stylu lapisowania ale zeby nie staja sie czarne, oczywiscie fundusz za to nie placi wiec za kazde smarowanie 60 zeta.

Co do planow wakacyjnych to u Nas raczej pozostanie pewnie wypad na wies no ale licze przynajmniej ze cos porobimy, ogrodeczek przez ostatni czas pobytu obrobilysmy i poprzycinalysmy z Mama tak ze nigdy tak nie wygladal.
Szkoda ze warzyw nie moge sobie nasadzic bo nieregularnie sie tam przyjezdza,
po moich ostatnich sadzonkach nawet slad nie zostal - padly niestety pozostawione same 🤢

Przeczytalam troche wstecz i widze ze pisalyscie o zwrotach kasy za nieobecnosc w prytnych przedszkolach,
u Nas zwrot jest tylko za jedzenie - i to po 5 ciu dniach nieobecnosci

Gosiaczek- ale Ty chudzinka jestes

Cala reszta - pamietam.
Postaram sie teraz juz bardziej na biezaco pisac

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Darka daaawno Cię nie było.... ale fajnie że jeszcze zaglądasz, bo nas tu coraz mniej;(

Wercia to gratulacje małego sukcesu w siusianiu 😉

ja również życzę wszystkim solenizantom duuużo prezentów, zdrówka i spełnienia marzeń!

ja powoli zaczynam pakowanie na wakacje 😉 jej ale się cieszę 🤪 ale jak patrze na siebie do lustra to odechciewa mi się jechać, brzuch już mocno wystaje, rozstępy, cellulit, no jednym słowem masakra... 😉 ale pocieszam się że pewnie nie będę tam najgorsza 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka to trzymamy cie za słowo ze od czasu do czasu dasz o sobie "o Was" znać !
Super zdjęcia OSkara na fb. wyrósł chłopak , ogólnie wyglądacie na super rodzinkę!

McDa87 ty sie nie martw, tylko sie pakuj i milego odpoczynku. W końcu kobietom w ciąży wypada troche przytyć 😉. I trzymam kciuki aby za rok udało ci sie wziasc ostro za siebie, bo to nie tylko lepsze ciało ale samopoczucie.
Ps. ja tez juz dzis wyjęłam walizki ze strychu, choć do wyjazdu jeszcze 3 tygodnie, ale pomału bede juz sobie wszystko przygotowywać .

Gosiaczek ja sobie zrobiłam wczoraj nowe zdjecia. Chyba jest znowu lepiej przynajmniej po pupie to widac. Przed wyjazdem zrobię jeszcze jedna sesje, a teraz dwa tygodne ostrych cwiczen. Wyślę tobie potem zdjecia na fb, sa t w samej bieliźnie wiec nie bede sie tu prezentować na pól nago 😉 tak dla lepszej i Twojej i mojej motywacji!

Wercia fajnie ze jestes znowu i powodzenie dalszej nauce susiania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie tutaj pustki

McDa ty w ciazy to nie narzekaj na figure mozesz sobie pozowlic to jedyny czas kiedy mozemy pozowlic sobie na odrobine wiecej a tak w ogole na kiedy masz termin pewnie jeszcze w tym roku co??

Wercia u nas siusianie opanowane do perfekcji ale gorzej z kupka boi sie zrobic jest placz albo po prostu wstrzymuje nawet na pare dni juz prubowalam wszystkiego nagrody przetlumacyc mu ze ubikacje trzeba karmic no nic ciagle placz raz na jakis czas zdarzy sie ze zrobi bez placzu ale wiekszosc placz

My w tym roku na wakacje nie jedziemy ja niestety nie moge wszystko okaze sie za pewien czas nio a po drugie kwestia finansowa chcemy wkoncu wziasc slub w tym roku i na wiosne przeprowadzic sie do wiekszego mieszkania wiec szykuja sie nam ostre miesiace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka to gratuluje planów ślubnych, najważniejsze że miłość kwitnie 😉
ja termin wg miesiączki mam na 8 stycznia, ale co idę na usg to mi przyśpieszają 😉 na ostatnich mi powiedzieli że 2 stycznia także nie wykluczone że urodze w tym roku 🤪
no wiem że nie narzeka się na figurę w ciąży ale jak mi pokazujecie swoje zgrabne figurki to tęsknie za tym 🙂 ja nie wiem co się ze mną stało ale brzuch już mam bardzo widoczny, taki z Paulinką miałam chyba w 5 miesiącu!!! i kg przybywają;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Mcda nie nazekaj ciesz sie ciaza na pocieszenie powiem ci ze i ja jestem w ciazy 🙂co prawda to dopiero 7 tydz nic jeszcze nie widac ale jedyne czego sie obawialam to nudnosci i dzis sie zaczely masakra 🙂z oskarem tego nie mialam prawie zadnych objawow ale jak wszyscy mowia druga ciaza inna, brzuch tez milam maly zobaczymy teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja

darka fajnie ze zajrzałaś i napisałaś 🙂 no i nasze gratulacje oby obyło się bez mdłości i wymiotów. Może tym razem będzie dziewczynka 😉 nie ma to jak parka ja mogłabym mieć chłopca 😜
darka napisałam Ci na priv może to coś pomoże

McDa kochana ty się nie przejmuj kg po ciąży będziesz je zrzucać teraz niech dzieciątko zdrowo rośnie 😉 no i udanego wyjazdu ja już nie mogę się doczeac swojego ale pakowanie i droga mnie przerażają 😉

anjaP czekam na zdjęcia ja też sobie teraz zrobię i przed wyjazdem teraz ostro codziennie ćwiczę wiec może do 18 coś się poprawię 😜 no i może ta wzajemna motywacja nam pomoże 😁

wercia super że u was ok no i gratuluję sukcesów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

U Nas dzisiaj dzien dentystyczny, Patryk zaliczyl wizyte
a ja leczenie kanalowe, jeszcze czeka mnie jeden zab leczony kanalowo - tak to jest jak sie dentyste zaniedbalo, no a fundusz kanalowki nie refunduje takze kasa pojdzie...

Siuranie poza domem opanowane takze nie ma z tym juz problemow,
a jak bedzie z robieniem kupy na dworze to sie okaze...

darka
- gratulujemy, no wlasnie kazda ciaza inna,
na wiadomosc odpisalam,
a co do siurania i robienia kup to u Nas w domu opanowane juz dosc dawno,
i jak kupe chce to nie ma problemow tylko teraz pozostaje kwestia robienia kupy na dworze.

McDa-
teraz nie przejmuj sie figura a po ciazy pewnie poleca kg
zwlaszcza jak masz zamiar jak najdłużej karmic piersia

Gosiaczek i McDa raz jeszcze 🙂- udanego wyjazdu zyczymy i napiszcie po
powrocie koniecznie jak bylo

Znikam
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo 🙂 kogo ja widze 🙂 Czesc Dareczka 🙂 Witam i od raz gratuluje 🙂 Same dobre wiesci ,co? I Wercia u Was postepy ,super 🙂!! My tez dentyste mamy hah cala rodzina umowilismy sie na sprawdzenie zabkow pod koniec lipca.
Gosiaczek w kinie bylo...roznie, bajka jakas zebra calkiem fajna ale mala byla wystraszona ciemnoscia...nie bylo calkiem ciemno ale inaczej, no i nie wzielam nakladki na siedzenie i sie zapadala w fotelu!! caly film jej fotel trzymalam,zeby sie dziecko nie stresowalo heh,no i toalete odwiedzala co chwile ale ona lubi z ciekawosci i dla pewnosci,ze bedzie miala dzie siusiu zrobic.
Dziewczyny tak zawziecie cwiczycie ,a ja mam lenia,mam nawet te nowe programy Chodakowskiej,musze dojrzec do tego zeby na mate sie rzucic. Normalnie nic nie stoi na przeszkodzie tylko moj LEN.
A ciala macie piekne,do pozazdroszczenia....
McDa u mnie tez w ciazy najpierw kg szly w gore 😁 nie przejmuj sie tym,wszystko dla dziecka 😁
Kupilam sobie ten olej kokosowy pachnacy, rzeczywiscie do jedzenia super, tylko troszke go dodaje do jajecznicy, mala tez jakos chetniej jje wtedy.
Ciekawe jak Emiliaeem sobie radzi 😁 mam nadzieje,ze wszystko ok 🙂

Ah no i moja ostateczna smutna decyzja, w tym roku Polski nie odwiedzimy , bo zwlekalam z kupnem biletow dla mnie ostateczny termin na lot to sierpien ,a w sierpniu bilety....dla mnie i dla Zuzi w dwie strony do Polski to koszt najmniej 360funtow, przegieli totalnie,w zeszlym roku placilam 120f w obie strony...coz pozostaje nam skype i w nastepnym roku jak mala bedzie miala wolne w szkole wtedy sie ja dostosuje, bo nie moge ja ze szkoly zabierac na dluzej niz 2 tyg.bo beda nas pewne organy kontrolowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Darka gratulacje, na na szczęście w miarę lekko przeszłam pierwsze tygodnie, teraz ok tylko dalej bym ciągle spała 😉 na wczasach nadrobie 😉

Maja to faktycznie Cię załatwili z biletami, a nie ma tak, że potem idzie kupić w ostatniej chwili taniej jak są jeszcze miejsca?? może się uda, dziadki pewnie tęsknią za wnuczką 😉

Wercia jak Patryk przeżył wizytę? grzecznie współpracował?? mi aż wstyd się przyznać ze jeszcze nie byłam z Pauliną u dentysty ale koniecznie muszę iść jeszcze przez wakacje 😉 po wczasach się zapiszę....

Gosiaczek mnie też przeraża ta podróż, wyjeżdżamy ok 21 więc myślę że o 9 będziemy na miejscu.... ubrania już spakowane i jak zwykle za dużo, pewnie w połowie nie będę chodzić no ale zabrać trzeba bo nigdy nie wiadomo 😉 jeszcze buty, kosmetyki, karimaty, materace, zabawki, leki i dłuuuga lista pozostałych niezbędnych rzeczy 😉 nie wiem czy to wszystko zmieścimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Dareczka zawitała i forum odżyło i to z jaką mocą !! 🤪
Dareczko gratulacje ! kolejna brzuchatka 😁 super , no i tyle planów na ten rok, to faktycznie jakiś dobry rok, już ponad 3jka moich bardzo dobrych znajomych się ochajtała w tym roku, przyjaciółka mieszkanie kupuje... także faktycznie dobry rok 🙂

Ja również dokładam się do życzeń Werciowych o udany wyjazd -Gosiaczek, McDa

dołujecie mnie z tymi ćwiczeniami, ważę najwięcej w życiu poza ciążami 🤢 fakt że jem sobie dość sporo i pomimo ,że słodycze ograniczone i nie jem na noc, mało ruchu robi swoje :/

Wercia dobrze, że o dentyście przypomniałaś 🤢 Ewka to tam regularnie chodzi na kontrole, ale z Maksem muszę iść , on ma tak koszmarnie rozstawione zęby przez ta wadę, zaobserwowałam na dolnych ząbkach 9dolny łuk jest ładnie ułożony) szare zmiany na przednich 1 i 2, no i to są chyba starcia .... nagryza niefortunnie i ściera zęby , choć jest jakieś prawdopodobieństwo ,że to próchnica, ale bym się załamała normalnie , także muszę z tym lecieć ..

Zmykam piec drożdżowe z truskawkami. W ten weekend byliśmy na ślubie mojej przyjaciółki w wawce, mamusia od razu pół swojego poletka owocowo-warzywnego nam wpakowała w samochód, ale muszę przyznać ,że takie z ogródka truskawki to coś kompletnie odmiennego od sklepowych, są doskonałe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki! 🙂

Spóźnione,ale szczere dla Wszystkich Solenizantów 🙂 Niech rosną w siłę i tęgie móżdżki 😉

Wczasowiczom jak najwięcej wypoczynku i czekoopalenizny 😎 😎 😎

Nie bardzo mam czas pisać na bieżąco, bo przy dwójce dzieci naprawdę ręce są urobione po łokcie 🙃 A i bieżące sprawy załatwiać trzeba... U Olka standardowo - jeść, pić, kupę 🙂 U nas leci dzień za dniem- nawet nie wiem kiedy zmrok zapada 🤪 😁 Sebuś to taki Mały Misio 🙃 Zupełne przeciwieństwo Olka póki co 🙂 Jest naprawdę bardzo grzeczny (oby nie zapeszyć) 🙂 Powolutku uczymy się rozróżniać Jego potrzeby, jest o nieeebo lżej niż z pierwszym dzieckiem 🙃 Wczoraj troszkę stracha napędził, bo mocno Mu się ulało aż noskiem poszło i oddechu złapać nie mógł,ale trochę z mojej winy ☺️ Dzieciątko potrzebowało wyciszenia a ja Mu podawałam ciągle pierś do ,,dydłania" i troszkę się zniestrawiło ☺️ Ale szybko sytuacja została opanowana 🙂 Lubi się przytulać, lubi jak muskam Go po pysiaczku, jest naprawdę przekochany 🙃
Olek z kolei troszkę się buntuje 🙂 Ale nadal Go przytula, całuje, pomaga w zwykłych czynnościach 🙃 Niedługo rusza na okres adaptacyjny do przedszkola, ale nie martwię się na zapas, musi być dobrze 😉

Darka widziałam Oskarka na fb,ale piękny kawaler z Niego wyrósł 🙂 Taki Pucuś jak mój Olek 😁 Gratuluję kolejnego Dzidziula i planów zamążpójścia 🙂

O reszcie pamiętam, podczytuję,ale nie zawsze mam czas odpisać także dajcie mi fory... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

MAly drzemie a ja siedze zimno mi moj w pracy, trzeba brac sie za porzadki pranie stoi od 2 dni na balkonie nikt nie jest chetny posprzatac, drugie czeka na wcisniecie przycisku start, jutro odwoze maelgo do mamy troche mi sie nie chce no ale na odczepnego juz go tam zabiore, ostatnio moje relacje z mama sie pogorszyly, mama teraz bierze malego tak na odczepnego a przywiez go a przyjedz se po cos.. nie dosc ze umylam jej wszystkie okna to miala ale ze nie zostalam dluzej mialam urlop 7 dni lacznie a siedzialamm u niej 3 i miala wielkie ALE czemu tak krotko a ja nie lubie tam przebywac o ciazy jej jeszcze nie powiem niech ma za swoje za to jak traktuje mnie i przede wszystkim ADriana wstrasznie na niego narzeka jakby nie wiem czym on zawinil

Do pracy jeszcze chodze dopiero 1 wizyta 21 lipca wiec pewnie wtedy dostane l4 a w pracy kolezanki niektore wiedza i traktuja mnie jak jajko, nie nos tych skrzynek nie pchaj wozka poczekaj pomoge ci, ja tak nie potrafie przyzwyczajona jestem ze robie wszystko sama bo prosic tam jakiegos faceta o pomoc to graniczy z cudem jakos 2 tyg musze jeszcze przetrwac

Emialiaeem nie zapeszaj nie chwal dzidziusia ejszcze wszystko przed toba ale ciesze sie ze drugie dziekco nie daje ci popalic ja sobie nie wyobrazam 2 dzieci rozrabiajacych jedne placze drugi wchodzi mi na glowe mam nadzieje ze za te 9 miesiecy bedzie Oskar madrzejszy i mi pomoze

Wczasowiczom zycze udanego urlopu :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taka cisza , macda zaraz z wczasów wraca a tu cisza jak makiem zasiał.
W sumie tez sie dzis rozpisywać nie bede bo pozno.

Darka gratulacje! Duże zmienny u was sie zapowiadają , fajnie ! powodzenia w realizacji planów małżeńskich i dopełnienia ich w postaci (moze ty razem) córeczki 🙂

U nas narazie nic ciekawego , moze jedyne torze wyzbylam sie wszystkich pampersow z domu i kupuje Lili tylko maty pod materac. A ona co noc sie obsikuje, a jak miała pampersy to raz na tydzien w niego siku zrobiła. Co prawda teraz gorąco jest wiec Lila pije jak smok wodę, i skutkiem tego jest codzienne pranie. Bedziemy uczys sie jednak dalej , niepoddajemy sie !
No i chodzimy razem do pracy , troche sie jej nudzi ale jest grzeczna.

Dzis byłam na wyprzedażach troche sie obkupilismy ubraniowo ale tez na wycieczkę w gory! Co mnie cieszy ze juz wszystko zamknięte na ostatni guzik. Jeszcze spożywką i pakowanie i w drogę.
Kupiłam tez Lili prezent na urodziny, chciałam tez zamówić torcik urodzinowy u takiej pani , jednak jest teraz na urlopie akurat do 15 lipca, i szukam dalej ciekawych cukiernikow lub cukierni , jak nie znajde to najwyżej zrobimy urodziny w dzien wyjazdu a torcik zamowimy u tej pani o wielkim talencie https://www.facebook.com/pages/Torty-Marzeń/538180516195364 I tak nikogo nie zapraszamy bo wszyscy znajomi juz dawno w Polsce , a zanim do rodziców dojedziemy to bedzie dwa tygodnie po urodzinach. Wiec tylko rodzinnie i z wielkim sercem damy jej poznać ze dzis jest ten najważniejszy dla niej dzien w roku!
rodzice chrzestni chcą jej kupic domek dla lalek , jak byłam mała dziewczynka to zawsze marzyłam o domku dla lalek, pamietam robiliśmy kiedys mebelki z kartonów podelek po zapalkach . A teraz sa tak śliczne ze dech zapiera, bede sie z nia bawić codziennie. Tylko niech sie nie rozmyśla. http://trendysmyk.pl/domki-dla-lalek/125-drewniany-domek-dla-lalek-7.html . A on nas tylko barbi na koniku http://m.zabawkownia.istore.pl/przedmiot,17357430.html
☺️
I do jutra, albo dzis rano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa jestem 🙂
Ogladalyscie wczoraj mecz???? Masakra dla mnie, caly sama ogladalam bo maz byl na nocce w pracy ,a ogladac musialam bo kase postawilismy troche i w sumie sie podwoilo 🙂 Ale takiego wyniku nie spodziewal sie nikt 🙂
U nas pogoda slabsza, wczoraj lalo,przedwczoraj troche tez. Mala ma jakies zaburzenia snu od dwoch dni, zasnac nie moze, wymysla,ze piciu,ze przykryc ja i tak pol nocy... a w dzien nietomna chodzi...i ja tez .Coz lece dalej zaraz do pracy sie zbieram. Milego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny.

Wczoraj o 23.30 odszedł od nas Dziadek! 😞 😞 😞 Walczył z nowotworem żołądka 8 msc. od postawienia diagnozy... Był dzielny, do samego końca pomagał sobie jedynie Ibupromem, w niedzielę płakał do Babci,że nie chce jeszcze umierać, ciężko Mu było od nas odchodzić, do końca był świadomy... Przedwczoraj jak zabierało Go pogotowie powiedział do nas ,,Chciałbym być z Wami,ale nie mogę"... Wszyscy się z Nim pożegnaliśmy, przytuliłam Go, podziękowałam za wszytko i co najważniejsze- miałam czas i możliwość powiedzieć,ze Go tak bardzo kocham! Zgasł we śnie...

Został smutek, żal, gdzieś głęboko radość,że Jego cierpienie sie skończyło i nadzieja... Że jest Mu lepiej...

Trzymajcie się ciepło 😘 Zajrzę jak ogarniemy ten cały haos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem moje kondolencje w takim razie, najważniejsze ,że nie cierpi, rak to podła sprawa i na prawde bardzo bolesna, wiem coś o tym, bo moja mama pracuje z "rakowcami" od 30 lat, ja od 3 roku życia przebywam wśród takich ludzi, dramatów widziałam milion, widziałam jaki to ból, także u ciebie wypadł bardzo dobry scenariusz, z opisu wydaje mi się że dziadek był bardzo dzielny , nie cierpiał aż tak jak to czasami się zdarza, doczekał się wnucząt i Wy mieliście czas na rozmowę to bardzo dużo , masz też bardzo dobre podejście, trzymajcie się ciepło !

Maju czegoś takiego nikt się nie spodziewał, ja tam dopingowałam Brazylii wbrew wszystkiemu, choć wygrana Niemiec była to przewidzenia, tylko ciężko było przewidzieć tak druzgocącą O.o

U nas nadal upały, w nocy była burza, oczyściło się powietrze, ale wciąż 30 stopni i tak mamy mieć najbliższe 2 tygodnie ,nic tylko dawajcie nad morze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek ozazdroscci pogody ja wczoraj do pracy na rowerze nio i co wieczorem o 22 w deszczu jechalam ale coz trudno dzisj juz jade autobusem

emilaeem wyrazy wspolczucia tez spotkalam sie w rodzinie z rakiem ale juz zlosliwym wujek walczyl dlugo az 5 lat w wieku 40 lat odszedl

"cicho wszedzie glucho wszedzie co to bedzie co to bedzie" co tak zamarlysmy kiedys to forum tetnilo teraz wakacje, praca dzieciaczki juz wieksze a ja na brzuszku nie znalazlam forum swojego ale tez fajne forum na mamazone juz sie tam zadomowilam a jesczze 2 tyg do wizyty u gin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczko wakacje,dzieciaki większe, jest jak mówisz 🙂 myślę,że jak każdemu z osobna się urlopy pokończą to podzielą się wrażeniami, my w tym roku jeśli urlopujemy to dosłownie kilka dni w sierpniu. a tak to bardziej gościmy znajomych 🙂 zmykam sprzątać dalej, dziś u mnie dzień porządkowy , od rana mop, ścierka, zmywak 🙂
Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Oj pogoda była super teraz gorsza ale można odsapnąć od tych upałów. Ja w upały organizowałam nam tak czas że całe dnie spędzałyśmy u kogoś na działce albo u mojej mamy wiec po powrocie do domu marzyło mi się tylko łóżko.
A w tą gorszą pogodę też wychodzimy Lenka uwielbia skakać w kałużach i chodzić z parasolką 😉

emiliaeem
moje kondolencje każde odejście jest smutne ale napewno osoby zżytej z nami cięższe. Trzymajcie się 😘

Kiniek
super awatarek a i u mnie dzisiaj dzień jak u Ciebie jutro chcę odpocząć 😉

a jutro Lenka na weekend jedzie do tesciowej mąż na kawalerski do Radomska więc wróci w niedzielę po południu a ja zamierzam odpocząć na maxa (o ile tak się da) i pobuszować po sklepach no i oczywiście idę jutro na disco a co 🤪 😜

anjaP nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tygodniowy zastój w ćwiczeniach od niedzieli wracam bo już się z tym źle czuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...