Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc i czolem 🙂
U nas dalej chorobsko ale juz z gorki, przynajmniej ja. Zuza nie ma anginy cale szczescie tylko kaszel zostal, jednak jeszcze jej nie daje do szkoly moze w srode pojdzie.
Gosiaczek swietny stroj ma Lenka! super, a ja czekam nadal na sukienke Elsy z Chin, do 10 ma byc....niby..a dzis jej zamowilam posciel nowa o taka http://www.ebay.co.uk/itm/Disney-Princess-Dreams-Reversible-Single-Duvet-Cover-Quilt-Cover-Bedding-Set/181507420921?_trksid=p2047675.c100010.m2109&_trkparms=aid%3D555012%26algo%3DPW.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140221143405%26meid%3Dedf40acf4c784008b111db6197b42b00%26pid%3D100010%26prg%3D20140221143405%26rk%3D3%26rkt%3D24%26mehot%3Dpp%26sd%3D171520820190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Kobietki 🙂
Zdrówka dla chorowitków tak na powitanie 🙂

Rzucił mi się w oczy taki oto motylek, co prawda chyba dla troszkę większych dziewczynek ale myślę że przy odpowiednim obchodzeniu się i nasze Panienki by sie pozachwycały 🙂 http://allegro.pl/little-live-pets-motylek-motyl-rare-jak-zywy-cobi-i4846957525.html?source=mlt
na aukcji jest filmik 🙂 mi się spodobał bardzo choć to bardziej do pozachwycania się i posiadania czegoś ładnego niż do samej zabawy :]
No i ostatnio widziałam reklamę oryginalnego tamagochi znów na topie 🙂 to akurat dobry prezent bo uczy opiekuńczości choć nie jestem pewna czy dla 3 latków się nada http://allegro.pl/bandai-tamagotchi-friends-przyjaciele-jajko-i4833596576.html

Zmykam ogarniać Projekt na uczelnię 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek heh przypomniałaś mi moje młodzieńcze lata, miałam takie jajko (tzn ubogą wersję, bo teraz widzę że tych funkcji mają sporo), kurcze wszędzie z nim chodziłam jak mi zwierzaczek zrobił kupe to było trzeba posprzątać, dać jeść, pić, spać, bawić się, czasem się rozchorował, fajne to było 😉 no i motylek extra! tylko boję się że to delikatne jest i w rękach mojej potrzepanej córki szybko by przestał działać 😞 muszę poczekać z takimi zabawkami aż dorośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ten mroźny dzień

Jeszcze zima na dobre nie przyszła a ja chcę już wiosnę ☺️ 😉

Kiniek super motylek ale i nie dla mojej Lenki popsuła by go szybko a potem były płacz.

wercia widzę że zakupy udane 🙂 no i najważniejsze ze młody zdrowy a gluty to widzę że standard u nas się z nimi nie rozstajemy wczoraj rano Lenka całą drogę do przedszkola smarkała nosek a potem cały dzień i wieczór cisza aż do dzisiaj.

Maja śliczna pościel ja właśnie zakupiłam przez allegro skrzydełka i aureolę aniołka na jasełka http://allegro.pl/show_item.php?item=4835119717 i zobaczymy jakiej jakości będą 😜 no i taki zestaw może się przyda jak nie w tym roku to będzie na przyszły http://allegro.pl/show_item.php?item=4822026926
W razie czego jak ta biała spódniczka będzie słaba to mama mi ją podratuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂

Wieki mnie nie było,ale Olek troszkę był chory,a jak pilnuję obu nie mam czasu na nic :/ 😁

Kompletnie nie wiem co u Was, na fb pustki,więc nie jestem na bieżąco... Wybaczcie 🙂
McDa myślę cały czas co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Do końca zostało już niewiele czasu, boisz się? 😁

Moi Chłopcy rosną 🙂 Oluś śmiga do przedszkola, Sebastian waży 9,640 😁 Bije Brata o pół kg 🙂

Powolutku szykujemy prezenty pod choinkę 🙂 Tyle tego,że nie wiadomo co wybrać... Dobrze,że dzieciaki są tej samej płci, zabawki będą na wymiankę 😉 Oluś zwariował na punkcie Spidermana 🙂


Poza tym ząbek siedzi, nie rusza się, tyle co zrobił się ciemniejszy. Zawiązki zębów trzonowych ok, nic się nie naruszyło...
A tu Sebastianek...


Zajada już zupki i deserki, także cycki mają trochę luzu 😉 A ja nadal bez miesiączki!!! 🙃 Może będzie powtórka jak przy Olusiu 🙂

Poczytam co u Was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa jaka jestem lekka na wspomnienia... 😁 😉 W przeciwieństwie do realnej wagi pociążowej 😁 Apropos- ważę 59 kg i nic nie spada, bo dopadł mnie taki pociąg na słodycze,że aż wstyd się przyznawać... że codziennie odchudzam się ,,od jutra"...

Widzę też nową Lipcówkę ,,EWĘ" 🙂 Albo się nie znamy jeszcze,albo Ewa wybacz, gdyż pamięć dość często mnie zawodzi 😉

Kinia co tam tworzysz na święta? Jakieś rękodzieła? Jak przygotowania? 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem ja nie mogę, Sebek jest boski! mam nadzieję że wszystkie sebastiany takie są 🤪 no i choć nie znam Twojego męża ale widząc go na zdjęciach i patrząc na Sebulka to klony!!! podobieństwo niesamowite! no i Olek extra, szczególnie na zdjęciu co śpi???? z jedzonkiem 🤪 🤪masz wesoło widzę 😉
co do wagi to ahh kiedy ja ważyłam 59 kg;( ostatnio podczas karmienia Pauli, niestety jak zakończyłam dawać cyca takiej wagi u mnie już nigdy nie zobaczyłam;( ale liczę na powtórkę 😉 mam nadzieje że młody będzie pił cyca co najmniej jak paula 😉 a jak Olek z zainteresowaniem do braciszka? zaczynają się już razem bawić??

Gosiaczek dobrze że dałaś linka, jak będę musiała też kupić na jasełka strój aniołka to skorzystam 😉 ale jeszcze nic nie wiem, na tablicy nie ma żadnej informacji, na razie przygotowują się na mikołaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa taaak, Olek śpi 😁 Mąż sprawdzał czy kawałek SnacWrapa nie został w buzi 😁 Terrorysta Mały 😉

Sebuś owszem, cały Tataś 🙂 Nawet pediatra to stwierdziła 😁 W dodatku bardzo spokojny 🙂

Co do Olka to już chyba zaakceptował fakt,że nie jest pępkiem świata i ma braciszka 🙂 Kocha Go bardzo, całuje, przytula, mówi do Niego 🙂 Czasem zrobi Mu duszenie 😉 Ale wie,że tak nie wolno 🙂 Sebastian jest na etapie,że zaczyna zaczepiać, więc piszczy na widok Olka 🙂 A ten pajacuje przed Nim,więc jest wesoło 😉 Pilnuję,żeby Olek nie dawał Sebastianowi swoich zabawek, ze względu na wielkość- co by nie połknął małych elementów... Ale kabanosem już się częstowali 🙂 Poza tym podaje pampersy, wyciera buzię Sebkowi i podaje smoczka (bo w przeciwieństwie do Olka, Sebo dydła monia) 🙂

No i Olek od dawna nie używa brzydkich słów 🙂 Dotarło w końcu! Niedawno wrócił z przedszkola i mówi do mnie ,,Mamo Symon bzydko mówił",a gdy zapytałam jak, odpowiedział ,,Symon mówił ze samolot sybko zapieldala, ja tak nie mówie" 😁 Mozna? Mozna! 😉

W piątek mają Mikołaja, coś czuję,że będzie dym 😉 No i Olek chodzi na korektywę i rehabilitację w przedszkolu 🙂 A tak podskoczył w górę,że w ciągu 2 msc. wyrósł z rozm. 104 🙂 110 jest na styk 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny właśnie kończę obiad i na chwilę usiadłam.
Madzia ładnie się bawi, właśnie odkryła że gąsienicę można ciągnąć za sznurek. Gąsienica cały czas jej się przewraca, a ona cierpliwie ją podnosi i do przodu i tak od 5min.
Byłam z małą rano u lekarza osłuchowo ok, lekko zaczerwienione gardło, kataru brak. Stwierdziła że może jej spływa gardłem i stąd ten kaszel. Jak usnęła to strasznie ja ten kaszel męczył, dopiero gdy uniosłam oparcie wózka, trochę złagodniał. Jak kasłała to miała całe usta śliny aż jej wylatywała. Muszę dobrze obejrzeć czy nie wychodzi znów jakiś ząbek, nie jest to jednak łatwe bo za nic nie chce otworzyć ust.
Ulubionym i pierwszym po mama i tata słowem Madzi jest "chcie" , a chce wszystko co można zjeść, nawet mineralnej nie można się napić bo ona też chcie.

McDa jak było na roratach? U was w przedszkolu przebierają dzieci do spania w piżamki, a u nas dzieciaki odpoczywają na karimatach. Maja tylko swoja poduszkę i kocyk, oraz przytulankę.
Panie z przedszkola komunikują się z nami za pomocą karteczek. Wczoraj dostałam karteczkę z informacją, że 11 jada do teatru. Wszystkie ważne informacje możemy tez sobie sprawdzić na stronie internetowej. Zawsze jest podany jadłospis na dwa tygodnie i jakie imprezy odbędą się w danym miesiącu.
Na stronie grupy zamieszczone są zdjęcia dzieci z zabaw i imprez grupowych (podpisywaliśmy zgodę). 16 mamy spotkanie Wigilijne w grupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa tak, u nas sie dzieci przebierają w piżamki i śpią 😉 co do rorat, heh dobrze że poszła ze mną mama bo chyba bym wyszła stamtąd ciągnąc ją za sobą 😉 na chwile było fajnie, jak było ciemno i lampion się świecił, a potem standard czyli wieszanie się po ławce, siadanie na podłodze, chodzenie po klęczniku i zeskakiwanie z niego, na chwile słuchała kazania jak ksiądź chodził między ławkami i zadawał pytania dzieciakom, a one się głosiły to słuchała tych dzieci.. no ale na koniec zadowolona jak dostała plansze na naklejki.. idę dziś jeszcze raz, mama mówiła że pójdzie znów z nami, jak będzie lepiej to będę ją zabierać, a jak będzie jak wczoraj to to nie ma sensu... zobaczymy jak dziś zareaguje jak będą losować pierwsze karteczki i dostaną dzieciaki pierwszą naklejkę na plansze...
no i zdrówka dla Madzi, myśmy tak często miały, że Paulinka strasznie kaszlała, wręcz dusiła się ale osłuchowo czyściutko, zawsze to było powiązane z katarem i lekarz mówi że ona ma taką urodę że tej katar jej spływa po ściance gardła zamiast wychodzić nosem.. no i jak spływa to podrażnia, no i dusi... przy spaniu tak samo, musiałam dawać dwie poduchy, bo jak leżała płasko i katar zostawał w gardle i nie spływał i nie umiała oddychać... ale lepiej że to katar i nic nie zalega Madzi na oskrzelach albo płucach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem super że napisałaś najważniejsze że u Was ok a chłopaki no no przystojniaki dwa ale widać że dobre geny 😉

ewa zdrówka dla małej. U nas o imprezach dowiadujemy się na bieżąco czasem uważam ze za późno bo dopiero dzisiaj dostałam maila o Mikołaju w piątek a mogli by udzielać takich informacji z tygodniowym wyprzedzeniem. Poza tym ok menu wywieszają co tydzień w poniedziałek rano 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa ja też miałam swoje tamagochi ale jak mi zdechł to była 2 dniowa rozpacz i chyba mu nawet pogrzeb zrobiłam za domem O.o

Emiliaeem super ,że zajrzałaś! Ale masz chłopaków, normalnie będziesz miała obstawę męską w domu, że mucha nie siada, jeszcze trochę podrosną 😉
Co do świąt, chyba z rękodzieł nici, tzn już wysłałam mamusi prezenty pakowane pod choinkę i ręcznie robioną kartkę (a dokładnie moje kochanie jak jechało na szkolenie do wawki to zawiózł). Nie mam głowy do tego i czasu 🤢 po pierwsze ślub za pasem, niby mam już cały strój, ale zaproszenia musiałam zaprojektować i załatwiliśmy to w drukarni dopiero, a w międzyczasie jak nie wypracowanie z japońca (pisane w extremalnych warunkach z zabawką pod nosem i textem "Mamo to traktor?traktor?" 🙃 ) to za dwa tygodnie zaliczenie z psychologi ,a w między czasie projekt z podstaw wychowania .... wprost magicznie, normalnie mam wrażenie momentami,że żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości ,gdzie doba trwa strasznie krótko O.o Nawet na święta zwalamy się do teściowej w tym roku, jedynie co mi odwaliło to już kupiłam piankowe naklejki do dzieciaków do pokoju i śnieżki, reniferki i choinki już są . Maks każdy dzień zaczyna od "chcę choinkę" także czeka jak na szpilkach :]
Co do spidermana, u nas faza na ... Reksia O.o za Maksem nie nadążysz, był walle i chudy, potem dość namiętnie Hauru i Ponyo (oj Ponyo normalnie kocha w sumie cały czas,ale to dziewczynka w jego wieku ,więc nie dziwne 🙃 )no i teraz Reksio 🙂 Chudego może dostanie od babci ,bo od nas mega zestaw duplo już czeka zapakowany :]

Gosiaczek w motylku sama się zakochałam (ja zdecydowanie jestem zdziecinniała) i kombinowałam tu przemycić to dla Ewy,ale oczywiście głowa rodziny postanowiła,że dziecko się bardziej ucieszy z konsoli... i jaką ja mam z motylem siłę przebicia ehh zero zrozumienia dla poczucia estetyki 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah ten tamagocci ja tez widzialam u nas w sklepach 🙂 no i Gosiaczek te stroje swietne 🙂 szkoda,ze u nas niema jaselek..
A moja biala choinka juz stoi 😁 wiem wiem jestem walnieta 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarla sukienusia z Elsa z Chin spakowalam pod choinke i juz otwarty Mikolajkowy prezent. Mala ubrana.
Emiliaeem ale Ci piekne chlopaczki rosna!!!! a sa podobni jak dwie krople wody!
Wercia dobrze,ze Patryk juz lapie kontakt z dziecmi i gada, teraz juz ze tak powiem poszly konie po betonie 🙂
Pisze w ratach, nie mam sily!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

A u Nas chorobsko, od dzisiaj Patryk w domu, wczoraj dostal goraczki i dosc mocnego mokrego kaszlu.
Bylismy u lekarza, gardlo czerwone, podobno zainfekowane od wiecznie splywajacego gardlem kataru, oskrzela czyste, znowu antybiotyk co mnie przeraza bo zawsze wymowki ze jak juz temperatura jest to antybiotyk i to kolejny pediatra ta sama gadke, asekuruja sie chyba ze to pomoze i tyle.
Jutro w przedszkolu Dzien Gornika- tu na Śląsku celebrowany, a w piatek Mikolaj, bardzo chcialabym go puscic chociaz na tego Mikolaja.

Aha i sprawdzajcie dzieciom nozki, my chuchalismy i dmuchalismy, buciki z Bartka a przynajmniej zawsze "zdrowe" a tu wyszly koslawe stopki i i kolana, mamy skierowanie do ortopedy.
Patryk wazy 20,5 kg i ma 101 cm, jest ubity jak stwierdzila pediatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem zdecydowanie czarny praktyczniejszy przecieram raz w miesiącu ale przynajmniej nic nie widać a jasny masakra brudził się szybko zwłaszcza od spodni dżinsowych.

wercia zdrówka dla Patryka a nóżki Lenki cały czas pod kontrolą ortopedy niby nic ale byliśmy z nią raz bo nóżka jej trochę leciała a tak mi się przynajmniej wydawało i lekarz powiedział ze jest ok ale niech po domu chodzi w skarpetkach na palcach i niech jeżdzi na rowerze biegowy teraz idziemy w grudniu i zobaczymy 😉

Maja widziałam twoją gwiazdę a raczej Elsę śliczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek a Wasz wypoczynek jest ze skóry naturalnej? Ile zapłaciliście- napisz na priv jak tu nie chcesz. My mamy komplet ze skóry ekologicznej brązowej, przez 5 lat ciągłego użytkowania troszkę się przetarło,ale po impregnacji co jakiś czas zachowało się w fajnym stanie, mimo wszystko nie odpowiada mi kolor, latem robimy remont i chcemy kupić w końcu konkretniejsze meble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem ja mam czerwoną skórę naturalną i powiem Ci że nie wyobrażam sobie jasnej! zabrudzenia widać, od czarnych spodni, jeansów, jedzenia pauli itd... czyszczenie dokładne jest wkurzające, nie czyszcze co tydzien bo po każdym czyszczeniu trzeba zaimpregnować... mamy dwie kanapy 3 os. więc troche czyszczenia jest, na czarnej pewnie nie byłoby tak widać, na czerwonej widać brud w rowkach natomiast nie rzuca się to tak w oczy, ale jak czyszcze i wyczyszczę kawałek to różnica straszna! niestety przy dzieciach nie da się utrzymać idealnie w czystości, pewnie coś o tym wiesz 😉 z wypoczynki jestem zadowolona, jest mega wygodny, mamy opcje z relaxem, znajdziesz w necie jak to wygląda 😉 z funkcji korzystamy wszyscy codziennie przy tv 😉 nie wyobrażam sobie teraz bez 😁także ja polecam Ci ciemniejszą przy dzieciakach 😉 podobają mi się jasne ale uważam że mało praktyczne, niezbyt ładnie pewnie wyglądają zabrudzone.... no ale kup jaka Ci się podoba 😉
ps. już planujecie remont w nowym domu?? kurcze ja bym też musiała ściany przemalować, mieszkamy zaledwie 2 lata a ściany w niektórych miejscach wyglądają jakby nie były co najmniej 10 lat malowane 😉 same łapki od Pauli odbite 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja od 6 lat mecze sie z wypoczynkiem w kolorze beżu i to w dodatku z materiału. Niestety nie lubię skórzanych i maz tez . Całe szczęście pokrowce na kanapę mogą zdjać i uprać w pralce, ale juz mnie to tez wkurza . Tez planujemy przed lub po wakacjach remont i zmianę wystroju salonu , kupimy znowu materiał jednak kolor juz nie bez a ciemnoszary , chociaz wiem ze skóra jest praktyczniejsza. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59020609/
Osobiście Emilieem doradzam czarny lub brąz !
A dzieciaki sa super , Sebek paker prawdziwy! Ty go udźwigniesz chudzinko 😉?

A wracając do tematu mebli w koncu kupiliśmy łóżko dla Lili . Dziecko czekało do 12 w nocy aż skończymy skręcać i bedzie mogła w nim zasnąć ! Tylko je posłałam, Położyła sie pod kołderkę i w sekundzie zasnela z uśmiechem na ustach. I teraz sie wszystkim chwali ze ma duże łóżko! Maly wariatek !
A tu efekt, jeszcze w sobote jade dokupić jeszcze jeden materac i jakieś polki na zabawki ! .[URL=http://imageshack.com/f/exPQV5IMj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/537/PQV5IM.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, U nas w przedszkolu był dziś Mikołaj. Milo zachwycony dostał kalendarz adwentowy- czekoladki. Dzisiaj ja go odbierałam, bo chciałam porozmawiać z panią. Musiałam więc jechać pociągiem do Łodzi z Madzią. Kurcze jaki super pociąg u nas jeździ (kolej aglomeracyjna), nowiutki , wygodne fotele, wifi, telewizorek i co najważniejsze niskopodłogowy. Ja oczywiście wpakowałam Madzie w nosidełko, aby móc spokojnie wejść do pociągu a tu takie miłe zaskoczenie. A i jeszcze konduktorka młoda miła uśmiechnięta dziewczyna w ładnym dopasowanym mundurku. Jak miło. Niestety taki Pociąg jeździ tylko w określonych godzinach i nie zawsze mi pasuje.
Panie w przedszkolu bardzo miłe. Powiedziała, że Milo bardzo aktywny, chętnie odpowiada i włącza się do zabaw, jeśli akurat nie chce to słucha, bo jak go spytają o czym była np. opowieść zawsze poprawnie odpowiada. Niestety jest uparty i ma swoje zdanie które wszem i wobec oświadcza. Powiedziała że czasami próbuje się z nimi wykłócać, ustępuje w końcu, ale widać że charakter ma. W sali mają krzesło
'krzesło przemyśleń" na które odsyłają dzieci. Byłam ciekawa czy na nim siedział, bo u nas ta kara nie przeszła, zawsze były krzyki i wyrywanie się.
Mimo ze jest najbardziej uparty dziewczyna nie mogła sobie przypomnieć aby na nim siedział. Mówi, że jest inteligentny i zawsze wie kiedy już przesadził i należy się wycofać. Pisałam wcześniej jak któregoś dnia się zlał trzy razy...oczywiście dyskutowała po którymś razie i próbował jej wmówić że to nie on się zsikał tylko pani.
Natomiast kiepsko u niego z samodzielnością. Już zaczął jeść sam, wiadomo nie robi tego zbyt ładnie ale to już coś i ubieranie tez masakra. Ale to tak jest jak się chce szybko i wyręcza się malucha. Zwalałam to trochę na jego problemy z motoryką, (napiszę kiedyś), ale to jednak w większości wygodnictwo. Cóż będziemy nad tym pracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem witam Cię, fakt możesz mnie nie kojarzyć bo byłam u was krótko i to było jakieś dwa lata temu, jak wróciłam do pracy nie miałam już na nic czasu.
Cudowni Twoi chłopcy, Sebuś waży tyle co moja Magda, a ona 8-go kończy 14miesięcy.
Puki była na cycu była taka okrąglutka, teraz waży tyle somo co w 10 miesiącu. Ale zaczęła chodzić, prze miesiąc chorowała, odstawienie od cyca zrobiło swoje i teraz jest taka smukła drobinka. Miesiączkę dostałam dopiero teraz miesiąc po odstawieniu Magdy, dwa lata bez fajna sprawa.
59 to teraz waga moich marzeń, mimo że jestem dużo niższa od Ciebie 162 i 64kg.
A wszystko przez słodycze, nie mogę się powstrzymać, a było tak dobrze dwa miesiące po porodzie 58.
Jak piszesz o miłości chłopaków to widzę swoich gagatków. Milo całuje i ściska siostrę. Duszenie jak na razie odeszło w zapomnienie, a było ostro. Milo czasami podnosił Magdę za szyję. Całe szczęście dziewczyna ma silną wolę życia i ostro krzyczała.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a u nas nie sprawdzaja nozek! Jak polece do Pl to ja sprawdze ale wyglada ok dlamnie,kolanka proste nozki tez, i ona uwielbia na palcach tanczyc balerinka 🙂 i rowerem smiga wiec Gosiaczek przynajmniej wskazowki mam 🙂
Ewa a u mojej z ubieraniem jest tak. Chciala siama zeby umiec , jak juz umie to mama ubierz... tylko ze skarpetkami ma problem, i jak sie rozbiera glownie bluzeczke albo golf to tak tancuje przy tym bo ciezko 😁 ale uparta. Ale nie chce jej sie!!! butow jej sie nawet chce zdjac! mowie Wam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...