Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam dziewczyny 🙂
I ja sie melduję 🙂J póki co to czesciej czytam forum niz pisze bo duzo na dworku jestesmy z mała i szkoda mi ja tak kisisc w domu.A chciałam sie pochwalic ze super mi spi na dworze 🙂Ogólnie to ja jestem na czerwcówkach bo urodziła sie w czerwcu.Ale tu bede zagladac i jeszcze na brzuszku zeby powspierac nasze dziewczyny co jeszcze nie urodziły.
Miłego dnia Życze i czekamy na reszte tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka współczuje ze nie macie u was pogody 😞U nas póki co jest pogoda w miare to korzystamy i kilka razy dziennie na dworku jestesmy.Wiecej na dworze w sumie jak w domu.Dzis tylko siedzimy w domu bo same dzis jestesmy,maz musiał jechac na Szczecin a moja starsza córka chora.
Darka moze wrotce i u was słonko zawita 🙂Ogólnie rzecz biorac jestes bardzo dzielna bo sama bez faceta i tak dajesz sobie swietnie rade,to tylko chwalic.Nie martw sie Oskar jak dokucza Ci czasem to tylko teraz jest ten najgorszy okres,bo tak od 3 miesiecy to juz raczej jest z górki i coraz lepiej powinno byc.Takze głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się na forum 🙂 Widzę, że niewiele się tu dzieje.
Moja mała Kornelia jest zdrowa i dobrze się chowa. Jest w miarę spokojna i nie sprawia szczególnych problemów 🙂 Urodziła się 22 lipca, ważyła 3030 oraz mierzyła 58cm. Poród był naturalny, rodzinny i wspominam go bardzo pozytywnie.
Najgorsze, co się zaczęło to bóle krocza po porodzie, gdyż miałam nacięte. Ciekawa jestem jak wy dziewczyny znosicie czas połogu? W moim odczuciu niektóre dni są gorsze teraz niż krótko po porodzie, przez co zastanawiam się, czy na pewno rana goi się prawidłowo. Krwawienia są coraz silniejsze.
Chciałam jeszcze dodać, że karmię piersią. Na trzeci dzień miałam jakiś kryzys i piersi były twarde, bolesne... teraz już w miarę opanowałam karmienie, ale mleka mam tak dużo, że wykarmiłabym chyba trojaczki 🙂
Podzielcie się dziewczyny waszymi doświadczeniami i odczuciami. Niech to forum będzie dla nas platformą wymiany informacji i sympatii 🙂
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, koleżanki z brzuszka i nie tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
deyzee dziewczyny napewno się rozkręcą, widzę że tak jak ja miałaś poród naturalny i rodzinny i krocze też miałam nacięte bo Lenka jakoś nie mogła wyjść a była taka malutka 2500g i 48 cm, choć to ja chyba słabo parłam bo ból był okropny, mi nacięta rana się dobrze goi, szwy miałam rozpuszczalne wiec nie jechałam na zdjęcie, na początku krwawiłam ale już tak w 6 dobie mniej teraz to już ma taki kolor żółtawo beżowy, choć czasem czuje takie ukłucie w miejscu nacięcia no ale to chyba normalne i z czasem minie. Ja niestety jak na początku miałam nawał pokarmu tak teraz wręcz odwrotnie, muszę dokarmiać małą 😞 no ale cały czas walczę żeby pokarmu było więcej choć powoli tracę nadzieję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justynko ja już sama nie wiem co lepsze i wygodniejsze, karmienie piersią czy butelką ...ehh

jak karmie butelką to mała upomina się o cycuszka, a czasem karmię piersią i wydaje mi się, że ona nie chce spać bo sie nie najadła :] w tym momencie bałabym się ją zostawić w domku komuś do opieki, bo wydaje mi się że sama butla nie wystarczy, ona chyba zwyczajnie lubi przytulać się do cycuszka... Na razie ciągle, wszędzie jesteśmy razem, no ale kiedyś będe musiała ją zostawić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_1988 jak narazie u mnie najwygodniejsze byłoby karmienie piersią zwłaszcza wieczorami a teraz moja mała je coraz więcej i dziś o 5 musiałam dać jej butelkę bo było mało, i u mnie to samo jak zje butle nawet zostawi czasem jakieś 10ml to chce cyca 🙂 lubi przy nim zasypiać 🙃 i pewnie lubi jego ciepło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...