Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Słonko zagląda do nas w okna, więc samopoczucie wzrasta 😉
Nocka średnia, wczoraj obejrzałam ciekawy film na faktach jak matka dręczyła dzieciaki, ale na psychę siada ☺️ A dzisiaj jeszcze usłyszałam o tym porwaniu 😮
U nas w tamtą zimę była akcja z porwaniem 11-miesięcznej dziewczynki, niestety do dzisiaj nie znaleźli... 🥴 Z tym,że dziecko z patologii,więc bardzo możliwe,że ją sprzedano!
Nawet nie myślę,co przeżywają rodzice w takiej chwili!!! Ja bym zwariowała!

Dzisiaj też pospałam do 12, i czuję się tragicznie. 😮 Jak ja mam się przestawić???
A Olek od rana już dokazuje 😮 Nauczył się pełzać dookoła własnej osi 😁 I gania jak psiak za ogonkiem 🙂 Zajrzę później,bo jakaś niezidentyfikowana woń wyłania się spod papmera... (a na obiad dostał jarzynkę z rybką) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko mnie zadziwia ma drzemki godzinne 😉 rano na drugie śniadanie zjadła kaszkę manną na gęsto 🙂 Dałam jej w niedziele na spróbowanie ziemniaczka z masłem to tak nią wstrząsało jak by wódkę pila 🤪 a dziś na obiad gotowałam pomidorówkę i zanim dałam koncentrat to odlałam troszkę rosołu i dodałam ugotowany ryz z marchewka i było to samo 🤢 a zrobiłam aż 3 słoiczki 🙃 może grudki wyczuła wiec zmiksowałam i zobaczymy czy zje jak wstanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jezu jak moznadziecko wziasc z czyjegos wozka ale to nie tylko na ulicy uwazajcei pozneij w marketach jak nasze dzieciaczki beda same chodzily nie zostawiajcie ich tak nie pozwalajcie samym chodzic bo do dziecka mojej kuzynki podszedl jakis facet i chcial ja zabrac ale ona sie obrocila a facet znikl mala miala wtedy z 2 lata w tym takim zielonym sklepie ogrodnicym nazwy nie umiem ani napisac ani powiedziec hehe 🙂

Wrocilam od kuzynki boze Bartus jest meidzy nimi 7 tyg roznicy Oskar jest mlodszy kg roznicy oskar jest ciezszy a powiem wam ze ten kg robi roznice nio i on jest dluzszy a jak smiga w chodziku masakra ja mojego posadzilam tam ale noki za krotkie i nie wiedzial ze ma isc stal w miejscu i ma 5 zebow 2 na gorze i 3 na dole. Jeju kochane sa te nasze dzieciaczki 🙂

Nio i maly spi teraz juz od 20 min jest wykonczony wiec pewnie bedzie spal z godzine na pewno.

Ooo to posle Adiego po pampersy do carfura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej no ja to jeszcze otrząsnąć się nie mogę jak zobaczyłam tą porwaną Magdę aż się popłakałam kurcze co za świat, już różne myśli chodzą mi po głowie 🥴

emiliaeem
może po prostu mimo wszystko jak zaśniesz o tej 3 to wstawaj tak o 8 i może po paru dniach jak położysz się po 23 to zaśniesz i wszytko wróci do normy 😉

darka powiem Ci ze ja dzwoniłam dzisiaj do żony mojego brata ciotecznego i ona ma 2 miesięczną córeczkę która podczas narodzin miała 4kg a teraz waży 6kg w niedzielę idziemy do nich żeby małą zobaczyć aż ciekawa jestem jaka będzie różnica miedzy nią a Lenką która waży 7,5kg 😜

Lenka śpi mam mam nadzieję że pośpi godzinkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 kupilam kolejne puzzle teraz ma wielki kawal podlogi dla siebie 🙂))) bombowe sa bardzo sie ciesze,ze na nie tu trafilam 🙂
ja tez o tym mysle.....Darka wiesz jak maja porwac to i tak to zrobia...zobacz uderzyl matke i zabral dziecko. Rozumiem obawe ale nie dajmy sie zwariowac. ale wiecie co az mi sie same przeklenstwa cisna na usta na tego TYPA. KKKKKKKKKK...............
Zuzek pojadla jakies warzywka z miechem i spiocha troche, mialysmy dzis gosci....tez mame z dzieckiem, corcia dziewczyny se pogadaly 😁 smieszne jak plakaly to obie jak sie smialy to tez i za raczki sie trzymaly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dziś ruch... 🙃 Ciut jak nie u Palikota 😁 😉

Moje Małe właśnie zasypia ☺️ A maruder taki,że szok 😮 Dziś wydoił na raz jakieś 90 ml herbatki 🙂 Chyba spragniony był bardzo 🙂 I dania resztę owalił,aż usiska Mu się trzęsły 😁
A ja dzisiaj jakbym ćmę połknęła, kręcę się za żerem... 🤔

Darka bo na świecie pedalstwa pełno 😠 Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu 🥴
Godzina 18 to nie czas na spacery z malutkim dzieciątkiem... ☺️ Pogoda jedno, bezpieczeństwo drugie. Bo w dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać! U nas by się wydawało,że mieścina spokojna, ale sama nie mam odwagi wyjść wieczorem chociażby do sklepu 🤨 Ale to mało ważne... Grunt,aby dziecino się odnalazło,a skurwielowi, który to zaaranżował- obciąć jaja! I na rzemyku uwieścić na szyi!

Taka jestem rozgarnięta ostatnio,że wpieprzyłam gdzieś zapasowe klucze i znaleźć nie mogę 😠 Przewaliłam całą chałupę do góry nogami i nie ma 😞 A zamek gerdowski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak przeczytałam o tej dziewczynce to o niczym innym nie moge teraz myśleć....coś strasznego, aż łzy mi się kręcą,na pewno na zamówienie 😞( jak tacy ludzie, którzy to dzieciątko sobie "zamówili" bedą mogli je wychowywać? Zwyrodnialców nie brakuje.

Ach ferie od poniedziałku 🙂)....zamarzyły mi się góry 🙂)

Emiliaem co Olkowi dajesz oprócz "maminego mleczka" , obiadków i deserków? dajesz mu może mleko modyfikowane? bo moja nawet powąchac nie chce 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja byłam dzisiaj z koleżanką w kinie 🙂 film może być ale pod koniec ziewanie mnie dopadło za późna pora jak dla mnie 😉

Kochane widzę że i wami wstrząsnęło to porwanie no ale wcale mnie to nie dziwi, ja uważam tak jak tedit nie dajmy się zwariować choć sama zastanawiam sie nad umieszczaniem zdjęć 🥴 Co do wychodzenia wieczorem to ja nie wychodzę a ta dziewczyna podobno wybierała się do mamy, jej ja mam nadzieję ze ta dziewczynka się znajdzie.

Dobranoc i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja jeszcze podaję kaszkę na mleku modyfikowanym, ale tylko czasami,żeby Mały miał jako takie rozeznanie w smaku... Ale muszę Ci powiedzieć,że rewelacji nie ma, zjada kilka łyżeczek i finito... A mleka sztucznego jeszcze nie próbowałam podawać 🤨

A co robimy z kontami na aguagu? Kasujemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zahasłujcie sobie aguagu 🙂 na jakiś czas ,zawsze możemy sobie podać hasło na nk np, większość ma tam konto ,wiadomość można wysłać 🙂

Strasznie to dziwne, że gościa z małym dzieckiem na rękach nikt nie widział, w głowę zachodzę po co to zrobił, tzn pewnie dla kasy, a może ma załamaną kobietę, bo nie mogą mieć dzieci, świrów niebrakuje .... 🤨
U mnie nie ma problemu, na spacery zawsze z mężem, a tak to 3 kroki od klatki do samochodu ... poza tym ja używam chusty, więc raczej gościu by nie dał rady 🤨 straszne to wszystko ...

zmykam bo mnie mój mały królewicz czaruje z bujaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

ja cały czas Was czytam, gorzej z odpisywaniem, bo Jasiek daje popalić oststnio 🥴 😠
cały czas proszę męża żeby naprawił ten usb co ja spaliłam, ale teraz i tak zdjęć na wszelki wypadek dodawać nie będę. ja nawet nk nie mam i facebooka. nk miałam ale zlikwidowałam, bo mnie wkurzały zaproszenia typu 'najpiękniejsze paznokcie', 'warsztat samochodowy' itp. u nas postępy coraz większe, Jasiek siada juz sam, nie chce leżeć wcale.
Gosdiaczek, zazdroszczę kina. też bym się urwała, chcoćby na spacer do supermarketu ale sama. ale dziecko przy cycu więc ciężko z tym. Mąż długo pracuje, a wolałabym wieczorami z nim nie chodzić.
Megan, jaki ten świat mały - wnuczka znajomego.oby się odnalazła. Trzymaj się dzielnie w tej chorobie, ja też mam znajomego co ma ta chorobę - żyje normalnie, może jakieś leki bierze, nawet nie wiem, ale choroby po nim nie widać.
Emiliaeem, ten Two Oluś cudowny, pooglądałam go na agu, a jego miny to pierwsza klasa.
MajaCh też chciałam te puzzle kupić,ale ponoć są rakotwórcze i się obawiam. Zuza super laleczka.
Darka, Twój Oskar chyba na najwyższym centylu jest.jak nie chcesz żeby tyle przybierał- może nie dosładzaj mu posiłków. mój nie wie co to cukier, najpierw się krzywił, potem załapał.
pózniej napiszę więcej bo Jasiek drze się 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochane 🙂
ja gapa jestem nastepna....nie zlozylam zyczen Paulince ....kochana duzo usmieszkow ,ktore przezwycieza wszystko !
Rose ja tez czytalam ,ze sa rakotworcze...coz moj wybor. Zakladam,ze wiekszosc zabawek jest rakotworcza ale pieniazki duze korporacje zaplacily,zeby bylo Ciiiiiicho...chocby fisher price tak....niby najlepsze jakosciowo,najdrozsze zabawki 🤨
Zobacz z takiej gabeczki jak puzzle sa tez robione maty do yogi, maty do lazienek itd....moze probujac Ciebie przekonac sama zaskpokajam swoje ego...nie wiem sama. Po prostu nie chce az tyle o tym myslec bo mozna zwariowac, wszystko wokol jest teraz grozne, jedzenie na sterydach itd. ehhh temat rzeka....konsumpconizm.
Kinius ja nawet wole z mala wychodzic niz sama bo mnie nikt nie zaczepia, zwlaszcza ciemnoskorzy .....
i cos milego mnie spotkalo dzis rano obudzilam sie o 7.30 i zdalam sobie srawe z tego,ze Zuza nie budzila sie na butle wcale 🙂 wlasnie o 7.30 zaczela mi wolac E E zeby pokazac,ze nie spi i wcale nie krzyczala,ze glodna.Sama jej zrobilam i sobie teraz bajkujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...