Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Witam 🙂
Coś cichutko tutaj pewnie wszystkie jeszcze na brzuszku piszą 🙂
MILEGO DNIA ŻYCZĘ


Przyzwyczajenie do brzuszka zostaje 🙂

w końcu tam wszystko się zaczeło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Joan84 napisał(a):
Ja również witam.chociaż mój synek nie jest tak pobłażliwy i zbytnio mi czasu wolnego nie daje:] mam takie pytanie odnośnie witaminy D.od której doby się ją podaje?bo w Anglii w ogóle nie dają witaminy D ale nie ma przeciwwskazań żeby kupić i dawać ale nie pamiętam od kiedy się daje.witaminę K się tu dostaje raz w szpitalu taką jakby końską dawkę i nie trzeba podawać więcej.Dobrej nocy mamusie ja mykam do mojego czasopochłaniacza 😁
Od 8 doby życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 mój też charczy ale niestety tu w szpitalu nie czyszczą dziecku ani noska ani nie wyciągają wód z buźki.dziś wysmaruje mu klatkę piersiową masełkiem może coś pomoże.miałam dziś wizytę midwife(położnej) i muszę się pochwalić że mój Sebastianek waży już 4070g:] szybko przybrał mi na wadze super,a tak się bałam że mam mało pokarmu 🙃 pozdrowionka mamusie i mam nadzieję że niedługo będziemy już tu wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja się tak przyzwyczaiłam do brzuszka że o tym forum to zapominam 😁 😁 jak Antosia jest już to może coś się zmotywuję do pisania tutaj 🙂
Jo-aneczka cóż za urocza dzidzia w Twoim avatarku czy to Hania?? i owoc sesji?? Jeśli tak to CUDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, tak to moja słodka kruszynka. Jak na nią patrzę to aż czuję... że mi mleko do bimbołów napływa.Taka jest słodka 😘 😘 😘

Myślę, że jak już wszystkie sierpnióweczki urodzą to skoczymy hurtem na to forum. Teraz jeszcze trzeba powspierać duchowo nierozpakowane mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Coraz bliżej żeby się przenieść na to forum 🙂 Ale DZIEWCZYNKI RUSZYŁY Z KOPYTA 😁 😁 😁

zostało 6 nierozpakowanych 😎 czekamy na nie i rządzimy na mamusie.net 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminie moje koleżanki z brzuszka mają problem z rejestracją na mamusie.net
Czy możesz coś z tym zrobić. Forum krzyczy, że taki użytkownik już istnieje albo, że email jakiego używają jest już w bazie danych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po awarii serwera nie wszystko od razu wróciło do normy (serwer był przez weekend instalowany od zera, a wszystko co na nim było, było przywracane z awaryjnych kopii). Do dzisiaj były problemy z automatycznymi powiadomieniami przez e-mail, czyli system nie mógł rozesłać linków aktywacyjnych do świeżo założonych kont.
Dzisiaj do wszystkich powinny trafić zaległe e-maile z linkiem aktywacyjnym.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNNKI 🙂
Udało mi się wreszcie zalogować 🙂
Ja dziś totalnie zwariowany dzień korzystam,że mąż w domu i generalne porządki w całym domku robiłam bo od rana energia mnie roznosi 🙂

Właśnie wróciliśmy ze spacerku nadrobiłam zaległości na brzuszku i teraz mogę już się tu z Wami udzielać przynajmniej jakiś czas dopóki małą się nie obudzi...
Jo aneczko bardzo proszę podpowiedz jakie dawki tych kropelek się podaje. wiem że co 4-6 godzin a po ile kropelek???

No i mam nadzię ,że nasze dwie mamusie wyrobią się z porodami do północy i tym sposobem sierpnióweczki wyrobią się z porodami w sierpniu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...