Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O i dzięki Siehankowa za dobre słowo, ja dziś jakąś schize mam. Te ćwiczenia itp...

marta, dasz sobie rade, w końcu "baba z jajami" z Ciebie 😁
a tego krochmalu faktycznie spróbuje, bo chciałabym zacząć wprowadzać nowe produkty do diety, ale póki wysypka nie zejdzie, to nie moge, bo w razie "wu" to skąd będę wiedziała czy jest na cos uczulony czy nie 😉

No dzięki 🙂

A i jeszcze po kąpieli w tym krochmalu, te najbardziej wysypane miejsca smarowaliśmy alantanem, kremem nie maścią.

ja smaruje całe ciałko kremem specjalnym z Emolium, ale spróbuje też Alantan. A on nie zawiera żadnych sterydów? 😉

Nie to jest nawet krem dla niemowląt, pisze na nim w przypadku pielęgnacji niemowląt sposować przy każdej zmianie pieluchy. Tylko krem nie maść, bo jest też maść Alantan. Krem się nazywa Alantan plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O i dzięki Siehankowa za dobre słowo, ja dziś jakąś schize mam. Te ćwiczenia itp...

marta, dasz sobie rade, w końcu "baba z jajami" z Ciebie 😁
a tego krochmalu faktycznie spróbuje, bo chciałabym zacząć wprowadzać nowe produkty do diety, ale póki wysypka nie zejdzie, to nie moge, bo w razie "wu" to skąd będę wiedziała czy jest na cos uczulony czy nie 😉

No dzięki 🙂

A i jeszcze po kąpieli w tym krochmalu, te najbardziej wysypane miejsca smarowaliśmy alantanem, kremem nie maścią.

ja smaruje całe ciałko kremem specjalnym z Emolium, ale spróbuje też Alantan. A on nie zawiera żadnych sterydów? 😉

Nie to jest nawet krem dla niemowląt, pisze na nim w przypadku pielęgnacji niemowląt sposować przy każdej zmianie pieluchy. Tylko krem nie maść, bo jest też maść Alantan. Krem się nazywa Alantan plus.

oo, to w takim razie zakupie dzis, dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 😘
Norbercik juz lepiej sie czuje 🙂 tylko go troszke katarek meczy. W nocy tez ladnie spal,ale z karmieniem mi sie rozlegulowal 🤨 od razu mi sie humor poprawil 🙂
lydzia a jak z Szymkiem? lepiej mu juz?
aniolek popieram dziewczyny 🙂 nie daj sie,nie mozna byc rownoczesnie idealna matka,zona,sprzataczka i kochanka(a do tego tryskac humorem na zawolanie).I jezeli Krzysiek tego nie rozumie to niech sam sprobuje 😉
ps.musze wkoncu do tego fryzjera isc i cos zrobic z soba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!
wczoraj nie zajrzalam bo Lila caly dzien nie spala...nie marudzila ani plakala tylko lezala i sie rozgladala a jak dluzej nie zwracalam na nia uwagi to robila eeeeeeeeeee 🤪 🤪dzisiaj tez nie spi od rana ale niestety wiecej marudzi...usypia na chwile jak ja przytulam i zaraz sie budzi 🤔a widac ze zmeczona bardzo jest

powiedzcie mi po czym poznac ze dziecko usmiecha sie swiadomie?do tej pory mala usmiechala sie tylko przez sen ale od 3 dni jak nie spi a ja do niej gadam to tez usmieszki sie pojawiaja 🙃 ale nie wiem czy to nie za wczesnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pytanie do mam po cc.bola was kregoslupy?moj strasznie, w sumie to chyba bardziej niz w ciazy...teoria tesciowej- wszystko przez znieczulenie przy cieciu...i ze juz zawsze bedzie mnie bolec a na zmiane pogody to wogole bede wyla 😮 😮 😮 a mi sie wyfaje ze to przez to ze mialam ogromny brzuchol i w ciazy strasznie wyginalam sie do tylu a teraz zmienila mi sie postawa i dlatego boli...jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta, a powiedz mi jeszcze, jakie proporcje mąki ziemniaczanej w stosunku do wody? jak dobrze przygotowac ten krochmal?
Ja mieszałam dwie łyżki mąki ziemniaczanej z pół litra (czasem więcej) zimnej wody. Potem to gotowałam, i taki gorący kisiel wlewałam do wanienki wyplenionej wodą. I w tym kąpałam. Tylko uważaj zeby za bardzo włosów nie myc tym bo będą takie wiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy pozałatwiane, Tosia pospała i w samochodzie i w wózku, spacer zaliczyłyśmy ale wiatr okropny 😞
Teraz od godziny daje koncert pierwszy raz ma chyba mega mocną kolkę bo jeszcze nigdy tak przeraźliwie nie płakała i się nie wyginała....tak mi jej szkoda....myślałam przez chwilę że razem z nią się rozpłaczę.... 😞
Marta powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
pytanie do mam po cc.bola was kregoslupy?moj strasznie, w sumie to chyba bardziej niz w ciazy...teoria tesciowej- wszystko przez znieczulenie przy cieciu...i ze juz zawsze bedzie mnie bolec a na zmiane pogody to wogole bede wyla 😮 😮 😮 a mi sie wyfaje ze to przez to ze mialam ogromny brzuchol i w ciazy strasznie wyginalam sie do tylu a teraz zmienila mi sie postawa i dlatego boli...jak myslicie?


Paninka mnie tez boli kręgosłup często i to w okolicach własnie miejsca gdzie podawali znieczulenie więc tym razem teoria twojej tesciowej (,,NIESTETY,,) 😉 może byc częściowo słuszna choć wątpie, żeby ten ból był taki nie do zniesienia jak ona twierdzi

A wiecie co jeszcze usłyszałam od Krzysia, ze moge się spać wtedy kiedy Oliwka to w końcu się wyspię 😮 😮 😮 😮 Więc ciekawe kiedy miała bym ogarniac mieszkanie, zakupy i obiad 🤢 🤢 🤢 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, a powiedz mi jeszcze, jakie proporcje mąki ziemniaczanej w stosunku do wody? jak dobrze przygotowac ten krochmal?
Ja mieszałam dwie łyżki mąki ziemniaczanej z pół litra (czasem więcej) zimnej wody. Potem to gotowałam, i taki gorący kisiel wlewałam do wanienki wyplenionej wodą. I w tym kąpałam. Tylko uważaj zeby za bardzo włosów nie myc tym bo będą takie wiesz....

dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Mamusie kto płaci macierzyński?? zus czy zakład pracy??


jeżeli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób to ZUS a jeżeli więcej to pracodawca je wypłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, a powiedz mi jeszcze, jakie proporcje mąki ziemniaczanej w stosunku do wody? jak dobrze przygotowac ten krochmal?
Ja mieszałam dwie łyżki mąki ziemniaczanej z pół litra (czasem więcej) zimnej wody. Potem to gotowałam, i taki gorący kisiel wlewałam do wanienki wyplenionej wodą. I w tym kąpałam. Tylko uważaj zeby za bardzo włosów nie myc tym bo będą takie wiesz....

dzięki 🙂

Ja włoski opłukiwałam czystą wodą z garnuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Mamusie kto płaci macierzyński?? zus czy zakład pracy??


jeżeli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób to ZUS a jeżeli więcej to pracodawca je wypłaca.

i on też jest 100 %płatny??

Macierzyński zawsze jest 100% płatny. Bez względu na to kto go wypłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):


A wiecie co jeszcze usłyszałam od Krzysia, ze moge się spać wtedy kiedy Oliwka to w końcu się wyspię 😮 😮 😮 😮 Więc ciekawe kiedy miała bym ogarniac mieszkanie, zakupy i obiad 🤢 🤢 🤢 🤢 😮

to śpij z OLIWKĄ a on jak bedzie mial pretensie, ze nie ugotowane to powiedz ze skorzystalas z jego
propozycji 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Mamusie kto płaci macierzyński?? zus czy zakład pracy??


jeżeli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób to ZUS a jeżeli więcej to pracodawca je wypłaca.

i on też jest 100 %płatny??

Macierzyński zawsze jest 100% płatny. Bez względu na to kto go wypłaca.

dopytuje bo wg paska dostalam podwyzke a wyplata normalna 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Mamusie kto płaci macierzyński?? zus czy zakład pracy??


jeżeli pracodawca zatrudnia mniej niż 20 osób to ZUS a jeżeli więcej to pracodawca je wypłaca.

i on też jest 100 %płatny??

Macierzyński zawsze jest 100% płatny. Bez względu na to kto go wypłaca.

dopytuje bo wg paska dostalam podwyzke a wyplata normalna 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Macierzyńsli jest liczony jako średnia z ost. 12 miesięcy. i tak wypłacany przez okres 20 tyg. więc nie uwzględnia ci ostatniej podwyżki.

Albo się mylę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malstep napisał(a):
Witam mamusie
Mam szybkie pytanko,czy mogę waszym zdaniem wziąśc APAP kiedy karmie piersią?
Strasznie boli mnie ząb,a dentysta dopiero jutro,i nie wiem czy dam radę wytrzymac bez niczego,ale nie wiem też czy Frankowi nie zaszkodzi 🤢[/quote
na bank mozesz panadol ale apap to nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Witam mamusie
Mam szybkie pytanko,czy mogę waszym zdaniem wziąśc APAP kiedy karmie piersią?
Strasznie boli mnie ząb,a dentysta dopiero jutro,i nie wiem czy dam radę wytrzymac bez niczego,ale nie wiem też czy Frankowi nie zaszkodzi 🤢

tak paracetamol można stosować doraźnie, jeśli czujesz duży ból lub masz wysoką goraczkę. Wtedy nakarm Frania najlepiej z dwóch piersi, żeby był najedzony, łyknij tabletkę i przez 2-3 godz. od łyknięcia nie karm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...