Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Pati zdziwiłas mnie, ze śpisz nawet z drugim pokoju.
Ja tez jestem chora, mam katar i ciągle mi cieknie i kicham, ale ja ją karmie piersia.
I niestedy przytulam i całuję jakos nie moge tego nie robić, ale wiem, że podczas choroby organizm mój automatycznie wytwaza wiecej przeciwcial i zwieksza sie tez ich dawka w pokarmie wiec chroni przed groznymi zarazkami.
Oczywiscie nie kicham na nia i jak jest maz to jemu ja daje wiecej i wietrze czesto pokoj, ja biore rutinoskorbin i apap to wszystko, mysle, ze samo przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
a ktore biedronkowe sa dobre? bo sa chyba 2 rodzje pampersow dada?

są 2 rodzaje? byłam przekonana że 1 😉 w takim razie musze zapytac siostry, bo ona używa dla swojej córci 🙂

Wydaje mi sie, ze sa jedne ja kupilam na probe dada premium i uwazam ze prawie niczym sie nie roznia od pampers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki madzia 🙂 wiesz, ja to tylko chodze i pstrykam mu fotki jak nie aparatem to telefonem 😁 moja siostra robiła to samo i od małego jej już 14miesięczna córa, jak tylko widziała aparat czy telefon to od razu sie szczerzyła 😁
a szymek ssie kciuka 🤪 ale czadowo to wygląda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki
Mąż śpi :-) dziecko śpi :-) obiad się gotuje a ja mam troszkę wolnego 🙂
Muszę poprasować ciuszki maluszka i męża ale to może wieczorem ogarnę.
Weekend u nas spokojnie minął z jednymi odwiedzinami znajomych, a jutro mojego skarba przyjdą zobaczyć koleżanki z pracy 🙂 Na szczęście goście za bardzo go nie noszą więc nie ma jak się przyzwyczaić.
Pisałyście o zastrzykach przeciwbólowych w tyłek... moja koleżanka miała 11 mies temu cc i do tej pory ma siniaka po takim zastrzyku ☺️
Miłego dnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
dzieki madzia 🙂 wiesz, ja to tylko chodze i pstrykam mu fotki jak nie aparatem to telefonem 😁 moja siostra robiła to samo i od małego jej już 14miesięczna córa, jak tylko widziała aparat czy telefon to od razu sie szczerzyła 😁
a szymek ssie kciuka 🤪 ale czadowo to wygląda 🤪


do tej pory ssał piąstkę ale dzisiaj udało mu się zassać kciuka i tak z nim zasnąć 🙂 A smoka do tej pory nie chce trzymać w buzi, jak mu włożę to za kilka sekund wypluwa zniesmaczony i niepocieszony tym ze z niego nic nie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
dzieki madzia 🙂 wiesz, ja to tylko chodze i pstrykam mu fotki jak nie aparatem to telefonem 😁 moja siostra robiła to samo i od małego jej już 14miesięczna córa, jak tylko widziała aparat czy telefon to od razu sie szczerzyła 😁
a szymek ssie kciuka 🤪 ale czadowo to wygląda 🤪


do tej pory ssał piąstkę ale dzisiaj udało mu się zassać kciuka i tak z nim zasnąć 🙂 A smoka do tej pory nie chce trzymać w buzi, jak mu włożę to za kilka sekund wypluwa zniesmaczony i niepocieszony tym ze z niego nic nie leci.

to i lepiej, że nie chce smoka, nie będzie pózniej problemu z odzwyczajaniem 😉 a Ksawierowi też smoczek się już zaczyna nudzić, używa go tylko do zasypiania, a jak zasnie to zaraz wypluwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
dzieki madzia 🙂 wiesz, ja to tylko chodze i pstrykam mu fotki jak nie aparatem to telefonem 😁 moja siostra robiła to samo i od małego jej już 14miesięczna córa, jak tylko widziała aparat czy telefon to od razu sie szczerzyła 😁
a szymek ssie kciuka 🤪 ale czadowo to wygląda 🤪


do tej pory ssał piąstkę ale dzisiaj udało mu się zassać kciuka i tak z nim zasnąć 🙂 A smoka do tej pory nie chce trzymać w buzi, jak mu włożę to za kilka sekund wypluwa zniesmaczony i niepocieszony tym ze z niego nic nie leci.

to i lepiej, że nie chce smoka, nie będzie pózniej problemu z odzwyczajaniem 😉 a Ksawierowi też smoczek się już zaczyna nudzić, używa go tylko do zasypiania, a jak zasnie to zaraz wypluwa...


Hi, hi, ale za to pojawi się problem z odzwyczajaniem od ssania kciuka. A to jest 100 razy trudniejsze. Wierzcie mi, wiem coś o tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Ksawier dzisiaj jest tak grzeczny, że skusiłam sie na upieczenie mega szybkich kokosanek 😁 własnie pieką sie w piekarniku i juz sie nie mogę doczekać jak będę sie nimi zajadac 😜

ale ci dobrze
u nas zawsze poniedzialki kiepskie sa, nie mam czasu nawet odgrzac sobie obiadu 😞
maz sie smieje ze ona urodzila sie w poniedzialek i dlatego takie kiepskie moze cos w tym jest, ale w sumie nikt chyba nie lubi poniedzialkow.
Pranie zrobilam rano i nawet nie mam czasu jego wywiesic mala spi mi tylko po kilka minut, eh co za dzien czekam tylko na meza, bo nawet sie nie ubralam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Ksawier dzisiaj jest tak grzeczny, że skusiłam sie na upieczenie mega szybkich kokosanek 😁 własnie pieką sie w piekarniku i juz sie nie mogę doczekać jak będę sie nimi zajadac 😜

ale ci dobrze
u nas zawsze poniedzialki kiepskie sa, nie mam czasu nawet odgrzac sobie obiadu 😞
maz sie smieje ze ona urodzila sie w poniedzialek i dlatego takie kiepskie moze cos w tym jest, ale w sumie nikt chyba nie lubi poniedzialkow.
Pranie zrobilam rano i nawet nie mam czasu jego wywiesic mala spi mi tylko po kilka minut, eh co za dzien czekam tylko na meza, bo nawet sie nie ubralam.


Jolu ja miałam tak wczoraj i do południa chodziłam w piżamie 🙂 A dziś jak mąż jest w domu to i dziecko smacznie śpi... złośliwość losu he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ulala napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Ksawier dzisiaj jest tak grzeczny, że skusiłam sie na upieczenie mega szybkich kokosanek 😁 własnie pieką sie w piekarniku i juz sie nie mogę doczekać jak będę sie nimi zajadac 😜

ale ci dobrze
u nas zawsze poniedzialki kiepskie sa, nie mam czasu nawet odgrzac sobie obiadu 😞
maz sie smieje ze ona urodzila sie w poniedzialek i dlatego takie kiepskie moze cos w tym jest, ale w sumie nikt chyba nie lubi poniedzialkow.
Pranie zrobilam rano i nawet nie mam czasu jego wywiesic mala spi mi tylko po kilka minut, eh co za dzien czekam tylko na meza, bo nawet sie nie ubralam.


Jolu ja miałam tak wczoraj i do południa chodziłam w piżamie 🙂 A dziś jak mąż jest w domu to i dziecko smacznie śpi... złośliwość losu he he

Założylam spodnie bo mala zasnela na chwile powiesilam pranie ja wracam a ona nie spi i znow ja bujam eh... ale ula ty do poludnia chodzilas a juz jest po 15
juz nie mowie o jakis spacerze, w sumie katar mnie meczy wiec dzis sobie darujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Dzień dobry
Dopiero Was nadrobiłam, u nas dziś ( podałam espumisan ale póki co nic to nie zmieniło.
Pampersów ja używam dada lub gaga, dada jednak milsze w dotyku, o becikowe jeszcze nie złożyłam bo do warszawy po zaswiadczenie musze jechać i to z małą pociagiem

Diviana pospiesz się dopóki jest jeszcze ciepło, bo jak nadejdą chlody to wogole nie bedzie ci sie chcialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):

Założylam spodnie bo mala zasnela na chwile powiesilam pranie ja wracam a ona nie spi i znow ja bujam eh... ale ula ty do poludnia chodzilas a juz jest po 15
juz nie mowie o jakis spacerze, w sumie katar mnie meczy wiec dzis sobie darujemy.


Jola, to może pomyśl nad huśtawką - bujaczkiem. U nas w chwilach krytycznych sprawdza się świetnie 😉 Będziesz przynajmniej miała czas na załatwienie potrzeb fizjologicznych i ubranie się. A jak Emilka upodoba sobie huśtanie to może nawet obiad małżowi ugotujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...