Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzien dobry kobietki 😘
my po ladnej nocce,jak zjadl o 16:40 to usnal o 19 i sie dopiero o 0:30 obudzil 🤪 a potem o 5 i 8 🙂
teraz zjadl i mi sie chichra przez sen na kolanach 😁 😁 ja popralam w recach bo pralka sie sama nie naprawi a musimy jechac najpierw podbic karte gwarancyjna i dopiero wezwac serwis 🤨
siehankowa rozlozylas mnie na lopatki z ta instrukcja 😁
ann bidulko zdrowiej szybciutko 😘 😘 😘 😘 😘 😘
paninka uff uspokoilas mnie z ta kupka bo juz zaczelam sobie wmawiac ze cos nie tak 😜 😉
i najwazniejsze aniolku SUPERRRR!!!! ze juz w domciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek,ależ tu wesoło od rana 🤪 🤪 🤪
aniołku cieszę się że już po wszystkim i jesteście w domku 😆
siehankowa haha co do instrukcji to najlepiej po ciepłej kąpieli,bo skóra miękka i tylko tyle ile się da 😁
anya jaką masz piękną księżniczkę w awatarku
ann
dużo zdrówka
Marta zawsze można spróbować jak dwulatek śpi 😉 😉 😉 chociaż mój akurat nie codziennie drzemie niestety
Daniela dzięki za gratulki hihi 😎 - spróbuj Tosi dawać Bio gaję albo dicoflor to są probiotyki i pomagają na brzuszek
a my po wczorajszej wizycie u terapeuty niespokojny wieczór miałyśmy 😞 i nie wiem czy to po tych ćwiczeniach????niby nie potrzebuje rehabilitacji a wczoraj wygniotła mi Tosię aż ta stękała strasznie,a w domu płacz i niepokój ech... i bądź tu mądry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, a ja mam do ciebie pytanie w związku z karmieniem.
Czy ty tak z dnia na dzień przeszłaś na mm czy stopniowo odstawiałaś Lilkę od piersi?
I jak na to zareagowały twoje bimboły?
Pamiętam, że pisałaś o braku mleka w jednej piersi, ale co z drugą?
I po jakim czasie mleko zupełnie przestało ci napływać do piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Panie Adminie śpieszę z informacją, że moje koleżanki jolajola81, Inez, Anya, brunia86 mają problem z wejściem na forum wyskakuje informacja it works!
Bardzo prosimy o Pomoc w tej sprawie 🙂


ja tak mialam wczoraj przez pol dnia 😲
jo-aneczka co do naplywania mleka,ja nawet raz nie dostawialam Norberta do cycka a do tej pory jak zcisne sutek to mleko poleci.Bardzo malo bo kilka kropelek ale jednak.Bromergonu tylko dwie tabletki wzielam bo mi sie strasznie w glowie kolowalo.Do tego stopnia ze balam sie malego na rece wziac.I odstawilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka przez kilka dni dawalam Lilce piers a potem mm ( mialam nadzieje ze teherbatki odciaganie i ona podtrzymaja laktacje) jak stwierdzilam ze to nie ma wiekszego sensu to ostatni raz dalam jej cyca ( tak na pozegnanie) a pozniej juz tylko butelke.w jednej piersi nic nie bylo, w drugiej jeszcze jakis czas gromadzilo sie mleko ale nie musialam brac tych tabletek o ktorych piasaly dziewczyny ani nawet odciagac, jak zaczynal mnie bolec to chwilke pomasowalam polecialo kilka kropel, teraz po dwoch tyg jak scisne to kropelka strasznie gestego jak smietanka bialego mleka poleci ale nie bola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
moniczek napisał(a):
anya jaką masz piękną księżniczkę w awatarku

moniczek, anya ma królewicza 😉


☺️ ☺️ ☺️ chodziło mi o Haneczkę ann - rany 😮 hihi znaczy pomyliłam mamunie 😜
Nasze dzieciaczki wszystkie śliczne zresztą 😎 a co 😎
my dzisiaj idziemy na kontrolę bioderek i spokój od lekarzy na miesiąc uff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Panie Adminie śpieszę z informacją, że moje koleżanki jolajola81, Inez, Anya, brunia86 mają problem z wejściem na forum wyskakuje informacja it works!
Bardzo prosimy o Pomoc w tej sprawie 🙂

w ostatnich dniach pracuję nad zabezpieczeniem strony przed taką sytuacją, jaka miała miejsce miesiąc temu (strona była wówczas niedostępna przez 2 dni!), dlatego te osoby, którym wyświetla się informacja "It works!" odpowiada serwer zapasowy - awaryjny. To jest przejściowa sytuacja, która potrwa od kilku do kilkunastu godzin.
Związane jest to z konfiguracją właśnie tego awaryjnego serwera.
Może niech spróbują wpisać adres strony z "www." na początku, lub bez "www." (jeśli podawały z www). Daj znać czy to im pomogło. Mam nadzieję, że tak się dzieje tylko u kilku osób i problem szybko się rozwiąże.

Przed chwilą wprowadziłem jeszcze jedną zmianę. Teraz teoretycznie powinien pojawiać się im inny komunikat. Bardzo proszę, dajcie znać co im się pojawia; czy nadal "It works!" ? Jeśli coś innego, to jest szansa, by przełączyć te osoby na właściwy serwer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
U nas nocka ładna ale ranek nie za bardzo fajny, bo już 2 czy 3 raz małego brzuszek bolał, prężył się i nie mógł zrobić kopki. Zastanawiam się jakie mogą być tego przyczyny, bo jem to co do tej pory. Teraz bidulek też się męczy...
Ja piję 2x dziennie 1 szkl koperku, a może powinnam zacząć podawać mu herbatkę z koperku?
Jak myślicie???
jeśli tak to jaka ilość podawać takiemu maleństwu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie 🙂

Chwilę mnie nie było bo u nas intensywny czas wizyt nastał
i też kryzys samopoczucia mnie dopadł 😞

W poniedziałek byliśmy na wizycie u neurologa
i nasz Niuniu niestety ma problemy z rozwojem ruchowym.
Część odruchów jest zniekształcona, występują drgania...
wszystko to jakby postępuje wolniej i napięcie mięśniowe jest zbyt niskie.
Zalecenia: mamy podawać witaminę B6 i kontrola za miesiąc,
no i szczepienia odłożone na razie na miesiąc.

Dziś byliśmy zaszczepić Meciejkę na samą żółtaczkę- był bardzo dzielny!
No i pediatra go jeszcze oglądnęła i stwierdziła,że nie ma co czekać
bo jest też asymetria i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację.
Oby terminy były sensowne...

I mam mega dołek 😞
Wiem,że to nie koniec świata i że wszystko się ładnie wyrówna
ale jakoś mi tak źle...ehh

Na pocieszenie USG bioderek wyszło idealnie-aż Pan Doktor się zdziwił, że tak ładne u chłopca 🙂
I z brzuszkiem dużo lepiej - to jednak nie kolka 🙂

Zaraz poczytam co u Was 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Panie Adminie śpieszę z informacją, że moje koleżanki jolajola81, Inez, Anya, brunia86 mają problem z wejściem na forum wyskakuje informacja it works!
Bardzo prosimy o Pomoc w tej sprawie 🙂

w ostatnich dniach pracuję nad zabezpieczeniem strony przed taką sytuacją, jaka miała miejsce miesiąc temu (strona była wówczas niedostępna przez 2 dni!), dlatego te osoby, którym wyświetla się informacja "It works!" odpowiada serwer zapasowy - awaryjny. To jest przejściowa sytuacja, która potrwa od kilku do kilkunastu godzin.
Związane jest to z konfiguracją właśnie tego awaryjnego serwera.
Może niech spróbują wpisać adres strony z "www." na początku, lub bez "www." (jeśli podawały z www). Daj znać czy to im pomogło. Mam nadzieję, że tak się dzieje tylko u kilku osób i problem szybko się rozwiąże.

Przed chwilą wprowadziłem jeszcze jedną zmianę. Teraz teoretycznie powinien pojawiać się im inny komunikat. Bardzo proszę, dajcie znać co im się pojawia; czy nadal "It works!" ? Jeśli coś innego, to jest szansa, by przełączyć te osoby na właściwy serwer.

Ja już się zalogowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
admin napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Panie Adminie śpieszę z informacją, że moje koleżanki jolajola81, Inez, Anya, brunia86 mają problem z wejściem na forum wyskakuje informacja it works!
Bardzo prosimy o Pomoc w tej sprawie 🙂

w ostatnich dniach pracuję nad zabezpieczeniem strony przed taką sytuacją, jaka miała miejsce miesiąc temu (strona była wówczas niedostępna przez 2 dni!), dlatego te osoby, którym wyświetla się informacja "It works!" odpowiada serwer zapasowy - awaryjny. To jest przejściowa sytuacja, która potrwa od kilku do kilkunastu godzin.
Związane jest to z konfiguracją właśnie tego awaryjnego serwera.
Może niech spróbują wpisać adres strony z "www." na początku, lub bez "www." (jeśli podawały z www). Daj znać czy to im pomogło. Mam nadzieję, że tak się dzieje tylko u kilku osób i problem szybko się rozwiąże.

Przed chwilą wprowadziłem jeszcze jedną zmianę. Teraz teoretycznie powinien pojawiać się im inny komunikat. Bardzo proszę, dajcie znać co im się pojawia; czy nadal "It works!" ? Jeśli coś innego, to jest szansa, by przełączyć te osoby na właściwy serwer.

Ja już się zalogowałam 😁

u mnie też już wszystko ok 🙂 tylko wczoraj miałam problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie,
czy zdarza się Waszym Maluchom krztusić własną śliną?
Bo nasz Niuniu od kilku dni zaczął się ślinić dziś w czasie snu zakrztusił się (chyba) nią
aż się obudził...
Trochę się przestraszyłam,że może to być niebezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek super że wszystko się udało 🤪
Ann dużo dużo zdrówka 😘 😘
My już po święcie ziemniaka 😉 zakupy zrobione, pranie powieszone, teraz gotują się zupki....Tosia super śpi, oj odpukać.....
Evelina a Twoja mała ma problemy z brzuszkiem?? może coś jej szkodzi z twojej diety i stąd te ciągłe płakanie ??

Tutaj Tosia w swoim bujaczku:



I Gabi jako Królowa Ziemniaków 😁 😁 z królem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...