Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

U nas dzisiaj Tosia ma problemy ze spaniem 😞 Przysypia na 10-15min góra 30min i się wybudza, marudzi, płacze....wcześniej ją pierdzioszki męczyły a teraz to nie wiem co.....chyba dalej to samo 😞 Na dwór bym poszła, mąż drzewka owocowe sadzi ale już mi się nie chce jej ubierać....ooo wlasnie przysypia może pośpi dłużej.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz do GOPSu pojechal dzisiaj i co?becikowe pod koniec miesiaca bedzie dopiero 😞
eh...
skarbus usnal,tak mi go szkoda jak przypomne sobie to szczepienia 😞 😞
a raczki juz ssie,nie dlugo pewnie bedzie kciuka ssal,kurde u dzieci mojej siostry to wszystko jakos pozniej sie zaczynalo 😮
siehankowa pediatra wziela malego na rece i od razu powiedziala "o widze ze jeden boczek sobie upodobalismy" 😲 ale nie ma napiecia miesniowego,mam tylko pilnowac zeby "uzywal" tez drugiej strony 😁 dlatego tez prosze o ta fotke ☺️ ☺️
maly sie przekrecil na lezance na boczek i glowka na brzuszku przekrecal a pani doktor "o prosze jak juz sobie facet daje swietnie rade" 🤪 😁
wazy 4780kg i ma teraz 61cm 😉
lydzia ale masz przystojniaczka 🙂
ja tez musze ta przytulanke namowic bo Norbi teraz bez pieluszki ani rusz przy usypianiu to niech ma cos fajniejszego 😉 tylko jakie wymiary wziac??
musze wizyte u gina zamowic bo maz z samego rana mi przypomnial ze 6 tygodni dzisiaj minelo 😁 😁 😁 😁
paloma duzo dobrego dla was 😘 😘
i juz po spaniu........ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare moja Nadie kilka dni ssie piąstkę, albo kciuka 🙂 ktoś pisał,że w ten sposób poznaje swoje ciało 🙂 Co do zabezpieczenia była mowa juz o tym kilkakrotnie 🙂 Ja biorę cerazettę
łydzia mały był po prostu zajebiście odpieprzony 🙂
Daniela podrzuć linka gdzie kupiłaś tego hipcia mi też się spodobał i zamówię Niuni 🙂
Aniołku bardzo bym chciała,żeby wreszcie Twoja niuńka zaczęła ładniej spać, a Daniela Twojej Tosi żeby kolki, bączki i wszelkie dolegliwości brzuszkowe przeszły... 😘

A i wiecie co podałam Nadii dziś koperek bo nie mogła zrobić kupki i wypiła może z 60 albo 70 a za 5 godzin czyli dosłownie przed chwilą tak się usrała,że szok....musiałam pranie wstawić 🙂
No i skoro wszystki dzieciaczki mają szmatki przytulanki to i ja muszę koniecznie coś zamówić 🙂 jak znajdziektóraś gdzieś jaką fajną prosze linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie sliczne dzieciaczki 🤪 🤪 🤪

my bylismy w mopsie i za trzecim ( ! ) razem wkoncu wszystkie papierki panu odpowiadaly 🤪 🤪 wiec mamy juz z glowy...becikowe mamy dostac do 25, ten drugi tysiac w listopadzie...albo grudniu ( tak mi pan powiedzial) lilka spi na dworze. a z tym miejscem spania to noce spi w lozeczku ale ona wogole jak jest spiaca to usypia wszedzie, na kolanach rekach w lozku nosidelku w kazdej pozycji 😁 😁 😁 😁

a co do zabezpieczenia to ja jak tylko moge to wymiguje sie od figli...na razie mi sie udaje ale wiem ze dlugo tak sie nie da 😉 ale wogole mnie nie ciagnie na razie ☺️, poza tym jeszcze czasem mam plamienia no ale mysle ze wkoncu wszystko wroci do normy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ja przytulankę kupiłam na szafa.pl od osoby prywatnej
tu masz link do innej http://szafka.pl/c445006-szmaciana-przytulanka.html

Justyna mój też się mnie pyta non stop no kiedy i kiedy a ja jakoś ochoty nie mam 🤢 🤢 Jak Norbi po szczepieniu? Moja Tosia dzisiaj bardzo niespokojna i chyba kupie jej herbatkę na trawienie....skoro u Pati podziałało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela jak tak ciebie czytam codziennie to u was zawsze się coś dzieje jak nie kolka to coś innego i cieżo temu zaradzić 🤢 rany jak ja bym tak miała nie wiem czy ta moja cierpliwość by sie nie skończyła. Tak się cieszę, że mojej nic nie dolega chociaż ostatnio ten katar, ale juz jej przeszło tylko te chrumkanie czasem, jak to ktoś określił ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola chrumkanie jest dzielem danieli pozwolilam sobie uzyc tego okreslenia u pani doktor 😜
daniela Norbert jest nie spokojny ale taki bardzo przytulny,tzn jak sie moze przytulic do mamusi czy tatusia to juz nie placze i usypia.
co do tego gwalcenia:bardzo chce ale sie boje ze znowu bedzie kinder niespodzianka i wole poczekac na dobre zabezpieczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
daniela jak tak ciebie czytam codziennie to u was zawsze się coś dzieje jak nie kolka to coś innego i cieżo temu zaradzić 🤢 rany jak ja bym tak miała nie wiem czy ta moja cierpliwość by sie nie skończyła. Tak się cieszę, że mojej nic nie dolega chociaż ostatnio ten katar, ale juz jej przeszło tylko te chrumkanie czasem, jak to ktoś określił ostatnio.


mi tez strasznie szkoda Danieli i Tosienki 😞 az mi czasem glupio jak ja sie przejmuje jakimis glupotami a u Was naprawde bywa ciezko 😘i z calego serca Ci zycze zeby wasza problemy sie skonczyly 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
a my wrócilismy ze spacerku,bylismy tez przy okazji na zakupach,kupiłam Filipowi rajstopy,bo czas chyba je zakładać 🙂

Ja kupiłam w C&A 3 pary za 19 zł

to bardzo tanio,niestety u mnie nie ma takiego sklepu i kupiłam w tesco dwie pary za 25 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola to szczęściara jesteś tylko pozazdrościć 🙂 a powiem Ci że Tosia w porównaniu do Gabi to Aniołek....Gabrysia to dopiero miała kolki.....wieczne noszenie na łapkach....bujanie w wózku....pobudki nocne bardzo częste i mega płacz....oj jak sobie przypomnę to aż ciarki mnie przechodzą.....
Paninka jaki fajny misio w avatarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...