Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

brunia86 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka Twoje teksty sa najlepsze powinnas kabaret stworzyc 🙂
U nas mąż postanowił zamówić n telewizje przyjechał kurier przywiózł dekoder ale nie przywiózł anteny a dekoder 0 zł za to za antene zapłaciliśmy a nie ma, wiec dzwonie do nich zła i pisze z mezem o postepach poszukiwania anteny na co w koncu mąż do mnie "powiedz im że mąż wystawi tyłek przez okno i bedziemy odbierac ale ja chciałabym ogladac telewizje tez jak meza w domu nie ma" no tak mnie tym rozbroił ze mi zlośc przeszła


Ty się kochana nie przejmuj jak męża nie będzie to cycka za okno wystawisz i też sygnał odbierzesz 🤪


No i znowu sobie wyobraziłam ta sytuację 😁 😁 😁 😁 😁 DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA POPRAWĘ HUMORU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Kornelka Twoje teksty sa najlepsze powinnas kabaret stworzyc 🙂
U nas mąż postanowił zamówić n telewizje przyjechał kurier przywiózł dekoder ale nie przywiózł anteny a dekoder 0 zł za to za antene zapłaciliśmy a nie ma, wiec dzwonie do nich zła i pisze z mezem o postepach poszukiwania anteny na co w koncu mąż do mnie "powiedz im że mąż wystawi tyłek przez okno i bedziemy odbierac ale ja chciałabym ogladac telewizje tez jak meza w domu nie ma" no tak mnie tym rozbroił ze mi zlośc przeszła


Ty się kochana nie przejmuj jak męża nie będzie to cycka za okno wystawisz i też sygnał odbierzesz 🤪


Chyba z Alą zwisającą na tym cycu 🙂


😁 😁 Zagłuszając przy okazji odbiór konkurencji 😁 Nic tylko własną działalnośc otworzyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
My po wizycie i spacerku 😞
u lekarza ok 🙂 Marysia waży 5,800 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
poszłabym na jeszcze jeden spacer ale drugi raz wózka nie wyniosę na 4 piętro 😞

Współczuję Ci wnosić wózek na 4 piętro. Ja na szczęście mieszkam na 1-szym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my tez 3 godziny spacerowalysmy, lilka caly czas spala, teraz zjadla i znowu ziewa 😮 🙃 i intensywnie oglada swoj paluszek 🤪

brunia86 Lilka zjada 150 co 4 godziny w dzien , czasem jak jej sie poprzestawia to 120 co 3 godziny, w nocy spi dluzej. w dzien ja wybudzam po 4 godzinach i daje jest bo czasami zapomina o glodzie 🙂 a ta pielegniarka masakra...szkoda ze ja nie moge zrobic jej zastrzyku...dlugo by go pamietala 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq mi to się wydaje że to chyba nie dobrze dla kręgosłupa takie wczesne siadanie.
Młody chyba ma sie lepiej bo wciągnął 120 mleczka beknęło mu się jak krowie po liściach, pogurzył troche i teraz śpi jak aniołek 🙂)
Ale idę jutro do przychodni złożyć skarge i zmienić przychodnie bo nie naraże na to młodego po raz drugi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
moniq mi to się wydaje że to chyba nie dobrze dla kręgosłupa takie wczesne siadanie.
Młody chyba ma sie lepiej bo wciągnął 120 mleczka beknęło mu się jak krowie po liściach, pogurzył troche i teraz śpi jak aniołek 🙂)
Ale idę jutro do przychodni złożyć skarge i zmienić przychodnie bo nie naraże na to młodego po raz drugi 😠


BRAWO masz oklaska za odwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
moniq a po czym wnosisz ze ona chce siedziec? jak to mozna rozpoznac? sorry moze to glupie pytania ale ja nie wiem jak wyglada nauka siadania u maluchow ☺️

w cale nie głupie pytanie 🙂
jak leży to już mocno się sama dzwiga, podnosi główkę mocno do góry a jak ją chwycę za obie rączki to od razu chce siadać!!! pare razy jej pozwolę bo biedna aż płacze jak jej nie pozwolę na chwilę siąść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq ja Ci odradzam robienie takich doswiadczen.Dziecku w ogole nie mozna nawet juz starszemu dawac raczek do siedzenia. Musi samo usiasc bez pomocy tak samo jak sie dziecka nie prowadza za raczki albo samo zancznie chodzic albo mu nie pomagamy. Ortopedzi krytykuja tez chodziki to bardzo niekorzystnie wplywa na kregoslup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No moje dużo śpi. Ja wyczytałam w tej Zaklinaczce żeby wprowadzic rutyne i się sprawdza u nas.
Tzn. spanie-jedzenie -45min do godz zabawa czyli gadamy sobie albo kłade go na mate i znowu tak z 2h-2,5h spanie i tak wkółko. Teraz to nawet jak nie chce żeby spał (jak wczoraj na randke go wziełam) to i tak zasypia 😁
Ale musze go zwykle odłożyć w jego miejscówke (czyt sofa ) i dać mu pieluszke na policzek i sam zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...