Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY 🙂
Co tam u Was słychać?? wczoraj była tak piękna pogoda, że praktycznie cały dzień spędziłyśy na polku 🙂 Jeżeli chodzi o nocki to takie uwielbiam 🙂 🙂 🙂 malutka przespała calutką pięknie jak zasnęła ok21 to po północy karmienie i przebranie a potem ok 4-5 karmienie no i jak tatuś wrócił z pracy( po6) lekkie przebudzenie 🙂 oczywiście spała ze mną w łóżku 🙂
I doszłam do wniosku,że chyba nie będę miała problemu z nauką spania w łóżku 🙂jak przyjdzie na to czas 🙂
MIŁEGO DNIA I ZDROWIA DLA CHOROWITKÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczynki 🙂)
Wczoraj miałam dzień płaczu 😜 Wpadłam w histerie i wykrzyczałam mojmu m że mnie nie rozumie. Ze idzie sobie do pracy a ja zostaje i jak jest taki dzien jak wczoraj był(młody był marudny) to nawet do kibelka nie moge iść. A on przychodzi i by chciał zebym uśmiechnięta była.Mówie Wam szlochałam i biedny chłopina nie wiedział co robic i co sie stało 😁 bo od drzwi go zaatakowałam
😁To pewnie dlatego że wreszcie okres dostałam a ja zawsze przy okresie płaczliwa jestem hehe a że dawno nie było to ten płacz za zdwojoną siła uderzył hehe
MIłego dnia kobieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Napiszcie mi prosze co można takim maleńtwom dawać już wiem że ta witamine c i maść majerankową, mam też maść bursztynową na rozgrzewanie i nie wiem czy coś jeszcze. A nam mają zaraz prąd wyłączyć 😞 i do 16 ma niebyć


EUPHORBIUM areozol do noska jest homeopatyczny na bazie ziół i można go psikać bez ograniczeń, bo np. kropelki Nasivin soft 0,01 to tylko przez max 5 dni można stosować. Sterimar baby- woda morska psikać do noska i potem odciągać fridą łatwo tak pozbyć się katarku. Możesz też kłaść Alicję na brzuszek na swoje kolana tak żebyś mogła opukiwać jej plecki ręką zwiniętą w łódeczkę nie na płasko. Kładź ją często na brzuszek żeby ładnie spływał jej ten katar. Nawilżaj pokój nawilżaczem a jak nie masz to kładź mokrą pieluszkę na łóżeczko. Trzymam za Was kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

U nas nocka jakoś w miarę ale już jakoś od 4 beznadziejnie, wstawałam odciągałam ten katar,płacz niesamowity, Tosia marudziła bo znowu pierdziochy męczyły...wysypka większa jakby była.... 🤢 🤢 załamana jestem
Madzia a ja chciałam ostatnio kupić euphorbium i Pani w aptece powiedziała że to juz jest od 2lat 😮 żedla niemowlaka się nie nadaje.... 😮 😮 że to kiedyś było homeopatyczne, że skład zmienili i teraz zdurniałam.....bo jak coś to też bym to kupiła ale ona mi w głowie namieszał.....poradź kochana kupować czy nie? żebym nie zaszkodziła malej
Co do wysypki to nie wiem może być od nabiału? jak wcześniej nic nie byŁo a nabiał ograniczony do ruskich pierogów od czasu do czasu i troche mleka do kawy z rana....jogurtów nie jem, serków też, sery też nie, masło odstawiłam......
Foga, Diviana zdrówka dla niuńków
Brunia to żeś zaszalała z tym płaczem 😁 😁 ale czasami tak trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
oj wy zbereźnice tylko wam lody i koniki w głlowach 😁 😁 😁 😁

Paninka- jak nie mam kremu pod ręką to całą buźkę mu tym smaruję- parafina podobno nie uczula. A zeszło mu chyba po 3 czy 4 dniach. No i pamiętaj o wyczesywaniu tego.
Daniela- u łysków chyba łatwiej ciemieniuchę wytępić- najgorzej z wyczesywaniem, szczotką się nie da :/


a u nas odpukac po pierwszym razie zlazlo...przed kąpielą nasmarowałam, potem dokładnie umyłam i jak dobrze wyschło wyczesałam własnie szczoteczką wszystko pięknie zeszło 🤪 🤪 🤪a sypało sie ze szok! bałam sie że Lilce w oczy sie nasypie tyle tego było 😁 😁 😁 z brwi tez już sie tego paskudztwa pozbyłyśmy masz ogromnego oklaska za ten sposob z parafiną! Dziekujemy z Lilka serdecznie 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Cześć

U nas nocka jakoś w miarę ale już jakoś od 4 beznadziejnie, wstawałam odciągałam ten katar,płacz niesamowity, Tosia marudziła bo znowu pierdziochy męczyły...wysypka większa jakby była.... 🤢 🤢 załamana jestem
Madzia a ja chciałam ostatnio kupić euphorbium i Pani w aptece powiedziała że to juz jest od 2lat 😮 żedla niemowlaka się nie nadaje.... 😮 😮 że to kiedyś było homeopatyczne, że skład zmienili i teraz zdurniałam.....bo jak coś to też bym to kupiła ale ona mi w głowie namieszał.....poradź kochana kupować czy nie? żebym nie zaszkodziła malej


wiesz to prawda one są od drugiego roku życia i nie każdy lekarz je Ci poleci. Po prostu jeśli w ulotce jest napisane, że od 2 roku życia to wszelkie podawanie mniejszym dzieciom jest na własną odpowiedzialność dlatego rzadko wtedy je polecają. Ale wg mnie są bardzo dobre i jest mniejsze zło podać je niż np. doprowadzić do zapalenia oskrzeli czy płuc i podawać antybiotyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

My już po kawce, ćwiczeniach, kupkach, śniadankach itp 😉 😉 😉
Aasia masz wiadomość na sierpnióweczkach.

Co do Eleezy są już w domku, Lilenka czuje się lepiej. Jednak Eleeza znów walczy o karmienie piersią.

Miłego dnia wam życzę, bo nie wiem czy jeszcze zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wogóle dzień dobry!

u nas noc piękna Lilka zasnęła po kąpieli o 21 obudziła sie na butlę, podyskutowała ze mną i jak usnęła to dopiero o 5.30 głód ją obudził...zjadła i śpi do tej pory...

moja zasypia bez problemu w łóżeczku tylko czasem muszę ją za rączke trzymac...a dzisiaj ledwo sie powstrzymałam jak m. poszedł do pracy żeby nie wziąć jej do siebie i sie poprzytulać... ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
u nas nocka kiepściuchna 😞 i o ile Tosia spała to Bartek się budził z kaszlu 🤔 - masakra jak go powaliło 😮 😮 😮 w ogóle pierwszy raz mi tak zachorował 😞 i mam tylko nadzieję że Tosia się nie zarazi ech
tak więc z rana jestem zmęczona 🥴 a Bartek teraz śpi i muszę go obudzić żeby antybiotyk podać...
mam nadzieję że u Was wszystko dobrze bo nawet nie mam jak doczytać 🤔 ☺️
miłego dzionka życzę i w miarę możliwości będę zaglądać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Nadia jak miała 6 tygodni ważyła 4560 czyli tygodniowo przez pierwszy miesiąc 230, a potem 210 . Teraz nie wiem bo dopiero ją zważymy jak będziemy na szczepieniu , ale mam nadzieję,że z 5 kg waży...Co do butelek ja mam Avent z takim uszczelniaczem dzięki niemu mleko się odpowietrza 🙂
Daniela na ciemieniuche dobre najlepsze masło pisałąm kiedyś o tym,że glówka nie za bardzo pachnie ale efekt muroany 🙂
co do uczulenia moja Nadia też non stop ma ja smarowałam linomagiem zielonym, a teraz zakupłam linomad a+e wydaje mi się lepszy 🙂
Dziewczyny pisałyście coś o wiotkiej krtani moja Nadia chyba takama 😞 Na czym to dokłądnie polega? leczy się to?
Marta cieszę się,że powolutku widać efekty Twojej rehabilitacyjnej pracy z Julia 🙂 Powolutku i napięcie się zmniejszy 🙂

Ach no i wreszcie mówię Wam dzień dobry od niedzieli nadrabiam Was i jak nie goście to telefon to Nadia to pranie , obiad nareszcie teraz się udało 🙂Jednak niestety dzis też nie pogoszczę bo mam pogrzeb koleżanki tata zmarł nagle 😞 wyjeżdzam więc a przed wyjazdem domek trzeba ogarnąć i obiadek mężowi zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
no, wreszcie powrót do normalności - dopiero teraz nadrobiłam ostatnie dni, kurcze - ale nadrukowałyście tych postów.
Madalena - ty pisałaś tak niedawno o bezdechu Szymka, tak jakbym wczoraj o tym czytała, a jak sama napisałaś było to miesiąc temu i na dwieście którejś stronie. A teraz mamy 865 🙂
Aasia - ja też ćwiczę z Hanką metodą Vojty. I ćwiczyłam też ze starszą córką. Ta metoda tylko wygląda na "drastyczną", ale wcale tak nie jest. Spróbuj zmienić swoje podejście do tych ćwiczeń na bardziej pozytywne- uwierz, będzie ci łatwiej.
Marta - a twoja Julka ma wzmożone napięcie czy obniżone?
Daniela - fajne to zdjęcie Gabi z kotkiem. Tylko chyba Gabi za mocno go przytula bo kotek ma lekki wytrzeszcz 😉 Chyba, że to ten program w tv zrobiła na nim takie wrażenie (ja nie oglądam, więc zupełnie nie jestem w temacie).
A tak w ogóle to ja niemal wcale telewizji nie oglądam, jakoś czasu brak a i "repertuar" nie zachęca. Programy typu "mast coś tam" (he, he Kornelka, znów odgapiam od ciebie) zupełnie do mnie nie trafiają.
Paninka - a twoja Lilka to miała tłuste łuski na główce czy taki bardziej łupież? Bo piszesz, że się sypało???? Hanka też ma delikatną ciemieniuchę, ale to tłustawe jest więc nie wyobrażam sobie jak by to się miało sypać 🥴 Ja na razie walczę zwykłą oliwką Bambino, ale czytam co piszecie na wypadek gdybym musiała cięższe działo wytoczyć 🙂

A ja właśnie zrobiłam sobie kawkę - przyłączy się któras z was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka lila miała jakby skorupke na glowce a w brwiach luski...jak to szczoteczka traktowalam to proszek sie z tego robił...teraz ma gladka skore na glowce a wczesniej jak dotykałam to chropowata i nieprzyjemna była 🙃
tez na początku oliwka probowałam, niby schodziło ale dopiero po parafinie wygładzio sie zupełnie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jo-aneczka lila miała jakby skorupke na glowce a w brwiach luski...jak to szczoteczka traktowalam to proszek sie z tego robił...teraz ma gladka skore na glowce a wczesniej jak dotykałam to chropowata i nieprzyjemna była 🙃
tez na początku oliwka probowałam, niby schodziło ale dopiero po parafinie wygładzio sie zupełnie 😉 😉


Dzięki Paninka, w takim razie chyba podobnie jak Hania. Popróbuję jeszcze ze dwa dni smarować ją oliwką a jak nie pomoże to kupię parafinę "na przeczyszczenie" 😁 😁 😁
A czy to jest parafina która można podgrzeć i dłonie w niej maczać? Bo ja lubie zabiegi parafinowe na ręce - są potem takie gładkie i nawilżone 🙂 (tylko trzeba ostrożnie maczać co by na oparzeniówkę nie trzeba było jechać 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati masz śliczne zdjęcie w awatarze 🙂
Jo-aneczka witaj witaj 🙂
Madzia oprócz inhal z soli robisz jeszcze jakieś inne??
Ja dzisiaj też skoczę po tą parafinę bo jednak tym Alantanem ciężko mi smarować bujną czuprynkę.....
Moniczek zdrówka dla Bartusia oj chorują te nasze dzieciaczki 😞
No zupka się gotuje..krupnik.....aj ten mój urozmaicony jadłospis...... 😜
I nie wiem czy brac Tosię na dwór czy jednak sobie jeden dzień odpuścić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana- mi lekarka wapno przepisała, ale ja nie mam do niej zaufania. Stosuj wodę morską i sól fizjologiczną do noska, ale widzę, że nasza "magdopedia" już doradziła co i jak 🙂
Paninka- cieszę się, że pomogło i to bardzo szybko. Ja żałuję, że prędzej nie wiedziałam o tej parafinie może bym to szybciej wytępiła. A smarujesz jej jeszcze główkę?
dla wszystkich chorych maluchów dużo, dużo, dużo zdrówka
Jo- aneczka- u Szymka podczas wyczesywania wyglądało to jak łupież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...