Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A śledzie w oleju można?


????? chyba nie 😞 rybe tak ale nie wiem jak robiona. ten sledz nie ma w oleju octu?

Kornelka jesteś boska 🤪 Ocet w oleju jest 🤪

jakby go nie bylo nie bylyby takie smaczne i pozadane 😉 🙂 przez nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A śledzie w oleju można?


????? chyba nie 😞 rybe tak ale nie wiem jak robiona. ten sledz nie ma w oleju octu?

Kornelka jesteś boska 🤪 Ocet w oleju jest 🤪

jakby go nie bylo nie bylyby takie smaczne i pozadane 😉 🙂 przez nas 🙂

No właśnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Ważyłam się dzisiaj. 16kg spadło 🙂 Jeszcze 10 zostało 😞
A jak tam u Was dziewczyny z wagą?


Ja sie wagi boję, wczoraj tylko na nią popatrzyłam i zrezygnowałam. Tak na oko to z 7 jeszcze za dużo i sniemal wszystko w brzuchu siedzi tworząc oponę ratunkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A ja się boję wejść na wagę, że może już jak duży kurczak ważę 🤢 😮 🥴 Bo ostatnio jak się ważyłam to waga wskazywała 46,600 🤪 🤪


O jaaa... 🤪 Magda a ile Ty masz wzrostu?


162 cm ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A ja się boję wejść na wagę, że może już jak duży kurczak ważę 🤢 😮 🥴 Bo ostatnio jak się ważyłam to waga wskazywała 46,600 🤪 🤪


O jaaa... 🤪 Magda a ile Ty masz wzrostu?


162 cm ☺️


O jeziu...ja mam 1.80. Ale byśmy wyglądały. Jak Flip i Flap 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A ja się boję wejść na wagę, że może już jak duży kurczak ważę 🤢 😮 🥴 Bo ostatnio jak się ważyłam to waga wskazywała 46,600 🤪 🤪


O jaaa... 🤪 Magda a ile Ty masz wzrostu?


162 cm ☺️


O jeziu...ja mam 1.80. Ale byśmy wyglądały. Jak Flip i Flap 😁 😁 😁


hehe 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A ja się boję wejść na wagę, że może już jak duży kurczak ważę 🤢 😮 🥴 Bo ostatnio jak się ważyłam to waga wskazywała 46,600 🤪 🤪


O jaaa... 🤪 Magda a ile Ty masz wzrostu?


162 cm ☺️


O jeziu...ja mam 1.80. Ale byśmy wyglądały. Jak Flip i Flap 😁 😁 😁


hehe 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana to Ci się kuzynka trafiła 😮 😮
Jola Emilka jest przesłodka i prześliczna
Ann ja jadłam rolmopsy a one są w occie tzn pół wsunęłam taką miałam chęć....i małej nic nie było

My od lekarza wróciłyśmy. Tosia jest podziębiona. Mogę podawać euphorbium ale uwaga Madzia takim małym dzieciom inhalacje zakazane bo to wzmaga kaszel....oczywiście czopki Viburcol dostała bo one tez sa na przeziębienie ale ja sama nie wiem czy je kupować....
Co do wysypki to doktorka mówi że to potówki i możliwe że również coś od oliwki może być + od śliny. Zaczął się sezon grzewczy i mam odstawić Emolium bo to od tego tego potówki widocznie skóra Tosi nie toleruje natłuszczania jak już w grzejnikach się grzeje..... Mam ją kąpać w siemieniu lnianym nie w krochmalu bo krochmal wysusza hmmm myslalam ze nawilża.... A na skórę głowy dostała maść cholesterolową i dziś mamy jej nie kąpać.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂
Nie było mnie kilka dni bo gościliśmy moją mamę 🙂
i dzięki temu w niedzielę pobalowaliśmy u znajomych na weselu 🙂 🙂 🙂
W ogóle jak błogo mi było przy takiej pomocy
...choć pierwszą noc niestety Maciuś odchorował z nadmiaru wrażeń 🤢

Dużo zdrówka życzę wszystkim naszym Maluchom 🙂

Co do wagi u mnie minus 2kg 🙂 Z tym, że ja w sumie tylko 9 przytyłam.
Ale do Wagi Madzi i Ani to mi dalekoooo 🙃

Inez jaka Ty wysoka jesteś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Diviana to Ci się kuzynka trafiła 😮 😮
Jola Emilka jest przesłodka i prześliczna
Ann ja jadłam rolmopsy a one są w occie tzn pół wsunęłam taką miałam chęć....i małej nic nie było

My od lekarza wróciłyśmy. Tosia jest podziębiona. Mogę podawać euphorbium ale uwaga Madzia takim małym dzieciom inhalacje zakazane bo to wzmaga kaszel....oczywiście czopki Viburcol dostała bo one tez sa na przeziębienie ale ja sama nie wiem czy je kupować....
Co do wysypki to doktorka mówi że to potówki i możliwe że również coś od oliwki może być + od śliny. Zaczął się sezon grzewczy i mam odstawić Emolium bo to od tego tego potówki widocznie skóra Tosi nie toleruje natłuszczania jak już w grzejnikach się grzeje..... Mam ją kąpać w siemieniu lnianym nie w krochmalu bo krochmal wysusza hmmm myslalam ze nawilża.... A na skórę głowy dostała maść cholesterolową i dziś mamy jej nie kąpać.......
To może ja też spróbuję tego śledzia 🤪
Bardzo ciekawe informację nam podałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już po pogrzebie 😞
Mała spędziła dzień z babciunią, a ja jestem tak wypluta,że spadam zaraz kąpać małą i idę spać...
Niestety żadna z Was nie napisała mi o wiotkiej krtani 😞 żaden bobas tego nie ma tylko moja Nadia? Nam położna w szpitalu po porodzie o tym wspominała,ale jakoś nie za bardzo tym się martwiłam...teraz zaczynam się nad tym zastanawiać 😞 nie wiem czy coś z tym powinnam robić i ewentualnie do kiedy to może przejść 😞
Mam pytanie jeszcze jedno jaki w takim razie wiek jest właściwy na trzymanie główki tak wysoko i dość dłużej bo już od tego wzmożonego napiecia wariuję 😞 i doszukuję się i wydaje mi się,że po prostu albo szukam dziury w całym, a jak odpuszczam jakiś temat to,że ją zaniedbuje i już po prostusa ma nic nie wiem trace orientację 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
A ja już po pogrzebie 😞
Mała spędziła dzień z babciunią, a ja jestem tak wypluta,że spadam zaraz kąpać małą i idę spać...
Niestety żadna z Was nie napisała mi o wiotkiej krtani 😞 żaden bobas tego nie ma tylko moja Nadia? Nam położna w szpitalu po porodzie o tym wspominała,ale jakoś nie za bardzo tym się martwiłam...teraz zaczynam się nad tym zastanawiać 😞 nie wiem czy coś z tym powinnam robić i ewentualnie do kiedy to może przejść 😞
Mam pytanie jeszcze jedno jaki w takim razie wiek jest właściwy na trzymanie główki tak wysoko i dość dłużej bo już od tego wzmożonego napiecia wariuję 😞 i doszukuję się i wydaje mi się,że po prostu albo szukam dziury w całym, a jak odpuszczam jakiś temat to,że ją zaniedbuje i już po prostusa ma nic nie wiem trace orientację 😞


Pati ja mam to samo. Też caly czas mi sie wydaje że młodego zaniedbuje 😞 Albo że coś przegapie i później się dowiem ze to moja wina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...