Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

A Tosia dzisiaj cały dzień śpi 😮 z jedną przerwą na krótką zabawę i nie wiem czy się cieszyć czy to nie daj boże na jakąś chorobę....
i szukam na Allegro jakieś kiecki bo kurde idą święta chrzciny trzeba robić a ja nic nie mam ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
A! jaki żel na dziąsełka stosujecie, bo Szymon coś niespokojnie śpi i cały czas łapki do buzi wkłada a potem marudzi bo mu smok wypada. I wydaje mi się, że to przez dziąsła, choć pewności nie mam


Madalena polecała bobodent


dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po spacerze ale deszcz nas złapał więc krótki był.......
A co witamin to jem teraz też falvit mama i również kierowała mną cena bo opakowanie za 34 zł starcza na dwa miesiące 😁

Lydzia - dzięki, oklask dla ciebie 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzwoniłam do zasranego zusu i pani stwierdziła że jestem na liście do przelew 28.10......czyli grają w ciula jak zwykle.. przelew w piątek a kasa będzie w poniedziałek po południu... no co za debile.... jak my im składki to mamy równo tego i tego dać a oni mogą nas bez kasy ponad miesiąc trzymać 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my wróciliśmy do domku 😆 😆 😆
teściowa odwiedzona, okna do domu zamówione, samochód zostawiony w warsztacie na przeglądzie, a teraz trzeba zająć się obiadem. A później postaram się was doczytać 🤪 🤪 🤪
oho to obiad musi poczekać, bo Bąbel się obudził 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałam przelew z ZUS-u.,

Lydzia
zdrówka dla Szymka i wybacz...za snikersa 😉


A ja mam pytanie czy jak mówicie do Waszych Maluszków np z boku to odwracają do Was wzrok?
Bo Maciek nie, dopiero muszę pojawić się a llinii jego wzroku żeby "dostać" uśmiech 🙂
I nie wiem czy to powód do zmartwienia czy już sobie wynajduje problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Foga u mnie też na płasko nie chce tylko w pionie i próbowałam ja przestawic tydzień przed chrztem, ale się nie dało a w kościele mi spała na rekach na płasko, az do tej pory mnie reka boli.


jola to moze zle zrozumiałm ☺️ ☺️ bo jak dla mnie to zabrzmiało ze jakis problem z tym ze pionowo masz dziecko trzymac i specjalnie uczylas przez tydzien plasko

a becikowe juz dostałam...nawet ten drugi tysiac ktory mial byc pod koniec listopada tez juz jest na koncie 🤪 🤪 3 tygodnie czekalismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Paninka, a jak często ją smarowałaś?
Kurcze mam nadzieję, że tym razem skończy się na katarku


po kąpieli, czasami jeszcze rano jak bardzo zawalony nosek miała


Wielkie dzięki za wskazówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Paninka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Paninka, a jak często ją smarowałaś?
Kurcze mam nadzieję, że tym razem skończy się na katarku


po kąpieli, czasami jeszcze rano jak bardzo zawalony nosek miała


Wielkie dzięki za wskazówki



nia ma za co! mam nadzieje ze nic sie z tego katarku nie rozwinie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a jak z czyszczeniem uszu u maluszkow? do tej pory patyczkiem przecierałam delikatnie sama małżowine ale tam w srodku mam wrazenie ze strasznie duzo zalega jej tej woskowiny i w internecie wyczytałam ze uszy same powinny sie oczyszczac i nie ma potrzeby ingerowania...a jak zalega to nalezy zgłosić sie do lekarza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny
U nas dzis nie ciekawie 😞Filipka chyba boli brzuch,od godziny 3 w nocy do teraz zrobił aż 6 kup 😞
Są normalnie,nie jakies wodniste,ale strasznie sie denerwuje.Dzwoniłam do lekarza i mam na razie obserwować,a jak sie bedzie pogaraszac to mamy pojechać do szpitala na dyżur.Mam podawać na razie herbatki i docoflor lub lacidofil.
Trzymajcie kciuki,żeby sie nie pogorszyło.
A my jeszcze jutro na szczepienia 🥴
madziu dzięki za wklejenie zdjęć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ponownie :-) Mogłybyście napisać ile ważą Wasze maluszki, o jakoś się stresuje,że mój taki szczuplutki jest.
Uszka - ja nie robię nic. Samo wypada tylko na około obmywam to co się nieraz przyklei.
mapa mój odwraca głowę już jakiś czas (jakieś 2 tygodnie) z tym że jest starszy od Twojego maluszka bo ma 3 miesiące już. Pewnie niedługo będzie się odwracać, każda dzidzia ma indywidualny tryb.
na boczki Wiktorek się sam przekręcał jak skończył ok. miesiąc i non-stop na bokach spał a teraz jakby zapomniał jak to się robi i na pleckach cały czas.
A jak tam z podnoszeniem na łokciach u Was?? Podnoszą się normalnie maluchy. Gdzieś czytałam, że niby od 15 tygodnia ma się opierać a Wikuś ma dopiero 12 tygodni, a ortopeda stwierdził że do 13 tygodnia powinien to robić. Kurcze sama nie wiem jak dla mnie to się podpiera a że łokcie blisko ciała-hmmmm dziś myślałam że lekarka sprawdzi czy się podpiera ale nie sprawdziła a ja zapomniałam pytać chyba jeszcze raz sie przejde do przychodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...