Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Inez
pisałaś, że Tymek śpi niespokojnie. Ania też tak miała, machała przez sen rączkami i się wybudzała i był momentalnie płacz. Przez jakiś czas albo chowałam jej rączki pod kołderkę czy kocyk tak, żeby nie mogłą ich wyciągnąć, albo jak spała koło mnie delikatnie je przytrzymywałam i jak zaczynałą się wiercić mówiłam szeptem ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Teraz jej to prawie przeszło, ale czasami jak zaczyna się wiercić samo ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wystarcza. Z zasypianiem też ma problem, bo albo zasypia przy cycu albo na rękach. Nie umie zasnąć "poziomo" bez cyca w buzi (smoczkiem się nie oszuka). I zawsze wieczorem jest strasznie marudna i też zaczyna czasami strasznie płakać. Wtedy biorę ją na ręce i usypia, ale w pionie! Ale też powtarzam cicho ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Jak mocniej uśnie odkładam ją do łóżeczka lub kołyski. Biorę ją do siebie jak się budzi koło 4 na cyca bo wtedy albo się wybudza całkiem i gadamy sobie przez godzinę, albo przy cycu dalej zasypia (a ja z nią). Ale dziś po śniadaniu usnęła sama w łóżeczku! Nasz pierwszy mały sukces!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

A w sumie pomysł na karnet dobry.... ja kiedyś mojemu powiedziałam, że z chęcią mu zasponsoruję zastrzyk w głowę (z rozumu), tylko niestety nikt takiego jeszcze nie wymyślił......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole facetom przydal by sie jakiś uzdatniacz do mozgu 😁 😁
siehankowa wow masz glowe do pomyslow 😎 szkoda ze ja takiego karnetu nie dostane 😉

juz trzeci raz probuje sie zarejestrowac na szafa.pl i nie moge.A nie powiem fajna stronka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dziewczynki zapraszam na kawusię jeśli ktoś dopiero teraz ma chwilkę, żeby ją wypić 🙂 Ja piję drugą 😜


Madalena - a po tej kawie twój Szymek jest spokojny, bo ja troche boję się pić więcej niż jedną i późno....staram się jeszcze przed 8 rano ją wypić, by poźniej Jagoda spała spokojnie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Existence wg mnie można, już nawet noworodki tak kapią 🙂
Tylko wtedy nie kładą na brzuszek tylko non stop podtrzymują za brzuszek 🙂


tylko trzeba to umiejętnie robić, mój m jak tak kombinował z Szymonem to o mało go nie podtopił (dobrze, że mama była na straży)


Ja przytrzymuje podobnie jak Zawitkowski na tym filmie w 30 sekundzie i 1.20 sek. http://www.youtube.com/watch?v=n6kKcsut83A tylko, że dziecko na filmie jest chyba trochę starsze ale nie znam się na dzieciach to nie wiem (choć Ania wyglądem jest taka duża), bo Ania nie utrzymuje się jeszcze na kolankach ale na brzuszku leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dziewczynki zapraszam na kawusię jeśli ktoś dopiero teraz ma chwilkę, żeby ją wypić 🙂 Ja piję drugą 😜


Madalena - a po tej kawie twój Szymek jest spokojny, bo ja troche boję się pić więcej niż jedną i późno....staram się jeszcze przed 8 rano ją wypić, by poźniej Jagoda spała spokojnie.......


ja kochana pije dwie rano i jedną po obiedzie i jest spoko 🙂 tylko, że ja pije takie białe bo dużo mleka dodaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
A w sumie pomysł na karnet dobry.... ja kiedyś mojemu powiedziałam, że z chęcią mu zasponsoruję zastrzyk w głowę (z rozumu), tylko niestety nikt takiego jeszcze nie wymyślił......


😁 😁 😁 noo Foga oklaska masz jak Cię czytam to od razu humor mi się poprawia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Ja też bym chciała takie karnety dostać 😁 😁 😁
Ale moje marzenia są prozaiczne: na spanie do jedenastej 🙂, na spokojne obejrzenie filmu, na godzinną kąpiel w piasnie, na wyjście samej do kumpeli na kawę... Super by było 🤪


ann nic prostszego ja zrobie takie dla męża i takie dla siebie a cooo i będę stosować taką zasadę, że jeden karnet on ciągnie a drugi ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Foga napisał(a):
A w sumie pomysł na karnet dobry.... ja kiedyś mojemu powiedziałam, że z chęcią mu zasponsoruję zastrzyk w głowę (z rozumu), tylko niestety nikt takiego jeszcze nie wymyślił......


😁 😁 😁 noo Foga oklaska masz jak Cię czytam to od razu humor mi się poprawia 😁 😁




☺️ Dzięki Daniela - ale to samo życie 🤪 🤪 🤪 Chwilami tak sobie myślę, że ten mój m i tak cierpliwy jest...bo jak on by mi tak docinał jak ja jemu to chyba bym się obraziła na zabój 🤪 🤪 ale przynajmniej jest wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Ja też bym chciała takie karnety dostać 😁 😁 😁
Ale moje marzenia są prozaiczne: na spanie do jedenastej 🙂, na spokojne obejrzenie filmu, na godzinną kąpiel w piasnie, na wyjście samej do kumpeli na kawę... Super by było 🤪


ann nic prostszego ja zrobie takie dla męża i takie dla siebie a cooo i będę stosować taką zasadę, że jeden karnet on ciągnie a drugi ja 🙂

A widzisz - to jest myśl 🤪 🤪 🤪 Teraz ten pomysł to mi się jeszcze bardziej podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to właśnie zubożałam o 200 zł......... zamówiłam na jutro szczepionke dla Jagody..kurde co za durny kraj ta Polska, żeby tyle za szczepienie płacić....a w UE one darmowe są......tylko co.to my w UE nie jesteśmy, że płacić musimy????wrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
i jeszcze zrobię jeden taki karnet na spełnienie osobistego życzenia 🙂 🤪 🤪







ło matko i tu bym się bała............ bo jak ten mój by coś wymyślił to chyba bym padła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
daniela napisał(a):
Foga napisał(a):
A w sumie pomysł na karnet dobry.... ja kiedyś mojemu powiedziałam, że z chęcią mu zasponsoruję zastrzyk w głowę (z rozumu), tylko niestety nikt takiego jeszcze nie wymyślił......


😁 😁 😁 noo Foga oklaska masz jak Cię czytam to od razu humor mi się poprawia 😁 😁




☺️ Dzięki Daniela - ale to samo życie 🤪 🤪 🤪 Chwilami tak sobie myślę, że ten mój m i tak cierpliwy jest...bo jak on by mi tak docinał jak ja jemu to chyba bym się obraziła na zabój 🤪 🤪 ale przynajmniej jest wesoło 😁

Foga mnie się strasznie podoba twoje poczucie humoru, teksty i w ogóle 😁 Więc widocznie z twoim m łączy nas pokrewieństwo dusz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super......... to ja bym sie zabrała i na święta pojechała z małą do swoich rodziców a on jak taki mądry to niech z kotem je kolację wigilijną......a może przy dobrych watrach i kot by przemówił????????? 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
no super......... to ja bym sie zabrała i na święta pojechała z małą do swoich rodziców a on jak taki mądry to niech z kotem je kolację wigilijną......a może przy dobrych watrach i kot by przemówił????????? 😮 😮 😮


No własnie więc się z nim pożarłam ale już się pogodziliśmy, on jest taki aspołeczny że szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze byłam zła na siebie bo jakimś cudem nie zgrałam wszystkich zdjęć z aparatu a usunęłam a zrobiłam takie ładne Alicji w czapce krasnoludka i chciałam dziadkom niespodziankę na mikołaja zrobić i kubki takie powysyłać 😠 😠 😠 w dodatku że jestem prawdziwą blondynką w piątek sprzątaliśmy dom m zmywał podłogę i mówi że strasznie porysowana tą kołyską bo jak Ala nie chce leżeć to ja ją woże cały czas a ja na to ze ta kołyska ma kijowe kółka i ciężko chodzi a co się okazało że 2 z tych kółek były zablokowane a ja się tak męczyłam i ją ciągałam po tej podłodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w piatek na szczepienie jedziemy.Az sie boje bo musze jechac sama z Nobertem 🤢 szczepie tak jak ost na NFZ.
daniela tez myslalam kiedy robic te karnety,a do tego do sklepu kupic brystol,nie chce malego wlec ze soba w takie temperatury.A zostawic nie mam z kim 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...