Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Foga napisał(a):
moniczek a co dziś pichcisz -- bo ja zupełnie nie wiem co zrobić 😮 Mam jakąś pangę albo jakiś filet mrożony a pomysłu na tę rybę wcale 🤢 🤢 🤢
Evelina -a może mala wyczuwa twój niepokój i płacze?? Spróbuj do niej bardzo spokojnie mówić i robić koło niej wszystko bardzo powoli.. może troszkę się wyciszy?? A jak karmisz?? MOże jest głodna???


a ja zupę akurat pieczarkową 😜 a z ryby też możesz zupkę upichcić - ja uwielbiam rybną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Laseczki 🙂 🙂 🙂
Siehankowa Twój Ksawierek to naprawdę duuuuuuży chłopak 🤪 🤪 🤪 Czym Ty go karmisz?????????? 😁 😁 😁 😁 Mojej kuzynki córa tyle waży a ma już 15 miesięcy 🙂
Martusia, Divianka, Milium duuużo zdrówka 🙂
Ann, Moniczka, Lydzia mnie od wczoraj tak głowa łupie, że az mam zawroty głowy, żadne tabletki nie pomagają. Myslałam, że jak się prześpię to minie a tu lipa. Dalej boli............... 😞 😞 😞 😞 😞
Jesli chodzi o szczepienia to na pneumo zaszczepiliśmy naszą gwiazdę a nad rota się zastanawiamy. Jutro ide do lekarza, zobaczę co ona powie. Ale ja bym z chęcią zaszczepiła ze względu na nereczkę niuni i częste wizyty w szpitalach. Tylko ciekawe jak to cenowo u nas wygląda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
moniczek napisał(a):
a moja właśnie się obudziła i kupę stęka 🤪


ja cos czuje ze kupe to lilka u pani doktor zrobi 😉 😉 😉


Oliwka robi kupkę zawsze rano po zmianie pampersa 😁 Kilka razy wzięłam ją na przetrzymanie żeby zrobiła do starego, nie robiła, nie robiła, więc w końcu zmieniłam a tu sru 😁 😁 😁 Kupa jak malowana 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
moniczek napisał(a):
a moja właśnie się obudziła i kupę stęka 🤪


ja cos czuje ze kupe to lilka u pani doktor zrobi 😉 😉 😉


Oliwka robi kupkę zawsze rano po zmianie pampersa 😁 Kilka razy wzięłam ją na przetrzymanie żeby zrobiła do starego, nie robiła, nie robiła, więc w końcu zmieniłam a tu sru 😁 😁 😁 Kupa jak malowana 🤪 🤪 🤪 🤪


a co będzie w zużytą pieluszkę robić 🤪 🤪 🤪 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evelina witaj 🙂
Oj Aniołek ja też juz mam dość tego bólu głowy 😞 Łupie mnie i łupie, aż ciężko mi się myśli 😞
No i zapomniałabym o najważniejszym ☺️
Diviana przyszła paczka 😘 😘 😘 Boże jakie to śliczne rzeczy - nówka 🙂 I teraz to mi jeszcze bardziej wstyd, ze w żaden sposób nie pokryłam kosztu tej paczki ☺️ ☺️ ☺️
I jak ja się teraz odwdzięczę... Może jednak podasz numer konta, a ja ci przelej pieniążki, bo te rzeczy takie piękne... W sklepie bym musiała majątek stracić ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widziałam, że wspominałyście pierwsze chwile po porodzie. 🙂 Ja niestety nie mam żadnego filmiku. O cesarce dowiedziałam się jak juz szykowali dla mnie sale, to tylko zdążyłam napisac Krzysiowi smska. Oliwkę zobaczyłam dopiero na drugi dzień bo leżała na patologii noworodka ale tata zrobił zdjęcia jak tylko dojechał do szpitala 🙂
Kurczę, zazdroszczę wam tych pierwszych chwil z dzidziusiami. Na szkole rodzenia zawsze powtarzali że to najważniejszy moment dla mamy i dzidziusia a mi ją tylko pokazali przez dwie sekundy i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas znowu jakieś marudzenie 🤢 🤢 wyginanie i płacz 🤢 🤢 do tego wysypka jakaś 🤢 🤢 🤢 na dworze zimnica nie wiem chyba daruje sobie spacer dzisiaj.....nic mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...