Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
aneczkare narazie marchew z jabłuszkiem, ale jutro chce jej dac ziemniaczka z brokułkiem. Pewnie tez bedzie zachwycona jedzonkiem 🤪 🤪 🤪
Inez to suuuper, że wszystko dobrze 🙂 Oby jeszcze to przeziębienie minęło jak najszybciej. Trzymam kciuki 😉 😉 😉 😘

aniołek ja bym nie ryzykowała jednego dnie to drugiego coś innego. Nie wiem jak inne mamy, bardziej są doświadczone, ale według mnie kilka dni dawaj jabłuszko, potem marchewkę a ziemniak i brokuł..... co do brokułów o tej porze to chyba nie najlepszy pomysł bo on może byc pędzony nawozem, żeby na czas urósł więc żeby uczulenia nie było. Ziemniaki z kolei są ciężkostrawne na mały brzuszek, może pózniej tego ziemniaczka..
Inez cieszę się, że Tymuś zdrowy 🙂 dziś na płacz suszarka z kompa pomogła i po ss jakby spokojniejszy a kupkę taką ,,pachnącą" rano zrobił, że mi się nos mało nie wykrzywił 😉 🙂 nie wiem c 🙂emu taki zapach miała, jeszcze się tak nie zdarzyło 🤢

Zgadzam się 🙂 W razie alergii nie będziesz wiedziała, po czym wystąpiła.

Z Tymi ziemniaczkami z brokułkiem to lekarka powiedziała, że smiało mgę juz podawac jej taki obiadek a za miesiąc dodac do tego mięsko. 🥴 Soczek pije własnie z tych tartych jabłka z marchewką.

Tak tylko przerwę pomiędzy tymi daniami zrób chociaż parę dni 🙂 Bo jak małą wysypię to nie bedziesz wiedzieć po czym 🙂


ah tak..... ☺️ Nie zaskoczyłam ze chodzi Ci o alergię ☺️ 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
mapa napisał(a):
A to jabłko daje się surowe?

Ja dawałam surowe 🙂 Ścierałam na tej drobnej tarce do placków 🙂

Ja tez surowe. Starte na plastikowej tarce. 😜

To ja chyba źle robiłam, bo na metalowej tarłam 😜
No i właśnie Justyna o tym gatunku jabłek pisałam, ze specjalnego jakiegoś nie kupowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kurcze- korci mnie żeby Szymonowi dać jabłko do spróbowania 🙂 Nie będzie za prędko- jest tylko na piersi (no mm wyjątkowo dziś i koniec).

Dziewczyny jest jakiś sposób, żeby mi cyce na tej imprezie nie eksplodowały?

Laktator i sru do łazienki 🤪
Czekam z tymi dankami do końca czwartego miesiąca, ale parę dni wcześniej raczej nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
aniołek a jak wode na mleko gotujesz to Twoj m. sie nie czepia ze metal do niej przenika?
tez dalabym mu tarke i kazala trzec jak taki madry jest 😘 😘


Nie, do wody się nie czepia ani do zasranego pampersa którego jego matka potrafi jej nie zmienic przez kilka godzin jak mała jest u niej, choc przy jej nereczce to istotna sprawa 😠 😠 😠 😠 ale do metalowej tarki czy blendera owszem przyczepi się 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek a jak wode na mleko gotujesz to Twoj m. sie nie czepia ze metal do niej przenika?
tez dalabym mu tarke i kazala trzec jak taki madry jest 😘 😘


Nie, do wody się nie czepia ani do zasranego pampersa którego jego matka potrafi jej nie zmienic przez kilka godzin jak mała jest u niej, choc przy jej nereczce to istotna sprawa 😠 😠 😠 😠 ale do metalowej tarki czy blendera owszem przyczepi się 😮

Boże kochany... Niech to wystarczy za cały komentarz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mamy kolejny wielki sukces 🙂 Juka wsadziła dziś nogi do buzi i ssała sobie paluchy od stopy oczywiście 🤪 🤪 🤪
Wiecie co to dla mnie znaczy 😁 😁 😁

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1725mmmm-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1724mmmm-1.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek a jak wode na mleko gotujesz to Twoj m. sie nie czepia ze metal do niej przenika?
tez dalabym mu tarke i kazala trzec jak taki madry jest 😘 😘


Nie, do wody się nie czepia ani do zasranego pampersa którego jego matka potrafi jej nie zmienic przez kilka godzin jak mała jest u niej, choc przy jej nereczce to istotna sprawa 😠 😠 😠 😠 ale do metalowej tarki czy blendera owszem przyczepi się 😮


Ło matko aniołku współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
A my mamy kolejny wielki sukces 🙂 Juka wsadziła dziś nogi do buzi i ssała sobie paluchy od stopy oczywiście 🤪 🤪 🤪
Wiecie co to dla mnie znaczy 😁 😁 😁

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1725mmmm-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1724mmmm-1.jpg[/IMG]

Super 🤪 🤪 🤪
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi lekarka powiedziala ze jak dziecko jest na cycu to do pol roku nic nie wprowadzac. A od pol roku zaczac od zupki a pozniej dopiero owoce jak jablko. Dzieciaczki ktore jedza modyfikowane mleko maga juz od 4 miesiaca. Ale pewnie co lekarz to opinia.
Widze ze Wasze pociechy tez uwielbiaja odkurzacz i suszarke? U mnie chodzi non stop jedyne co mam w domu zrobione to odkurzone 🙂 A dzis przychodza spisywac liczniki za prad 🙂 Ciekawa jestem o ile wiekszy przyjdzie rachunek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
A my mamy kolejny wielki sukces 🙂 Juka wsadziła dziś nogi do buzi i ssała sobie paluchy od stopy oczywiście 🤪 🤪 🤪
Wiecie co to dla mnie znaczy 😁 😁 😁

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1725mmmm-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1724mmmm-1.jpg[/IMG]

Super 🤪 🤪 🤪
😘 😘 😘


hehe Jula smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
aneczkare narazie marchew z jabłuszkiem, ale jutro chce jej dac ziemniaczka z brokułkiem. Pewnie tez bedzie zachwycona jedzonkiem 🤪 🤪 🤪
Inez to suuuper, że wszystko dobrze 🙂 Oby jeszcze to przeziębienie minęło jak najszybciej. Trzymam kciuki 😉 😉 😉 😘

aniołek ja bym nie ryzykowała jednego dnie to drugiego coś innego. Nie wiem jak inne mamy, bardziej są doświadczone, ale według mnie kilka dni dawaj jabłuszko, potem marchewkę a ziemniak i brokuł..... co do brokułów o tej porze to chyba nie najlepszy pomysł bo on może byc pędzony nawozem, żeby na czas urósł więc żeby uczulenia nie było. Ziemniaki z kolei są ciężkostrawne na mały brzuszek, może pózniej tego ziemniaczka..
Inez cieszę się, że Tymuś zdrowy 🙂 dziś na płacz suszarka z kompa pomogła i po ss jakby spokojniejszy a kupkę taką ,,pachnącą" rano zrobił, że mi się nos mało nie wykrzywił 😉 🙂 nie wiem c 🙂emu taki zapach miała, jeszcze się tak nie zdarzyło 🤢

Zgadzam się 🙂 W razie alergii nie będziesz wiedziała, po czym wystąpiła.

Z Tymi ziemniaczkami z brokułkiem to lekarka powiedziała, że smiało mgę juz podawac jej taki obiadek a za miesiąc dodac do tego mięsko. 🥴 Soczek pije własnie z tych tartych jabłka z marchewką.

Tak tylko przerwę pomiędzy tymi daniami zrób chociaż parę dni 🙂 Bo jak małą wysypię to nie bedziesz wiedzieć po czym 🙂

O to mi właśnie chodziło ale tego brokuła to bym się bała. One nie rosna w listopadzie a zeby o tej porze urosły, muszą byc hodowane w warunkach cieplarnianych co i tak nie zapewnia in tego co mają na wiosnę. Trzeba je nawozic, żeby na czas urosły. Po za tym nie mają długiego terminu przydatności. No nie wiem, chcę dobrze, życze oczywiście zeby nic się Olivce nie przytrafiło przykrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
ann- chciała bym to widzieć 🙂 łydka cycki w wc wyciska nad zlewem a tam ktoś wchodzi :P 🤪

To nad sedesem 🤪 Żartuję oczywiście 🙂
Ale tak naprawdę to nie wiem, musisz chyba gdzieś trochę odciągnąć...


Chyba faktycznie bedę się musiała nad tym sedesem powyciskać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Marta ale czaad 🤪

I zapomniałam o życzeniach dla naszych Kasieniek: lydzia, siehankowa, milium WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Inez napisał(a):
Marta ale czaad 🤪

I zapomniałam o życzeniach dla naszych Kasieniek: lydzia, siehankowa, milium WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


dziękuję 😘

O to i ja się dołączam do reszty 😘
Lydzia a myślałam, że nie obchodzisz imieni ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek a jak wode na mleko gotujesz to Twoj m. sie nie czepia ze metal do niej przenika?
tez dalabym mu tarke i kazala trzec jak taki madry jest 😘 😘


Nie, do wody się nie czepia ani do zasranego pampersa którego jego matka potrafi jej nie zmienic przez kilka godzin jak mała jest u niej, choc przy jej nereczce to istotna sprawa 😠 😠 😠 😠 ale do metalowej tarki czy blendera owszem przyczepi się 😮

Boże kochany... Niech to wystarczy za cały komentarz...

ku..rde...!! ja nie miałam plastikowej tarki i na metalowej tarłam, bo nic innego wtedy nikt w Polsce nie wymyślił, i dziewczyna jak dąb wyrosła. Cisną mi się słowa nie nadające się do publikacji normalnie. Aniołek, rób swoje a K niech sie dokształci ale nie u mamy.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
to ja też najlepszego życzę siehankowej i milium. Szczerze to nigdy nie wiem kiedy mam imieniny ☺️

Ja to jestem pominięta, bo mnie nie ma w kalendarzu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...