Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Cześć dziewczyny, a ja tylko na troche widzę, że wesoło macie.
ja dalej chora 😞 eh juz mam dość
niech się wkońcu skończy ten paskudny katar i kaszel
nie moge nawet przez tel pogadać, bo mi głos zanika, juz nie wspomne, że się przy tym bardzo męczę i nie moge wydusić słowa.



Dobrze, że z nami wystarczy pisać 😜
Zdrówka Jolu, ja też chorowita więc wiem co czujesz 😞
Ja piję hektolitry herbatki z miodem i cytryną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Madalenko a co z tobą? To tylko zmęczenie po całodziennej opiece nad dziećmi? Mam nadzieję, ze wszystko u ciebie w porządku 😘


ann ja nie lubię publicznie obnosić się ze swoimi słabościami i problemami. Mogę tylko napisać jedno, dzisiaj zrozumiałam coś bardzo ważnego i muszę w końcu coś z tym zrobić. 😞 😲




No właśnie i to jest wada otwartego forum 🤨 Szkoda, że nie możemy pisać naprawdę swobodnie wiedząc, że NIKT oprócz sierpnióweczek tego nie czyta


no jak nie możemy możemy na sierpnióweczkach!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, Daniela super ze dziewczynkom smakowało jabłuszko 🙂 niestety facet na targu nie miał juz tych skoczków, moze po świętach cos przywiezie...
milium, 100 lat dla witusia 😘
existence, współczuje z tą wodą 🤔
kornelka, co do ciemiączka, to wiem, ze jezeli sie mocno zapada to świadczy o odwodnieniu...
diviana, ja chce poznac ten sen 😁
justyna, fajnie ze sie odezwałas 🙂
jola, zdrówka 😘
wszystkie dzieciaczki w awatarkach cudaśne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Madalenko a co z tobą? To tylko zmęczenie po całodziennej opiece nad dziećmi? Mam nadzieję, ze wszystko u ciebie w porządku 😘


ann ja nie lubię publicznie obnosić się ze swoimi słabościami i problemami. Mogę tylko napisać jedno, dzisiaj zrozumiałam coś bardzo ważnego i muszę w końcu coś z tym zrobić. 😞 😲




No właśnie i to jest wada otwartego forum 🤨 Szkoda, że nie możemy pisać naprawdę swobodnie wiedząc, że NIKT oprócz sierpnióweczek tego nie czyta


no jak nie możemy możemy na sierpnióweczkach!!


Ale jakoś sentyment trzyma na mamach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Diviana napisał(a):
Inez napisał(a):
Diviana napisał(a):
to w takim razie zapraszam sny mogą się spełnić 🤪
A bodziak ekstra, zresztą syn ekstra a mama w fajowe ubranka stroi 🙂


A za parenaście lat jak przyjdzie z dziewczyną to ja będę jej te wszystkie zdjęcia pokazywać 😜


🤪 🤪 🤪
Niech zobaczy jaki słodziak
🤪 🤪 🤪


A jak będzie pyskował to z siurakiem pokaże 🤪 A co!

😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Madalenko a co z tobą? To tylko zmęczenie po całodziennej opiece nad dziećmi? Mam nadzieję, ze wszystko u ciebie w porządku 😘


ann ja nie lubię publicznie obnosić się ze swoimi słabościami i problemami. Mogę tylko napisać jedno, dzisiaj zrozumiałam coś bardzo ważnego i muszę w końcu coś z tym zrobić. 😞 😲




No właśnie i to jest wada otwartego forum 🤨 Szkoda, że nie możemy pisać naprawdę swobodnie wiedząc, że NIKT oprócz sierpnióweczek tego nie czyta


no jak nie możemy możemy na sierpnióweczkach!!


Ale jakoś sentyment trzyma na mamach 😁


nio wiem wiem kochana bo sama tu wracam i lubię przebywać z Wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Madalenko a co z tobą? To tylko zmęczenie po całodziennej opiece nad dziećmi? Mam nadzieję, ze wszystko u ciebie w porządku 😘


ann ja nie lubię publicznie obnosić się ze swoimi słabościami i problemami. Mogę tylko napisać jedno, dzisiaj zrozumiałam coś bardzo ważnego i muszę w końcu coś z tym zrobić. 😞 😲

madzia, jesteś silna - dasz rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, a ty już spakowana? Wszystko dopięte na ostatni guzik? Jejku, też bym miała stracha przed samotną podróżą, ale na pewno dacie sobie świetnie radę. Przed Oslo też się martwiłaś a było spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie poradzisz z wózkiem? Zabierasz ze sobą? To chyba najmniej poręczny bagaż 🤢
A ile czasu będziesz miała między lotami? Długo będziesz musiała czekać na lotnisku?
Szkoda, że twój małż nie może lecieć teraz z wami, byłoby raźniej. W każdym bądź razie będę mocno trzymać kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już nawet Inez poszła. Dobranoc, śpij dobrze 🙂 A ja szukam na all poscieli.

A przy okazji zapytam, jutro jak wstaniecie to napiszcie mi proszę jakie macie pomysły na prezenty dla bliskich na Święta(chodzi mi głównie o małżów i teściówki). Bo ja dziś przemierzyłam kilka km w galerii handlowej w szale świątecznych zakupów i nie tylko nic nie kupiłam, ale nawet nic mnie nie powaliło na kolana (no, może oprócz cen 😁 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
A jak sobie poradzisz z wózkiem? Zabierasz ze sobą? To chyba najmniej poręczny bagaż 🤢
A ile czasu będziesz miała między lotami? Długo będziesz musiała czekać na lotnisku?
Szkoda, że twój małż nie może lecieć teraz z wami, byłoby raźniej. W każdym bądź razie będę mocno trzymać kciuki 😘


Tak, biorę wózek, ale nadaję go jako bagaż specjalny (dla dziecka się należy za darmo) i odbieram w Gdańsku (tak jak walizkę, nie muszę odbierać w Oslo, leci do lotniska docelowego). Między lotami mam półtora godz więc to w sam raz. A po lotnisku będę chodziła z nosidełkiem 🙂
Najgorzej to wsiadanie do samolotu, rozbieranie małego, siebie, wkładanie bagażu podręcznego, na lotnisku przeszukiwanie, znowu rozbieranie, ubieranie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
O, już nawet Inez poszła. Dobranoc, śpij dobrze 🙂 A ja szukam na all poscieli.

A przy okazji zapytam, jutro jak wstaniecie to napiszcie mi proszę jakie macie pomysły na prezenty dla bliskich na Święta(chodzi mi głównie o małżów i teściówki). Bo ja dziś przemierzyłam kilka km w galerii handlowej w szale świątecznych zakupów i nie tylko nic nie kupiłam, ale nawet nic mnie nie powaliło na kolana (no, może oprócz cen 😁 😁 😁 )


Małż zażyczył sobie portfel (tylko jak to on, najlepiej Hugo Boss 😁 ), a teściówka, szwagier, szwagierka itp dostają kubki z wizerunkiem Tymka 😁
A moja mama wielki obraz na płótnie z Tymkiem (prezent od mojej siostry)
Ja zażyczyłam sobie od m. zegarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A od siostry dostaję nowy tel, od mamy perfumy,a od Tymcia uśmiech 😁
Ja siostrze oprócz kubka zaprojektowałam koszulkę ze stronki koszulka.pl 🙂 Fajna stronka i niedrogo wychodzi 🙂

Jo-aneczka dla teściówki może szal, perfumy, coś z biżuterii np. bransoletka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...