Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczyny, ja sie wkońcu wyspałam Emilka dopiero wstała a poszła spać wczoraj o 22 i spała aż do 4.30 czyli 6,5 godz bez jedzenia 🤪 a oczy dopiero teraz otworzyła.
ale to wczoraj był dzień pełen wrażeń mieliśmy gości i wszysvy ją nosili i zabawiali może to dlatego a może rośnie jest coraz starsza i śpi dłuzej no mam nadzieje.

Idę zrobić sobie kawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

O Bozie dzieje grzechu..uwielbiam. 😉 Ale bardziej za reagge jestem
http://www.youtube.com/watch?v=19cJd-km6pM
🙂 oj bawilo sie przy tym 😎
no a Kazik to Kazik..klasyk nic dodac nic ujac 😉
poza tym kocham Eagels Hotel california 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
ojj, andzelika, to ty dzisiaj zalatany dzień będziesz miała 🤔
a ja sie zastanawiam czy by dzisiaj z małym gdzies w gości nie wybyć 😉 moze do siostry pojedziemy, zahaczymy o babci prace i moze jeszcze do mnie do pracy wstąpie? w sumie i tak musze pobrac druk RMUA, bo na 2.stycznia będę potrzebowac....


ruma jest ważna 30 dni, i takiego przepisu trzyma się CZD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki- kurcze my to śpiochy z Szymonem jesteśmy- dziś wstaliśmy po 10
Siehankowa- tobie to dobrze. Dziś ja nie mam pomysłu na obiad. Mój m też lubi kucharzyć, a w sprzątaniu zawsze pomaga. Kurcze oprócz dzieci to i lubych podobnych mamy 😉
Justyna- Norbert super przybrał
Marta-lion. Teraz Ksawcia kuś, sielankowa już dawno kupiona:P
Diviana- to chyba mała modelka Ci rośnie skoro ma takie nogi długie.
Daniela
- mi lekarka mówiła, że dobrze zmieniać emolienty. Ja polecam cetaphil
Foga- trzymam kciuki żeby było ok

12 groszy Rafał Szymonowi notorycznie śpiewa
a ja uwielbiam hey no i ich jedyny i niepowtarzalny "list"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- Szym ma apetyt po tacie- zrobiłam mu kaszkę i dopóki widział coś w miseczce to było eee,yyy byle tylko dawać kolejną łychę. Jak się skończyło zrobił smutną minkę wytarł pyszczek w śliniak a jak go wzięłam na ręce to do cyca się obraca więc doprawił cycem i poszedł spać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Choralkom życzę zdrówka 🙂
Za Inez trzymam kciuki bo aż mi ciarki po plecach przeszły na myśl jak ona sobie bedzie musiała samiutka z maluszkiem na rękach poradzic 😘
To i ja coś do posłuchania podam 🙂
http://youtu.be/rtM9IERRYVQ to uwielbiam 🙂
http://youtu.be/WbTuQ4S4jQc lubię takie klimaty 🙂
http://youtu.be/p9Fyib7NZ8w 🙂
i moja faworytka http://youtu.be/EbmBa7vHcv4
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa Szym ma apetyt jak na faceta przystało 🙂
a ja dzisiaj chyba pierniczki upiekę 🙂 z kotleta.... tylko miód muszę nabyć a przed świętami poozdabiamy z gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do naszej położnej, lekarz jutro przyjmuje..na razie kazała podać Lactidofil i smectę..tylko jak ja to Jagodzie dam skoro ona tylko cyca ssie?? Chyba łyżeczką dostanie... Dzięki dziewczyny za wsparcie..już zastanawiam się co takiego zeżarłam ale nic na liście nie widzę szkodliwego. Wczoraj łyknęłam coli ale to malutki łyczek, nie sądzę, że to to... no i jeszcze sok marchwiowo bananowy z pierdonki...tylko, że jego często piję i nic nie było.....ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu


hehe dobre skojarzenie- fakt te usta z frotki są dupne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu


hehe dobre skojarzenie- fakt te usta z frotki są dupne

to ja tez juz sobie daruje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu


hehe dobre skojarzenie- fakt te usta z frotki są dupne

to ja tez juz sobie daruje 😁 😁


a ja chyba kupię- prezent właściwy będzie po świętach (oby, bo jak nie to ktoś ponoć bez jajek zostanie- słowa Pati) więc chyba śpiewaka kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu


hehe dobre skojarzenie- fakt te usta z frotki są dupne

to ja tez juz sobie daruje 😁 😁


a ja chyba kupię- prezent właściwy będzie po świętach (oby, bo jak nie to ktoś ponoć bez jajek zostanie- słowa Pati) więc chyba śpiewaka kupię.


W sumie Szym to facet, więc nawet wygląd gumowej lali nie zaszkodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
U nas pobudka o 6 jak zawsze ostatnio, ja nie wiem czemu mój syn nie odziedziczył spania po mamuni tylko po tatuniu, ja o 6 jestem nieprzytomna, dla mnie to środek nocki, a jak wstaje do pracy to siedze przed kompem w robocie i gapie sie w jeden punkt z godzinke zanim sie rozruszam, masakra.
Ja jestem chwilowo sama, mój m ma wolne pojechał zmienic opny i wstawić felgi, ale najpierw pojechał je zakupić, wiec jakies 1,5 godzinki go nie bedzie, zabrał ze sobą Witusia, bo stwierdził ze synuś chce jechac z tatusiem, zobaczyc jak sie felgi zmienia- no napewno no ale jak chciał to pojechali, zaraz biore sie wiec za okna, umyje bo tak to nie mam kiedy.
Inez moja kochana, mam nadzieję że u Ciebie wszystko oki, odezwij sie bo zaczynam sie martwić 🤔
Diviana no Twoja Alusia to rzeczywiście będzie niezła modeleczka, z takimiiii nogamiii 🤪
Widzę że się Wam na wspominki muzyczne zebrało, ja też słuchałam takich klimatów, oj odrazu przypominają mi sie lata młodości...
Marta Ty to rzeczywiście jesteś obrotna, weselicho załatwić w górach przez telefon, a nie miałaś stracha ze cos nie wypali? Ja to załatwiałam na miejscu ale i tak zastanawiałam sie czy wszystko bedzie ok.
Madziu super że humorek Ci wraca
A co dośpiewaków to jak je tylko zobaczyłam to od razu mi sie skojarzyły z lalkami z sex shopu i stwierdziłam ze nie moge tego kupić bo padne zawał ze śmiechu jak bede na to patrzyła.
Foga oby tylko Jagódce nic nie było, nieznosze jak dzidzie mają jakieś niepokojące objawy, od razu mi sie robi ciężko na sercu.
No to lece umyć okienka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu


hehe dobre skojarzenie- fakt te usta z frotki są dupne

to ja tez juz sobie daruje 😁 😁


a ja chyba kupię- prezent właściwy będzie po świętach (oby, bo jak nie to ktoś ponoć bez jajek zostanie- słowa Pati) więc chyba śpiewaka kupię.


W sumie Szym to facet, więc nawet wygląd gumowej lali nie zaszkodzi 🤪


Niech się uczy od małego :P pd cyca już się oderwać nie może 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja jakiegos doła załapałam 😞 cztytam Was ale naet nie wiem co mam pisać 😞 😞 😞
Foga duuuzo zdrówka dla Jagody 😘 😘 😘 😘
Inez trzymam kciuki za szybkie dotarcie do domku 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Jesli chodzi o muzyczkę to polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=MGiUYdFhaWE
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek- nie smuć się 🙂
Mi wreszcie dziś humor powrócił- przez ostatnie dni jak tylko pomyślałam p babci to łzy mi do oczu się cisły a dziś już myślę o niej z uśmiechem.
Dziewczyny święta idą pora radości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
aniołek- nie smuć się 🙂
Mi wreszcie dziś humor powrócił- przez ostatnie dni jak tylko pomyślałam p babci to łzy mi do oczu się cisły a dziś już myślę o niej z uśmiechem.
Dziewczyny święta idą pora radości

To dobrze Lydzia Babcia napewno chciałaby żebyś myślała o niej z uśmiechem a nie ze smutkiem.
No właśnie pora radości- biorę sie za robotę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
aniołek- nie smuć się 🙂
Mi wreszcie dziś humor powrócił- przez ostatnie dni jak tylko pomyślałam p babci to łzy mi do oczu się cisły a dziś już myślę o niej z uśmiechem.
Dziewczyny święta idą pora radości

To dobrze Lydzia Babcia napewno chciałaby żebyś myślała o niej z uśmiechem a nie ze smutkiem.
No właśnie pora radości- biorę sie za robotę hehe


No właśnie trzeba, żyć dalej- sorki, że tak wam trułam ale to była pierwsza bliska osoba jaką straciłam- prawdę mówiąc byłam z nią bardziej zżyta niż z moją babcią, którą straciłam w sierpniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
milium napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
aniołek- nie smuć się 🙂
Mi wreszcie dziś humor powrócił- przez ostatnie dni jak tylko pomyślałam p babci to łzy mi do oczu się cisły a dziś już myślę o niej z uśmiechem.
Dziewczyny święta idą pora radości

To dobrze Lydzia Babcia napewno chciałaby żebyś myślała o niej z uśmiechem a nie ze smutkiem.
No właśnie pora radości- biorę sie za robotę hehe


No właśnie trzeba, żyć dalej- sorki, że tak wam trułam ale to była pierwsza bliska osoba jaką straciłam- prawdę mówiąc byłam z nią bardziej zżyta niż z moją babcią, którą straciłam w sierpniu

Hmmm no nie wiem czy trułaś, o ile wiem to piszemy tu o wszystkim co nam leży na duszy i NIC z tych rzeczy nie jest truciem!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...