Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Foga a z tą burzą to nie dowierzałam, powiedziałam K on mówi, że teraz to się wszystkiego można spodziewać 😮 Szok 😮 Ale rozbawił mnie tekst, że Twój m sam se zdjęcia cyka 😁 😁 😁 😁 hehe dobre 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Foga na pocieszenie moge Ci powiedziec ze moja corka tez nie wychowana jak te Twoje sikorki 😉 😉 😉tez lubi sobie kupe walnac przy jedzeniu...albo serie baczkow 😁 😁


no moja też ale to dzieciątka..ale sikory to stare krowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga widze ze juz spisalas na straty te sikorki...daj im czas moze zrozumieja swoje bledy i beda chcialy je naprawic 😉 😉 moze dojrzeja i dorosna do tego aby mieszkac na balkonie...teraz je to przeroslo ale kto wie co za rok bedzie 😁 😁 😁

Kornelka wylalam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Foga widze ze juz spisalas na straty te sikorki...daj im czas moze zrozumieja swoje bledy i beda chcialy je naprawic 😉 😉 moze dojrzeja i dorosna do tego aby mieszkac na balkonie...teraz je to przeroslo ale kto wie co za rok bedzie 😁 😁 😁

Kornelka wylalam 😘 😘 😘


no to mają czas na przemyslenia w karmniku na czereśni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Foga nie ma to jak nie wychowane sikorki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😘[/quotno wiesz..jakby od małego u mnie przebywały na balkonie to tak byj je wyszkoliła, że przylatując mówiłyby dzień dobry i pytały czy mogą się poczęstować a tak... ulica je wychowała i efekty widać...

😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Paninka napisał(a):
Foga widze ze juz spisalas na straty te sikorki...daj im czas moze zrozumieja swoje bledy i beda chcialy je naprawic 😉 😉 moze dojrzeja i dorosna do tego aby mieszkac na balkonie...teraz je to przeroslo ale kto wie co za rok bedzie 😁 😁 😁

Kornelka wylalam 😘 😘 😘


no to mają czas na przemyslenia w karmniku na czereśni 😉


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE MAMUSIE 🙂
My wyspane ale musimy iść do lekarza 😞 malutka coś pokaszluje i nie chce aby wyszło z tego coś gorszego bo we wtorek mamy szczepienie mieć... mam nadz, że to nic poważnego i do wtorku minie 🙂


Duzo zdrówka dla Marysi 😘 😘 😘 😘 Oby szybko mineło 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela, Aniołek a co was dopadło?
Ja pozmywałam podłogi w całym domu

FINANSE 😠 😠 😠


Aniołek....witaj w klubie - ale dołów przez to nie łap... bo nie warto....... zawsze jakoś tam będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela, Aniołek a co was dopadło?
Ja pozmywałam podłogi w całym domu

FINANSE 😠 😠 😠


Aniołek....witaj w klubie - ale dołów przez to nie łap... bo nie warto....... zawsze jakoś tam będzie...

Bo, jakoś MUSI być 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela, Aniołek a co was dopadło?
Ja pozmywałam podłogi w całym domu

FINANSE 😠 😠 😠


Aniołek....witaj w klubie - ale dołów przez to nie łap... bo nie warto....... zawsze jakoś tam będzie...


Na pewno. Tylko my mamy do zapłaty rachunki a Krzysia szef ostatnio nie płaci wszystkiego 😠 😠 😠 😠 I jeszcze teraz te swieta, prezenty, dziecku leki, mleko. MASAKRA 😠 😠 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Divianka udało ci się wyładować złość na tych podłogach?


Niestety nie udało się 😠 zastanawiam się nad odwiedzeniem Danieli i myciem tych jej okien, podług pewnie też ma dużo w takim domu

Zawsze to by była korzyść obopólna 🙂 Ona by miała umyte okna i podłogi, ty lepszy humor i w przerwach pomiędzy czyszczeniem ją też byś pocieszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...