Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I tu lepiej by się sprawdziło zamknięte forum.... czasami lepiej jak pół świata nie widzi o czym piszemy i jakie fotki wstawiamy... Ja tam wolę byc anonimowa na publicznym forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dobra dziewczyny ja muszę wyszykować Jagodę i iść do sklepu bo nic nie mamy na ten obiad........oj będzie ryk przy ubieraniu i wkładaniu w gondolę...czemu to moje dziecię tak nie lubi być w wózku........?? Ech

A na przegonienie dołów wstawię wam wieczorkiem foto, tylko musze od siostry z aparatu zgrać.. hihi - jaki mielśmy przebój z tortem na chrzcinach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na sierpnióweczkach jest, tylko nie wiem czy tam można wstawiać zdjęcia i obrazki, ale miałybyśmy pewność, że nikt obcy nie dowiaduje się o nas rzeczy o których nie musi wiedzieć.. jak to mówią.. w sieci nie jesteś anonimowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DRB4Yjiz_Hwc%26feature%3Dg-logo&h=cAQGCA6zzAQHqqJBKeUMmIq-sX7bLjwaYJXSOmOlyhbSgPA

ten chłpczyk kibol, widać buzię i bez cenzury SZOKKK 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyknelam nowe zdjecie specjalnie dla was 😁 😁 zaraz wysle 😁 😁tyko cholera po poludniu zawsze sie psuje pogoda i pada....i znowu z Tosią nie wyszłam kurdele 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Daniela nie masz sąsiadów ? 🙂 Duże to strasznie jest, i całe dla Was?


nie sąsiadów nie mam i tak całe nasze....

Hehe ja bym się bała bez sąsiadów 😁 😁 😁
Ja w bloku się boję teraz 😁 😁 Ale ja to bojączek jestem.

Super, efekt będzie, jak wszystko już zrobicie, stylowy dom z przeszłością, lubię takie miejsca 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...