Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka w taki razie wierze razem z Toba 🤪 🤪 🤪 tylko co ja bede mowic jak ten rok minie a tu nadal 20kg nadbagazu 😠 😠

I nie gubisz nic? mi stanelo i stoi, taka malutka roznice widze ale malutka, jednak to juz cos ale tez i malutko jem.


nie wiem....ostatnio nie wchodze na wage...ale wiem ze samo sie nie zgubi musze sie wziac za to...przed ciaza zgubilam 20 - te same co teraz musze zrzucic 😠 taki juz moj urok...zebym miala jeszce miejsce na swoje sprzety to cwiczylabym a jak cwicze to diety sie trzymam surowo bo mi szkoda tego wysilku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka w taki razie wierze razem z Toba 🤪 🤪 🤪 tylko co ja bede mowic jak ten rok minie a tu nadal 20kg nadbagazu 😠 😠

I nie gubisz nic? mi stanelo i stoi, taka malutka roznice widze ale malutka, jednak to juz cos ale tez i malutko jem.


nie wiem....ostatnio nie wchodze na wage...ale wiem ze samo sie nie zgubi musze sie wziac za to...przed ciaza zgubilam 20 - te same co teraz musze zrzucic 😠 taki juz moj urok...zebym miala jeszce miejsce na swoje sprzety to cwiczylabym a jak cwicze to diety sie trzymam surowo bo mi szkoda tego wysilku...

to powodzenia Ci zycze. czasem organizm sam sie reguluje. ja na to licze bo tendencji do otyłosci nigdy nie miałam, w babcie moja poszłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divianko ja mialam tak samo mi przybywało po cerazette i odstawilam bo malo zalamki nie dostalam teraz sie nie ważylam,ale za to mam lepszy humor i hormony mi na dekiel tak nie wala i libido znacznie wzrosło 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
dziewczyny jeszcze raz zapytam
jak oprocz zelu na dziaselka i schlodzonych gryzakow moge ulzyc zabkujacej Lilce?


Paninko ja nie znam juz innych sposobów dlatego nie piszę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
Paninka napisał(a):
dziewczyny jeszcze raz zapytam
jak oprocz zelu na dziaselka i schlodzonych gryzakow moge ulzyc zabkujacej Lilce?


Paninko ja nie znam juz innych sposobów dlatego nie piszę 🥴

😘 😘 😘 ja tez nie znam dlatego pytam 😉 😉 😉 szkoda mi jej gryzie te paluszki swoje denerwuje sie szczegolnie przy jedzeniu bo glodna jest a te dziaselka ewidentnie ja bola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
Divianko ja mialam tak samo mi przybywało po cerazette i odstawilam bo malo zalamki nie dostalam teraz sie nie ważylam,ale za to mam lepszy humor i hormony mi na dekiel tak nie wala i libido znacznie wzrosło 🙂 🤪 🤪 🤪


Kurcze ja też to biorę może to faktycznie od tych tabletek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Divianko ja mialam tak samo mi przybywało po cerazette i odstawilam bo malo zalamki nie dostalam teraz sie nie ważylam,ale za to mam lepszy humor i hormony mi na dekiel tak nie wala i libido znacznie wzrosło 🙂 🤪 🤪 🤪


Kurcze ja też to biorę może to faktycznie od tych tabletek 😞

Uważam, że może tak byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Divianko ja mialam tak samo mi przybywało po cerazette i odstawilam bo malo zalamki nie dostalam teraz sie nie ważylam,ale za to mam lepszy humor i hormony mi na dekiel tak nie wala i libido znacznie wzrosło 🙂 🤪 🤪 🤪


Kurcze ja też to biorę może to faktycznie od tych tabletek 😞


Ja jestem pewna na 100 % że to od nich ja tylam..Dlatego mam je gdzieś...będę musiala o czymś powaznym pomyśleć myslę,że Madalena najlepiej zrobila ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
M. w domu a ja mam mniej czasu na pisanie niż jak go nie ma 😮
Zaraz zabieram się za ciasto czekoladowe 😜
Mam pytanie mamuśki: czy któraś z Was przyrządza krewetki? Chodzi mi o te duże królewskie. Bo ja bardzo je lubię a znam tylko jeden sposób na ich przyrządzenie 🤢

Daniela pękam z ciekawości więc też poproszę zdjęcia na maila 😁

aaaaa...i faktycznie nie ma masła w sklepie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Ja dziś za Siehankową robię 😜 Chętnym Przypominam o akcji Nakarm psa
http://tablica.pl/oferty/?search%5Bcreator%5D=lfV7


Juz rano nakarmilam:P

A ja zapomniałam i teraz mi się przypomniało 🙂 Idę do wanny, Rysio dziś kupy nie zrobił i płaczek trochę jest z niego. Śpiący a zasnąc nie może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Zobaczcie:
http://pomorze.naszemiasto.pl/artykul/1200313,gdansk-w-szpitalu-na-zaspie-urodzil-sie-najwiekszy,id,t.html

Mój Julek tyle nie waży 😮 😁 😁 Kloc, ciekawe jak babeczka dała radę tak chodzić, a mała taka duża pewnie przez tą cukrzycę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Zobaczcie:
http://pomorze.naszemiasto.pl/artykul/1200313,gdansk-w-szpitalu-na-zaspie-urodzil-sie-najwiekszy,id,t.html

Mój Julek tyle nie waży 😮 😁 😁 Kloc, ciekawe jak babeczka dała radę tak chodzić, a mała taka duża pewnie przez tą cukrzycę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...