Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
ostatnio się nie odzwyałam ale doba za krótka 😞 😞 mam nadzieje że u Was wszystko w porządku 🙂 czasem was podczytuję ale nie zawsze daję radę :p
u nas nie za ciekawie mały nadal nie przybiera 🤢 🤢 powiem więcej waga spada 😞 😞 byłam u laktatorki z moim mlekiem ok 🙂 tylko że mały nie przybiera pomimo że daję mu raz dziennie kaszke, butli nie rusza a jak po 5 godz. zjadł to aż 50 ml i jeszcze mu się ulało L 🤢aktatorka i jeszcze jedna lekarka powiedziała że to może być reflux albo coś z przełykiem że tak mało je i mam iść do laryngologa 🤢 🤢 martwie się bo misiek widze że chce jeść ale po chwili zaczyna stękać i się skręca 😞 a jak je to słyszę jakby mu żołądek zaczynał pracować 🤢
ann a jak idzie dokarmianie Hani? przybiera?
miłego wieczorku mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
ostatnio się nie odzwyałam ale doba za krótka 😞 😞 mam nadzieje że u Was wszystko w porządku 🙂 czasem was podczytuję ale nie zawsze daję radę :p
u nas nie za ciekawie mały nadal nie przybiera 🤢 🤢 powiem więcej waga spada 😞 😞 byłam u laktatorki z moim mlekiem ok 🙂 tylko że mały nie przybiera pomimo że daję mu raz dziennie kaszke, butli nie rusza a jak po 5 godz. zjadł to aż 50 ml i jeszcze mu się ulało L 🤢aktatorka i jeszcze jedna lekarka powiedziała że to może być reflux albo coś z przełykiem że tak mało je i mam iść do laryngologa 🤢 🤢 martwie się bo misiek widze że chce jeść ale po chwili zaczyna stękać i się skręca 😞 a jak je to słyszę jakby mu żołądek zaczynał pracować 🤢
ann a jak idzie dokarmianie Hani? przybiera?
miłego wieczorku mamusie 🙂

O cholercia... To musisz się koniecznie wybrać do laryngologa. Może to jakaś drobnostka a Michałkowi przeszkadza...
U nas mała jakby zaczęła tyć, ale dowiem się wszystkiego jutro na wizycie to po powrocie zdam relację. Ważę ją na wadze łazienkowej, a ona może byc niedokładna... Mam nadzieję, że będę mogła odstawić Bebilon i karmić tylko piersią + kaszką i zupka lub deserek.
Aniu powodzenia i zdrówka dla Michałka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya - mojej znajomej córcia ma ten reflux. Jest to uciążliwe, bo malutka ulewa pod ciśnieniem tak, że chlusta na metr ale jest to do przejścia.. Odkąd zajęli się nią dobrzy lekarze i mała bierze leki oraz pije chyba jak dobrze pamiętam Bebilon Pepti albo coś w tym stylu to przybiera na wadze. Wiesz przy tej przypadłości kwasy cofają się do przełyku i dziecko po prostu piecze gardełko, dlatego nie może jeść..
Na pewno będzie dobrze, tylko idź jak najprędzej do doktora bo im wcześniej zaczniecie działać tym szybciej Michałek zacznie przybierać 🙂
Trzymam za Was kciuki i czekam na wieści - buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doszłam do 2695 str i już mi oczy siadają 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ZKBU_7G4pIE
a propo kawałków ten jest dla mojej GANDZI 🙂
A propo niej to lekarz nie stwierdził żadnej infekcji 🙂 a waży 7,400 🙂 🙂więc we wtorek szczepienie 🙂
teraz śpi ale pewnie za chwilę się obudzi i znów do 23.30 będzie ze mna siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Foga jak mój kocyk? 🙂


uuuuuuuu eeeeee iiiiiiiiiii - jeszcze nie wysłałam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Szukałam opakowania na przesyłki dla dziewczyn i nie mogłam nic wymyślic w końcu mnie olśniło i pakuję to od wczoraj, więc na dniach udam się na pocztę, bo chciałam wszystko hurtowo wysłać, co by jeden raz w kolejce stać, bo u nas w mieścinie masakra,. kolejki do okienek jak za kiełbasą w prl-u ale.....na święta dotrze do Ciebie 🙂

Na razie grzecznie czeka 🙂:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/20111215203.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1336/20111215203.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Przyznam nie doczytałam was. Wiem tylko że jak to moniczek podsumowała młode kozy jesteście 🙂 🙂 🙂

Daniela się chwaliła to i ja się pochwalę 🙂
Nasze pierniczki 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/allegro%20ciaza/DSCN0090.jpg[/IMG]

Ale klawe 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
doszłam do 2695 str i już mi oczy siadają 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ZKBU_7G4pIE
a propo kawałków ten jest dla mojej GANDZI 🙂
A propo niej to lekarz nie stwierdził żadnej infekcji 🙂 a waży 7,400 🙂 🙂więc we wtorek szczepienie 🙂
teraz śpi ale pewnie za chwilę się obudzi i znów do 23.30 będzie ze mna siedzieć 🙂

Moniq gratuluję wagi Marysi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta bo pytałam wcześniej, ale skoro nie nadrobiłaś to nie wiesz 😜 😁

Bo Julek dziś zrobił takie 2 twarde kupy (znaczy takie bobki, może i twarde nie były, ale w porównaniu do tego co zawsze to yy 😮 )
Wczoraj dałam mu marchewkę i kaszę też dostał, ale rzadszą (gęstsze mleko). I nie wiem czy mogę mu dawać coś dalej, nie płacze że go brzuch boli czy coś 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pierniczków, to popatrzyłam i stwierdziłam, że zjadłabym bałwanka, potem domek mi wpadł w oko, a potem choinka 🤪 Więc wniosek taki, że chyba wszystkie bym wszamała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Marta bo pytałam wcześniej, ale skoro nie nadrobiłaś to nie wiesz 😜 😁

Bo Julek dziś zrobił takie 2 twarde kupy (znaczy takie bobki, może i twarde nie były, ale w porównaniu do tego co zawsze to yy 😮 )
Wczoraj dałam mu marchewkę i kaszę też dostał, ale rzadszą (gęstsze mleko). I nie wiem czy mogę mu dawać coś dalej, nie płacze że go brzuch boli czy coś 🤨 🤨
No to myślę że to wynik zmiany diety, Julka też robi "gęstsze" kupy.
Jeśli nie płacze, nie bączy itp. Jest ok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo jest taka plastelinowa, bobek a jak zamykałam pampersa to się zgniótł 😁 😁

No to jestem spokojna teraz, bo wiadomo że kupa będzie cięższa, bo je już "normalne" rzeczy, ale pierwszy raz to mnie zadziwiło takie zjawisko.

A macie po oklasku, nooo ... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta bo pytałam wcześniej, ale skoro nie nadrobiłaś to nie wiesz 😜 😁

Bo Julek dziś zrobił takie 2 twarde kupy (znaczy takie bobki, może i twarde nie były, ale w porównaniu do tego co zawsze to yy 😮 )
Wczoraj dałam mu marchewkę i kaszę też dostał, ale rzadszą (gęstsze mleko). I nie wiem czy mogę mu dawać coś dalej, nie płacze że go brzuch boli czy coś 🤨 🤨
No to myślę że to wynik zmiany diety, Julka też robi "gęstsze" kupy.
Jeśli nie płacze, nie bączy itp. Jest ok 🙂 🙂 🙂

A to i ja zapytam bo Ryś rano nie zrobiła zawsze była tylko taki boberek mały i mniejszy apetyt ma a wczoraj dostał marchewkę 2 łyżeczki, rano kaszkę a wieczorem 1 miarkę kleiku ryżowego do mleka dosypałam. I co to znaczy, cos nie halo bo kupka zawsze rano była, a on taki trochę marudny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta bo pytałam wcześniej, ale skoro nie nadrobiłaś to nie wiesz 😜 😁

Bo Julek dziś zrobił takie 2 twarde kupy (znaczy takie bobki, może i twarde nie były, ale w porównaniu do tego co zawsze to yy 😮 )
Wczoraj dałam mu marchewkę i kaszę też dostał, ale rzadszą (gęstsze mleko). I nie wiem czy mogę mu dawać coś dalej, nie płacze że go brzuch boli czy coś 🤨 🤨
No to myślę że to wynik zmiany diety, Julka też robi "gęstsze" kupy.
Jeśli nie płacze, nie bączy itp. Jest ok 🙂 🙂 🙂

A to i ja zapytam bo Ryś rano nie zrobiła zawsze była tylko taki boberek mały i mniejszy apetyt ma a wczoraj dostał marchewkę 2 łyżeczki, rano kaszkę a wieczorem 1 miarkę kleiku ryżowego do mleka dosypałam. I co to znaczy, cos nie halo bo kupka zawsze rano była, a on taki trochę marudny.
Może mu za ciężko, w sensie "malutkie zatwardzenie". Spróbuj podać mu herbatki, na trawienie, albo rumiankowej. Nie martw się dzieci różnie reagują na zmianę diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta bo pytałam wcześniej, ale skoro nie nadrobiłaś to nie wiesz 😜 😁

Bo Julek dziś zrobił takie 2 twarde kupy (znaczy takie bobki, może i twarde nie były, ale w porównaniu do tego co zawsze to yy 😮 )
Wczoraj dałam mu marchewkę i kaszę też dostał, ale rzadszą (gęstsze mleko). I nie wiem czy mogę mu dawać coś dalej, nie płacze że go brzuch boli czy coś 🤨 🤨
No to myślę że to wynik zmiany diety, Julka też robi "gęstsze" kupy.
Jeśli nie płacze, nie bączy itp. Jest ok 🙂 🙂 🙂

A to i ja zapytam bo Ryś rano nie zrobiła zawsze była tylko taki boberek mały i mniejszy apetyt ma a wczoraj dostał marchewkę 2 łyżeczki, rano kaszkę a wieczorem 1 miarkę kleiku ryżowego do mleka dosypałam. I co to znaczy, cos nie halo bo kupka zawsze rano była, a on taki trochę marudny.

Teraz kupka może być rzadziej... Po rozszerzeniu diety. Poczekaj Kornelka jeszcze trochę. Jak w ciągu dwóch dni nie zrobi to będziesz się martwić. To po marchewce, która jest zestalająca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...