Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelka7 napisał(a):
Dobra tylko jak ja mam tą wiadomośc od moniq znalezc bo nie mogę, jak to ja 😉 wiem ze na sierpnióweczkach ale nie widze nic.

Kornelka musisz wejść w zakładkę forum i tam sierpnióweczki i z mamusiami do priv 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Dobra tylko jak ja mam tą wiadomośc od moniq znalezc bo nie mogę, jak to ja 😉 wiem ze na sierpnióweczkach ale nie widze nic.

Kornelka musisz wejść w zakładkę forum i tam sierpnióweczki i z mamusiami do priv 🙂 😜 😜

Dziękuję, już znalazłam nawet 🙂 🙂
Rysio się chyba śliną zakrztusił, tak mnie wystraszył, nie wiem czy to nie był znów bezdech.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry JUSTYNKA 😘
Dzien dobry wszystkim 🙂

Dziś Jagoda tatę obudziła bo zaspał 🙂 Nie śpimy od 5.30 🙂 A wczoraj oczywiście odleciałam.......

Marta - super pierniczki 🙂 Na kotlecie gdzieś mi mignął przepis na tą plastyczną masę do dekoracji, może spróbuję ją zrobić, tylko barwniki trzeba zamówić 🙂
Czekam aż Jagodziance znowu zechce się spac i legnę razem z nią 🙂

Młego dnia kochane mamusie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy maly postekiwal i sie budzil.Nie plakal wiec go nic nie bolalo.Po jabluszku chyba tak reaguje,wczoraj tak baczyl ze szok.To zla reakcja na nowy produkt? Mam mu jeszcze dac tego jabluszka? Bo dzisiaj 3 dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
w nocy maly postekiwal i sie budzil.Nie plakal wiec go nic nie bolalo.Po jabluszku chyba tak reaguje,wczoraj tak baczyl ze szok.To zla reakcja na nowy produkt? Mam mu jeszcze dac tego jabluszka? Bo dzisiaj 3 dzien.


Ja nie wiem bo sama mam dylemat.. dałam wczoraj młodej pierwsze 3 łyżeczki jabłka a dzis z rana była kupa wodnista i miała brzydki kolor........ i również nie wiem, czy podawać dalej czy zaprzestać... może jeszcze nie czas???

O królewna zasnęła więc idę jeszcze się kimnąć....
Do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foga mam nadzieje ze ktos nam pomoze 🙂 U nas kupa bez zmian,te baczki wczoraj puszczal ale tez tak sam z siebie bez nerw. Wczoraj dostal 5 lyzek,tylko ta noc taka nerwowa byla. 😞 podaje mu do picia rumianek i koperek,o dziwo chce pic bo wczesniej to roznie bywalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
my od6:20 nie śpimy, bo mój m wrócił z pracy i postanowił się z malutką przywitać 🙂 przed chwilką zasneła 🙂
Ja niestety nie pomogę 😞nie wprowadziłam jeszcze nic Marysi do diety planuję od stycznia zacząć(ciągle mam nadz, że jakimś cudem w tym roku się wyprowadzimy)
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Powiem wam tak: kupka przy rozszerzaniu diety się zmienia. Szczególnie mogą być zszokowane mamy karmiące piersią, bo kupka jest ładna zółciutka i bezzapachowa, a tu nagle zmienia kolor i nabiera zapaszku 😁 Ale to akurat jest normalne. Dziecko zaczyna robić plastelinowatą kupkę z zapaszkiem - taką jak dorośli ludzie.
Ja wam powiem, że mnie się troszke przykro zrobiło, jak Hania pierwszy raz taką zrobiła ☺️ Pomyslałam sobie, że ten wcześniejszy etap juz nie wróci ☺️
Natomiast to, że Norbuś postękiwał i marudził... Nie zdziwiłabym się gdyby miał problem ze zrobieniem kupki po kilku dniach wprowadzania nowych posiłków, szczególnie po marchewce, a tak to albo były to rzeczy ze soba nie związane, albo taka reakcja na jabłko. Ja bym na razie poobserwowała jego dalszą reakcję na to jabłko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!!
ann chodz do mnie, ostatnio od chrzestnej dostalam winko, moj kuzyn z francji przywiozl i stoi nie ma kto pic... 😉 😉 😉

justyna lilka tez po jablku to strasznie smierdzace baki puszczala, pisalam juz ze kilka razy myslalalm ze tam kupa w gaciach jest a tu czysto 😉 😉 😉 wczoraj po marchewce najpierw zrobila bobka (jak to andzelika pisze 😁 😁) a pozniej zwykla kupe na cala pieluche w odceniach od jasno zoltego poprzez pomarancz do brazu 🤪i tez troche nameczyc przy niej sie musiala...dzisiaj znowu jej dam jabluszko bo marchewke dostawala przez 4 dni,ann dobrze opisala juz kupy naszych dzieci nigdy nie beda takie jak po samym mleku czy karmieniu piersia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Wszystko ok 🙂 kupa była i wieczorem i rano 🤪
A tu link do piesków, tylko 10 zostało najmniej dokarmionych, fajnie poszło 🙂
http://tablica.pl/nakarm-psa/ranking/
Ann powodzenia bo potem zapomnę albo co 🙃 🙂
Daniela super postępy z domem, ta wieża jest pociągająca, gniazdko by można tam uwic i doglądac wszystkiego z góry. Kawał porządnej roboty zrobił m ale nie zapominajmy, że również z Twoją pomocą. Gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...