Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz nie pamietam kiedy na spacerze bylam. Mamy z pietra takie krete schody bez barierek i najpierw bym musiala malego zniesc na dol 🤢
Babcia wczoraj chciala nad malym uroki odczyniac,juz mi sie na sline nioslo ze predzej jej by sie przydaly 😠
wybory hihihi 😁 ale bez kielbasy wyborczej? 😁
ja juz glos oddalam,i swoje zdanie tez napisalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

ja głos rano oddałam , teraz korzystając z chwili ciszy coś tam w chacie sprzątam.....a łeb mnie bili tak że masakra 🤢
Daniela a ty tam masz jakieś sąsiedztwo, czy to w szczerym lesie jest?? Bo na fotach domów nie widać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
u nas ok,całe szczęście dzieciaki sie nie zaraziły 🙂 a ja powoli dobrzeję
mojej mamie w mieszkaniu sąsiedzi pokój zalali 😞 i przed świętami problem - ciekawe czy w wigilię nie pospadają kasetony z sufitu 😮
dzisiaj jedziemy z mama nowy dywan kupić bo ten zalany przy takiej pogodzie to nie wyschnie
poza tym jakoś brak mi czasu
mam nadzieję że u Was wszystko w porządku
życzę udanego weekendu bo pewnie nie zajrzę
buziaków moc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Wczoraj tak zniknęłam nagle, ale listonosz przyniósł mi przesyłkę ze zdjęciami i tak sie zatraciłam we wklejaniu zdjęć, że aż mi głupio, potem skoczyłam na spacer, potem obiadek, później skończyłam tworzyć albumy, a wieczorkiem Was doczytałam zeby nie było ze nie wiem o co chodzi 😁, ale Marta te pierniczki wyglądają czadowo, też miałam wczoraj ochotę na ich zrobienie, a dzisiaj nie chce mi sie zabierac, ale zjeść bym zjadła 😮 hehe.
Siehankowa z tego co sie orientuję to l4 na dziecko jest jedynym zwolnieniem które nie przerywa urlopu, a uzasadnienie jest takie, ze jestes na wolnym wiec możesz sie swobodnie dzieckiem opiekować, no chyba ze będziesz cykać podaniami o urlop i wtedy przed planowanym wyjazdem zrobisz tak zeby Ci sie akurat konczył urlop i rzucisz zwolnionko, chociaz lepiej byłoby jakby lekarz wystawił Ci to zwolnienie na Ciebie, byłoby mniej zachodu, czasami pracodawca zgadza sie przerwac urlop jak masz l4 na dziecko ale to juz jest jego dobra wola- u mnie w pracy nikt tej dobrej woli nie ma niestety 🤢. Aha no i jeszcze jedno nie wiadomo czy lekarz wypisze Ci zwolnienie bo jak dziecko jest w szpitalu to ma opiekę, ale to zależy juz od lekarza i jego dobrej woli.
Ann spóźnione ale najszczersze życzenia dla Hanusi- tak mi wstyd ☺️, ze wczoraj zapomniałam
A to głosowanie to do kiedy jest otwarte????? Zaraz też polece zagłosować
Daniela a mi też mogłabyś wysłać fotki domku??? Przepraszam ze tak późno sie zgłaszam, ale oczywiście jak znajdziesz chwilke czasu.
Ja własnie buszuję po allegro i kupuję prezenty pod choinkę, późno, ale to wina mojego m i jego mądrości życiowych, więc postanowiłam sie nie angażować w prezenty, bo on miał to zrobić buahahaha- juz widze jak kupuje, matce chciał kupic mopa pod choinkę i nową deskę klozetową 😮, a ojcu pożądną maszynkę do golenia, to mówie mu a czemu matce takie dziwne prezenty a ojcu taki osobisty a on na to że no matka napewno sie ucieszy, no wiec jak to usłyszałam to wzięłam sie sama za prezenty bo juz widze minę teściówki otweirającą paczkę z deską klozetową pod choinką, ehhh ten to jak cos wymyśli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Wczoraj tak zniknęłam nagle, ale listonosz przyniósł mi przesyłkę ze zdjęciami i tak sie zatraciłam we wklejaniu zdjęć, że aż mi głupio, potem skoczyłam na spacer, potem obiadek, później skończyłam tworzyć albumy, a wieczorkiem Was doczytałam zeby nie było ze nie wiem o co chodzi 😁, ale Marta te pierniczki wyglądają czadowo, też miałam wczoraj ochotę na ich zrobienie, a dzisiaj nie chce mi sie zabierac, ale zjeść bym zjadła 😮 hehe.
Siehankowa z tego co sie orientuję to l4 na dziecko jest jedynym zwolnieniem które nie przerywa urlopu, a uzasadnienie jest takie, ze jestes na wolnym wiec możesz sie swobodnie dzieckiem opiekować, no chyba ze będziesz cykać podaniami o urlop i wtedy przed planowanym wyjazdem zrobisz tak zeby Ci sie akurat konczył urlop i rzucisz zwolnionko, chociaz lepiej byłoby jakby lekarz wystawił Ci to zwolnienie na Ciebie, byłoby mniej zachodu, czasami pracodawca zgadza sie przerwac urlop jak masz l4 na dziecko ale to juz jest jego dobra wola- u mnie w pracy nikt tej dobrej woli nie ma niestety 🤢. Aha no i jeszcze jedno nie wiadomo czy lekarz wypisze Ci zwolnienie bo jak dziecko jest w szpitalu to ma opiekę, ale to zależy juz od lekarza i jego dobrej woli.
Ann spóźnione ale najszczersze życzenia dla Hanusi- tak mi wstyd ☺️, ze wczoraj zapomniałam
A to głosowanie to do kiedy jest otwarte????? Zaraz też polece zagłosować
Daniela a mi też mogłabyś wysłać fotki domku??? Przepraszam ze tak późno sie zgłaszam, ale oczywiście jak znajdziesz chwilke czasu.
Ja własnie buszuję po allegro i kupuję prezenty pod choinkę, późno, ale to wina mojego m i jego mądrości życiowych, więc postanowiłam sie nie angażować w prezenty, bo on miał to zrobić buahahaha- juz widze jak kupuje, matce chciał kupic mopa pod choinkę i nową deskę klozetową 😮, a ojcu pożądną maszynkę do golenia, to mówie mu a czemu matce takie dziwne prezenty a ojcu taki osobisty a on na to że no matka napewno sie ucieszy, no wiec jak to usłyszałam to wzięłam sie sama za prezenty bo juz widze minę teściówki otweirającą paczkę z deską klozetową pod choinką, ehhh ten to jak cos wymyśli....

To cię Siehankowa w błąd wprowadziłam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ A myślałam, że to jest jak z l4 na siebie...
Millium dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 Milium masz oklask Ty to mi zawsze humor poprawisz opowieściami 😁 😁 deska klozetowa 😁 😁 😁'
zdjecia postaram sie zaraz wysłać
Ja mam jakis spadek formy, jakies dolki...znowu pada ech ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalenko kiedyś wklejałaś wzór wniosku o dodatkowe 4 tyg urlopu macierzynskiego, ja gapa sobie nie zapisałam a chciałabym żeby to było z tymi przepisami bo oczywiście nasza księgowa powiedziała mi że tylko 2 się należą a mi już 4 przysługują, czy jakbyś znalazła chwilkę to byś wrzuciła plis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela cieszę sie ze poprawiłam Ci humor, i nie dołuj sie głowa do góry, co ma być to bedzie, czy bedziesz sie dołowac czy nie to bedzie to samo co ma byc, ale musisz sie uśmiechnąć kochana. A deszcz mówisz własnie patrze ze sie cos zachmurzyło, mam nadzieje ze u mnie jeszcze nie zacznie zaraz padac, bo jeszcze spacer chciałam zaliczyc dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja przy normalnej asfaltowej ulicy mieszkam, nie w lesie 😉 😁 😁 tylko że koło nas budynków nie ma są dalej po jednej stronie po drugiej drzewa..... a na sąsiadów to tu długo się nie zanosi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha milium Twoj m coraz bardziej mnie rozklada 😁
a tu fotka z dzisiaj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/1001419k.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2057/1001419k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/1001400m.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8654/1001400m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a to codzienny widok rano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaki sliczny Norbercik 🤪 🤪 🤪 to ja se go na ziecia moge zamowic 😉 😉 😉 jesli nie jest zajety jeszcze 😁 😁 😉

a my zmiane planow mamy...po wiktorie moja mama pojdzie i ja przyprowadzi do mojej tesciowej a my do skarbowki jedziemy...Lilka na dworze spi wiec na razie sie zegnam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jaki sliczny Norbercik 🤪 🤪 🤪 to ja se go na ziecia moge zamowic 😉 😉 😉 jesli nie jest zajety jeszcze 😁 😁 😉

a my zmiane planow mamy...po wiktorie moja mama pojdzie i ja przyprowadzi do mojej tesciowej a my do skarbowki jedziemy...Lilka na dworze spi wiec na razie sie zegnam!


Norbert jest już zajęty 😁 😁 Tosia go bierze 😉 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Przywitam się i lecę kawkę robić, przebrać małego i na spacer 🙂
Chciałam tylko napisać coś Diviance. Kochana wiem, że masz wyrzuty sumienia związane z odstawieniem kp i przejściem całkowicie na mm. Ja też miałam, długo zwlekałam, nawet płakałam. Myślałam, że krzywdzę swoje dziecko, bo i presja otoczenia jest ogromna. Do tej pory jak z kimś rozmawiam to pierwsze pyt ''a karmisz piersią?''. Boże no czemu to wszystkich tak obchodzi 😮
Ale powiem Ci, że teraz już jest lepiej. Widzę, że Tymcio zadowolony wcina butelkę, a i ja mam lżej. Moja siostra wychowana na mm i ma się całkiem dobrze. Nie przejmuję się już tak a i cieszę się, że na Sylwestra będę mogła wypić drinka a na Wigilię zjeść pierogi z kapustą i grzybami 😜 Mam nadzieję, że Ty nie masz takich wyrzutów jak ja, bo nie warto się przejmować, teraz to wiem dlatego piszę Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Madalenko kiedyś wklejałaś wzór wniosku o dodatkowe 4 tyg urlopu macierzynskiego, ja gapa sobie nie zapisałam a chciałabym żeby to było z tymi przepisami bo oczywiście nasza księgowa powiedziała mi że tylko 2 się należą a mi już 4 przysługują, czy jakbyś znalazła chwilkę to byś wrzuciła plis


http://praca.wieszjak.pl/urlopy-pracownicze/289428,3,Dodatkowy-urlop-macierzynski-na-przelomie-2011-i-2012-roku.html

http://www.rzeczpospolita.pl/pliki/dobrafirma/wzory/wzory%20kodeksowe/wniosek_o_urlop_macierzynski.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):

Myślałam, że krzywdzę swoje dziecko, bo i presja otoczenia jest ogromna. Do tej pory jak z kimś rozmawiam to pierwsze pyt ''a karmisz piersią?''. Boże no czemu to wszystkich tak obchodzi 😮

u mnie tez tak bylo,pierszwe pytanie o cyca 😠 jakby nie liczylo sie to jak opiekuje sie swoim dzieckiem tylko czym go karmie. Karmienie mm bylo moja decyzja i NIGDY nie mialam wyrzutow sumienia.Wrecz przeciwnie,kiedy slucham o zatorach,problemach z laktacja,o tym ze dzieci sie nie najadaja to cieszylam sie ze podjelam taka decyzje.Presja jest i to ogromna,ale w d.. ze wszystkimi.Norbiego nawet raz nie dostawilam do cyca,od razu na mm jechal i nie rozni sie niczym od dzieci kp.
Tak wiem cos na tym stracilam ale tez zyskalam.Bo ja jestem szczesliwa i on.
Divianka nie martw sie 😘 😘
i wypij winko za zdrowie Alusi 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...