Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry
Ja dopiero mam dziś chwilę,żeby was poczytać.
Od rana ciągle coś.Najpierw posprzątałam cały dom,bo jutro mam gości.Potem zrobiłam obiad.Następnie poprasowałam i teraz dopiero usiadłam.Całe szczęście,że Filipek był grzeczny.
A po obiedzie do miasta,jeszcze część zakupów muszę zrobić na 17.30 do lekarza rodzinnego Filipa.Bo chcę załatwić sobie skierowanie do alergologa,jestem ciekawa czy mi sie uda.Bo chcę zrobić testy na alergię.
Co do karmienia mm,to ja nie mam wyrzutów.Karmiłam 1,5 miesiąca cycuszkiem,a potem zdecydowaliśmy się na mm.I przynajmniej Filipek się najada.Ale też większość znajomych od razu mnie pyta jak karmie,jakby to było najważniejsze.A najbardziej wkurzają mnie osoby które nie maja dzieci,a się wymądrzają.
divianka no to będziesz mogła skosztować winko 🙂
A w nocy to mnie tak cholernie mdliło,pewnie po tych tabsach anty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

aneczka a od kiedy bierzesz anty bo nie kojarze? mnie tez strasznie mdlilo przy pierwszym opakowaniu.Teraz zaczelam drugie i nie meczy narazie.
A propo dziewczyny ktore biora tabletki anty,bo tak sie zastanawiam czy moga one miec wplyw na humor a raczej czy moga byc winne np nadmiernemu zdenerwowaniu? Maslo maslane.. ☺️
to jednak hormony i cos ost baaardzo nerwowa bylam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
aneczka a od kiedy bierzesz anty bo nie kojarze? mnie tez strasznie mdlilo przy pierwszym opakowaniu.Teraz zaczelam drugie i nie meczy narazie.
A propo dziewczyny ktore biora tabletki anty,bo tak sie zastanawiam czy moga one miec wplyw na humor a raczej czy moga byc winne np nadmiernemu zdenerwowaniu? Maslo maslane.. ☺️
to jednak hormony i cos ost baaardzo nerwowa bylam ☺️


justyna ja dopiero zaczęłam pierwsze po porodzie.Biorę cilest,a ty?? Prędzej,zanim zaszłam w ciąże to tez je brałam chyba z cztery lata i na samym początku też zrypanie się czułam.Ale potem było już ok,okres krótki no i jak w zegarku.I nie trzeba było uzywać gumek 😁
A co do zmiany nastrojów,to normalne.Ja już swojego męza na to przygotowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu nie powiem ze to od tego,bron Boze! 😁 on cos przeskrobie a zgoni ze jestem zla przez anty 😁
Ja biore Midiane,ile placisz za swoje? U nas 39 zl kosztuje 🤢 kombinuje apteki co by taniej wyszlo. 🤢
a baloniki to i tak uzywamy dla bezpieczenstwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Ja swojemu nie powiem ze to od tego,bron Boze! 😁 on cos przeskrobie a zgoni ze jestem zla przez anty 😁
Ja biore Midiane,ile placisz za swoje? U nas 39 zl kosztuje 🤢 kombinuje apteki co by taniej wyszlo. 🤢
a baloniki to i tak uzywamy dla bezpieczenstwa 😁


ja płace 16 zł 🙂 przez ten pierwszy miesiąc też jeszcze bedziemy używać gumki,na a potem same tabsy wystarczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Przywitam się i lecę kawkę robić, przebrać małego i na spacer 🙂
Chciałam tylko napisać coś Diviance. Kochana wiem, że masz wyrzuty sumienia związane z odstawieniem kp i przejściem całkowicie na mm. Ja też miałam, długo zwlekałam, nawet płakałam. Myślałam, że krzywdzę swoje dziecko, bo i presja otoczenia jest ogromna. Do tej pory jak z kimś rozmawiam to pierwsze pyt ''a karmisz piersią?''. Boże no czemu to wszystkich tak obchodzi 😮
Ale powiem Ci, że teraz już jest lepiej. Widzę, że Tymcio zadowolony wcina butelkę, a i ja mam lżej. Moja siostra wychowana na mm i ma się całkiem dobrze. Nie przejmuję się już tak a i cieszę się, że na Sylwestra będę mogła wypić drinka a na Wigilię zjeść pierogi z kapustą i grzybami 😜 Mam nadzieję, że Ty nie masz takich wyrzutów jak ja, bo nie warto się przejmować, teraz to wiem dlatego piszę Tobie 🙂
Hehe chciałam ci zaklaskać a tu dupa jasiu za 116 minut 😠 😠 😠

W zupełności się z Tobą zgadzam. Ja teraz niestety też chyba kończę przygodę z karmieniem piersią 😞 Cycki prawie puste i nawet że Julka ciągnie ciągnie i niby leci, a w rezultacie lecę po butlę i ona zjada jeszcze 130ml. Więc lipa nic już nie ma. Nawet w nocy muszę lecieć po butelkę. Daję jeszcze cyca na zasadzie więzi i tyle. Pozatym jest mm. Niedługo i ta zasada się skończy bo Julka czeka aż coś poleci. Powiem Ci że ja mimo, że znacie mój stosunek do karmienia piersią, nie mam wyrzutów sumienia, pisałam kiedyś, że życie szybko weryfikuje nasze plany i nadzieje. Julka jak wiecie za mało przybierała. Teraz jest fajna, nabrała ciałka 🙂
Może ja inaczej do tego podchodzę, bo wy młode kozy jesteście ( hihi jak mi się podoba to określenie moniczek).

Ok mykam. Choinkę ubierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już po spacerku 2 godz - deszcz i wiatrzycho wygoniło nas do domu....

a ja mam pytanie do mam, które odciagały i magazynowały mleko 😉
kiedy najlepiej odciągać? zaraz po karmieniu czy jak? ile razy dziennie-raz czy wiecej? i czy np. jak odciagne tak jak wczoraj na raz po karmieniu 120)byłoby i więcej ale juz mi sie nie chciało 😜 ) i np. chciałabym odciągnać drugi raz, to juz dolewać do tego odciągnietego z tego samego dnia nie moge?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
my już po spacerku 2 godz - deszcz i wiatrzycho wygoniło nas do domu....

a ja mam pytanie do mam, które odciagały i magazynowały mleko 😉
kiedy najlepiej odciągać? zaraz po karmieniu czy jak? ile razy dziennie-raz czy wiecej? i czy np. jak odciagne tak jak wczoraj na raz po karmieniu 120)byłoby i więcej ale juz mi sie nie chciało 😜 ) i np. chciałabym odciągnać drugi raz, to juz dolewać do tego odciągnietego z tego samego dnia nie moge?


Z tego co pamiętam to to mleko z tego samego dnia można łączyć ale musi mieć tą samą temperaturę czyli jak jedno wstawisz do lodówki to drugie też i dopiero zmieszać, a co do tego kiedy to nie mam pojęcia, może chcesz woreczki do przechowywania mleka, bo ja kupiłam ale mi potrzebne nie były
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
madalena - a do której głosowanie???


najlepiej żeby wszystkie aktywne dziewczyny z forum się wypowiedziały, więc czasu nie ma bo i tak nie można dwa razy zagłosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A ja wróciłam ze szczepienia. Hania waży 5500 i mierzy 60 cm. W ciągu półtora tygodnia przybrała 220 g. Możemy odstawić mm i pozostać przy kaszkach i zupkach 🙂


o kochana super wieści 🙂 cieszę się razem z Tobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
A ile jeszcze głosów zostało do końca?


myślę,że czekam na przynajmniej 8 głosów bo z tego co patrzałam to 23 dziewczyny są najbardziej aktywne na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
siehankowa napisał(a):
my już po spacerku 2 godz - deszcz i wiatrzycho wygoniło nas do domu....

a ja mam pytanie do mam, które odciagały i magazynowały mleko 😉
kiedy najlepiej odciągać? zaraz po karmieniu czy jak? ile razy dziennie-raz czy wiecej? i czy np. jak odciagne tak jak wczoraj na raz po karmieniu 120)byłoby i więcej ale juz mi sie nie chciało 😜 ) i np. chciałabym odciągnać drugi raz, to juz dolewać do tego odciągnietego z tego samego dnia nie moge?


Z tego co pamiętam to to mleko z tego samego dnia można łączyć ale musi mieć tą samą temperaturę czyli jak jedno wstawisz do lodówki to drugie też i dopiero zmieszać, a co do tego kiedy to nie mam pojęcia, może chcesz woreczki do przechowywania mleka, bo ja kupiłam ale mi potrzebne nie były

dzięki diviana, a woreczki pewnie ze tak, w sumie dzisiaj tez kupiłam, ale myslę że lepiej więcej niz mniej 😉 tylko podaj mi nr konta i dane do przelewu na sierpnióweczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):

Madalenko bo miałam napisac i chyba tego nie zrobiłam że reniferek jest super z avatarka 🙂


dziękuję 😘 😘 i jakby co jest wolny do wzięcia ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):

Madalenko bo miałam napisac i chyba tego nie zrobiłam że reniferek jest super z avatarka 🙂


dziękuję 😘 😘 i jakby co jest wolny do wzięcia ☺️ 🤪


O proszę Alicja też nie zajęta, choć wychodzę z założenia żeby sobie sama chłopaków dobierała tak mi się Szymuś podoba że z chęcią takiego zięcia bym widziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...