Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Diviana napisał(a):
siehankowa napisał(a):
my już po spacerku 2 godz - deszcz i wiatrzycho wygoniło nas do domu....

a ja mam pytanie do mam, które odciagały i magazynowały mleko 😉
kiedy najlepiej odciągać? zaraz po karmieniu czy jak? ile razy dziennie-raz czy wiecej? i czy np. jak odciagne tak jak wczoraj na raz po karmieniu 120)byłoby i więcej ale juz mi sie nie chciało 😜 ) i np. chciałabym odciągnać drugi raz, to juz dolewać do tego odciągnietego z tego samego dnia nie moge?


Z tego co pamiętam to to mleko z tego samego dnia można łączyć ale musi mieć tą samą temperaturę czyli jak jedno wstawisz do lodówki to drugie też i dopiero zmieszać, a co do tego kiedy to nie mam pojęcia, może chcesz woreczki do przechowywania mleka, bo ja kupiłam ale mi potrzebne nie były

dzięki diviana, a woreczki pewnie ze tak, w sumie dzisiaj tez kupiłam, ale myslę że lepiej więcej niz mniej 😉 tylko podaj mi nr konta i dane do przelewu na sierpnióweczkach 🙂


Siehankowa u mnie one bez sensu leżą, więc nic za nie nie chcę napisz mi adres na sierpnióweczkach to Ci wyślę, mam też wkładki do stanika, tylko m, sobie pudełko wziął bo mu do czegoś było potrzebne ale i tak każdy w folijkę jest opakowany to też wrzucę może Ci się przydadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Diviana napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):

Madalenko bo miałam napisac i chyba tego nie zrobiłam że reniferek jest super z avatarka 🙂


dziękuję 😘 😘 i jakby co jest wolny do wzięcia ☺️ 🤪


O proszę Alicja też nie zajęta, choć wychodzę z założenia żeby sobie sama chłopaków dobierała tak mi się Szymuś podoba że z chęcią takiego zięcia bym widziała 🙂


nio widzisz tak to już jest, że my mamusie chciałybyśmy jak najlepiej dla swoich dzieciaczków ale jak to Martusia lubi przypominać życie często weryfikuje za nas 🙂
nio ja też byłabym rada jakby Szymek u widział sobie takie cudo jak Alicja. 😉
swoją drogą ciekawa jestem jaki będzie miał gust mój synek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):

Madalenko bo miałam napisac i chyba tego nie zrobiłam że reniferek jest super z avatarka 🙂


dziękuję 😘 😘 i jakby co jest wolny do wzięcia ☺️ 🤪


O proszę Alicja też nie zajęta, choć wychodzę z założenia żeby sobie sama chłopaków dobierała tak mi się Szymuś podoba że z chęcią takiego zięcia bym widziała 🙂


nio widzisz tak to już jest, że my mamusie chciałybyśmy jak najlepiej dla swoich dzieciaczków ale jak to Martusia lubi przypominać życie często weryfikuje za nas 🙂
nio ja też byłabym rada jakby Szymek u widział sobie takie cudo jak Alicja. 😉
swoją drogą ciekawa jestem jaki będzie miał gust mój synek 🙃


Pomyślmy o swoich wyborach 🙂 pewnie różne atrakcje nas czekają 🙂 choć mając takie fajne mamuśki dzieciaki na pewno mądre będą i gust będą dobry mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
poczytałam trochę 😜
milium jak bym zdała się na mojego m to w ogóle nikt by prezentów nie dostał a Twój to bardzo praktyczny jest hihi 🤪
Justyna widzę że Norbert "chodzi" po łóżeczku,ja też Tosię znajduję w innej pozycji niż ją kładę 😮 🙃
widzę że bitwa o chłopców 🤪 hmmmm ciężko będzie bo dziewczynek za dużo
Diviana dołączam do tego co piszą dziewczyny - ja też wypłakałam zmianę karmienia na mm ale czasami tak jest a mleczka są teraz tak dobrej jakości że nie ma mowy o tym że się krzywdzi dziecko - a presja otoczenia hmmm zawsze była i pewno będzie tak jak i w innych dziedzinach cóż każdy ma prawo do swego zdania a i tak Ty decydujesz o tym co zrobisz i już
ann jakie dobre wieści i oby tak dalej 🙂
Madziu Szymon ślicznie wygląda w avatarku i proszę uświadomcie mnie na co głosujecie bo nie mogę doszukać przez to że długo mnie nie było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):

Madziu Szymon ślicznie wygląda w avatarku i proszę uświadomcie mnie na co głosujecie bo nie mogę doszukać przez to że długo mnie nie było 😮


moniczek na sierpnióweczkach na stronie głównej jest ankieta o tym, jakie wybieramy forum, co by w końcu zdecydować i pisać na jednym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek jak się dzisiaj czujesz?? mam nadzieje, że już lepiej. A i cały czas kibicuję Ci w modelowaniu sylwetki 😉 I powiem Ci, że kto jak kto ale Ty na pewno sobie poradzisz i dojdziesz do celu. A twojemu m na bank kopara opadnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
moniczek jak się dzisiaj czujesz?? mam nadzieje, że już lepiej. A i cały czas kibicuję Ci w modelowaniu sylwetki 😉 I powiem Ci, że kto jak kto ale Ty na pewno sobie poradzisz i dojdziesz do celu. A twojemu m na bank kopara opadnie 😁


a dziękuję madalena ☺️
czuję się już dobrze - jeszcze trochę mi rzęzi w płucach ale i tak jest o niebo lepiej 🙂
a co do sylwetki to raz już osiągnęłam cel i byłam z siebie dumna i wierzę że tym razem również się uda a mina m będzie bezcenna 🤪
no i zagłosowałam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Marta dobrze ze jestes bo chcialam zapytac o cosik. Pamietasz jak podawalas link do drewnianego krzeselka do karmienia?To na all bylo? Nie moge znalezc a Mariuszowi chcialam pokazac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to dzisiaj jak rozbójnik 😁 podczytuję, obserwuję i ...nie piszę 😜 Wzięło mnie na sprzątanie, umyłam juz w sumie 4 okna ( po jednym na dzień 😎) i kombinuję z prezentami. Odwiedziła mnie mama, zagłosowałam, kawę piłam, jedzonko dla osobistego zaraz dokończę bo bida nadgodzinki łapie i głodny jak wilk.
Ann pięknie, po prostu super, gratuluję 😘 😘
ooooo i tyle pamiętam 🤢
Aaa moniczek już sie lepiej czujesz 🙂 🙂 to super i buziaczki ślę 😘 😘 😘
I nie mogę znalezc posta o desce..... poczytam jeszcze bo małe zaległości ale są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Dzieło mojej teściowej. Kocham tą choinkę 😁 🙂 🙂 Przed chwilą mi dowiozła 😜 😜 😎
[IMG]http://fotoszek.pl/di-3SM7.jpg[/IMG]

I dziś byłam po Julkę w przedszkolu 🙂
[IMG]http://fotoszek.pl/di-61QW.jpg[/IMG]

Choinka extra a Julka w naturalnym rozmiarze też extra 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam na zakupach ale to masakra jakaś nic nie kupiłam, forsę straciłam ,deszcz ze śniegiem prószy, ludzi fulllll 😮 😮 🤢
Ann super wieści
Madalena trzymam kciuki za rozmowę
Andzelika choinka jak z reklamy orange bodajże....... 😁 😁
I powiem wam że nie wiem co się ze mną dzieje ale kurde chyba jakiś depresjon mnie dopada, nic mnie nie cieszy, na nic chęci 🤢 🤢 😞 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie,
huuuurrrrrrrraaaaaaaa mam neta i wodę 🤪 🤪 🤪 🤪
tylko, że nie wiem w co ręce włożyć. Do świąt nic nie gotowe, a jeszcze w szczepana chrzciny. Jedna chrzestna się wycofała (siostra męża) ale udało się znaleźć drugą. Od jutra zabieram się za pranie firan i przedświąteczne porządki. Przeraża mnie myśl pomieszczenia w jednym pokoju na 20 metrach kwadratowych 18 osób. Nawet krzeseł tyle nie mam, ale coś pomyślę. Praktycznie na chrzcinach będzie połowa naszych gości weselnych 😉 z tą różnicą że wesele było w restauracji a chrzciny w domu.
Mam nadzieję, że u was i Waszych słodkich i cudownych dzieciaczków wszystko w porządku. Doczytać mi się nie uda, ale choć trochę spróbuję.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...