Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Wiem, przegra 😞 😁


A moim zdaniem fajnie się skończyło 🙂

Nie widziałam wcześniej 😁 Spoko się skończyło, mogło być gorzej 😁 😁


Ja jak pierwszy raz to oglądałam to ryczałam jak głupia bo mi było tak szkoda, że on taki stary i syn się odwrócił i żona nie żyje i on taki nieszczęśliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Kurcze a u nas taka wichura, że musiałam wszystko z balkonu pochować, bo fruwało........

Foga u mnie też wieje.
A w faktach mówili, że dochodzi gdzieś tam do 140km/h 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Wiem, przegra 😞 😁


A moim zdaniem fajnie się skończyło 🙂

Nie widziałam wcześniej 😁 Spoko się skończyło, mogło być gorzej 😁 😁


Ja jak pierwszy raz to oglądałam to ryczałam jak głupia bo mi było tak szkoda, że on taki stary i syn się odwrócił i żona nie żyje i on taki nieszczęśliwy

Dlatego ja wolę komedie, bo takie filmy mnie za bardzo ruszają, a horrorów się niemiłosiernie boję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Wiem, przegra 😞 😁


A moim zdaniem fajnie się skończyło 🙂

Nie widziałam wcześniej 😁 Spoko się skończyło, mogło być gorzej 😁 😁


Ja jak pierwszy raz to oglądałam to ryczałam jak głupia bo mi było tak szkoda, że on taki stary i syn się odwrócił i żona nie żyje i on taki nieszczęśliwy

Dlatego ja wolę komedie, bo takie filmy mnie za bardzo ruszają, a horrorów się niemiłosiernie boję 😜


Ja też wolę komedie, ale czasami dobrze jest obejrzeć taki film 🙂
A horrory lubię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez jak byłam w ciąży to oglądaliśmy z Kubą "Osadę" to żaden horror 😁 A była, jakaś akcja, gdzie ciemno jest i w ogóle. Trzymałam herbatę w ręce, a Kuba buuu, jak rzuciłam tą szklanka, taki odruch miałam 😁 😁 A zaczęliśmy oglądać Klątwę to 😮 😮 😮 płakałam żeby wyłączył 😁
Raz w kinie byłam na horrorze, dawnoo temu, na Hostel jedynce. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Inez jak byłam w ciąży to oglądaliśmy z Kubą "Osadę" to żaden horror 😁 A była, jakaś akcja, gdzie ciemno jest i w ogóle. Trzymałam herbatę w ręce, a Kuba buuu, jak rzuciłam tą szklanka, taki odruch miałam 😁 😁 A zaczęliśmy oglądać Klątwę to 😮 😮 😮 płakałam żeby wyłączył 😁
Raz w kinie byłam na horrorze, dawnoo temu, na Hostel jedynce. 😁 😁


Andzelika ja na Osadzie byłam na nocnym seansie w kinie jakoś koło 23 niby nie horror ale kuzyna za rękę w pewnym momencie łapałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bojąca dupa jestem.często śnią mi się koszmary więc wole horrorów unikać......Kiedyś śniło mi się że jakiś facet z czarnymi włosami, oczami, brwiami chce mi coś zrobić..i darłam się przez sen.mój m chciał mnie obudzić i nachylił się nade mną i mówi misiek misiek obudź się..... a ja otworzyłam oczy i jak zobaczyłam czarne oczy, brwi i włosy to się wydarłam jeszcze bardziej i pod kołdrę schowałam........ na drugi dzień sąsiedzi dziwnie na mnie patrzyli ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Ja tam lubię horrory na faktach 😜 Jak np. Amityville 😁


Kurde na faktach to był mroczny film z Millą Jovovich tylko nie pamiętam tytułu.kiedyś dzieciaki w szkole go oglądały....uu straszny był kurcze jaki to tytuł.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi się śniło kiedyś, że wchodzę do windy, drzwi się zamykają, a tu nagle ktoś wsadza nogę w szparkę i wchodzi do winy i chce mnie zgwałcić i zaczęłam się drzeć, cały dom zbudziłam 😎 😁 😁 Mam zdygana, wszyscy na nogach, ale jaja były. Wbiegli do pokoju, a ja ale, że mnie budzą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Nie wiem jak mam wgrać tą fote na sierpniówkach, Magda może nie musi jakoś zatwierdzić 🤨 🤨


ja też nie wiem 😞


no i ja tez już mam zmniejszone zdjecie na 100px i nie idzie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
daniela u nas najpierw były te plamy na ciele,co się pojawiały i znikały,a teraz od kliku dni miał takie szorstkie policzki,jakby takie liszaje no i między czasie drobne krostki na brzuszku

Ksawier tez tak miał, tzn. najpierw takie drobne pojedyncze krostki na buzce, pózniej na ciele, pózniej na buzce takie suche placuchy... jak ograniczyłam nabiał to zeszło, ale pozniej jak znowu skusiłam sie 2 razy na zupe mleczną (w klinice) i chleb z masłem, to Ksawiera znowu wysypało... i od tamtej pory na policzku został mu jeszcze jeden taki placek , coś własnie jak liszaj - więc ja myslę że to na pewno skaza... 🤔 hmmm, chyba tez wybiore się do arelgologa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...