Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

siehankowa napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
daniela u nas najpierw były te plamy na ciele,co się pojawiały i znikały,a teraz od kliku dni miał takie szorstkie policzki,jakby takie liszaje no i między czasie drobne krostki na brzuszku

Ksawier tez tak miał, tzn. najpierw takie drobne pojedyncze krostki na buzce, pózniej na ciele, pózniej na buzce takie suche placuchy... jak ograniczyłam nabiał to zeszło, ale pozniej jak znowu skusiłam sie 2 razy na zupe mleczną (w klinice) i chleb z masłem, to Ksawiera znowu wysypało... i od tamtej pory na policzku został mu jeszcze jeden taki placek , coś własnie jak liszaj - więc ja myslę że to na pewno skaza... 🤔 hmmm, chyba tez wybiore się do arelgologa....


a tak po cichu miałam nadzieję że jak Gabi miała to Tosię ominie a tu taki zonk 😞 ja nie wiem jak ja ta diete bede trzymac.....bo mi się bardzo chce jogurt zjeść bo ja nabial uwielbiam....i znowu kombinowanie z jedzeniem będzie bo już kaszki mleczno-ryż odpadają..... 😞 i wiele innych produktów też.......... ech
a na wizyte w poradni to u nas 2-3mce sie czeka............ 😠 no jeszcze skier trzeba wydebic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
DZIEWCZYNY KORNELKA JEDZIE Z RYSIEM ZE SKIEROWANIEM DO SZPITALA,Rysku ma cos ukladem moczowym. TRZYMAJMY MOCNO KCIUKI

Wiemy, wiemy 🙂 🙂 Ann dzwoniła do Kornelki.

Ciekawe co w szpitalu powiedzieli, bo jednak gorączka wysoka była 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze raz ja 🙂
Właśnie zadzwoniła do mnie Kornelka 🙂 Jaki ona ma sympatyczny głos 🙂 🙂 🙂
Są na oddziale. Malutki ma założony worek i czekają aż zrobi siusiu. Miał też pobraną krew i czekają na wyniki. Prawdopodobnie to coś z układem moczowym. Ale dokładnie będą wiedzieli rano. Jak coś będę wiedziała dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Jeszcze raz ja 🙂
Właśnie zadzwoniła do mnie Kornelka 🙂 Jaki ona ma sympatyczny głos 🙂 🙂 🙂
Są na oddziale. Malutki ma założony worek i czekają aż zrobi siusiu. Miał też pobraną krew i czekają na wyniki. Prawdopodobnie to coś z układem moczowym. Ale dokładnie będą wiedzieli rano. Jak coś będę wiedziała dam znać.

O Boziu, biedny Ryś 😞 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha prawdopodobnie będą musieli dłużej zostać, ale może to ze względu na weekend.
A ja w stresie zamiast przedstawić się ann przedstawiłam się Ania i Kornelka nie wiedziała z kim rozmawia 🙂 Ań u nas dużo 🙂 No i raz zwracałam się Kornelka, a raz Agnieszka ☺️ ☺️ ☺️ Ale fajnie się usłyszeć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Acha prawdopodobnie będą musieli dłużej zostać, ale może to ze względu na weekend.
A ja w stresie zamiast przedstawić się ann przedstawiłam się Ania i Kornelka nie wiedziała z kim rozmawia 🙂 Ań u nas dużo 🙂 No i raz zwracałam się Kornelka, a raz Agnieszka ☺️ ☺️ ☺️ Ale fajnie się usłyszeć 🙂 🙂 🙂

Hehe Moniczek też ma bardzoo przyjemny głos 😜 😜 To teraz na sype heja, żeby się posłuchać hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann ty z góry najgorsze 😁 😁 sierpnióweczki pewnie nie padną 😁 😁
Napisałam do Kornelki, odpisała że nie zaśnie pewnie przez całą noc. Nie dziwię się cholera, biedni. 😞 😞 Że też na tym świecie panują jakieś chorubska 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...