Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

ann5353 napisał(a):
Ja go wezmę 😁 😁 😁 Będę mieć fajną swatkę 😁 😁 😁

Hehe 😁 😁 A nie bój się, dla Haniołka będę fajną teściową, w końcu znajomości z mamą 😁 😁 hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
My już od 5.30 nie śpimy..Jagodę albo obudził zapchany nosek albo......mój włos, który miała w buzi.......No już nie mogę..wszędzie są te moje kłaki...próbuję je wiązać ale nic z tego...cała chata w moich włosach..... nie znacie jakiegoś sposobu by ograniczyć ich wypadanie??? Teraz łażę w chustce bo przeraziłam się jak zobaczyłam kłaka w ustach młodej.........

Oj biedna Kornelka i Ryś.....przed samymi świętami.... kurcze tak w nocy myślałam, ze może to jakieś zapalenie pęcherza...Kornelka pisała, że Ryś często na podłodze na kocu leży.. może zmarzł mu tyłek??? Sama nie wiem... trzymam kciuki za jego zdrówko.

SApadam przebrać niunkę bo już kupa poszła....

Miłego dnia.

oooooooo i kawę skończyłam... sama niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu rzadka, śluzowata.........jak nic we wtorek doktor się nam szykuje... za długo te nienormalne kupy występują.....kurcze ja znowu nie jem innych rzeczy..teraz lekkostrawna dieta i te dziwne kupy... no co może być przyczyną....ech, same zmartwienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Kornelka duuużo zdrówka dla Rysia 😘 😘 😘 Bidulek 😞
Foga trzymam kciuki za jagodę i jej kupki zeby się w końcu wszystko unormowalo.
U Nas nocka fajna. Oliwka zasnęła o 22.30, obudziła się o 2.00 na karmienie a potem o 6.00 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Super, już nie pamietam kiedy taka nocke miałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Ja nadal zakatarzona...i jeszcze krtań doszła... 😞
A Maćko wstał dziś o 6:30 i przed chwilą bawił się w najlepsze na macie,
więc poszłam po herbatę do kuchni, wracam a on śpi z pieluchą na buźce...
Nigdy mu się tak nie zdarzyło i teraz mam schiza czy i jego choróbsko jakieś nie dopada... 😞

Za Rysia trzymam kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!!!

zaraz przeczytam co wczoraj pisalyscie bo jakos nie mialam czasu zajrzec ☺️ 😉

a wczoraj w skarbowce baba tak mnie wkurzyla ze szok 😠 poszlam do pokoju, kilka stanowisk bylo to sie pytam przy ktorym moge podatek zalacic...to mi pani mowi ze tu obok ale kolezanka na chwile wyszla to zebym wniosek w tym czasie wypelnila...no ok wypelnilam czekam czekam a jej nie ma... wyszlam przed pokoj i tak sie krece w koncu pytam tej kobitki czy to jakas przerwa jest czy co i skoro tamtej nie ma to ktos inny moze laskawie zajmie sie moja sprawa a ta do mnie.....ze jak wyszlam to przyszla tamta ale znowu gdziesz poszla 😮 😮 no normalnie zagotowalo sie we mnie 😠 😠 😠 i pytam ja ktoredy weszla skoro pod drzwiami stalam i jej nie bylo 😠 😠 to szczeka jej opadla, nie wiedziala co powiedziec i stwierdzila ze skoro tak to ona moze do niej zadzwonic...

marta do Ciebie mam jeszcze pytanie...kupilam wczoraj ta kaszke manna ale ona jest z mm z tego co przeczytalam....innej nie znalazlam...nadaje sie ona zeby do jabluszka jej dosypac? i ile mam jej na perwszy raz sypnac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Biedny Rysio...aż tydzień...i biedna Kornelka...
A wiadomo skąd to się wzięło?

Nie wiem, tego juz nie pisała ale jest załamana 😞 Ma tylko nadzieję, że do świat ich wypuszczą. 🤢
Oliwka jak miała infekcje to okazało się, że przez nie domytą pupcię po kupce ☺️ ☺️ ☺️ źle ją przetarłam i wylądowała w szpitalu. Teraz tak tego pilnuje że bardziej sie nie da a i tak ma leukocyty podwyższone 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
marta do Ciebie mam jeszcze pytanie...kupilam wczoraj ta kaszke manna ale ona jest z mm z tego co przeczytalam....innej nie znalazlam...nadaje sie ona zeby do jabluszka jej dosypac? i ile mam jej na perwszy raz sypnac?

Paninka mleczną do owoców spoko możesz dosypywać. Raczej z marchewką nie bardzo, ale i też by przeszło.
Kurcze a miałam pytać co z Rysiem 😞
Trzymam za nich kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta do Ciebie mam jeszcze pytanie...kupilam wczoraj ta kaszke manna ale ona jest z mm z tego co przeczytalam....innej nie znalazlam...nadaje sie ona zeby do jabluszka jej dosypac? i ile mam jej na perwszy raz sypnac?

Paninka mleczną do owocó spoko możesz dosypywać. Raczej z marchewką nie bardzo, ale i też by przeszło.
Kurcze a miałam pytać co z Rysiem 😞
Trzymam za nich kciuki.


Dzieki marta!dzisiaj bede testowaz z jabluszkiem...a pisalam z kornelka i napisala"...pytalam skad sie to wzielo to no tak sie czesto u dzieci zdarza i dalej nie wiem. wczoraj [pielegniarki gadaly ze powinnam mu dawac pic.tylko jak jak on nie chcial a skad ja moglam wiedziec ze tak sie moze stac.a moze to inny powod.gdybanie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
mapa napisał(a):
Biedny Rysio...aż tydzień...i biedna Kornelka...
A wiadomo skąd to się wzięło?

Nie wiem, tego juz nie pisała ale jest załamana 😞 Ma tylko nadzieję, że do świat ich wypuszczą. 🤢
Oliwka jak miała infekcje to okazało się, że przez nie domytą pupcię po kupce ☺️ ☺️ ☺️ źle ją przetarłam i wylądowała w szpitalu. Teraz tak tego pilnuje że bardziej sie nie da a i tak ma leukocyty podwyższone 😠 😠 😠

Biedni... aniołek, to nie tak, ze tylko przez niedomytą pupcie.... te bakterie - tak jak m.in. e-coli, którą miał ksawier same przechodzą z kupy do układu moczowego, wystarczy, ze kupka chwile posiedzi w pieluszce... a nie zawsze jesteśmy w stanie zareagowac natychmiastowo... ksawier złapał bakterie jak miał biegunke...
infekcje dróg moczowych biorą się tez kiedy zmarzniemy... ja tak mam - wystarczy ze zmarzną mi dłonie lub stopy i juz musze lecieć na furaginie... dzisiaj np. rano juz musiałam łyknąć 😠
biedny rysio - musi mieć dosc spora ilosc tych bakterii, bo jak ksawier mial, to mówili, że jak jest mała ilosc to wystarczy doustnie furagin, a jak duża to dożylnie antybiotyk 🤨 a niestety u takich małych dzieci antybiotyk dożylnie można podawać tylko w szpitalu...
mam nadzieje, że wypuszczą ich do świąt ..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

U nas nocka w miare tylko nad ranem pierdziochy meczyly Tosie....
Foga moich kłaków tez wszędzie pełno 😞 już się zastanawiałam czy ich nie ściąć... ale ciut mi szkoda....

Za Rysiulka trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Dzień dobry

U nas nocka w miare tylko nad ranem pierdziochy meczyly Tosie....
Foga moich kłaków tez wszędzie pełno 😞 już się zastanawiałam czy ich nie ściąć... ale ciut mi szkoda....

Za Rysiulka trzymamy kciuki


Ja też o tym myślalam ale już tak długo mam krótsze, że w końcu chciałam je zapuścić ale teraz już sama nie wiem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...