Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny nie ma co gdybac... Oliwka a ty nie przesadzaj,przeciez to nie twoja wina ze Oliwka to zalapala 😠 wiecie "jakby czlowiek wiedzial ze sie przewroci...". Najlepiej siedziec przy dziecku i czekac na kupe,najlepiej lapac w rece zeby sie miala kontaktu z ukladem moczowm?
Najwazniejsze zeby Rysku i Agnieszka sie trzymali.Silni sa dadza sobie rade 🙂
A pamietacie jak Kornelka mowila ze Rysku taki blady i do lekarza poszla? Niby wszystko ok a moze juz wtedy cos sie dzialo?
A pielegniaki mnie wkurzyly,dawac dziecku pic trzeba bylo 😠 Wiem po swoim ze trudno,bo wszystko co leci a nie mleko to bee.Wypijal po 30 na kilka dni.I co moja wina by byla? nie 😠 dziecka tez nie.
eh spac w nocy nie moglam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

aniolek82 napisał(a):
Siehankowa 😘 Dokładnie o to mi chodziło ☺️
Ale ze z zimna tez to pierwsze słyszę 😮 ☺️

no ja tak mam, zmarzne i już furagin leci w ruch... a najgorsze jest to z tymi bakteriami, że w sumie to ciężko je wyleczyć do końca... 😠 i przeważnie jak raz sie złapie to one pózniej nawracają 🤨 takie dziadostwa z nich 😠 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
A pamietacie jak Kornelka mowila ze Rysku taki blady i do lekarza poszla? Niby wszystko ok a moze juz wtedy cos sie dzialo? 😞

bo niektórzy lekarze lubia tak "zlewać"... my jak bylismy z Ksawierem w szpitalu co miał ta infekcje jelitową, to też nie zrobili mu posiewu moczu, gdzie przy biegunce to podstawa - właśnie przez mozliwośc załapania bakterii... dopiero jak pojechaliśmy do wrocka do kliniki to tam mu zrobili - i co? wyszła bakteria 😠 nie duza, bo nie duża, ale wyszła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka prosila zeby wam podziekowac za wsparcie i troske.I ze piszecie do niej 😘 😘
Siehankowa fakt,lekarze zawsze zbywaja 😠 u mnie nawet na kontrolnej wizycie potrafia dac do zrozumienia zeby dac im spokuj.Ost nawet pytam swojej o cos a ta do mnie "do widzenia".W d.. ja mialam i dalej trulam temat. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Od rana tutaj takie nie ciekawe wieśći 🥴 Trzymam kciuki za Rysia i Kornelkę.Oby wyszli na święta i żeby było wszystko dobrze.
U nas pogoda do bani.A ja muszę dziś na chwilę wyjechać,bo jade na ślub do koleżanki,a popołudniu mamy gości.
Krzesełko wczoraj dotarło,bardzo fajne i Filipkowi też się chyba spodobało.
Co do włosów to mi też ostatnio strasznie wypadają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej ja już w domu, miałam skrócone lekcje 😎

Pytałam wczoraj fryzjerki, bo była u mojej mam i powiedziała, że po ciąży tak jest i najlepiej nie zaprzestawać brania witamin tych co w ciąży. Ja muszę sobie falvit kupić, mówiła że jej pomogło. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Najpierw Wam wszystkim chcę bardzo podziękowac.Jestem w domu, na noc mąz z Rysiem został. Odsapnę troszkę i napiszę choc wiele sie nie zmianiło. Dzis na obchodzie był inny lekarz i za wiele nie mówił, ale był fajniejszy. Dobra ogarne sie troche bo od wczoraj wody nie widziałam, widziałam ale nie korzystałam. Tylko nie wiem jak ja te noc tu wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po trochu będe pisała posta bo mi myśli tyle krąży w głowie, że nie nadązam. Infekcja dróg moczowych u małych dzieci jest częstą przypadłościa. Nie ja zawiniłam ( bo pytałam o to lekarza) powiedział, że zawinał Adam i Ewa i jestesmy niedoskonali wiec chorujemy. Bakteria mogła sie dostac np z pampersa. Jaką bakterię ma Rysio nie wiem, jaki antybiotyk też nie wiem. Może m uda sie złapac lekarza i porozmawiac. JESTEM DOBREJ MYŚLI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam na forum. Jestem mamą sierpniowego Franka. urodził się prawie miesiąc wcześniej o zawrotnej wadze 2700g. obecnie jest 6,1 kilowym chlopaczkiem. Mały ogólnie to mały nerwusik i histeryk- mama z oczu i jest wrzask ;d . Cierpi na brzuszek-po 4 minutach ssania piersi ,mam krzyk i koniec karmienia, dziecko prezy się w druga stronę, uspokaja się po podaniu smoczka.Nieco lepiej jak podaje mm.Noce-pobudka wrzaskiem,bo brzuszek,bo bączki i trzeba koić cycusiem. Lekarze bagatelizuja-to kolki. a to od 3miesiaca mu się nasiliło.To moje pierwsze dziecię i dopiero sę uczę, zawsze unikałam styku z niemowlakami.Czytając kalendarze rozwoju- włosy mi się jeżą-Franczesko 😉 dopiero odkryl raczki,a na obroty czekamy.Powoli podaję jabłuszko i marchewkę -niestety żłobek od marca.Jak los da,bo u nas si,e czeka po 2 lata na miesjce.. to tyle o nas. Czas malutkiego na drzemke połozyć-łapki ma gorące i trze oczka. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zbikuel napisał(a):
Witam na forum. Jestem mamą sierpniowego Franka. urodził się prawie miesiąc wcześniej o zawrotnej wadze 2700g. obecnie jest 6,1 kilowym chlopaczkiem. Mały ogólnie to mały nerwusik i histeryk- mama z oczu i jest wrzask ;d . Cierpi na brzuszek-po 4 minutach ssania piersi ,mam krzyk i koniec karmienia, dziecko prezy się w druga stronę, uspokaja się po podaniu smoczka.Nieco lepiej jak podaje mm.Noce-pobudka wrzaskiem,bo brzuszek,bo bączki i trzeba koić cycusiem. Lekarze bagatelizuja-to kolki. a to od 3miesiaca mu się nasiliło.To moje pierwsze dziecię i dopiero sę uczę, zawsze unikałam styku z niemowlakami.Czytając kalendarze rozwoju- włosy mi się jeżą-Franczesko 😉 dopiero odkryl raczki,a na obroty czekamy.Powoli podaję jabłuszko i marchewkę -niestety żłobek od marca.Jak los da,bo u nas si,e czeka po 2 lata na miesjce.. to tyle o nas. Czas malutkiego na drzemke połozyć-łapki ma gorące i trze oczka. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki. 😘


Witaj na forum,
też jestem niedoświadczoną mamą, ale dziewczyny kiedyś pisały, że dzieci urodzone przed terminem rozwijają się na początku ciut wolniej, tzn. jeżeli Franek urodził się miesiąc wcześniej to wszystko co jest w kalendarzu rozwoju będzie robił o ten miesiąc później (tak jakby urodził się w terminie). Nie ma co na razie panikować - wszystko z czasem się wyrówna. Moja Ania też się jeszcze nie przewraca, za to jak złapie mnie za palce, to chce siadać i nawet jej się to udaje. Jak siądzie to uśmiech ma obłędny - od ucha do ucha.
Co do brzuszka - ja Ani podawałam przed każdym karmieniem 0,5 - 1 ml wody koperkowej i problemów nie było. Możesz spróbować z tą wodą koperkową - na pewno nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja małą bestyjka usnęła i mogę "pointernecić" Cchyba jednak płacz i marudzenie to od ząbków, twarde i lekko ostre ma dolne dziąsełko. A z innej beczki to wczoraj pierwszy raz mialam wychodne ,sama,bez synka.. Wigilia w mojej firmie. Niby nic,ale mała odskocznia o d codziennej rutyny.Pierwsze 3 lampki wina, pojadłam, potanczyla , tak tak, ja trzezwa reszta inaczej, trzeba było oberkować po biurze...i wrociła po 23 ;d. Bar mlecxzny powrócił.
Tatuś zadowolony,synek śpiący. Dziecko anioł, spało,jadło, gaworzyło i tak im wieczór minął. Czasami ma wrażenie ,że mnie własne dziecko nie lubi,bo wciąż przy mnie płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...