Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KarolciK napisał(a):
to moja Lena jest 8 dni starsza i jutro jubileusz 😉
Ogólnie jest OK 🙂 Teraz od kilku dni chyba idą jej ząbki bo strasznie marudzi...
Moja najstarsza córeczka też ma na imię Zosia 😉 Bardzo fajne dziewuszki z tych Zoś 😉


A ja mam chrześnicę Lenkę 🙂 właśnie Zosia wczoraj i dziś to już przeszła samą siebie z tym marudzeniem, ale nie wiem czy to już ząbki u nas?? byłyśmy dziś u pediatry ale nic nie mówiła, a do buźki też zaglądała hmm... to moja pierwsza córcia i nie bardzo wiem jak to jest z tym ząbkowaniem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
KarolciK napisał(a):
to moja Lena jest 8 dni starsza i jutro jubileusz 😉
Ogólnie jest OK 🙂 Teraz od kilku dni chyba idą jej ząbki bo strasznie marudzi...
Moja najstarsza córeczka też ma na imię Zosia 😉 Bardzo fajne dziewuszki z tych Zoś 😉


Wszystkiego najlepszego dla Lenki z okazji jubileuszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
KarolciK napisał(a):
to moja Lena jest 8 dni starsza i jutro jubileusz 😉
Ogólnie jest OK 🙂 Teraz od kilku dni chyba idą jej ząbki bo strasznie marudzi...
Moja najstarsza córeczka też ma na imię Zosia 😉 Bardzo fajne dziewuszki z tych Zoś 😉


A ja mam chrześnicę Lenkę 🙂 właśnie Zosia wczoraj i dziś to już przeszła samą siebie z tym marudzeniem, ale nie wiem czy to już ząbki u nas?? byłyśmy dziś u pediatry ale nic nie mówiła, a do buźki też zaglądała hmm... to moja pierwsza córcia i nie bardzo wiem jak to jest z tym ząbkowaniem ☺️


Zęby jak najbardziej mogą jej już dokuczać. A stosujesz jakiś żel na ząbki?? Jak bardzo marudzi posmaruj jej dziąsełka żelem, np Bobodent. Jeżeli się uspokoi może to oznaczać, że powodem są ząbki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KarolciK napisał(a):
Aneti napisał(a):
KarolciK napisał(a):
to moja Lena jest 8 dni starsza i jutro jubileusz 😉
Ogólnie jest OK 🙂 Teraz od kilku dni chyba idą jej ząbki bo strasznie marudzi...
Moja najstarsza córeczka też ma na imię Zosia 😉 Bardzo fajne dziewuszki z tych Zoś 😉


A ja mam chrześnicę Lenkę 🙂 właśnie Zosia wczoraj i dziś to już przeszła samą siebie z tym marudzeniem, ale nie wiem czy to już ząbki u nas?? byłyśmy dziś u pediatry ale nic nie mówiła, a do buźki też zaglądała hmm... to moja pierwsza córcia i nie bardzo wiem jak to jest z tym ząbkowaniem ☺️


Zęby jak najbardziej mogą jej już dokuczać. A stosujesz jakiś żel na ząbki?? Jak bardzo marudzi posmaruj jej dziąsełka żelem, np Bobodent. Jeżeli się uspokoi może to oznaczać, że powodem są ząbki!


Muszę zakupić, bo nawet nic nie mam i spróbuję, dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć ja zaglądam. Niestety nie mogłam pisać bo miałam tylko telefon z internetem ale teraz to już mogę rozmawiać bo mam loptopo w końcu 😎 😎 😁 😁
Mam niewiele czasu ale im więcej obowiązków tym lepiej mi idzie więc zaglądać będę na pewno 🙂
Słyszałyście tą straszną wiadomość dzisiaj, cały czas trąbią w radiu o tym, że w Sosnowcu ktoś zaatakował matkę i porwał 6 miesięczną dziewczynkę. Udusiłabym zwyrodnialca gołymi rękami. Boże jakie to straszne. Nie wyobrażam sobie nawet jakby mi Wiktor miał tak zniknąć. Ta mama to chyba w głowę dostaje teraz. Oby ten wariat lub wariatka oddali to maleństwo albo podrzucili gdzieś żeby ktoś je znalazł.Oby tylko nie zrobił krzywdy temu dziecku bo się przestraszy konsekwencji, niech podrzuci na klatkę schodową albo w sklepie zostawi. Biedne maleństwo. No nie przeżyję tego, aż mi serce ściska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolina napisał(a):
Aneti Mój jeszcze nie zasnął nigdy bez smoczka, no nie licząc miesiąca po porodzie gdzie smoka jeszcze nie używaliśmy 🙂

Wczoraj pierwszy raz jej się zdarzyło zasnąć bez smoka, ale po 2 godzinach się obudziła i płacz był, więc jej dałam i zaraz znów zasnęła.
Słyszałam o tej historii w Sosnowcu i ciągle o tym myślę, nie wyobrażam sobie co ta matka teraz czuje, współczuję jej bardzo i mam nadzieję, że malutka się odnajdzie cała i zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To najwieksza tragedia jaka moze byc. Wiem ze tak nie mozna ale bym sie chyba zabila albo musieli by mnie w wariatkowie zamknac bo bym biegala po ulicach i szukala. Dzisiaj tesciu mnie przestraszyl ze prawie mi serducho wyskoczylo. Stalam przy banku i w torbie od wozka szukalam telefonu i nagle patrze a jakis wysoki facet sie do wozka nachyla i gada 🙂 prawie zaczelam krzyczec a tu patrze ze to tata heheheh no i tez slyszal o tej sprawie i mowi uwazaj karolina bo dzieci kradna i w sumie doszlismy do wniosku ze tyle ludzi sie stara o dziecko i nie moga miec ze moze ktos ukradl ta dziewuszke zeby wychowywac ale to sie wyda wczesniej czy pozniej. Jeszcze mi przyszlo do glowy ze moze na organy porwali ale oby nie ptfu ptfu przez lewe ramie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
No straszna sprawa aż nie chce się wierzyć, ja w pracy miałam kontakt z takimi przypadkami np jak 2 latkę porwali z Arkadii w Warszawie i po godzinie znaleźli ją w garażu opodal już przefarbowaną i wyszykowaną do wywiezienia na sprzedaż 😞

o ja... masakra... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz juz nie ide tylko w domu go cieplo ubieram i okna otwieram ale tak do -10 st chodzilam. Ubieralam bardzo cieplo i synka i siebie i szlam ale bez wiatru max godzinke z wiatrem 20-30 minut a w wichury nie wychodze w ogole.
Niestety niezawsze zakladalam cieple rekawice tlko takie byle jakie materialowe i teraz moje dlonie wolaja o pomste do niebia. Suche jak pieprz mam i na kostkach zaczyna mi pekac skora. Wlasnie ide sobie oliwe rozgrzac i pomocze sobie bo to az boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w DDTVN mówili, ze z dzieckiem do roczku można wychodzić do minus 5, a ze starszym do minus 10, a tak to ubierać ciepło w domu i otwierać okna, tak żeby wychłodzić pomieszczenie nawet do kilku stopni 😉
ale my póki co wychodzimy co dziennie - dziś było minus 10 i spacerowaliśmy 1,5 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...