Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wkreciara to juz było chyba 4 raz kiedy Lenka ze żłobka wróciła z odparzoną pupką.
Każde dziecko jest w podobnym wieku w czym innym "dobre". Fakt Lenka juz naprawdę duzo mówi, ciesze się, bo mozna się już z Nią fajnie porozumieć. Twoja Lili zrobiła niesamowity postęp w siusianiu. I tutaj my gratlujemy!
dla Leni wyszłoby to na dobre, jak by nauczyła się siusiać do nocnika. Mam, tu na myśli jej częste infekcje. Ale nie chcę robić nic na siłę.
Gosia ja też nie za bardzo zrozumiałam, co napisałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Ewelek- No to mnie zasmuciłaś.Porażka z tym żłobkiem, jeśli takie rzeczy dzieją się w prywatnym to aż strach pomyśleć co się dzieje w publicznym. 🥴 Z tym jedzeniem i przepływem informacji dodali oliwy do ognia, chyba tez bym poszukała czegos innego na Waszym miejscu. A powiedz mi, próbujecie w ogóle Leni sadzać na nocnik? to jest żmudna i nudna robota, ale warto próbować.Wiadomo jak dziecko jest bardzo anty to nie ma sensu zmuszac, trzeba odczekac- u nas sie to sprawdziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

dziewczyny ja przy Was w jakąś paranoję wpadnę. Wasze Szkraby paplają jak najęte, a moja nic 😠 Wiem, że na wszystko jest czas,ale też już bym chciała sobie z nią troszkę poplotkować:P

ewelek, o ważnych rzeczach piszesz odnośnie żłobku. Moja koleżanka pracowała jako logopeda w prywatnym żłobku i mówiła, że np. jedną porcję jedzenia dzielili na czworo dzieci. Mówiła, że to jak dyrektorka kombinowała, aby "zaoszczędzić", nie mieściło się w głowie. Także dobrze, że udało Ci się trochę skontrolować tę placówkę 🙂
ewelek, jak tylko masz chęć to zapraszamy do nas w świeże wiejskie powietrze. Raptem 30 min. od wro,, no chyba , że mieszkasz bardziej od strony na warszawę, to niestety dodaj kolejne 30 min na pokonanie korków 😜 A co do mieszkania w domku, no cóż są plusy i minusy.....przede wszystkim ogromne pająki próbujące się dostać przez werandę 😠

A z tą chorobą koleżanki dziecka to przepraszam, że Was trochę zasmuciłam,ale jest to dla mnie przerażające. MOja dobra psiapsióła z czasów podstawówki ma chłopca z zespołem downa (to jego Łucja lała po głowie), a teraz druga urodziła z wodogłowiem i dziecięcym porażeniem mózgowym....A wszystko miało być tak pięknie...


wkreciara, gratulujemy postępów nocnikowych!!! U nas tez jest całkiem nieźle z sikaniem, tzn. Łucji nie woła, ale za każdym razem jak ją posadzę to zrobi. Także od pobudki do drzemki i wieczorkiem nie nosi pampersa, tzn. teraz się to trochę zmieniło, bo siedzimy głównie na dworze, a jakoś jeszcze nie mam odwagi, żeby po podwórku chodziła bez pampka. Najgorzej jest z kupą, nei umie jej zrobić na siedzącą, nawet mi pokazuje, że chce,ale jak tylko siada na nocnik to następuje blokada 😠

Dziewczyny muszę się pochwalić, dzisiaj pierwszy raz w tym roku skorzystałam z kąpieli słonecznej....Wystawiłam swoje bladziochy i troszkę mnie słońce podłapało 🤪


Miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

majóweczka...majóweczka 🙂

JUtro rozpoczynamy sezon grillowy....szkoda tylko,że ma padać 😠 No cóż, ważne, że M. ma wolne 🙂


Dzisiaj z Łucją kopałyśmy ogródek...ale miała radochy, a ręce czarne 🤪

Miłego odpoczynku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
Wpadłam życzyć Wam udanej majóweczki 🙂 Ja w najbliższym czasie nie będę wpadać, bo musze skupić się na nauce. Ciężko idzie, ale w końcu 2 dzien mialam okazję posiedzieć przy książkach i porozwiązywać arkusze- już mi głowa pęka, a to dopiero początek 🤪.

Bawcie się i opalajcie, buziaczki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow ale cisza! 🤪

Chyba wszystkie wyjechałyście na majówkę.Szkoda tylko,że pogoda słabo dopisywała.
U mnie apogeum zdenerwowania.Już od rana mojemu M. się dostało,że musze mu wszystko mówić,bo się nie domyśli,żeby coś zrobić- dobra wymówka bo znowu ma problemy z kręgosłupem 😠 Ech, szkoda gadać. Ja chce już koniecccccccccccc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

my juz po majówkowym obżarstwie i "pijaństwie" 😜 Mój żołądek ma już dość wszystkiego co grillowane. Mimo okropnej pogody nie poddaliśmy się i 3 grille udało się zrobić 😁 Objadłam się, ale za to grzecznie zrzucałam nadrobione kalorie na basenie i joggingu 🙂


Łucja majówkę spędziła głównie u dziadków, więc wszyscy szczęśliwi 🙂

wkreciara, miałaś się uczyć a nie na necie siedzieć!!!! 😉
ewelek, wybierasz się do nowej Ikei, ma być plac zabaw dla dzieci, coś w stylu kinderplanty, z którego do 60 min. można korzystać za darmo 🙂

MIłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny,
nie zaglądałam do Was wieki, czasu nie mam za dużo, a jak już jest troszkę to sił brakuję, z Zosią jak w ciąży byłam to na brzuszku siedziałam non stop, a teraz raz chyba tylko napisałam i więcej tam nie zaglądnęłam 😞
Doczytałam, że Ewelek się o mnie zapytałaś, już siódmy miesiąc rozpoczęłam, ogólnie dość dobrze się czuję tylko jestem już zmęczona, cały dzień praktycznie jestem sama z Zosią, mąż wraca wieczorem dopiero więc muszę się nią zająć, zrobić obiad, niby nic ale teraz jest trudniej, zwłaszcza, że brzuch mam ogromny już, z Zosią taki miałam jak jechałam na porodówkę, także nie wiem jak ja teraz będę wyglądać przed samym porodem ☺️
a i zapomniałabym napisać będzie chłopiec 🙂
Nie mam czasu więcej podczytywać Was, troszkę tylko zerknęłam, że już dużo gadają, sikają Wasze Pociechy i takie tam, Zosia też sporo mówi, choć zauważyłam, że nie wszystko jest zrozumiałe dla otoczenia, a tylko ja ją rozumiem, nawet mąż nie wszystkie jej wyrazy rozumie 😁 także muszę mu tłumaczyć co dziecko chciało powiedzieć 😁
wszystkiego dobrego dla Was Mamusie i Waszych Pociech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti, jak miło CIę czytać 🙂

Gratuluję chłopaka, pewnie Tatuś chodzi dumny jak paw 😁 A jak będzie miał na imię?
Zosia się cieszy, że będzie miała braciszka?
Super, że wszystko dobrze się u Ciebie układa, zaglądaj w miarę możliwości, chociaż nie wątpię, że czasu i sił brakuje na wszytsko!

Ściskamy Cię gorąco i czekamy na dalszy rozwój sytuacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!


Aneti super, że odpisałaś. Moje ogromne gratulacje!!
Taka pareczka w domu, super 😉
Ponawiam pytanie Lusi, jak będzie synek miał na imię? No i oczywiście tak jak napisała Lusi, zaglądaj do nas od czasu do czasu. Dużo zdrówka życzymy!
Wkreciara myślę o Tobie od rana i 3mam mocno kciuki. Będzie dobrze!! 🙂
Lusi dzięki za info odnośnie ikei, nie wiedziałam. Trzeba będzie się wybrać wkrótce.

U nas równiez na majówke było wielkie obżarstwo 🙂 Stanowczo za szybko nam zleciało.
Dziś zawożę dokumenty do żłobka. Będziemy startować do innego, niż chodzimy. Okazało się że to, do którego teraz Lenka chodzi, nie otrzymało na lata 2013/2014 dofinansowania z Urzędu Miasta. A to do którego dzis jadę tak, mam nadzieję, że się dostaniemy. A jak nie to chyba zostaniemy przy tym co jesteśmy. Dziś właśnie w obecnym żłobku jest spotkanie. Najgorsze jest to że można tylko jedno podanie złożyć, bez względu czy to prywatne czy nie.

Miłego dnia

Bużka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
u nas od rana grzeje..od 8 już w krótkich spodenkach z Łucją śmigamy.... 🤪 Mamy podwórko, na którym cały czas jest słońce ( chyba północna strona), także kąpiele słoneczne zapewnione 🙂

ewelek, trzymam kciuki,aby ze żłóbkiem poszło po Waszej myśli. Myślałam, że do prywatnych można składać podań ile się chce....a tu jednak nie!

wkreciara.....ja nie wiem w jakim świecie żyje,ale dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że od wczoraj są już matury ☺️ Także trzymamy kciuki i daj znać jakie wrażenie, no i co z ustną, na kiedy ma byc gotowa?

Mamusie miłego słonecznego dnia, korzystajmy, bo mają przyjść burze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Lusi okazuje się, że co roku jest inaczej z tymi podaniami, w poprzednich latach można było składać ile się chce.
A tak w ogóle okazało się wczoraj po południu, że zwolniło się miejsce od czerwca w tym dofinansowanym żłobku na Kozanowie i jadę dziś załatwić formalności. Więc chyba będzie tak, że od września już z automatu Lenka przejdzie. Ale się cieszę 🙂
Dziś wszytsko się okaże.
Korzystajcie dziewczynki z pięknej pogody, bo już jutro ma troszkę padać, a od piątku juz masakra.
Wkreciara jak tam u Was?

Kiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Kochane!

Taki kocioł mam, że nie wiem jak się nazywam 🥴 5 maja zostałam szczęśliwą posiadaczką mazdy 323 F,takiej jak w linku tylko mam przyciemniane tylne szyby 😉 Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... Jestem prze szczęśliwa, co prawda jest troszkę rzeczy przy niej do zrobienia, ale przy każdym używanym autku na start trzeba się wykosztować.
Co do matury to wczoraj zgubiłam się w temacie pisemnym o przedwiośniu, trochę pomieszałam i, nie wiem czy mi zaliczą 😞Dzisiaj na matmie poszło mi lepiej, tu jestem pewna że minimum mam.Jutro angol, nie mam siły już kuć. Lili wczoraj była w szoku,że po obudzeniu nie było mamusi i troszkę babci marudziła z tęsknoty .Dzisiaj wstała razem zemną o 4 rano!!!Czatowała już od 3:30,żebym jej przypadkiem z łóżka nie uciekła i przeniosła się do nas- w planach miałam wstać o 4, nie wiem skąd to wiedziała, ale nie pozwoliła mi wyjść z sypialni samej.Efekty był taki, że musiałam porobić z rana przy niej,sobie i na powtórkę zostało niewiele czasu 😞 Do tego ciągle stękała i nie pozwalała odejść zbyt daleko.Od 6 rano wycie, sama się prawie popłakałam z tego wszystkiego- tak mi jej żal było.Wiedziała,że rodzice wychodzą i wszystko było na nie, stała przy drzwiach i płakała, cobyś jej nie zaproponowała to odpowiedź brzmiała, NIE!.Jak już byłam przy windzie, to babci udało się zająć jej uwagę oglądaniem albumów ze zdjęciami. Ta sytuacja pokazała co nas czeka ze żłobkiem. 😞

Aneti- Super,że do nas wróciłaś!!! 😉 Jesteś żywym przykładem,że każda ciąża jest inna.W sumie fajnie, możesz przeżyć to jeszcze raz, w zupełnie inny sposób 🙂 3mam kciuki,żebyś znajdowała częściej dla nas chwilkę.

Lusi- Ho ho to tego lata będziecie skwareczki.Z tego co piszesz to majówkowe obżarstwo już pewnie spaliłaś 5 razy 😜 Ustną maturkę z polskiego mam 19 maja, szczerze pisząc odkąd poznałam datę, to skupiłam się na pisemnych i nic nie ruszyłam do przodu. ☺️ ☺️Tyle ile napisałaś, tyle jest. 🤢

Ewelek- Daj znać jak poszły załatwienia w żłobku.Chociaż jestem pewna,że udało Ci się wszystko załatwić 😉Powiedź lepiej czy dyrektorka,albo opiekunki z aktualnej placówki nie pytały się dlaczego rezygnujecie itp? Dziękuję za kciuki, dzisiaj na pewno pomogły!

Ajjjj, nie wiem za co się brać.Przez to szaleństwo w domu panuje mały chaos,lodówka świeci pustkami.Mózg mi się lasuje a tu czeka mnie powtarzanie wypracowań pisemnych z angola....buuu. 🥴

Miłego wieczorka Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

wkreciara..fiu fiu, teraz to się wozisz 😜 A co do matury to zawsze można od nowa zaśpiewać " już za rok matura..." A tak na poważnie to na bank z polskim nie było aż tak źle,nawet jeśli się za mocno zakręciłaś, to jest to tylko jeden egzamin, skup się teraz na następnych!!!!
Naprawdę teraz miałaś pierwszy raz, że Lili się obudziła a Ciebie nie było!!wow, ja mimo, że nie pracuje to zdarzało mi się, że budziłam się wcześniej i gdzieś jechałam, a M. zostawał z Małą. A Babcia cały dzień miała z nią przeboje, czy tylko przy Twoim wyjściu tak marudziła?
A z tą datą ustnego...hmmm, mało czasu zostało. CO z tym Tadkiem, ma być w pracy?
Trzymamy kciuki za angielski 🙂

ewelek, a w kwestii przejścia do nowego żłobka, nie boicie się znowu etapu przyzwyczajania do nowego miejsca i osób? Bo rozumiem,że to już będzie docelowy punkt, w którym zostanie też w przedszkolu?

A u nas znowu pięknie....dzisiaj nawet Łucja bez pampka biegała po dworze 🙂


Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko 😉

Już w końcu mogę się troszkę wyluzować!Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.Byłam pewna,że polak pójdzie mi najlepiej,matma też w miare dobrze ( lubie ją, ale nie zawsze rozumiem),angol średnio.A suma sumarum po wszystkim uczucia mam zgoła inne.Polaka zawaliłam na całej lini, szczerze mówiać to martwie się czy będe miała w ogołe 30 % 😞 Czytanie ze zrozumieniem wydaje mi sie OK, ale prace pisemna zawaliłam 😞 Matma miało być luźno, po wyjściu byłam pewna że zdam a jak sprawdzałam wyniki znowu strach czy starczy pkt ( niestety nie zdążyłam zrobic wszystkich zadań- zbyt wolno myśle i za dużo analizuję), angol o dziwo uważam,że napisałam najlepiej ze wszystkiego haha 🤪 Teraz już mogę przyznać rację naszym nauczycielom,że jak się kończy szkołę w semestrze wiosennym to gorzej matura idzie.Prawie całą wiedzę mi wywiało, a na naukę nie poświęciłam wystarczająco dużo czasu.Tak samo moje podejscie sie zmieniło odkad dostalam swiadectwo.Nie planuje isc na studia, tylko na studium(rachunkowość) wiec wyniku z matury nie musze miec wysokiegoWystarcza mi minimum do zaliczenia (az sama sie dziwie, bo moja ambicja dostała mocno po głowie). Wiadomo jak to jest jak nie masz matury to same problemy z tego powodu, a jak juz ja masz to okazuje sie ze nie jest taka wazna jak sadzilas.

Lusi- Źle to napisałam chyba.Jak chodziłam w weekendy do szkoły to tez zostawała z tata albo babcia.Często sie zdarzałało,że wychodziłam zanim wstała i wracałam późnym wieczorem.Ale teraz jest juz starsza i wiecej rozumie?! Wydaje mi sie,ze odzwyczaila sie od moich wyjsc, ostatnie egzaminy mialam w styczniu 🥴 wiec troche czasu minelo....I stad to jej zachowanie, dzisiaj juz spała ładnie i obyło sie bez problemów. Co do prezentacji to Tadzia udalo mi sie wykreslić, Pani w sekretariacie była tak miła,ze pozwoliła mi na nastepny dzien podmienić pracę 😜
Łucja pewnie szcześliwa,że może polatać z gołą pupką 😉 A daje Ci znac,ze chce siku czy musisz pilnowac i sadzac od czasu do czasu na nocnik?


p.s Znowu zacznę Was maltretować wpisami hie hie hie 😁 😁 😁

Miłego dzionka!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

wkreciara, najważniejsze, że już po 🤪 TERaz tylko czekać na wyniki, a faktycznie jeśli wybierasz się na studium, to wyniki nie są najważniejsze...JA też uważam, że matura to wielkie HALLO,ale chyba o to chodzi,aby był to pierwszy poważny egzamin w życiu młodego człowieka.W porównaniu z sesją na studiach to jest to pikuś 😜
A może to ja źle zrozumiałam Twój wpis o porannych problemach 😉

Łucji zdarzy się pokazać, że chce siku (bo dalej za bardzo nie mówi, przynajmniej nie w języku polskim 😉),ale z reguły to ja ją sadzam co jakiś czas. Większość momentów jest trafionych 🙂

U nas właśnie nadciąga wielka burza, wieje, błyska i grzmi. NA razie jest daleko i mam nadzieję, że Łucja zdąży usnąć zanim się to wszystko porządnie rozkręci 😠
TRzymajcie kciuki,żeby nam chałupy nie zdmuchnęło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Tak czytam wasze posty i ja też byłam na studium tylko że ja dostałam się bez matury i wytrzymałam tylko jeden semestr bo miałam wrednego bhpowca na pracach biurowych bo na ten kierunek poszłam .
U nas powoli idzie mówienie piotrek ostatnio powiedział maja a chce bardzo powiedzieć ale nie może dziadzia 22 mamy do dentysty na nfz na lapisowanie ząbków a 7 czerwca do wawy na 3 kontrol po roku czasu od operacji podniebienia ostatnio dobrze mi przesycia noce ale wstaje mi wcześnie bo po 6 albo przed 6 rano
Dziewczyny psikacie czy smarujecie wasze pociechy by ich komarzyska nie cieły bo mojego z jednej strony twarzy pocieły strasznie i smaruje mu to fastum żel ale zamiast schodzić to nic nie schodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!

Lenka od czerwca bedzie uczęszczac do nowego żłobka. Z jednej strony napewno mam niepokój o to, jak zareaguje na nowe miejsce i ludzi. Mam nadzieję, że obejdzie się bez wielkiego płaczu. Choć powiem Wam, że przez cały zeszły tydzien i dziś rano równiez Lenka rano płakała, jak mąż Ją odwoził, nie wiem dlaczego!? Może po tym dłuższym wolnym.
Wkreciara gratki z okazji nowego autka! Super 🙂 To kiedy wyniki matury, bo nawet się nie orientuje.
Lusi nie jestem pewna czy tam jest też przedszkole, musze się dowiedzieć. Super ze udaje Wam sioe złapać siusiu do nocnika. My jesteśmy daleko w lesie z nocnikowaniem.
Gosia u nas jeszcze się komary nie pojawiły, więc nie odpowiem na Towje pytanie. A dlaczego Piotruś idzie do dentysty, coś się dzieje z jego ząbkami?

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

ewelek, cieszę się, że Lenka będzie chodziła do nowego żłobka. Przynajmniej TY będziesz spokojniejsza. Mam nadzieję, że spokojnie zniesie zmianę i bedzie bardziej zadowolona 🙂

gosia, u nas tez jakoś udaje się unikać komarów. Ale za to na słońcu smaruję Małą kremem z faktorem 30, żeby się nie spiekła. A co do dentysty to współczuję, nie wyobrażam sobie jak takie małe dziecko ma grzecznie usiedzieć na fotelu!!!


Dziewczyny w weekend udało mi się kupić kieckę na wesele,ale jestem z niej zadowolona http://mohito.pl/pl/dynamic/product/353/%23353. Aż byłam w szoku jak dobrze na mnie wygląda 😉. Nie ma nic lepszego na poprawę humoru niż dobry zakup. Ćwiczenia przyniosły upragniony efekt, no jeszcze troszeczkę muszę się wysmuklić, ale mam jeszcze msc,więc na pewno zdążę 😜 🤪

Dzisiaj moja Córa pobiła rekord w spaniu, spała do 9.50!!!!! Około 6 sie przebudziła i bardzo chciała do nas do łóżka, położyła się z nami i grzecznie spała. Myślałam, że w ciągu dnia odpuści sobie drzemkę, a ona o 12.30 tnie komara!!!szok!!! Teraz też już grzecznie leży w łóżeczku i chyba śpi 🙂


MIłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
wkreciara ale fajny wozik super 🙂 🙂 🙂 trzymam kciuki za Twoją maturę.
Synuś będzie miał na imię Piotr, czy Zosia się cieszy? trudno to powiedzieć chyba nie wie co ją czeka, niby mówi że dzidzia jest w brzuszku, że się niedługo urodzi i pokazuję gdzie będzie spać, mówi, że się cieszy, że będzie miała braciszka, zobaczymy jak to będzie ...
Lusi zazdroszczę podwórka szczególnie teraz jak mam zejść z trzeciego piętra z Zosią na spacer czy do piaskownicy, spocę się, a sapie przy tym, ach szkoda gadać 😁
Miłego wieczoru Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
trochę mnie tu nie bylo ale kurcze nie wiem jak ale od miesiąca siedziałam przy kompie zaledwie godz. robiąc opłaty tak to nie było czasu ;/
wkręciara kurcze muszę powiedzieć że autko super 🙂 co do matury to napewno będzie dobrze 🙂 czekamy na wieści o wynikach.
Aneti super że się odezwzłaś 🙂 dobrze że ciąża przechodzi bez komplikacji 🙂
lusi sukienka boska 🙂
ewelek super że udało wam się z tym żłopkiem 🙂
co do siusiania to misiek mówi że chce jak już zaczyna sikać więc nie zawsze zdążymy.
Kurcze ja się ostatino zastanawiałam nad dentystą dla miśka. Taka pierwsza wizyta bez żadnego leczenia tylko by zobaczył i zapamiętał to miejsce miło. Bo narazie z zębami u nas ok 🙂
miałam tyle do napisania i jak zaczęłam pisać to uciekło ☺️
uciekamy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

anya, dobry pomysł z tym dentystą. Ja mam traumę z dzieciństwa i do tej pory jak mam iść do dentysty to mnie ciary przechodzą :/

Wczoraj zauważyłam u mojej Córy kolejne zęby ma już dwie piątki na dole, nawet nie wiem kiedy wyszły 🙂

POgoda się znowu zrobiła, więc od rana siedzimy na podwórku. Dzisiaj Łucja pomagała mi w plewieniu. Tak zapuściłam ogródek, że truskawek nei było już prawie widać 😜 Dzięki Łucji pomocy, straciłam trochę krzaczków, no ale chciała dobrze 😜

Lecę robić obiad, bo zaraz łobuziak wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...